סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דוקטור ג'קיל ומיסטר הייד?

טלי35​(שולטת)
לפני 4 שנים • 5 ביוני 2019

דוקטור ג'קיל ומיסטר הייד?

טלי35​(שולטת) • 5 ביוני 2019
תהייה:
עד כמה הדמות שלכם פה בכלוב הולמת ותואמת את עצמכם של החיים בחוץ?

*
כל ניסיון שלי להרחיב ולפתח את השאלה נראה לי סתם מכוון את התשובות - ואני ממש רוצה לשמוע ולא להשמיע- אז אני בוחרת לא לפרט יותר מזה.

אתם מאידך, מוזמנים לפרט כמה שבא לכם (:
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 5 ביוני 2019
יש שוני, לא מאוד מהותי.
זו לא הפלטפורמה שמולה אחשוף את "האני הנוסף" למעט אולי שיחה פרטית פה ופוסט בבלוג שם.
אלא האדם או בת האדם שאפגוש, שם, מולה אצא לאור בצבעים אחרים, חדשים עבורי גם.

כשפגשתי, הייתי מאוד שונה מהיום יום השוטף,
רק שלא לזה בדיוק כיוונת את השאלה אם הבנתי נכון..
hrgiger
hrgiger • 5 ביוני 2019
אני חושבת שגייגר, אדרסטיה ו*** מתנהגות די דומה. אולי לא אחת לאחת אבל לדעתי הדמות הוירטואלית שלי די בהלימה עם... וול... איתי (:
אני כן רוצה לציין שבעקרון אני חושבת שאנשים משנים את עצמם קצת ומתאימים את עצמם בתפקידים שונים בחיים וגם שאני לוקחת בחשבון שזה לפי עומק הכירות. מי שנפגש איתי פעם פעמיים או פגישה שיטחית יכול לטעון שההבדלים גדולים, מי שמכיר אותי לעומק לרוב טוען שכמעט ואין הבדלים.
איה74
איה74 • 5 ביוני 2019
לגמרי אני. ב 100%.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 5 ביוני 2019
תהיה מקדימה היא: עד כמה אני בכלל מודע לדמות שלי פה, כפי שהיא משתקפת בעיניי אחרים? או לדמות שלי במציאות, לצורך העניין?

מבחינת מה שאני מרגיש שאני משדר, אין הבדל גדול. אני לא מנסה להצטייר כמשהו אחר ממה שאני. אבל אני בטוח שהבדלים נוצרים מעצם כך שיש דגש על היבטים אחרים שלי, ושהמדיום עצמו מעביר מידע אחר ובצורה אחרת. במציאות מקבלים המון מידע חזותי, שמיעתי, בלתי אמצעי. איך שאני מדבר, החיוך שלי, שפת הגוף. פה, בייחוד בבלוג, יש גרסה יותר ורבלית, יותר מונולוגית, שלפעמים חושפת יותר, אבל מותירה הרבה לדמיון וכל אחד יכול להשלים את התמונה לעצמו ולנחש האם זאלופון של המציאות הוא טרול עילג ומרושע עם אינטונציה מעצבנת או נסיך חלומות עם חיוך כובש.

ומסכים עם גייגר, ככל שההיכרות מעמיקה יותר, הפערים יהיו קטנים יותר.
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
הייתי אומר שאין, אבל בדומה לזאלופון, אני בטוח שהמדיום משפיע על בחירת המילים ובחירת התגובות שלי (כולל הבחירה מה לא לחשוף), ומשפיע על איך אחרים רואים.

וכל הגברים בכלוב הם נסיכי חלומות עם עיניים עוצמתיות ומלאות חיים וחיוך ממזרי.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 5 ביוני 2019
שאלת על החיים בחוץ, אבל אצל חלקנו יש חיים כפולים בחוץ: החיים בעולם הרחב והחיים בזוגיות/קהילת הבדסם (עד כמה שיש דבר כזה, שזה "ממש לא הרבה אם בכלל").

יותר מאדם אחד שהכיר אותי שהתברר לו איכשהו שאני בעניין, היה מופתע; אבל אני חושב שאף אחד שהכיר אותי קודם בכלוב לא ראה פער גדול בין הדמות הוירטואלית לדמות שפגש במציאות.
-X-
-X-
-X- • 5 ביוני 2019
לא תואם בכלל.
עם רוב האנשים אני לא צוחק בכלל.
הרוב יגידו שאני שקט, מופנם ומאוד רציני.
מהצד זה נראה אפילו כמו מיזנתרופיה.
אני יכול להעביר יום שלם בשתיקה.
אבל אם לשאול את האנשים שמכירים
אותי טוב הם יגידו שאני מופרע ומשוגע ומצחיק ולפעמים לא מובן אבל שכיף איתי בגדול. ואפילו שאני חופר.
יש לי חבר שהגדיר את הקונטרסט הזה טוב: "לרוב אתה מסתובב כמו מסטול, אבל כשאתה רוצה לפגוע, אתה פוגע בול"
blackDolphin​(נשלט)
blackDolphin​(נשלט) • 5 ביוני 2019
שונה לגמרי.
בחוץ אני תחרותי, לא מוכן להפסיד לאף אחד, עקשן ונחוש, מורד בסמכות, דומיננטי, מפקד, מנהל ומוביל, מתנער מכל כפייה כמו חתול עצבני שלא מוכן שילטפו אותו. דעתי קובעת לרוב, אם בהיגיון או אם בסמכות. לא מוותר על כבודי.

בכלוב ובמיטה אני טיפוס אחר לגמרי. מרצה, מוותר על כבודי ועל דברים נוספים אם צריך, מקריב, מוכן לקבל השפלה והוראות. לפעמים מתעורר בי הצד השני ואני צריך לכבות אותו.