סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריך עונשים ומשימות מעניינות לנשלטות שלי

זאלופון​(שולט)
לפני 4 שנים • 9 ביוני 2019
זאלופון​(שולט) • 9 ביוני 2019
באקדמיה לדומים לומדים את התשובות לכל שאלותיך, הגם שאת חלק ממערכי השיעור צריך לעדכן ברוח הזמן:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=138785&blog_id=1574

ותוספת מחניך כמעט מצטיין (סיימתי 6 במחזור שלי אבל 5 הראשונים הגיעו לשם רק בזכות קשרים. הבנתם, קשרים? סטגדיש!):
הסיבה שאנשים מגיבים בציניות לבקשה שהיא בסך הכל לגיטימית היא לדעתי שהבקשה הזו הופכת את השליטה למעין רשימת מכולת גנרית שכל אחד יכול לקנות לכל אחת, שבלונה כזו של א' ב' ג'. בחוויה שלי, וכנראה גם של אחרים, זה לא ממש כך ולא צריך להיות כך. השליטה שלך בנשלטות שלך היא קודם כל אתה והן. זה מצוין לקבל השראה ממה שעושים אחרים, אבל בראש ובראשונה כדאי שתחשוב: מה *אני* רוצה שהן יעשו? מה ידליק אותי? מה ידליק אותן, מה ישפיל אותן, מה יכאב להן, בהתאם לייחודיות של כל אחת מהן? לשאוב השראה מאחרים זה מצוין ואפשר לקבל השראה בשפע מקריאה בבלוגים ובפורומים, אבל הבסיס הוא הרצון והדמיון והאישיות שלך ושלהן.
יצור קטן ופתטי​(נשלטת)
לרוב, לפוסטים כאלו לא יענו ברצינות כי אין מה להתייחס אליהם ברצינות.
מהקישורים שהעלת, הפעמים היחידות שנוצר דיון ענייני היה כאשר הנשלט/ת נשלחה לחפש בשבילו/ה עונש, או שכותב/ת הפוסט העלה שאלה ספציפית (הרצון למצוא עונש שאינו מיני) או ששיתפו קצת רקע על הנשלט. כי הדבר הכי בסיסי והכי הגיוני שיש לדעת שעונש ומשימות לא נותנים סתם מין הסתם.
לדעתי, לבקש להרחיב ידע במשימות ועונשים כאשר מציינים בפירוש (!) שהם לנשלטת שלך גובל באחריות מסוימת שלא משתמעת מהשאלה שפורסמה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני מבין שזה הופך אותי לפוץ ואליטיסט, אבל אותי גידלו על rtfm (חלק מהקונספט הוא שאם אתה לא יודע מה זה rtfm, אז rtfm).
השאלות האלה נשאלו פה עשרות פעמים. קצת לחפש בפורום, מה רע? אני בטוח שחיפוש בגוגל היה מביא המון תוצאות.
אז שוב, אני מבין שזה לא תמיד בא בטוב, אבל בעיניי זו עצלנות, ואני בסבבה עם לומר את זה.
וברוח הדברים:
http://lmgtfy.com/?q=Bdsm+punishment+ideas
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 9 ביוני 2019
[אני מוטרדת מהאפשרות שיחשבו שהתגובה הקודמת שלי פה, תגובה עם "." בלבד, היא כי רציתי לעקוב אחרי הפוסט. היא לא. פשוט הגבתי פה בטעות, אז בעריכה מחקתי את התוכן של התגובה. הייתי חייבת להבהיר כדי לשמור על הפאסון. כשאני רוצה לעקוב אחרי תגובות אני לוחצת על כפתור המעקב, לא מגיבה.]
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 9 ביוני 2019
tight_mike כתב/ה:
לנקות בתים של אנשים בכלוב ... אין לי כח לנקות

וכלים - לעשות כלים!!
lumen​(נשלטת)
lumen​(נשלטת) • 9 ביוני 2019
אתה צריך מוח. זה מה שאתה צריך.
עד מתי תינוקות שמשחקים בנדמה לי
TheStrider​(סדיסט)
לפני 4 שנים • 10 ביוני 2019
TheStrider​(סדיסט) • 10 ביוני 2019
אני בטוח ששליטתך, או אפילו עצם חברתך הינה עונש מספק.
מל(ק)ה​(שולטת)
לפני 4 שנים • 10 ביוני 2019
מל(ק)ה​(שולטת) • 10 ביוני 2019
אוהבת את השרשור הזה.
עוד! עוד תגובות.

חי בסרט. אמאלה.