סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריך עונשים ומשימות מעניינות לנשלטות שלי

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 4 שנים • 11 ביוני 2019

ארצ' - אין לי בעיה

בלוסום​(לא בעסק) • 11 ביוני 2019
עם חוסר ידיעה.
עם חוסר אכפתיות וחוסר רצון להשקיע לעומת זאת...
מישלי
מישלי • 11 ביוני 2019
Green eyed girl​ כתב/ה:
שמישהו יכתוב לכלובי ויבקש ממנו לפתוח פורום ״עונשים״ אחרת זה לא יגמר.

רעיון מעולה!

ואז הם ימשיכו לכתוב בפורומים הלא נכונים... (פעם היו פה אימוג'ים, אפשר היה לגלגל עיניים)

* עוד שרשור שנמצא בפורום הלא נכון!
וושי
וושי • 11 ביוני 2019
הכי פשוט .הכי עובד: מפשיטים, קושרים תוקעים פלאג בתחת ומכניסים גאג בפה, כיסוי עיניים כדי שיתרכזו
ואז...
מקריאים להן את הבלוג שלי בטעמי המקרא
ואם אתה ממש רוצה להתעלל בהן
אז בסוף מבחן
עבד משועבד{עבד}
לפני 4 שנים • 10 ביוני 2019

Re: צריך עונשים ומשימות מעניינות לנשלטות שלי

עבד משועבד{עבד} • 10 ביוני 2019
jonatan bdsm כתב/ה:
היי❤️,
אני צריך עונשים ומשימות מעניינות לנשלטות שלי.
תודה לעוזרים😘.

אין פתרון. חסרים נתונים.
לא ניתן לפתור את הבעיה
מפני שחסרים מספר נתונים:
1. מספר הנשלטות שאתה מחזיק.
2.האם שולט בכולן ביחד או בכל אחת לחוד
3. אם כן. באיזו תדירות.
4. היכן הכרת אותן .בכלוב או בדאנגן..
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 10 ביוני 2019
בדס"מ זה לא משהו שנולדים איתו. אנשים לא יוצאים מבטן ולידה שולטים או נשלטים. אין שום גן שאחראי למשיכה בדס"מית.
בדס"מ זה ועוד איך משהו נרכש, בין אם בגיל צעיר מבלי שאנחנו מודעים לכך לבין אם בגיל מבוגר מתוך בחירה מודעת שלנו.
גם מי שזוכר את עצמו מתחרמן מגיל גן על סיטואציות שמתקשרות לשליטה לא יכול להעיד שהוא ידע מה הדבר הכי מתאים לעשות במציאות ואיך "לקרוא את האישה שלו" על ההתחלה. ומי שכן, הוא סתם מישהו יהיר כי זה בהחלט משהו שלוקח זמן ללמוד.
כל האתר הזה מבוסס על למידה הדדית של איש מחוויות רעהו, כל שולט כאן שלא מסכן את הנשלטים/ות שלו זה אחד שלמד מחברי קהילה אחרים, שלא פעם ממחזר חלק מהרעיונות שלהם בשליטה שלו ולכן תמיד יודע איך לפעול ואיזה עונש לתת. אף אחד פה לא המציא את השליטה ולא הפך לשולט המנוסה שהוא על הפעם הראשונה שנכנס לקשר שליטה.
אמנם אין תואר בבדס"מ אבל יש מלא קורסים שונים שקשורים להבנה של טכניקות וסגנונות שליטה שונים בבדס"מ, אז בהחלט רצוי וכדאי ללמוד את זה בצורה מבוססת יותר ולא רק לפעול לפי הרגש.

אם כל זה הופך אותו ל"שולט לא אמיתי" (וזה לא לרגע שהוא טען שהוא איזה מאסטר מהולל) ורק למישהו שרוצה להתנסות, נו אז מה? איזה פשע הוא ביצע שמצדיק תגובות כאלו נוזפות ומזלזלות?
חבל שהקהילה הזו ממהרת להגיב בעוינות ולעשות gatekeeping מתנשא לכל גבר שחדש לצד השולט (כלפי נשים שולטות הרבה פחות, אם בכלל) ונכנסת בו ב- 200 קמ"ש על כל סטייה מהפגנת שלמות.
העוינות הזו ממש לא מחנכת אף אחד אלא גורמת לחדשים לפחד לשאול שאלות ולקבל טיפים איך לעשות דברים בטוחים, וזה בדיוק מה שמביא לסיכון של נשלטות (גם "משחקי חמישים גוונים" צריך לדעת לעשות באופן בטוח).

השולטים והשולטות הכי מסוכנים שראיתי היו כאלו שהיו בטוחים בעצמם יותר מדי, שהיו משכונעים שהשליטה שהם היא מושלמת ללא עוררין, שלא עצרו לרגע לשאול אף אחד לגבי שום דבר ופשוט "פעלו לפי הנטייה שלהם" מבלי שבאמת יש להם מושג מה הם עושים והאם זה בסדר בכלל.
אם אנשים יפחדו לשאול פה שאלות מחשש שיתנפלו עליהם מי שיסבול מכך יהיו אותן נשלטות שאתם חושבים שאתם מגנים עליהן כשאתם מגיבים באופן הזה.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 10 ביוני 2019
ראיתי כמה כאלו,
מסכים שלחפור אותם לעומק זו הכנה מתבקשת לפני שפותחים חדש.
מניח גם שיש לכל שרשור משהו לחדש.

ועדיין.... לא מוצדקות חלק מהתגובות פה.
lumen​(נשלטת)
lumen​(נשלטת) • 10 ביוני 2019
הוא מקבל מה שמגיע לו .
אם היה שואל על טכניקה של הרמת שוט סבבה
אם הוא צריך לשאול אנשים על איך להעניש את הנשלטת שלו . הסאבית שלו. הפרטנרית שלו
אז שלא "יעניש אותה " אותה מלכתחילה . הבעיה פה היא לא חוסר ידע - הבעיה פה שאין לו את הראש של שולט
כי תאמין לי מי ששולט ובאמת מנסה להחזיק דינמיקה של שליטה לא צריך לחפש רעיונות הוא יודע מה הוא רוצה
והוא יודע את האישה שלו . והוא ידע בדיוק מה הדבר הכי מתאים כדי לבסס את השליטה והעונג של שניהם.
הבעיה היא הראש שלו.
תפקיד בבדסמי אינו רכש. לא עושים השתלמות ומקבלים תואר.
זה נטייה מינית אמיתי של אדם .
מצד שני יש את כל משחקי החמישים גוונים למינהם, הם בדוק צריכים המלצות והצעות ...
בכל זאת רק משחק
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 10 ביוני 2019
אם היה טורח, היה מוצא עשרות שרשורים בנושא