סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביזאר - צואה

גמדי
לפני 4 שנים • 28 ביולי 2019
גמדי • 28 ביולי 2019
אין לי בעיה שידבר על פטיש מכיוון דתי, יהדותי או רוחני. אבל יש דרך וצורה. כאן נראה (סורי על הבוטות) די קשקוש. מן הנכון שיש כמה מן הדברים שכתב אמת או אמת כלשהי השאלה עד כמה זה תקף והאם נכון לכתוב אותו בצורה מוחלטת שאין לפקפק בה? ובטח שאין לציין שזו אמת יותר מדוייקת משאר המקצועות שמהם למדתי המון על פטישים וסקס.

לפי דעתי פטיש זה לא סימן לשד אלא דרך חיים. מבחירה או מכורח הנסיבות.
צחי נשלט קינקי​(נשלט)
אמממ ביזאר חום
האמת שזה אחד הדברים שיותר מחרמנים
(מוזמנים לקרוא את הבלוג שלי ולהבין עד כמה)
אני מנוסה רק על עצמי
התחושה שמישהי או מישהו מצווה לעשות בתוך התחתונים
תחושה של שחרור ממש כמו ילד קטן
ואז פשוט לתת לזה לצאת לעמוד ליד הכיסא
להרגיש את התחתונים מתמלאים את הריח שממלא את החדר ולקוות
שיצוו שאעשה עוד דברים למשל לשבת ככה כשהתחתונים מלאים
ושיגידו שזה בסדר ככה צריך להיות
ואין סיבה להתבייש או להתרגש מזה
והכל נמרח ומתחיל לסווג את סוגי הצואה לאיכותי ופחות איכותי
כשאיכותי זה צואה קרמית שניתן למרוח בקלות ואילו לא איכותי
זה חירבון קשה ויבש איכותי הוא גם חירבון שיוצא בגוש חלק כזה
שמרגיש את החור נפתח ומשחרר לאט לאט את המטען לתוך האסלה מתענג
על התחושה הזאת
אבל יש גם פחד בעיקר בהכנסה לפה ובליעה שזה ידוע שהדבר אינו בריא וזה בלשון המעטה
וגם שאלת הריח שנשאר (גם אחרי מספר מקלחות)
אבל עדיין זה מחרמן בטירוף
כנראה בגלל שזה כ"כ לא רגיל ושגרתי
Sm Art{☆Sm}

Re: Sm Art

Sm Art{☆Sm} • 28 ביולי 2019
סקרנית024 כתב/ה:
כמה שאלות לגבי התגובה שלך:

1. מה שכתבת תקף דווקא לנושא של רימינג ונגזרותיו? או גם לבדס"מ באופן כללי? (הצלפות, יריקות, השפלות מילוליות וכו').
2. אם כל הבדסמ נחשב להיכל טומאה שמקורו בשד כזה או אחר שדוחף אותנו לשם, אז מה בעצם בסדר? רק סקס ונילי רגיל?
3. אם אני מקיימת סקס רגיל אבל בראש אני מדמיינת שעושים בי אקטים יותר אקסטרימיים שקשורים לבדסמ..זה גם בעייתי? או כל עוד אני לא מבצעת את האקט בפועל זה בסדר?

רימינג ונגזרותיו ,הוא יניקה של" הפתח האחורי" .
זוהי פעולה ,של אותו הגורם החי בתוך האדם .
"הפתח האחורי "-סיטרה אחרה .
הפתח האחר .

השפלות מילוליות ,הן מילים שפורחות אל חלל האוויר .
גוף רוחני ,מתלבש (מתביית )על מילים אילו .
עולה עימם לעולם גבוה ,ודורש את פרעונן(קיומן )של מילים אילו מתוקף המילים שנאמרו ,אל הפועל .

סקס ונילי במסגרת נישואין הוא בסדר.

דמיונות בראש ,זה הדבר ההכי קטלני שיש.
זה מייצר גופים שנבראים על פי המחשבות ,והם שלך .
את יצרת אותם בכוח המחשבה .

ועכשיו ,לאילו שמפקפקים בדברי .
אני מכבד אותם .

אני אסביר ישנם 2 תפיסות עולם .
תפיסת עולם ראשונה .

העולם בנוי בשיטת ריבוע .
שזה מסגרת ארצית (טבע ).
העולם מתחיל ונגמר ,במה שאנו רואים ,שומעים,ויודעים במסגרות קונבנציונאליות,קרי,(ארציות).

אז אין הרבה מה להסתבך ,ועם כלום .
חיים את החיים ,הכול תקין .
זה פטיש ,זה נטיה ,וכל אחד בורר לו למי להקשיב ,וממי ללמוד דברי חכמה ,ולמי להאמין .

ויש עוד תפיסה שמעבר לעולם המרובע .
יש עולם אין סוף
עולם נסתר
עולם סודי
עולם החלומות
עולם הקבלה
עולם הרוחניות
עולם השדים
עולם הרוחות
עולם הכישוף
עולם המאגיה
עולם הכישוף
עולם המיסטיקה
אנרגיות ,הילות ,נשמות ,רוחות
חיים שלאחר המוות .
מוות קליני
חייזרים
גלקסיות
7 ארצות
7 רקיעים
גילגולי נשמות
דומם ,צומח ,חי שאינו מדבר , וחי שמדבר .

אילו ,שחיים את העולם המרובע (טבע )
מיקרה .

הם כבודם במקומם מונח .
החיים שלהם נטולי דאגות (בשלב זה )

אילו שמבינים שחלום זה לא סתם .
טלפתיה,אינה סתם
שורשי נשמה ,גילגולי נשמה ,וכו', אינם סתם .

הם יתמוגגו על הכיתובים שלי ...
האחרים יחשבו שאני מהבול ...חחחח

הכול דבש.
אני אוהב אותכם .
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סליחה, אבל אין שתיים. יש אחת או יש אינסוף דרכים לראות את העולם, כפי הבנתך ויכולת ההכלה שלך.
אם אני פוסל את שלך, אני פוסל במומי. אני למדתי דברים אחרים, ורואה אחרת ממך. לא פחות, לא יותר. וסקרנית רואה, וgiveme רואה.
אמת? אולי אם נחבר את כולנו יחד. יש מצב. אולי.
בעל הסולם כבר אמר שמי שלא מצא את הנשמה, שיישאר עם פיזיולוגיה ודי.
אז אני עם פיזיולוגיה ופסיכולוגיה וכאלה.

וסבבה פטיש צואה, למי אכפת אם הוא נפוץ? כדי להוכיח שזה נורמלי או שיש עוד כמוך?
עזבו, תעופו על הפטישים שלכם, רק תיזהרו כי צואה מביאה מחלות. תשמרו על עצמכם.

(לי, אישית, אין כזה פטיש. מסקרן אותי מה מדליק אנשים בזה. אז תודה לgiveme שחלק קצת)
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 28 ביולי 2019
מה שמדליק בפטיש הזה .
הוא חציית גבולות .
הוא שבירת טאבו .

הפטיש הזה העוצמה שלו ,היא בתנאי ,שיש שם שני אנשים ,שיש להם עניין זהה בחוויה ,זו מול זה .
כאשר המדובר בשולטת ונישלט .
יש שם את החוויה האולטימטיבית של עונש ?והשפלה .
ככול שהשניים ששם ,הם בעניין .

יש עוד ז'אנר והוא של נערה תמימה שנקלעה בסיטואציה מביכה זו ,ואין לה דרך נסיגה הימנה .
שם זה שליטה של גבר ,או אשה ,על תמימה ,שלא יודעת לאיזה מצב נכנסה .

האופציה הראשונה ,חייבת לפעול על בסיס סינכורינזציה מדוייקת של שני מוחות .

האופציה השניה פועלת בתנאי שאותה צעירה תמימה שנכנסה בסיטואציה שכזו ,אין לה נסיגה המנה ,ויהי מה ..

הבעיה הנוראית ,שזה "ממכר מאוד "...
זה הליך שנבנה בהדרגה בין אנשים מאוד מסויימים.

מאוד קשה לפרק את מה שייבנה ,בינהם .
זר לעולם לא יבין זאת .

במצב של "סחי ",זה לעג לפטיש .
גמדי
גמדי • 28 ביולי 2019
די אתה נשמע מתנשא. העולם הריבוע שאתה מדבר עליו לא מוכר לי. אני לא פועל לפי מה שאני רואה. ולהגיד את זה לאחד שלומד פסיכולוגיה, מראה את הזלזול שלך ואת דרך הראייה שלך (שהיא אגב מרובעת), פסיכולוגיה מורכבת מהמון גוונים ולהגדיר אותה ושאר הדרכים ב"עולם המרובע" כמשו שהוא מדעי נטו, הוא פסול ולא נכון.
אני לומד פסיכולוגיה ודת, צמחים. (מפליא?), אני בוחר להתנסות, להרגיש, ללמוד ורק אז להתפלסף לפעמים זה הפוך. אבל בתחום כמו פטיש שמערב בתוכו את עניין המוסר, המשפטי, התרבותי, הדתי והמחקרי, מוטל עלינו לקחת אחריות ולא לצלול לעולם רוחני שבין אם הוא נכון, קשה לצלול בו. אז כל אלה אקח בסיכון כי אני לא רוצה להיות מרובע? פאק לא אני רוצה ללמוד, אני אוהב ללמוד ולחוות את זה ולא לצייר את זה במילים יפות. את היצירתיות בדמיון אני משאיר לקנבס שלי.

אפרופו אני ספירטואליסט שמאמין שקיימים דברים שקשה לנו להגדיר אותם.
אבל אני גם מאמין בדרך המדע, דרך הרצון ללמוד, דרך הדת והתרבות שלימדה אותי לחוות עולם אחר.
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 30 ביולי 2019
Sm Art{☆Sm} • 30 ביולי 2019
מלחמה !!
מלחמה שאנחנו מכירים בעולם ,זה מדינה כנגד מדינה ,סין נגד יפן ,גרמניה כנגד אנגליה וכדו'
מטוס מול מטוס ,טיל כנגד טיל ,חייל מול חייל .
זה ," מלחמות " שאנו ,מכירים ,וזה שייך ,,לרובד הארצי " .
טבע !!!
זה מה שמותר לנו לדעת ,לראות ,להבין ,ולהתרשם .
אתה חי בתוך כדור ששמו "ארץ" ,וממה שאתה ניזון מהתקשורת ,ומהמדע ,והמידע ברחבי הרשת ,זה מה שתוכל לדעת ,זה נקרא ," הרובד הארצי " .
ועכשיו ,לך גבר ,תחיה את החיים שלך ,עפ' המתכונת הספציפית הזו ,זה יכול להיות נחמד לחיות כך את החיים .
עד ,ש"הרובד הארצי , ,לא נעים לך בו ,ומתעוררות שאלות ,ותהיות רבות ,אודות ,הפתעות רבות ,הקורות לנו ,בחיים ,עפ' מתכונת "הרובד הארצי " .

שאלה : מה זה SATAN ? הוא מטוס ? הוא טנק ?הוא חייל ?מישהוא ראה אותו ? אפשר לשלוח לו מייל ?
מה התשובה ?: הוא גורם רוחני ,שהעולם הארצי ,היא ," הזירה " ,בה הוא נלחם .בה ,הוא פועל את עיקר פעולותיו .

שאלה : מה הרווח ,והפסד שלו ?מה מטרתו ללחום בבני האדם ?להדיח אותם ?להסיט אותם אל פעולות ומעשים שגויים?
תשובה : כאשר אתה עושה טוב ,אתה מחליש אותו ,
כאשר אתה עושה רע ,אתה מחזק אותו .את מעמדו בעולם הארצי ,ככול שהוא מתעצם ומתחזק ,ממעשיהם הרעים של בני האדם בכדור הארץ ,כך ,קורים ומתרחשים דברים יותר רעים בפלנטה ששמה "כדור הארץ " .
לא לחינם שמו ,"מלאך המוות " הוא ,אמון על המוות ,הוא אותו אחד ,שנוטל את הנשמות ,בעת ,פטירת האדם .

השטן ,הוא מלאך רוחני ,וותיק מאוד ,הוא היה כאן ,עוד הרבה הרבה שנים ,בטרם ,נולדנו אל ה ,עולם הארצי " .
אנחנו חיים בעולם הארצי ,בתוך גוף ,אנחנו שמענו עליו ,קראנו עליו ,אבל ,לא ראינו ,ולא רואים אותו ,כך ,שהוא ,לא מעסיק אותנו ,בחיי היום יום שלנו ,בפלנטה "ארץ" .
יש בתוף הגוף שלנו ,צ'יפ {מרכיב } רוחני ,וזה "הנשמה " .

מי שיתעסק רק עם "הרובד הארצי " ,לא יתקדם ,לשום מקום טוב בחיים שלו ,הוא טוחן מים .
אני אסביר לחכם גם מדוע .
ארצי -זה גוף ,פרסום ,כבוד ,מעמד חברתי ,והנאות .כל זה ,בר חלוף " ,זה שייך לעולם של ,לוח שנה ,עונות השנה ,זמן ,ושעון .
את סופו של "ההליך הארצי " כולנו " יודעים .החיים נגמרים בסוף ,והגוף נטמן באדמה ,והגוף שנטמן באדמה ,הופך לעפר ,כפי שנאמר " מעפר באת ,ואל עפר תשוב " .
כך ,שמכול ,הסאגה " הזאת ,שקרויה ," חיים " ,עפ' כדור הארץ ,היא מסתיימת ,באיזה שהוא שלב ,והסוף ידוע לכולנו מראש .

זה סקירה קצרצרה ,על מסכת חיי האדם ,ששמה ,חיים .
אז אם קראתם אותי עד עכשיו ,מה קיבלנו ?

שיש ג'וקר ,נסתר .
הג'וקר הנסתר ,הוא בעצם מי ?
" הנשמה " .
ויש קלף גלוי ,ומי הוא ?הוא ,הגוף .

הג'וקר הנסתר ,הוא זה ,שמחיה את הגוף ,אילולי הוא ,מה הגוף ?
כלום .
מה זה מוות בעצם ?
גוף ללא נשמה .
מה זה חיים בעצם ?
גוף עם נשמה .

מי זה אלוהים ?חיים .
מי זה מוות ? SATAN

האחד נותן חיים -נשמה .
השני נוטל חיים -מלאך המוות SATAN

האחד {אלוהים } רוצה להעניק לאדם ,מה שיותר חיים .
השני {SATAN} רוצה ליטול חיים מהאדם ,מה שיותר מהר .

כל הטוב שהאדם עושה בחייו ,הוא מחתוקף הנשמה שבתוכו ,כי הנשמה היא חלקיק אלוהי ,היא כולה טוב ,ורק טוב .
וכל הרע שהאדם עושה בחייו ,הוא מתוקף רצונות וצרכי הגוף שלו ,הגוף זה "ה-אני " ,זה ה "אגו".

נקח יממה בחיי האדם 24 שעות .
כמה מזון נתת לגוף ?וכמה מזון נתת לנשמה ?

מה רוצה ה SATAN ?
שתיתן לגוף כמה שיותר .ולנשמה מה שפחות .

מה רוצה אלוהים ?
שתיתן לנשמה מה שיותר ,ולגוף מה שפחות עדיף .

מדוע ?האחד רוצה כך ,והשני רוצה אחרת ?
פשוט מאוד ,כל מה שאתה עושה עבור ה "אגו " שלך ,עבור ה " אני " ,עבור , הגוף ,זה רווח ל SATAN ,מעצם מה שאתה מפסיד ,באם אתה "מזין , את ,הנשמה .
מה רוצה אלוהים ?שתזין את הנשמה ,מה שיותר ,ואת הגוף "אגו " ואת העצמי שלך ,מה שפחות .

כאשר החיים נגמרים ,הנשמה יוצאת מהגוף ,ואז פותחים את הצ'יפ ,בבית דין למעלה בשמיים .
ואז שמים על מאזניים ,את כל הטוב שעשה בחייו ,ומכנגד את כל הרע שעשה בעולם .
אם פעל יותר טוב בעולם ,ילך לחיי נצח ,ואם להיפך ,ימסר ,בידי ," דומה " מלאך המעניש את האדם על מעשיו הרעים .
הענישה ,היא מכנגד ,לכמה ," זיכוך " צריכה הנשמה .

חיים ,זה מתנה גדולה ,לאדם ,וסבל גדול ,לנשמה .
הנשמה כאשר היא שוכנת ,בתוך גוף האדם ,היא כמו ציפור הכלאה בכלוב .
מקומה הטבעי של הנשמה ,הוא לא בתוך גוף האדם ,כי אם אל מתחת לכסא הכבוד ,מקום משכנו ,של מלך מלכי המלכים ,הקב"ה .

הנשמה שירדה לעולם ,אל מסכת חיים ,נוספת ,היא ירדה למשימה קשה מאוד .היא ירדה אל מלחמה יומיומית ,אל מול אותו גורם ,שרודף אותה עד חורמה ,והוא SATAN .
ככול שהנשמה הזו ,ערכה הרוחני גבוה יותר ,הוא ה SATAN ,ילחם בה ,ביתר עוצמה וכוח .

הנשמה שירדה לעולם ,ירדה לתקן ,ולהשלים עצמה ,בדברים ה"חסרים " לה ,להשלים עצמה ,ב,חוסרים רוחניים ,בדגש על הזירה החברתית ,של בין אדם לחבירו ,או בציווים ,שלא השלימה והספיקה בסבבי חיים ,קודמים שלה ,נשמות גם אמונות לעזור אחת לשניה ,בדגש, על נשמות ,שהן ,תאומות ,שכנות ,או ,שהליך ההשלמה ,והתיקון שלהן ,קשורות ,זו בזו .

ככה העולם בנוי ,למן יום הבריאה שלו ,כול הנשמות ביחד כולם ,הם בעצם שייכים לנשמה אחת ויחידה ,של אדם אחד ,ששמו ,הוא ,"אדם הראשון " .זה לגבי ה"זכרים"
ובאשר ל "נקבות " ,הן כולן שייכות לנשמה אחת גדולה ,ששמה היא "חווה" .

ה SATAN ,שראה ,את אדם הראשון ,וחווה .נתקנא בנשמה הענקית שלו ,ונתקנא בבת זוגתו האשה היפה בתבל ,חווה .
הוא ,חמד " את הנשמה הענקית והמושלמת הזאת ,של "אדם הראשון " ,וחמד ליקח ממנו את אישתו היפה ,הלא היא ,חווה .

הוא ה SATAN ,בא אליה ,בשיח ,בנועם ,בשפה נאה ויפה ,והתחיל לשוחח עימה ,היא טעתה בדבר אחד ,שענתה לו ,ברגע שנתה לו ,הדו קרב נגמר ,היא הפסידה .

הוא אמר לה : משפט אחד ויחידי ,"אם לא תנסי -אז ,איך תדעי ?
היא ענתה לו : וואללה ,יש הגיון בדבריך ,
אם לא היתה עונה לו ,לא היה לו "כוח " ,עליה ,

מה נאמר להם עי 'האלוהים ,כל מה שבגן עדן שלכם ,חוץ מ "עץ הדעת " ,מעץ הדעת ,אל תאכלו .
מה אמר לה הSATAN ?
אלוהים מפחד שתאכלי מהעץ הזה ,כי אם תאכלי הימנו ,את תהפכי לאלוהים בעצמך ,את בעצם תדעי הכול ,ואלוהים לא רוצה שתדעי הכול .

בשלב שבו אכלה מהעץ ,היא הבינה באותו רגע ,שהיא הביאה מוות על העולם .
מה היא עשתה ?
ישר רצה לבעלה ,אדם הראשון ,ואמרה לו ,תאכל גם אתה ,אני לא מתכננת למות לבד .תמות יחד איתי.

זה ,ה SATAN .
הוא בעצם ,עושה לאדם ,סיכסוך עם אשתו .
הוא עושה לאדם ,סיכסוך עם אלוהים .
הוא רוצה לעשוק את הנשמה
הוא רוצה להעניש את האדם ,כי הוא מקנה באדם ,שיש לו ,את האפשרות ,לחיות ,ולתעל ,את התיקון של הנשמה שלו .

בעת ,החטא הראשון ,הנשמה הענקית הזו ,של ,אדם הראשון ,התנפצה ל מאות אלפי רסיסים קטנים {600.000 ריבוא },שנפלו אל תהומות תחתית .
כול החלקי נשמה שלו ,נפלו אל מקומות אילו ואחרים .

כולנו בעצם ,היכן שאנו נמצאים ,על כל הקושי הכרוך בדבר ,עלינו לתקן חלק נשמה ,זה או ,אחר ,של אדם הראשון ,שנפלה למקום זה או אחר .
וזה משול ,לגוף האדם ,עקב ,ירך ,מוח ,דעת ,מחשבה ,עניים ,לב ,כבד,טחול,פה ,אוזניים ,דיבור ,וכו' וכו' ....

כל המלחמה של ה SATAN ,היא סובבת סביב דבר אחד ויחידי ,לסכסך את בני האדם ,אל מול האלוהים .
הוא ,מלביש , על אלוהים ," תיקים " .

זה כל התעשיה שלו ,
הוא מטנף ,ומזהם ,כל "חלקה טובה " ,בדיוק באותה הצורה שעשה לחווה -ולאדם הראשון .
כל עלילת החיים שלנו ,זה בעצם "שיחזור " ,של ,אותה הפעולה ,שהוא עשה לחווה אימנו ,ולאדם הראשון .

כל פעולה שהאדם ינסה לעשות ,למען הנשמה ,הוא מיד יבוא ,להכשיל את המהלך .
יש לו שלטון ללא מיצרים ,על האדם ,364 ימים ,24 \7 ,הוא לא אוכל ,ולא ישן ,הוא נלחם ,הוא ממלא את תפקידו ,באופן "מושלם" .
למעט יום אחד בשנה ,יום הכיפורים ,ביום זה ,הוא מתכנס עם בת זוגתו לילית ,ועם כל ,"צבא השדים " שלו ,אל מעבר ,ל "הררי החושך " ,מידי ,שנה בשנה ,
ובדיוק ,ביום זה ,מהר מהר ,בשקט ,בשקט ,כל עם ישראל ,מתכנסים בבתי תפילה ,צמים כמלאכים ,ועושים תשובה ,ומתנקים מהעוונות ,שצברו ,במהלך כל השנה .
איך אומרים ,מאפסים את המונה .
בכדי ,למזער הנזקים שלו .
קולות השופר ,מפחידים אותו ,ואת צבא השדים שלו ,והם שם חוגגים להם ,ביום זה מידי שנה ,בשנה .ואין להם כוח להשפיע ולפגוע בנשמות היהודים ,שיחטאו ביום זה .
היהודים עושים תשובה ,את כל החטאים שלהם ,שולחים לו ,בקופסה ארוזה יפה יפה ,וכאשר הוא פותח את הקופסא הארוזה יפה יפה .

נחרב עליו עולמו !!!!
כל החטאים של עם ישראל ,נמצאים בתוך אותה הקופסא ,ועכשיו הם חלים על ראשו .
עבודה של שנה שלמה ,שלו ,ירדה לטימיון .

הקופסא הזו ,היא בעצם , " ה "שעיר לעזאזל " ,שהיה ,נהוג בעת ,שהיה בית מקדש .

כיום ,שאין לנו בית מקדש ,את ,השעיר לעזאזל " שהיה נהוג אז ,בעצם , השעיר לעזאזל ,הוא היה נושא עליו את כל החטאים של עם ישראל .
והוא היה נמסר כביכול ,קורבן לשטן .

לאחר צאת יום הכיפורים ,השטן ואשתו ,וצבא השדים שלו ,חוזרים ממקום ההתכנסות השנתי שלהם ,מעבר ל "הררי החושך " ,והם חושכים עיניהם ,עם ישראל עשו תשובה כללית ,הם ניקו עצמם מהעוונות שלהם ,מול אלוהים .
ואז הוא חוזר לפעילות שגרתית ,הוא ,אשתו ,וצבא השדים שלו .

אתה רוצה לתת מזון רוחני לנשמה -הוא ילחם בך .
אתה רוצה לתת מזון לגוף שלך {אגו } -הוא יסייע בידך .

סוף חלק א

ועכשיו ,נגע בנקודה שהיא אחת מהפרוייקטים הגדולים של ה SATAN
אחד הדברים החבביבים עליו הוא נושא ה BIZAR.

זה תחום של " נגעת - נסעת "
אם נגעת בנושא הזה ,וזה היה משולב ,עם גירוי חזק ,בתוספת אלכוהול ,או סמים ,מחשבות ,הסתכלות ,ואורגזמה עצמתית .

יהיה ,כמעט בלתי אפשרי ,להיגמל מזה ,בעתיד .
והפעולה תשוב על עצמה ,שוב ,ושוב .

יבוא ,וישאל האדם ,כולה חרא ,מה הקטע ?
הוא ה SATAN ,יודע איך לקחת חרא ,ולהפוך אותו בדעת ,של האדם ,לזהב .

הוא ,ה SATAN ,לא משחק בחרא ,הוא אסטרטג מבריק ,שבונה על ' מהלך מתגלגל ,

המהלך המתגלגל שלו ,החל למין הרגע בו ,נולד האדם .
הוא בנה לאדם , " מפה אסטרולוגית " ,ע'פ, מה שהנשמה שלו באה לתקן .
ובדיוק עפ' מה שהנשמה שלו באה לתקן ,הוא כבר ,בנה ותיכנן לו ,את הרגישות שלו לדבר זה ,או ,אחר ,או בנה לו את החרם הקבוצתי הראשון בטיול השנתי ,הוא בנה לו את ה"כאפות " שיקבל ,את העלבונות ,את הכעסים ,כלח זה ,זה "הכנה " ,לקראת הבאות .
הוא בנה לו את הסכסוך עם ההורים ,עם המשפחה הקרובה ,הוא ,משחיר ,לו את האנשים ,ובעיקר את אלוהים .

הוא זה שהלך ובא לילד דתי קטן ,ואמר לו לך כפרה תציץ בשרותי הנשים ,במקום להתפלל .
בוא אגלה לך עולם ,תראה טוסיק של אשה ,תראה כוס חמוד ,תראה בוש שעיר ,תתראה נשים יושבות על האסלה ,בוא נשבור "טבואים " ביחד ,בוא ונחקור יחד גירויים ,אורגזמות ,בוא לים ,תראה ים של טוסיקים וציצים ,נתחרמן ביחד ,ואז נלך לחדר נאונן ,תביא לי נשמה .ואחכ' עוד אחת ,ואחכ' עוד אחת ,וכמה שיותר .
הוא הופך את האדם לבית חרושת ,המספק לו נשמות .
כל גמירה ,זה נשמה .

וככה ,כל מטרתו ,הוא להכשיל את " התיקון , ,של נשמה זו שירדה אל העולם .
יש לו שלטון ,ללא מיצרים ,על האדם .
החל ,מאותו השלב ,בוא הוא דירדר את האדם ,לכעסים ,לפחדים ,לטראומות ,
הוא יצר חייץ ופירוד של האדם ,מול הוריו ,מול נמשפחה ,מול החברה .מוךל הזהות המינית וכו' ,שלו ,מול היעוד הנכון לו .
הוא ,הסיט , אותו משם .

ככול שהנשמה יותר גדולה ,בעלת תפקיד גדול יותר ,הוא שם דגש עבודה מהיר ויעיל מאוד ,על שנותיו הראשונות ,כילד ,נער ,וכו' ,בטרם יהיה ,בעל דעת " ,בטרם ,אולי יחכים ,וילמד .
והוא מחפוצץ אותו בתכנים שליליים ,שיהפכו בהמשך ,לחלק ממהותו ,כאשר התוצר הוא ,אדם שמספק לו ,נשמות ,ואדם שלא מחובר למזון שהנשמה שלו צריכה .

פעם זה תפוח
פעם זה עץ
פעם זה טוסיק
ופעם זה חרא

הכול סובב סביב דיבורים ושכנועים ,
בדיבור ושכנוע ,הוא מס' 1 בעולם .

כל מי שנכנס עימו לדיבור ,הפסיד .
הדיבור ,הוא לא בפה ,הדיבור הוא במחשבה .
השורה התחתונה תביא נשמה {נשמה זה זרע היוצא מהאדם }
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 4 שנים • 30 ביולי 2019

פתיחות זה נחמד

בלוסום​(לא בעסק) • 30 ביולי 2019
אבל יש בזה מספיק סיכונים לחלות בצהבות חשוכות מרפא שכדאי ורצוי להמנע.
ורק כדי לסבר את הדעת:

https://mobile.mako.co.il/health-illnesses-and-medicines/illnesses/Article-31ef283b85c2651006.htm
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 31 ביולי 2019

'דיסקוב'ראס דילאנטרי די אילייא איל פי הטבעת (=אתה מגלה בפניה

Sm Art{☆Sm} • 31 ביולי 2019
במסכת אבות כתוב: "מרבה נשים – מרבה כשפים"

במכילתא דרבי שמעון בר יוחאי נאמר "רוב כשפים בנשים" רוב מי שעסק בכישוף בתקופה ההיא היו נשים. במדרש שנמצא בגניזה הקהירית ישנו תיאור "נשיכת" אישה רעה כהורגת. בכך מייחסים כוחות מאגיים שליליים לכל הנשים.

ישנם מקורות בתלמוד הרואים קשר הדוק בין נשים בכללן לכשפים: "רוב נשים מצויות בכשפין", וכן "רוב נשים כשפניות" ביטוי מכליל יותר מתאר כל אישה, אף הצדיקה ביותר, כמכשפה: "הכשירה שבנשים בעלת כשפים". מקור אחר מייחס לכל הנשים, במיוחד בזמן מחזור, יכולות מיסטיות של יכולת לסכסך בין חברים, להשרות רוח-זינונים ואף לגרום למוות – ונזקים אלו עלולים להיגרם אף ללא ידיעתה של האשה.

סיפור נוסף במסכת סנהדרין מתאר חכם בשם ינאי שהלך לפונדק. בפונדק נתקל במכשפה שהגישה לו אוכל מכושף. הוא חשד בה ונמנע מלאכול, והאכיל את המכשפה באוכל מכושף משלו. המכשפה הפכה לחמור, והוא רכב עליה בדרכו לשוק. חברתה של המכשפה ביטלה את הכישוף, וכך ראו כל אנשי העיר את החכם רוכב על אישה באמצע השוק.

שְׁבִיתִין וּשְׁבִיקִין מְסָאֲבִין דִּרְחִיקִין חֲבִילִין דִּמְעִיקִין וְכָל זִינֵי חַרְשִׁין:
קְרִיבוּ שׁוּשְׁבִינִין עֲבִידוּ תִּקּוּנִין לְאַפָּשָׁא זִינִין וְנוּנִין עִם רַחֲשִׁין:

בספר נחום כתוב: "מרוב זנוני זונה טובת חן בעלת כשפים, המוכרת גויים בזנוניה ומשפחות בכשפיה"[5]. כאן יש קישור בין פיתוי מיני לכשפים.

במיתולוגיה האוגריתית מופיע שמו של בעל הנלחם על השליטה בטבע ומפסיד אותה לאל המוות מות וזאת על מנת להתאחד עם המתים. כתבי אוגרית מתארים את בעל כשהוא יורד אל פיו של האל מות - (bph yrd)[1] תיאור זה עולה בקנה אחד עם מחזור העונות השנתי הקשור בעונות הסתיו והחורף המתאפיינות בסימני כיליון או קמילה. ברשימת המנחות בעל מופיע כאחד מן האלים הנמצאים בעולם התחתון המזוהה עם עולם המוות ואמור לקבל את מנחות האדם דרך חור הפעור בקרקע.

בספר ישעיהו, פרק ה', פסוק י"ד מופיע השם פעור במשמעות "פיו" של העולם שמתחת (מוות): "לָכֵן, הִרְחִיבָה שְּׁאוֹל נַפְשָׁהּ, וּפָעֲרָה פִיהָ, לִבְלִי-חֹק". על פי רש"י שמו של האל ניתן לו "על שם שפוערין לפניו פי הטבעת ומוציאין רעי, וזו היא עבודתו", כלומר עבודת בעל פעור היא לעשות עליו את צורכי האדם.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/74/Belphegor.jpg/250px-Belphegor.jpg

בכל התרבויות חשו בני אדם כי פורענויות שונות החל ממחלות, תאונות, אסונות וכלה בפגעי טבע מקורם בפעולתם הרעה של גורמים על טבעיים שליליים או ביצורים "פלאיים" מרושעים, מהם אנושיים ומהם "שֵׁדִיִים". אלו כאשר סוקרים את השפעתם של גורמים זדוניים על - טבעיים על האדם ואת אמצעי ההתגוננות בפניהם קשה לסמן גבולות ברורים בין "סוכנים" שמימיים כמו השטן ,מלאכי חבלה, שדים ורוחות רעות, לבין בני אנוש מזיקים: מכשפות, ע'ולות וקוסמים. כך, למשל, ההבחנה בין מעשה שטן, כישוף ועין הרע היא חמקמקה ביותר. הרב אוחנה ניסה, בספרו "מראה הילדים", להבחין בין מחלות הנגרמות על ידי השטן, כישופים או עין הרעה אך לא סיפק לנו שום אמות מידה כיצד להבחין ביניהם. הבחנה זו נדרשת כדי לכוון בהתאם את הטיפול הרפואי הנדרש שלעתים קרובות הוא, בעינינו, "מעשה מאגי" לכשעצמו.
כאשר כותב אסף הרופא אודות הדודאים , עתירי שובל הכישופים: " ויועיל לקטר ( העלאת קטורת?) ילדים הנפחדים ולכל רוחות המזיקים, לקשר ולרפא" (ספר הרפואות סעיף מס' 100), לא ברור לקורא ממה פוחדים הילדים, הרי בהגדרה של "כל רוחות המזיקים" אפשר לכרוך את כל שליחי החבלה למיניהם.

פה יש לכם מידע גולמי רב ערך .
אודות בלעם ,עזא ,ועזאזל .
ודרכי ואופני הפעולה ההסטוריים .

https://openscholar.huji.ac.il/sites/default/files/jstudies/files/_file_1468567561.pdf