סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה

youngi
לפני 4 שנים • 9 ביוני 2019

שאלה

youngi • 9 ביוני 2019
טוב אז אני אספר קצת על עצמי, אני מאזור הצפון, בת 23, סטודנטית.
אני מגדירה את עצמי כילדה טובה, אפילו חננה. היה לי חבר אחד במשך שנתיים אבל מערכת היחסים הייתה מאוד ונילית.
תמיד העולם הזה קרץ לי אבל התביישתי להראות או להגיד את זה לבן הזוג שלי למרות שאם הייתי מציעה אני מניחה שהוא היה זורם.
יש לי חסם בנוגע לעולם הזה, מצד אחד מאוד באלי להיכנס לעולם הזה ולהכיר אנשים מצד שני אני חוששת להיפגש עם אנשים מפה שאני לא מכירה (מסיבות מובנות) או להכיר בן זוג ואז להעלות את הנושא הזה בפניו.
אז פה השאלה שלי, אני אשמח לשמוע את הסיפור שלכם ומה אתם עשיתם כדי להיכנס לעולם הזה במציאות ולא רק מבחינה וירטואלית כמוני ואיך אתם ממליצים לי להתחיל? יש לציין שכרגע אני רווקה ואני גם לא בחורה של סטוצים
    התגובה האהובה בשרשור
LadyRiot​(שולטת)
LadyRiot​(שולטת) • 9 ביוני 2019
את רוב הקשרים הבדסמים שלי הכרתי דרך סיטואציות לכאורה "וניליות". תקשורת כנה זה המפתח. אם בלפתוח שיחה על "פנטזיות" או על קינקים או אם להגיד לצד השני מה היית רוצה שיקרה "ערב אחד" (תנסי מהקל אל הכבד)... אם יש פתיחות מהצד השני, הרווחת! לפעמים א.נשים מפתיעיםות לטובה icon_smile.gif
יש אפליקציות להיכרות שיש בהן שאלות התאמה, כמו אוקייקופיד למשל... יש שם עולם תוכן שלם של שאלות על מיניות והעדפות מיניות... לענות בכנות שם (תשובה פרטית או פומבית) תיתן לך התאמה ראשונית לגבי הצד השני, אם הםן בעניין.

באופן כללי, תיאום ציפיות זה הדבר הכי בסיסי שיש בעולם הזה - אם לא תספרי מה את רוצה, הצד השני לעולם לא יידע לבד. תעשי את זה בצעדים קטנים, תאתגרי לעצמך את אזור הנוחות. בלי פחד אין קידמה... אין ברירה, צריך פשוט לנסות. icon_smile.gif
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 9 ביוני 2019
אם את לא רוצה להכיר מישהו שידוע מראש שהוא בראש של בדס"מ אז מה שנשאר זה להכיר מישהו אקראי ולנסות את מזלך.

תנסי לרמוז לו בצורות כאלו ואחרות על מה את רוצה.

או אפילו לפעול בצורה אקטיבית בנושא -
לדוגמא אם את יותר נשלטת : ב "להט הרגע" להגיד לו מה את רוצה כמו "תפליק לי" / "choke me daddy"
ואם יותר שולטת אז תתני לו הוראות ב"קול דומיננטי"
ותראי איך הוא זורם, הוא מתלהב או חושש ולפי זה תתקדמי.

את תמיד יכולה לעשות משהו "בצחוק" ולראות איך הוא מגיב לזה ולפי זה להתקדם.

זה בד"כ מה שאני עושה כדי לגשש את הנושא.
EdgedToTears
EdgedToTears • 9 ביוני 2019
אני כמוך, באותה סיטואציה בול.
אם את רוצה אפשר להכיר כאן קצת בצאט ולדבר על זה
מנטאלי הארדקור
מנטאלי הארדקור • 9 ביוני 2019
בשני קשרים ארוכים שהייתי השליטה נכנסה תוך כדי הקשר, לא תכננתי את זה מראש וזה פשוט זרם טבעי
מאמין שאם את בקשר טוב וכנה את יכולה להרגיש פתוח לשתף ולכי תדעי לאן זה יוביל.
מסכים איתך שבשביל הפעם הראשונה להכיר מכאן יכול להיות קצת קשוח ומלחיץ
Pleaser​(נשלט){אחר}
לפני 4 שנים • 10 ביוני 2019
Pleaser​(נשלט){אחר} • 10 ביוני 2019
אני חושב שאת צריכה לענות על שאלה אחרת קודם:
את מדמיינת את עצמך במערכת יחסים מונוגמית עם בחור מקסים אבל ונילי רצח? אחד כזה שעולם השליטה והוא לעולם לא ילכו ביחד, אבל הוא לטעמך בכל אספקט אחר?

זאת עלולה להיות שאלה קשה להרבה אנשים בדסמים, ולפעמים אפילו נדרש לחוות מערכת יחסים כל כך טובה אבל ונילית בשביל באמת לדעת מה היינו עושים.

את מבינה לאן אני חותר?

בקיצור.. (זה לא היה קצר)

את לא יכולה לדעת בוודאות שהבן זוג הבא שלך ידע לתת לך את מה שאת מחפשת בעולם השליטה, ואולי כדאי לנסות ולבדוק את העולם הזה בכל זאת בכל דרך שיש לך בארסנל.

תדרשי להכיר את האנשים שאת פוגשת פה לעומק, מי שבאמת מעוניין להכיר למטרה טובה יגרום לך להרגיש בנוח להיפגש איתו, ומי שלא, כנראה שהוא לא בשבילך (;