אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגובות מקוריות לעונשים - עזרה

James Bondage​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 17 ביוני 2019
James Bondage​(מתחלף) • 17 ביוני 2019
זהירות פלצפנות: כשקראתי את הספר, היה לי רושם שהסופר נמשך לבדסם, אבל מרגיש לא שלם עם עצמו. עברו איזה 15 שנים, אז אני לא זוכר לחלוטין את הפרטים - אבל זכור לי שלא התרשמתי מהתיאור שהוא כן מתאהב ב- Denna (למרות שכתוב די במפורש שכן); הוא כן מבין אותה, מקבל אותה, סולח לה ואז הורג אותה, אם אני זוכר נכון זה כולל גם רחמים עצמיים שלה ואיזשהי השלמה שסוף סוף היא מוצאת את המנוחה (אחרי שהרגה גם את אמא, אבא והמורה שלה או משהו כזה). כאמור, ממרחק הזמן אולי אני מתבלבל, אבל הרושם שאני זוכר שקיבלתי היה של חצי הרג אנוכי וחצי המתת חסד עם יראה וכבוד. האהבה שלו שמורה ל- Kahlan ; ככלל, קיבלתי מגודקינד רושם של מטיף דתי בעל קינק/פטיש שלא שלם עם עצמו. YMMV. לא ראיתי גם את הסדרה, אין לי מושג איך פירשו את זה שם.

קראתי רק את הראשון בסדרה. ההתחלה הייתה נהדרת, גם הסוף, והאמצע מ-י-י-ג-ע. ההמלצות שקיבלתי מאנשים שקראו את כולם הם שהאחרים עוד יותר מייגעים, אז לא טרחתי.

מה שכן, זה ספר בוחן נהדר לדעתו של מישהו אחר על בדסם, ע"ע https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=73652&blog_id=3083 (ואם כבר: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=133417&blog_id=3083 ; אגב, הפסדתי בהתערבות)
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 16 ביוני 2019
תודה, מאמוש.
תגיד, כמה בדסמיים הספרים האלה, לדעתך?

אגב - הנה תגובה מקורית לעונש. לספוג, להפוך לעבד נרצע ברמה שאתה מחובר לחלוטין לשולט, חלק מלא ממנו, מאוהב בו, ואז לרצוח אותו. עבד לגיבור בספר עם השולטת שלו
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 16 ביוני 2019

רוצח תינוקות

[quote="היד"]מה זה בכלל דרקן? אתה מתכוון לדרקון? למה דרקון??[/quote

Darken Rahl הוא דמות בדיונית של מכשף רודן פשיסט שרוצח ילדים קטנים. הוא גם מוקף בשומרות ראש שלובשות עור אדום ומתמחות בגרימת כאב והפיכת אנשים לעבדים מוחלטים. הן משתמשות באלה קסומה שגורמת כאב, אבל כל כאב שהן גורמות חוזר אליהן כחלק מהקסם.

נו, נכון כל הכלוב שמח ששאלת וכולנו נישן טוב יותר הלילה?
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני 4 שנים • 13 ביוני 2019
כתבת נכון מידי, בלי אותיות סופיות באמצע מילה, עם סימני פיסוק והבנתי למה התכוונת.
כדי לקבל הרבה תגובות רצוי לכתוב בצורה יותר אנאלפבתית.....
היד
לפני 4 שנים • 13 ביוני 2019
היד • 13 ביוני 2019
מה זה בכלל דרקן? אתה מתכוון לדרקון? למה דרקון??
היד
לפני 4 שנים • 12 ביוני 2019

אין מילים

היד • 12 ביוני 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
היד כתב/ה:
בהחלט יש הצעה מקורית. אני אפרסם בפורום הנכון תחת שרשור לא קשור וכותרת לא ברורה בכדי שזה יהיה קשה למצוא.
בהצלחה icon_smile.gif

סתם תגובה סרקסטית שלא עוזרת.
אני לא אגיב לך פה, מול כולם. אני אכתוב על זה חמישה פוסטים בבלוג שלי ואקרא לך "חמש אצבעות", כדי שיהיה אנונימי

כשאתה חד אתה חד.
Netrunner​(נשלט)
לפני 4 שנים • 11 ביוני 2019
Netrunner​(נשלט) • 11 ביוני 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
For (cane=0; cane++; cane<100

SUB 0, 0
!!!!!!
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 11 ביוני 2019
היד כתב/ה:
בהחלט יש הצעה מקורית. אני אפרסם בפורום הנכון תחת שרשור לא קשור וכותרת לא ברורה בכדי שזה יהיה קשה למצוא.
בהצלחה icon_smile.gif

סתם תגובה סרקסטית שלא עוזרת.
אני לא אגיב לך פה, מול כולם. אני אכתוב על זה חמישה פוסטים בבלוג שלי ואקרא לך "חמש אצבעות", כדי שיהיה אנונימי