אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגובות מקוריות לעונשים - עזרה

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 11 ביוני 2019

תגובות מקוריות לעונשים - עזרה

שלום לכם.
יש לי שאלה לא נכונה, ולכן פרסמתי אותה בפורום הלא נכון.
האדון מעניש אותי המוווון, כי אני כזה כלבלב שובבוני. הבעיה, שאני כבר ייבבתי, בכיתי, התפתלתי, מה לא.

נגמרו לי התגובות, ואני חייב עזרה. האם יש לכם הצעה מקורית איך נענשים?
    התגובה האהובה בשרשור
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 ביוני 2019
שאלה ראויה מאד! באמת לא ברור למה שולטים תמיד מחפשים כיצד להשתפר ולגוון עבור הנשלטים שלהם בעוד הנשלטים יושבים על התחת (אם לא כואב מדי) ומחכים שישעשעו אותם.

לשאלתך: פשוט תתחיל לרוץ. שולטים הם כידוע ציידים, ומה צייד אוהב? מרדף! איך שהשוט נוגע בך, פתח בריצת אמוק ונוס מפני השולט. ברח, סימבה! צא מהבית ורוץ כמו איילה שלוחה, כמו אנטילופה, כמו פורסט גאמפ, לאיזה כיוון שלא יהיה, עד שתתעלף מאפיסת כוחות. מבטיח שהשולט שלך מאד ישמח. במיוחד בקיץ.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
זאלופון כתב/ה:
שאלה ראויה מאד! באמת לא ברור למה שולטים תמיד מחפשים כיצד להשתפר ולגוון עבור הנשלטים שלהם בעוד הנשלטים יושבים על התחת (אם לא כואב מדי) ומחכים שישעשעו אותם.

לשאלתך: פשוט תתחיל לרוץ. שולטים הם כידוע ציידים, ומה צייד אוהב? מרדף! איך שהשוט נוגע בך, פתח בריצת אמוק ונוס מפני השולט. ברח, סימבה! צא מהבית ורוץ כמו איילה שלוחה, כמו אנטילופה, כמו פורסט גאמפ, לאיזה כיוון שלא יהיה, עד שתתעלף מאפיסת כוחות. מבטיח שהשולט שלך מאד ישמח. במיוחד בקיץ.

We're not worthy, we're not worthy

תוספת:
זו הצעה מעניינת. כשהוא יתפוס אותי שנינו נהיה מזיעים, ניחוח מושק באוויר, סדיזם וחרמנות וההתנשפות של הריצה.. סליחה, אני כבר חוזר. תמשיכו בדיון
תחת אש
תחת אש • 11 ביוני 2019
נסה להעניק לו בורקס תפוח אדמה בצורת משולש ולראות מה קורה
היד
היד • 11 ביוני 2019
בהחלט יש הצעה מקורית. אני אפרסם בפורום הנכון תחת שרשור לא קשור וכותרת לא ברורה בכדי שזה יהיה קשה למצוא.
בהצלחה icon_smile.gif
Grey / Green
Grey / Green • 11 ביוני 2019
1. חטוף סטירה.
2. עצור ובהה.
3. הרעד מעט את האף.
4. פרוץ בבכי תמרורים אין חנייה ואין עצירה.
5. סרב להנחם.