סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לרדת במחזור? מישהו אוהב, ממש אוהב?

↑ ↓
יואב 50​(נשלט)
לפני שנה • שני, 10 ביוני 2019, בשעה 23:16
יואב 50​(נשלט) • שני, 10 ביוני 2019, בשעה 23:16
הכי אוהב אין דבר יותר מדליק מזה
lockomotive​(נשלט)
לפני שנה • שני, 10 ביוני 2019, בשעה 01:39
lockomotive​(נשלט) • שני, 10 ביוני 2019, בשעה 01:39
לגבי מחזור עדיין לא יצא לי, אני מוכן לנסות.
בנוסף אני מאוד אוהב לינוק ציצים.
4X4​(נשלט)
לפני שנה • שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 10:30
4X4​(נשלט) • שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 10:30
אכן זו הגדרה של השחור כסוג של כישוף כפי שתארת. וזה עובד בפיזיקה גם.
ילדים - לא לנסות את זה בבית icon_smile.gif
בכוח המוח
לפני שנה • שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 10:15
בכוח המוח • שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 10:15
4x4, לרדת לאישה במחזור זה לא שחור. שחור זה כישוף: בניגוד לתפילה בה מבקשים עזרה מהאל, כאן מדובר בקריאה לעזרה ממלכת האופל למטרות מסויימות, והבעייתיות היא לא בעצם הפעולות, אלא בדרישת העזרה, שלדעת חלק מהמאמינים, יש לכך תשלום מסויים, קארמטי, מאחר שרוצים להשפיע על זכות הבחירה ועל הגורל של האדם שאותו מכשפים.

אתה מדבר על כישופו של הגבר באמצעות דם וסת, על מנת לגרום לו להתאהב או להתמכר לאישה שאת הדם שלה הוא שותה, עד לרמה שהוא לא יכול להתנתק ממנה, או להפסיק מלחשוב עליה בכפייתיות.

למה כנראה התכוונת? בין אם מאמינים בכישוף ובין אם לא, יתכן ששתיית דם אישה בנידה אכן מייצר תהליך, הורמונלי או אחר, שמשפיע על הגבר באופן שבו הוא ״מתמכר״ לחומרים מסויימים בדם שלה, ובהתאם לכך, הוא מתמכר גם לאישה עצמה. אני בהחלט לא שוללת את זה, ויתכן שגם לשתן/ ברטולין/זיעה/ריח יש השפעות דומות ברמות שונות, שאנחנו מקטלגים תחת כימיה.

בפעם הראשונה שגבר ירד לי במחזור, זה היה מטורף. בעיקר מבחינת ההתפלשות שלו. בניגוד למה שבוער טען, גירוי מיני בתוספת אקטים מיניים כאלה ואחרים שנוגעים לחימום האיזור וחדירה (אפילו רק אצבעות), מייצרים זרימת דם מוגברת מהרחם, ושנינו היינו מרוחים בדם. יש משהו מאוד משחרר בסקס כזה, והתחושה היא של קבלה מלאה של הגוף, כולל המנגנונים שאנחנו הנשים חונכנו שהם מלוכלכים ומוסתרים. מה שבאמת היה מטורף, ואני לא יודעת אם זה קשור להשפעה של הדם, זה שאחר כך הוא באמת מאוד מאוד נקשר אליי. אחרי זמן קצר מאוד, ובלי קורלציה למבנה הקשר, הוא רצה לעבור לגור יחד, וכשהסברתי לו שזה בכלל לא שם, הוא פשוט התנהג כמו גבר נבגד שמחפש נקמה. זה היה מאוד מאוד לא נעים.

בנוגע לשליטה: מאוד עושה לי התחושה שאני מכריחה אותו ללקק אותי במחזור. לנעול אותו מתחת לירכיים שלי, ולאפשר לו לחוש את כל הסקאלה: מהתנגדות אקטיבית לאונס של הפה ובלוטות הטעם והריח שלו, ועד לזליגה המסוממת לליקוק והצמדות מאוד מאוד אינטימית. לי תמיד יש תחושה שההתנהגות שלו משתנה אחרי שהוא מלקק ממני דם: נדמה לי שהוא מסומם וזקוק יותר, אבל בהחלט יכולות להיות לכך סיבות שלא קשורות קשר ישיר לדם עצמו ולרכיבים שבו.

בכל מקרה, זה נעים ממש, ואם זה לא פוגע באמונה דתית, אני מציעה לכל אישה לשחרר ולנסות לפחות פעם אחת.
tight_mike​(נשלט)
לפני שנה • שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 09:53

לא יצא לי

tight_mike​(נשלט) • שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 09:53
אבל המחשבה לא נוחה לי
4X4​(נשלט)
לפני שנה • שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 09:19
4X4​(נשלט) • שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 09:19
לרדת לאישה במחזור זה שחור בשורוק... רק אומר.
סבלני44
לפני שנה • שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 07:32
סבלני44 • שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 07:32
רייח המחזור מטריף אותי....
מקפלת{ocd}
לפני שנה • שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 03:51
מקפלת{ocd} • שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 03:51
לי אין בעיה שיורדים במחזור, גם אצבעות אני אוהבת ומי שיודע לכתוב בדם א-נ-צ-י-ק-ל-ו-פ-ד-י-ה בכלל עושה לי את זה.
רק בזהירות שלא ללכלך את המצעים כי אז צריך לכבס ולקפל אותם ויש לי קצת קושי עם זה בתקופה האחרונה.
בוער מתשוקה
לפני שנה • שישי, 31 במאי 2019, בשעה 21:34
בוער מתשוקה • שישי, 31 במאי 2019, בשעה 21:34
אני לא מכיר אפילו אישה אחת ״שתבקש״ שיירדו לה במחזור. אם זה לא היה בא ממני, ואפילו בעקשנות, זה לא היה קורה מעולם.

אני מאוד אוהב לרדת במחזור, וזאת הזדמנות להוריד מחיצה שלמה של טאבו ביני לבין הפרטנרית, ואפילו בינה לבין עצמה. בימים של קדם/תחילת המחזור נשים נוטות להיות עצבניות ולא לרצות מגע כל כך אינטימי, אבל בחצי השני שלו נשים לרוב נעשות חרמניות מאוד, וזה אחד הזמנים היותר טובים לרדת להן. האורגזמות במצב כזה הן מטורפות, אם אכן הפרטנרית מבינה עד כמה זה מחרמן אותי ומטריף אותי.למי שחושש כל כך: צריך לדחוף את הלשון ממש עמוק פנימה כדי להגיע לדם, וגם אז מדובר בכמות קטנה של טעם נרכש ששווה כל השקעה בתהליך הנפלא והמקרב הזה.

איני רואה הבדל בין שולטת לנשלטת לונילית בירידה בכלל, ובירידה במחזור בפרט. זה קשור לחיבור חזק בין אנשים, ולא לפוזיציה. שליטה היא בעיקר עניין של מי מוביל את הריקוד ומחליט על מהלכו, ולא עניין של מה *לא* עושים לפרטנרית מתוך פחד ״מה היא תחשוב שזה אומר עליי״. שולט שמפחד מה הנשלטת שלו תחשוב עליו, ועובד מהמקום הזה, יש לו עוד הרבה מה ללמוד. שולט שעושה כל מה שרק בא לו (שפוי ובהסכמה) מבלי להתחשב במה הנשלטת תחשוב על זה בזמן נתון, חופשי לבצע משרעת עשירה הרבה יותר של אקטים, פיזיים או מנטליים או רגשיים.

אני לא עושה בדס״מ בלי הרבה אהבה וקרבה, כך שמעולם לא ירדתי במחזור לאף אחת שלא אהבתי וידעתי אותה לעומק, זאת פשוט עוד דרך לעשות אותה.