ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבות ומועדונים על טהרת הפוט פטיש, מישהו היה פעם באחת כזאת?

משתחווה לרגלייך​(נשלט)
לפני 5 שנים • 15 במרץ 2019

מסיבות ומועדונים על טהרת הפוט פטיש, מישהו היה פעם באחת כזאת?

בזמן האחרון נחשפתי לאתרים המפרסמים את התחום של מועדונים ייעודיים העוסקים בנושא: מועדונים על טהרת הפוט פטיש (FootNight).
בניגוד לפורמט של מועדון הדאנג'ן - מועדוני BDSM ופטישיזם לסוגיהם, ברחבי העולם נפוצים מועדונים ייעודיים למימוש פטיש לכפות רגליים בלבד, בייחוד בארצות הברית ובאירופה, אבל גם במזרח הרחוק, באוסטרליה ובקנדה.
לפי מה שקראתי על כך (לדוגמה כאן: http://www.footnight.com/faq.html), כניסה למועדון כזה היא בעלות של 100$ לגברים (לנשים הכניסה בחינם), ובשביל לסגוד לכפות רגליה של בחורה למשך 10 דקות נדרש תשלום של 20$ ואילך עבור אותה בחורה. מחירים סבירים לדעתי עבור לילה של עונג צרוף עם אווירה פוט פטישיסטית מרוממת ומתמשכת, ומבחר מגוון ורחב המאפשר לטעום מכל כך הרבה כפות רגליים סקסיות של בחורות יפהפיות.
בוודאי שזה עדיף לדעתי אל מול האלטרנטיבות של ללכת לבחורה פרטית הגובה מחירים מופקעים לזמן קצרצר ואז נפרדים לשלום ומשם במשך הלילה רק מתענגים מהמחשבות על החוויה שחלפה...
שאלתי אליכם, האם מישהו ביקר פעם במועדון המדובר? האם באמת זה גן עדן כפי שזה נשמע?
נשלט גברי​(נשלט)
נשלט גברי​(נשלט) • 15 במרץ 2019
הייתי בניו יורק באחת כזו.
הכניסה עלתה פחות ממאה דולר לא זוכר כמה וכל אחת 20 דולר לעשר דקות אכן.
הייתי עם שתיים ביחד 20 דולר כל אחת ועוד אחת בנפרד.
אין אפשרות גמירה שם.
יש מגבונים ומים עם סבון.
המקום היה יחסית קטן ואין ממש פרטיות מגברים אחרים שמבקרים במקום.
חוויה אכן לחובבי הפטיש אבל אני לא רק פוט פטישיסט כך שאני לא עפתי טילים אבל היה בגדול חוויה נחמדה שווה פעם אחת להתנסות.
הבנות שם די סקסיות חלק יותר יפות חלק פחות
    התגובה האהובה בשרשור
Cat Lee
Cat Lee • 15 במרץ 2019
באמת?! תקשר אותי אם תמצא, נשמע שהן צריכות שירותי פדיקור icon_smile.gif
משתחווה לרגלייך​(נשלט)
לפני 5 שנים • 16 במרץ 2019
נשלט גברי כתב/ה:
הייתי בניו יורק באחת כזו.
הכניסה עלתה פחות ממאה דולר לא זוכר כמה וכל אחת 20 דולר לעשר דקות אכן.
הייתי עם שתיים ביחד 20 דולר כל אחת ועוד אחת בנפרד.
אין אפשרות גמירה שם.
יש מגבונים ומים עם סבון.
המקום היה יחסית קטן ואין ממש פרטיות מגברים אחרים שמבקרים במקום.
חוויה אכן לחובבי הפטיש אבל אני לא רק פוט פטישיסט כך שאני לא עפתי טילים אבל היה בגדול חוויה נחמדה שווה פעם אחת להתנסות.
הבנות שם די סקסיות חלק יותר יפות חלק פחות

כשאתה מזכיר את זה שאי אפשר לגמור, זה בהחלט חיסרון מרכזי. זה היה מושלם אם היה ניתן לסיים את הערב בפוטג'וב מענג.. אך מסתבר שכולם נשארים לבושים בלבוש מלא למשך כל הלילה (מלבד כפות רגליהן של הבחורות icon_smile.gif)
אך אף על פי כן, זה נשמע אכן חוויה שחבל לפספס..
משתחווה לרגלייך​(נשלט)
Reallee כתב/ה:
באמת?! תקשר אותי אם תמצא, נשמע שהן צריכות שירותי פדיקור icon_smile.gif

חד משמעית! icon_wink.gif אני משער שאף אחת לא תבוא עם כפות רגליים לא מטופחות. כי בכל זאת, מלבד ההנאה שבדבר, הן מגיעות גם כדי לעשות קופה.. פדיקור זה א-ב בשביל לילה כזה..
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 16 במרץ 2019
הייתי בדבר כזה בניו יורק עם ידידה ניו יורקית, ששמעה על זה מידיד ולא טרחה לבדוק באינטרנט במה מדובר.
זה מין בורדל לפוט פטיש.
אולם גדול או כמה אולמות שהניחו בהן מחיצות מסדינים כדי ליצור חדרים פרטיים, במעט הזמן שהייתי שם ראיתי מחיצה אחת קורסת. בכל חדר יש כסא או ספה קטנה, יש להם גם חדר VIP שבו יש קצת יותר פרטיות. המקום לא נקי, ואנשים נכנסים לסשנים קצרצרים בתשלום.
אני מניח שרגל שעברה ליקוק משישה גברים בשעה זה לא הדבר הכי הגייני בעולם.
הכניסה בהרשמה מראש, אני וידידה שלי לא נרשמנו, אבל בגלל שהיא בחורה והמקום מעוניין בבחורות קראו לבחור שמארגן את המסיבה שבירר איך מצאנו את המקום בלי להירשם מראש. בהמשך הוא רצה לדון עם ידידה שלי על ענייני התשלומים, אבל היא הבהירה לו שהיא לא באה לעשות סשן אלא רק להתרשם, אז הוא הכניס את שניניו בחינם ועשה לנו סיור, והציע לה להיות איתו בקשר אם היא תחליט לעשות השלמת הכנסה, ואז הוא יסגור איתה את כל הפרטים.
בקיצור לא מסיבה ולא נעליים. מיועד למי שרוצה סשנים של פוט פטיש בתשלום, וההגיינה ממש לא מעניינת אותו.
משתחווה לרגלייך​(נשלט)
אחד שמבין​ כתב/ה:
הייתי בדבר כזה בניו יורק עם ידידה ניו יורקית, ששמעה על זה מידיד ולא טרחה לבדוק באינטרנט במה מדובר.
זה מין בורדל לפוט פטיש.
אולם גדול או כמה אולמות שהניחו בהן מחיצות מסדינים כדי ליצור חדרים פרטיים, במעט הזמן שהייתי שם ראיתי מחיצה אחת קורסת. בכל חדר יש כסא או ספה קטנה, יש להם גם חדר VIP שבו יש קצת יותר פרטיות. המקום לא נקי, ואנשים נכנסים לסשנים קצרצרים בתשלום.
אני מניח שרגל שעברה ליקוק משישה גברים בשעה זה לא הדבר הכי הגייני בעולם.
הכניסה בהרשמה מראש, אני וידידה שלי לא נרשמנו, אבל בגלל שהיא בחורה והמקום מעוניין בבחורות קראו לבחור שמארגן את המסיבה שבירר איך מצאנו את המקום בלי להירשם מראש. בהמשך הוא רצה לדון עם ידידה שלי על ענייני התשלומים, אבל היא הבהירה לו שהיא לא באה לעשות סשן אלא רק להתרשם, אז הוא הכניס את שניניו בחינם ועשה לנו סיור, והציע לה להיות איתו בקשר אם היא תחליט לעשות השלמת הכנסה, ואז הוא יסגור איתה את כל הפרטים.
בקיצור לא מסיבה ולא נעליים. מיועד למי שרוצה סשנים של פוט פטיש בתשלום, וההגיינה ממש לא מעניינת אותו.

זה לא מה שנאמר כאן: http://www.footnight.com/faq.html#22
Hygiene is very important to me. Will the girls clean their feet after each session?
Hygiene is a major priority at the parties. The ladies' feet will be cleaned after each and every session with Witch Hazel, an anti-bacterial cleanser. The cleanser dries very quickly, and is unscented and tasteless, so the ladies' feet will retain their natural fragrance and flavor:) and will be perfectly safe for you.

משמע שהם מקפידים מאוד על ההיגיינה...
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 16 במרץ 2019
אתה צודק!
מה שהם אומרים בפרסומת שלהם זו אמת מוחלטת וכולן מקפידות על זה.
לך על זה icon_smile.gif
משתחווה לרגלייך​(נשלט)
אחד שמבין​ כתב/ה:
אתה צודק!
מה שהם אומרים בפרסומת שלהם זו אמת מוחלטת וכולן מקפידות על זה.
לך על זהicon_smile.gif

מקווה מאוד שהפרסומת מתארת את המציאות, אחרת כל החוויה הזאת לא שווה דבר. באופן אישי, עם כל התאווה שלי לכפות רגליים נשיות, אני לא מסוגל ללקק אותן כשהן מלאות רוק גברי... ואני משער שיש עוד הרבה כמוני... כך שאם אין היגיינה במקום, הם הורסים לעצמם את השם הטוב ואת האמינות, וגורמים לעצמם נזק עתידי..