ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ומה אם בדסם זה הרגל מחורבן?

Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 17 ביוני 2019
Sm Art{☆Sm} • 17 ביוני 2019
בפריז כשאתה נכנס ל "מטרו",אז ,יש תחנה
"שאטו דו",ואחכ",סטרסבורג סיינט דוני,ואחכ",מונמרט,וממשיך הלאה ...

הבדסמ",זה "מטרו",ויש בו תחנות רבות ....
הבדסמ",הוא רכבת תחתית ...
שר התחבורה של הבדס"מ ,שמו הוא SM.
הוא שולט על כל מערך הבקרה והקונטרול של ה בדסמ".

כולם משלמים ,אין נסיעה חינם ,אצלו.
כל הנוסעים ,יש להם מספר סידורי .
הנוסעים משלמים ב מטבע .
שם המטבע הוא : sparma(זרע)

הנוסעים ,משאלת ליבם היא ,להיות מסודרים כלכלית ,ומפורסמים.

לכל איש ואישה ,בבדסמ",יש "המפעיל הנסתר",
הוא מנווט את הנוסעים להתחיל המסע בבדסמ",
החל ממשהו תמים שהוא ,"ספנקינג פנטציון,"חינוך אנגלי פנטציון ,ומשם הוא מעביר אותו לתחנה שקוראים לה ,:שטרפעאון פנטציון ",
בהמשך זה "פיסען פנטציון",ואחכ","בונדאז'-פנטציון",
וככה זה מטפס ומטפס ,"פורסד B",
"עבד מין ",רימינג,פייס סיטינג ,והשיא ,זה "קאקען פנטציון",

הסלוגן של שר התחבורה "נגעת נסעת ",
אתה נוסע במערך הרכבת התחתית שלו .ואתה משלם ב מטבע הנהוג ,במבוך התת קרקעי שלו ,ב sparma ...

התחנה הסופית :היא אצל אחד הממונים שלו השם שלו
"השר דומה ",

הנוסעים התמימים .
ראו סרט בריטי ,ורצו לשחק אותה בריטים ..
ראו סרט גרמני ,ורצו לשחק אותה גרמנים .
ראו סרט ברזילאי ,וניסו לשחק אותה ברזילירוס
ראו סרט יפני ,ומשחזרים את אורחות יפן ..

יעד מטרה מס' 1 של שר התחבורה Sm
זה ישראלים /יהודים .
כי ה sparma שלהם ,ערכו לאין שיעור במחיר השוק .

זה בערך , מערך הבדסמ",של SM. כל הנוסעים במערך
התת קרקעי של SM,מתועדים
שנים 24/7/365/120.
בעולמו של SM,אין משמעות לגורם ה "זמן ",הוא "ספיריטואלי".

גורם ספיריטואלי מהו ?
הוא רואה ,ואינו נראה .
הוא יודע ,הווה ,עבר,ועתיד.
הוא שולט במחשבות ,תחושות,בריאות ,חולי,עצבות ושמחה,מצב כלכלי,מעמד חברתי ,וכו'...
בפועל :הוא "משטרה רוחנית".

מה זה ,"משטרה רוחנית ".???

אתה יכול לגנוב ,ואף אחד לא יראה .
אתה גונב ,הוא מתעד את זה במצלמה ובתיק האישי שלך .
וכן על זה הערך .
המטרה שלו ,תיק עב כרס על האדם הזה .
היעד הסופי ,בית משפט רוחני .
גזר דין .והמשך טיפול ,אצלו .

זה סקירה קצרצרה ,אודות SM,והמערך ה Bdsm ,שלו .

ועכשיו ,נעבור לשפה שאותה לא יודע לפענח ,השפה הזו היא "ארמית".

סיטרא אחרא
זינין ,חרשין,מרעין בישין,
נוקבא דתהומה רבא
שביתין ,ושביקין,מסאבין דרחיקין,חבילין דמעיקין,וכל זיני חרשין.
כל עקתין בישין,דייתון לעלמא
אפשא זינין,ונונין עם רחשין.
צוחין אף עקתיו,בטלין ושביתין,ברם אנפין חדתין,ורוחין ען נפשין .

"סיטרא אחרא ",זה ביזנס רציני מאוד .
בתרגום חופשי ,מקור יניקה ,צינור המספק מזון רוחני של צד שמאל .
סיטרא :"שער ",פתח ,נקב
אחרא : "אחר ",אחורי .

לא לחינם ,מושא הפוסט ,מזכיר את הבדסמ",כעסק מחורבן .

העסק המחורבן שוויו הוא מיליארדים רבים .
הוא מנהל מערך רב עצמה מעבר למערך התת קרקעי ששמו Bdsm Station .
מערכות רבות ונוספות המתקיימות עפ",פורמטים רבים ושונים .
כגון "אינסטגרם "-סטן
סמים-Sm
פלסטין-סטן
כסף ,מעמד,גאווה,פוליטיקה,טוקבקים,לייקים,שוחד,חנופה,שקר,גזל,לשון הרע,נקמת דם,מניפולציות,ניבולי פה ,אוננות,אונס,וכו'

זה צד שמאל .
מכנגד יש צד ימין .

יש לנו דבר ששמו הוא ה"טיקלה".
טיקלה זה ,"מטוטלת".

הטיקלה ,נמצאת למעלה בשמיים ,הנשמות כולן עוברים דרכה ,מי שצריכה לרדת לשמאל ,תרד לשמאל .
ומי שצריכה לרדת לימין ,תרד לימין.

ישנם שהיו צריכות לרדת לימין ,והיתחלקו ב"טיקלה ",אל השמאל ,וכן ,להיפך .

אילו ,שהיתחלקו , הן "קטלניות " .
כל אחת שכזו ,שווה כמו 10.000 בערכן משוויה ,של נשמה אחת רגילה .

המיניסטר SM,מזהה את אותה נשמה שהחליקה ב "טיקלה",מהימין אל השמאל .
הוא יודע מה ערכה ושוויה ,והוא "מתביית ",על נשמה שכזו ,שהיא בערכה שווה כמו 10.000 נשמות רגילות .
הנשמות הרגילות יורדות מ"עולם העשיה ".
הנשמה שהחליקה ,ירדה מ "עולם האצילות ".

מה הוא עושה לאותה נשמה שהחליקה ?
הוא מתביית עליה .ומטרתו לטנף אותה .ושתעשה עבורו "sparma ",ושתהיה" מנטורית "רבת השפעה עבורו ,בעסק הגלובלי שלו .
היא "שיבר " , היא , "ג'וקר",

נשמה שכזו כאשר היא פועלת לצד ובצד של ה "סיטרא אחרא ",היא ,מכתיבת קצב ,היא מעצבת דעת קהל .
יש בה השפעה עצומה ,ויכולת לסחוף רבים ותמימים אפילו רק בעקבות מחשבות הרצות לה במוח,
היא "שיבר מרכזי",ככול שהיא מתעבה בבדסמ",כך כול הנוסעים במערך ,מושפעים קוגנטיבית אחריה .

היא בפועל "נשמה אלפא ",היא ה "פייסר",היא ,ה "פרומן",של ה BDSM
היא מקבלת את הכול ,ביתר קלות מ SM,היא טוטאלית וקטלנית .
המרויח העיקרי ,הוא SM
המפעיל הראשון והיישיר שלה הוא SM.

מנגד למערך של Sm
עומד GOD
הוא יקח אותה הימנו ,ויחד עמה ,הוא יקח את כול המושפעים ומסונפים אליה,יחד .

כפי שנאמר :"לא ידח מימנו ,נידח".
הוא ה "קלינר",הוא ,המנקה אורוות ...
הוא "סוכן סמוי ",הוא נראה בדיוק כמו שהSM עיצב אותו .
הוא מדבר וחושב כמו ש SM עיצב אותו ,ואת דעותיו ,הוא בקיא ברזי ותורתו של SM .

הרעיון המרכזי של הצובאים אל פתחיו של השר SM
הוא מעמד כלכלי ,ופרסום .

SM מספק את המעמד הכלכלי ,והכבוד .
בתמורה ל "ספארמה".
הזירה היא ,Life Time.

איך מעבירים לנתינים את ה Life time
דבר ראשון : רעש !!!
דבר שני ; רעש!!!
דבר שלישי:רעש!!!
איפה שיש רעש ,אין דעת ,אין שלווה לנפש .
האדם מיתמכר לרעש ,ולהמולה ,ומשם המרוץ מתחיל .
המטרה : מעמד כלכלי וכבוד .(גאווה -prade)
עיצוב טוסיק ,עיצוב גבות ,עיצוב שיער ,עיצוב יציבה,
"סטרייט דפוז"!!
עיצוב הדירה ,עיצוב העסק ,עיצוב התדמית ,
סטרייט דפוז !!!

אחרי 20 שנות השקעה ,מגיע SM
ואומר .
Stop please STOP
לא טוב .

שוברים הכול .מתחילים מחדש .
לא טוב "בודי בילדינג ",צריך אירובי .
לא טוב שעיר ,צריך חלק
לא טוב קעקועים של פעם ,צריך למחוק לעשות חדש .
שבור את הבית ,תבנה חדש .
צריך לעשות ניתוח הסרת שומן ,צריך בוטוקס ,צריך הכול מחדש .
תהיה "הישראלי החדש".
צריך "עונת הדאבל ",כפרה עליך .
ואתה חייב להיות גיי מאמי ,ונתחיל עם גיי פרנדלי .
ותגיד שהיית עם בנים .

בזמן שאילו מעצבים פייס,אסס,באט,ליפס,אימג',ג'וב,טלנט,בוק,דייט,הום,טוי,היט,שופינג,פשיון,קולקשן,בודי,קאר,האוס,ביז,רסט,קופי שופ,וכו'....

יש כנופיה של "מקובלים".
הם פועלים פעולה נגדית .
הזירה היא שונה ,מהזירה המחורבנת .
של להשפיל בני אדם .בקאקען ,פיסען,בונדאז',שפנקינגע,אסס פאקיענג,טרוט פאקיענג,ספרמה און פייס,היומילטיון,פיסט פאקינג,פוט פאקינג,בוט פאקינגע,פיריוד,וביזאר רומי ,וכו'
וויפינג,גנג בנג ,פארטינג,וכו'...

כאמור זה סיטרא אחרא זה הגשפעט של החור האחורי .
המהות העסקית היא להפוך האדם לגאוותן .

מכנגד יש עולם אחר שם .
אנשים מתעסקים .
בקבלה ,פתח אליהו,פיטום הקטורת,קריאת שמע ,תפילין,שבת,שמירה על העניים ,המחשבה,והדיבור.
מקווה,תפילה,שירה,ברכות,ענווה,צניעות,לשבר את התאוות .

הס מלהזכיר שם כל ענייני החור האחורי .ובוודאי שלא קאקען פנטציון ,ובוודאי שלא פלוצען פנטציון .
כל הז'אנר הזה של התחת והחור תחת על כל הנלווה אליו ,זה ההיפך הגמור .
מצניעות וענווה .

אז יש לנו מחד גיסא .
גאווה וחור אחורי .

ומאידך גיסא .
צניעות ,ופה המתפלל .

SM השר , לא פראייר בכלל .
הוא נכנס אל בין השורות של הלוחמים כנגדו .
נכנס לבתי כנסת ,לבתי מדרש ,אל גברים ונשים חרדים וחרדיות ,ועושה בהם שפטים .
ממרר להם את החיים .ומעדכן את התקשורת .

לדוגמא .ראיתם חרדי עם שטריימל צורח כמו מטורף "שאבעס ציונים לכו הביתה ",ימח שמכם וזיכרכם וכו'.

אתם אומרים דתי זבל .
SM בפועל נכנס בו ,וצועק מגרונו ...
מה אפקט התוצאה .?

SM ניצח .
ההמון נוטה והולך עימו .

ואז SM נכנס במגה כוסית עם שורט ג'ינס עם השם קרדשייין או אנג'לינה ג'ולי .
מעלה סטורי באינסטה .
ומכאן עם שלם של נשים נוהות אחרי תורתו של SM במערך המדיה של חיילות הסרות למרותו ...

מדונה שהופיעה באירוויזיון בישראל שואלת שאלה תוך השיר שלה ....

אתם לא רואים ?
כמה נאיבים אתם יכולים להיות ?
אתם לא רואים ?

אני באה אליכם ,עם ביגוד ומוטיבים של SATAN
אני מופיעה עם דמויות בברדסים עם פנים מכוסים
סימולציה למלאכי חבלה בשירות פעיל .
בקליפ על המסך מופיע טורקוומדה .ההיטלר של יהדות ספרד .

ואתם עדיין כה נאיבים ?
אתם באמת לא רואים ?

מצויין!!!!
אל תיראו ..

באה הגברת הארמנית אלני פוריירה .
ילידת מדינה מוסלמית ,משופעת בנשים מושפעות ומתמחות בתורת הכישוף הרומנית/ארמנית/צוענית .
נשים המתמקצעות בכישוף סיבורגי ,בכישוף והיפנוט תחת מבט .

שרה לכם "פואגו",אש .
מציגה בפניכם ,אש.
ואתם לא רואים מבעד לשיר ,ולבגד גוף ,הנוצץ .
את ה "אג'נדה".

מונס השוודי שר לכם "דימונס אין אר הדס"
"השדים שבראש שלנו ",ומחייך לכם חיוך מהמם .
ואתם לא קולטים?

אני אסביר לכם למה אתם לא קולטים .
נטלי אוריירה ,יפיפיה מהממת
מונס השוודי בעל פני מלאך
קונצ^יטה הסעודית ,מהממת בעקבים
מדונה צדיקה הולכת לקבר הארי זל' בצפת ב 1 בלילה ...

אבל מבעד להכול נמצא SM
הוא מסתתר מאחורי ישבנים מפוארים,ומבעד לשרירים מסורגים,מבעד לנצנצים,ולפרוות ,ולחליפות,ושמלות זוהרות,והפקות ענק ...

זה הבמה שלו
זה הקהל שלו
זה הזירה שלו .

מבעד למילים ,ולמלל ,ולמה שרואות העניים .
הוא מעביר לכם את הזמן ואת החיים ...
באילוז' ...
אתם לא "לירדים",אתם חיים בסרט ששמו הוא "שיקרא,וסיכסוכה"....

כתוב:"אילו רצים,ואילו רצים,אילו רצים לבאר שחת ,ואנו רצים לחיי העולם הבא "

כל אחד יעשה את השיקולים שלו .
אני רק רוצה שתדעו דבר אחד .

ככול שהאדם או האישה יקבלו מעמד גבוה מהSM ,כך הוא יאמלל ויתאכזר אליהם.
אין חינם !!!

שואלת מדונה בארוויזיון 2019

אתם לא רואים ?
כמה אתם יכולים להיות נאיבים?
היא גם מציגה בסצינת הסיום ..

איך נראית הנפילה האחורית אל "באר השחת ",
ואני שואל ,אתם לא רואים ?
לכל קליפ יש משמעות
לכל מילה יש משמעות
"סטיופט בוי", תבין ,ותדע" מהותך "האמיתית היא "גולדן בוי".
בשביל להיות "גולדן בוי",אתה צריך לעבור בחושך ,ובעסקים המחורבנים של ה SM...

אין מציאות בעולם שתהיה "גולדן בוי ",מבלי שתעבור את ההליך של "סטיופט בוי".

כל הנשים שאתה עובר בדרך .
תפקידן בעולם כאן למטה הוא "לאתגר ", אותך .
ולהצעיד אותך עמוק עמוק למטה ,עד שתצרח ותבכה .
די .די כבר .לא מסוגל יותר ...
ואז אם אתה בר מזל ,תראה את האור שיאסוף אותך .

לשם הבנת הכתוב .
נא עיין .
בהופעה של נדב גדג'
בהופעה של מונס השוודי
בהופעה של קונצ'יטה
בהופעה של אלני פוריירה
בהופעה של מדונה בארוויזיון 2019 בישראל

בטרילוגיה "המטריקס".
בסרט התיעודי של ליידי גאגה .

בהופעה של דנה אנטרנשיונל במיצעדי הגאווה השונים
בארץ ובחול "באמסטרדם ובווילנוס .
ואיך היא שרה .
"הבה נגילה", ו "ילדים זה שמחה "..

לאחר שתיצפה בכול התכנים הללו
נא קרא שוב היטב את הפוסט שלי .

ולאחמכ",תרשום ביו טיוב .
הרב יצחק כהן "אותות משמים ".

ואז בשקלול המידע והנתונים ,
תדע ותבין שGODכאשר הוא פרונטאלי מולך הוא GOD
וכאשר הוא מפנה לך את הגב הוא SM...

סימולטנית התצורה המשוואתית הזו .
בכדי לשבר הדעת למי שחושב לו לתומו שיש בעולם 2.
יש בעולם רק1 ,ושמו הוא , " מלך העולם"!
Bagel
Bagel • 17 ביוני 2019
ArchAngel כתב/ה:
נמאס לי לדלג הלאה ולשתוק לך, מותר לי אחרי כמה שנים של איפוק שנכפה אלי בגלל שידעתי שתתחיל לתקוף אותי ולנסות להגחיך אותי כמו שאתה עושה לכל מי שמתנגד לך בגבולות האתר הזה.

קודם כל לדלג הלאה, מה זה סוג של חרם? איפוק שנכפה עליך? על מה את בכלל מדברת? אני לא תוקף אותך כי יש לך דיעה שונה אלא בגלל שאת מתנסחת כמו פוליטיקאית וזה די מעצבן. כן, אני חושב שבדסמ - שלא כמו הומוסקסואליות ושלא כמו דת האיסלם וכמו הרבה דברים אחרים - הוא סוג של נזק שאנשים גורמים לעצמם ושהנזק טמון בתוך עקרונות המשחק. את נגד לפגוע באנשים והבדסמ שלך נקי, יופי, אפשר לדבר על זה, אין לי בעיה, את לא מאיימת על הקיום שלי או על הדיעות שלי. אבל דווקא בדיונים שבהם לאנשים פתאום קצת פחות כיף והם כן נפגעים מהבדסמ וכל מיני מערכות יחסים עקומות אליהן נקלעו, דווקא שם חשוב שמישהו כן יתייחס לצד ההרסני של הדבר הזה ואת שם עם הטיעונים שלך שהכל בסדר כל עוד אתה מקבל את עצמך ולמה אנשים שלא נהנים מבדסמ בכלל כותבים פה וכו״ זה קצת מעצבן, אבל לא הדיעות שלך שיש לגיטימציה לבדסמ.

הבדסמ הוא נושא מורכב, כמו כמעט כל דבר שקשור בנפש האדם וחלק מהמורכבות שלו זה שהוא עלול להיות מאוד רע למי שעוסק בו (בצדדים העמוקים שלו, איפה שיש קשר בין תחושות ומעשים) ושעצם העיסוק בבדסמ עלול מלכתחיל לייצג איזו תשוקה לפגיעה עצמית. בשביל חלק מהאנשים זה מה שבדסמ אומר אבל את מבטלת את זה לגמרי ואין לי בעיה להתדיין על זה איתך אבל משהו בטון דיבור שלך הוא קצת פעור בעיני ומייצג איזה שיח פוליטי על צדק והגדרות, שיח שמתעלם לחלוטין מהמצוקה של האנשים שנובעת דווקא מהקרבה שלהם לבדסמ.

אין לי צורך לטנף על הבדסמ שלך או הנטיות שלך, את ודרקן יכולים אולי להתעסק בלהכות אנשים או לחטוף מכות מהם בלי שזה יהיה מחובר לצד הרגשי או לפגיעות נפשית אבל מה לעשות ואנשים רבים, בעיקר מזוכיסטים, כן נפגעים ולא בגלל שהם עושים משהו לא נכון אלא בגלל שכל הבדסמ הזה הוא מבחינתם הרצון להפגע על ידי אחרים. ואז יוצא שהבדסמ הוא בעצמו הופך לשם של משהו שמזוהה עם הפגיעה העצמית הזאת. לא תמיד אפשר להפסיק אם משהו רק משום שהוא רע לך, מה שנותן גם מימד אובססיבי לעיסוק בבדסמ, שוב לא אצל כולם אבל אצל רבים כן. אז יש מורכבות, לא הכל רע ונוראי ופתולוגי, ברור שלא, אבל גם לטעון שזוהי פרקטיקה או נטיה לחלוטין טהורה ונקיה זה קצת מריח לי פוליטי ולא אותנטי.

בכל אופן, אין לי דבר וחצי דבר נגדך אישית. לפעמים ההתנהלות שלך פה היא מעט פרובוקטיבית ותמוהה בעיני אבל היי, יש לך יותר לייקים ועוקבים אז אולי זה סימן שאת צודקת ואני טועה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 17 ביוני 2019
בייגל, ככל הנראה לא הבנת אותי נכון.
אני ממש לא בדעה של "אם אתה מקבל את עצמך הכל בסדר". אני גם לא באשליה שבדס"מ הוא טהור ונקי. ממש לא. אני השתדלתי להבהיר את זה בהודעות שלי וכנראה שזה התפספס.
אני מודעת לצידו הבעייתי של הבדס"מ, אני מודעת לכך שיש אנשים שהסיבה שהם נמצאים בו היא מתוך מצוקה או בכדי ליצור מצוקה, אני מודעת לכך שהאדם עצמו לפעמים לא מודע לגודל הסכנה וכו'.
לא רק שאין לי בעיה לדבר על זה, אני גם חושבת שחובה לדבר על זה.
הבלוג שלי מלא דעות/ביקורות על הצדדים המסוכנים בבדס"מ, היו פעמים שהגבתי לאנשים שכדאי להם לחשוב שנית גבי בנוגע לאקטים שיכולים לסכן אותם. אני יכולה להיות לא פחות נוקבת ו"נודניקית" ממך בעניין הזה.
אבל מה שאני נגדו זה הכללות, במיוחד כשהן מגיעות בצורה נחרצת ומתנשאת. אני נגד להגיד שבדס"מ הוא חולני בכל המקרים ועבור כולם, כי זה פשוט לא נכון. אכן יש מקרים שבהם בדס"מ הוא ביטוי לחולי, אבל יש גם מקרים שהוא לא.
וזה לא עניין של "צדק", זה לא עניין של "תקינות פוליטית" זה עניין של פגיעה בכמות לא מבוטלת של חברים בכלוב שהחוויה שלהם נרמסת.
וזה לא שאין ברירה ואין דרך אחרת לעלות את הנושא, בהחלט אפשר לדבר על הסיכונים בבדס"מ מבלי לרמוס אף אחד בדרך.
יש הבדל בין לשאול "האם בדס"מ הוא הרגל מחורבן?" ואז מה לעשות, הוא באמת לא חייב להיות הרגל מחורבן עבור כולם, לבין לשאול "האם בדס"מ עשוי להיות מחורבן?" ואז התשובה היא שבהחלט הוא עשוי להיות מחורבן.
וכפי שכבר כתבתי, מה שיהפוך את הבדס"מ למחורבן או לא זאת ההתנהלות והמניעים של האנשים בתוכו.
אני בהחלט בעד לעורר מודעות של אנשים לעצמם, לבדס"מ שלהם, למניעים שלהם, לפסיכולוגיה שמאחורי, בכדי שיקבלו את ההחלטות הכי מטיבות עבורם.
אבל אני נגד קטלוג החולי הגורף. כל מקרה לגופו.
israelislave
לפני 4 שנים • 18 ביוני 2019
israelislave • 18 ביוני 2019
Bagel כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
נמאס לי לדלג הלאה ולשתוק לך, מותר לי אחרי כמה שנים של איפוק שנכפה אלי בגלל שידעתי שתתחיל לתקוף אותי ולנסות להגחיך אותי כמו שאתה עושה לכל מי שמתנגד לך בגבולות האתר הזה.

קודם כל לדלג הלאה, מה זה סוג של חרם? איפוק שנכפה עליך? על מה את בכלל מדברת? אני לא תוקף אותך כי יש לך דיעה שונה אלא בגלל שאת מתנסחת כמו פוליטיקאית וזה די מעצבן. כן, אני חושב שבדסמ - שלא כמו הומוסקסואליות ושלא כמו דת האיסלם וכמו הרבה דברים אחרים - הוא סוג של נזק שאנשים גורמים לעצמם ושהנזק טמון בתוך עקרונות המשחק. את נגד לפגוע באנשים והבדסמ שלך נקי, יופי, אפשר לדבר על זה, אין לי בעיה, את לא מאיימת על הקיום שלי או על הדיעות שלי. אבל דווקא בדיונים שבהם לאנשים פתאום קצת פחות כיף והם כן נפגעים מהבדסמ וכל מיני מערכות יחסים עקומות אליהן נקלעו, דווקא שם חשוב שמישהו כן יתייחס לצד ההרסני של הדבר הזה ואת שם עם הטיעונים שלך שהכל בסדר כל עוד אתה מקבל את עצמך ולמה אנשים שלא נהנים מבדסמ בכלל כותבים פה וכו״ זה קצת מעצבן, אבל לא הדיעות שלך שיש לגיטימציה לבדסמ.

הבדסמ הוא נושא מורכב, כמו כמעט כל דבר שקשור בנפש האדם וחלק מהמורכבות שלו זה שהוא עלול להיות מאוד רע למי שעוסק בו (בצדדים העמוקים שלו, איפה שיש קשר בין תחושות ומעשים) ושעצם העיסוק בבדסמ עלול מלכתחיל לייצג איזו תשוקה לפגיעה עצמית. בשביל חלק מהאנשים זה מה שבדסמ אומר אבל את מבטלת את זה לגמרי ואין לי בעיה להתדיין על זה איתך אבל משהו בטון דיבור שלך הוא קצת פעור בעיני ומייצג איזה שיח פוליטי על צדק והגדרות, שיח שמתעלם לחלוטין מהמצוקה של האנשים שנובעת דווקא מהקרבה שלהם לבדסמ.

אין לי צורך לטנף על הבדסמ שלך או הנטיות שלך, את ודרקן יכולים אולי להתעסק בלהכות אנשים או לחטוף מכות מהם בלי שזה יהיה מחובר לצד הרגשי או לפגיעות נפשית אבל מה לעשות ואנשים רבים, בעיקר מזוכיסטים, כן נפגעים ולא בגלל שהם עושים משהו לא נכון אלא בגלל שכל הבדסמ הזה הוא מבחינתם הרצון להפגע על ידי אחרים. ואז יוצא שהבדסמ הוא בעצמו הופך לשם של משהו שמזוהה עם הפגיעה העצמית הזאת. לא תמיד אפשר להפסיק אם משהו רק משום שהוא רע לך, מה שנותן גם מימד אובססיבי לעיסוק בבדסמ, שוב לא אצל כולם אבל אצל רבים כן. אז יש מורכבות, לא הכל רע ונוראי ופתולוגי, ברור שלא, אבל גם לטעון שזוהי פרקטיקה או נטיה לחלוטין טהורה ונקיה זה קצת מריח לי פוליטי ולא אותנטי.

בכל אופן, אין לי דבר וחצי דבר נגדך אישית. לפעמים ההתנהלות שלך פה היא מעט פרובוקטיבית ותמוהה בעיני אבל היי, יש לך יותר לייקים ועוקבים אז אולי זה סימן שאת צודקת ואני טועה.

חותם על כל מילה. שאפו.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Bagel כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

לא מבין מה זה אומר "צדדים עמוקים איפה שיש קשר בין תחושות ומעשים". אני גם לא בטוח איך להבין את זה שאני חוטף בלי צד רגשי. אני כן יודע שלא נעים לי לקרוא אמירות כאלה שמשמעותן או מקורן אינו ברור לי.
אם אתה רוצה להגיב לדברים שאמרתי, סבבה. אם לא, גם סבבה. נראה לי שאלה גבולות הגזרה, לא?

אגב, לא ידוע לי על אף דיון שבו מישהו אמר "אני סובל מבדסמ" והתגובה של מישהו (לא מדבר על טרולים וסרקזם לשמו) היתה "לא נכון, אין לך, כי בדסמ זה דבש" או "אז צא מהכלוב". אם יש לך דוגמה לתגובה כזאת, בבקשה תביא. לא כדי לריב, אלא כדי שנהיה יותר מודעים לעצמנו.
Kitty frank
Kitty frank • 18 ביוני 2019
עלתה לי הבוקר המילה ביות, כשהרצונות והצרכים האלימים שלנו הם חיות הבר והבדסם זה התהליך שמנסה לעדן אותם-להתאים אותם לערכים ולחוקים המודרניים שלנו ולייצר שפה שתוחמת הכול.
אני בספק אם בפנטזיות ובדחפיים הראשוניים שלנו יש תשומת לב לנזקים פיזיימנטליים, אבל אנחנו אנשים בוגרים במדינה מודרנית ושיסויים ואלימויות לא יכולים להיות חלק מבני מהחיים שלנו, אז הצבנו קירות מסביב לחיה, קראו להם ssc אם בא לכם, ויש מילת מילת ביטחון ותנאים מקדימים להתחרעות "בריאה".
יש אנשים מוצלחים-יותר או פחות בביות הזה אך זו עדיין חיה טורפת, בבסיס, בDNA ואת זה קשה לי לשכוח.
אף אחד בכניסה לסדנאת כדרות לא ידגיש שהכדרות פה זה בשפיות, אבל בבדסם כן, זה מעלה כמה שאלות. כמו שלרוב הדבר הבא שקורה אחרי שמישהו מצהיר ש"לא בקטע גזעני" זה שהוא יגיד דבר גזעני, מרוב שיש כזה דגש על שפיות (שאלתי אם זה הרגל מחורבן ומיד הוצע טיפול כתשובה) התחושה היא שבבסיס שלו, ההרגל הזה לא מאוד שפוי.

אני גם רוצה לכתוב על הדברים הטובים שבביות ועל הצורך להכליל כדי להרגיש שייכים אבל חייבת.להיכנס למשמרת.
Kitty frank

Re: ומה עם בדסם זה הרגל מחורבן?

Kitty, לא הבנתי אותך: למה בכלל שמשהו זהותי כזה -- האופן בו אדם חי את האינטימיות שלו (לא רק הפורקן אלא החלל והאמון שקשור בארוטיקה כזו), יתמרן בכלל סביב הציר גאווה/בושה? יש באדם מורכב הרבה תכונות, הישגים, רבדים, שבהחלט מסוגלים לעורר גאווה או בושה. אבל לא כל מה שמרכיב אותנו הוא מהסוג הזה. (אני ער לאירוניה של לכתוב משהו כזה ביום בו מתקיים מצעד גאווה, אבל בעולם מתוקן, הומואיות היא לא משהו שמישהו יתגאה בו, כמו שבעלי שיער שחור לא מתגאים בשער ראשם).[/quote]

לא גאווה חיצונית של מצעד, גאווה פנימית אישית על הדברים שמעסיקים. אותי.
israelislave
israelislave • 18 ביוני 2019
Kitty frank כתב/ה:
עלתה לי הבוקר המילה ביות, כשהרצונות והצרכים האלימים שלנו הם חיות הבר והבדסם זה התהליך שמנסה לעדן אותם-להתאים אותם לערכים ולחוקים המודרניים שלנו ולייצר שפה שתוחמת הכול.
אני בספק אם בפנטזיות ובדחפיים הראשוניים שלנו יש תשומת לב לנזקים פיזיימנטליים, אבל אנחנו אנשים בוגרים במדינה מודרנית ושיסויים ואלימויות לא יכולים להיות חלק מבני מהחיים שלנו, אז הצבנו קירות מסביב לחיה, קראו להם ssc אם בא לכם, ויש מילת מילת ביטחון ותנאים מקדימים להתחרעות "בריאה".
יש אנשים מוצלחים-יותר או פחות בביות הזה אך זו עדיין חיה טורפת, בבסיס, בDNA ואת זה קשה לי לשכוח.
אף אחד בכניסה לסדנאת כדרות לא ידגיש שהכדרות פה זה בשפיות, אבל בבדסם כן, זה מעלה כמה שאלות. כמו שלרוב הדבר הבא שקורה אחרי שמישהו מצהיר ש"לא בקטע גזעני" זה שהוא יגיד דבר גזעני, מרוב שיש כזה דגש על שפיות (שאלתי אם זה הרגל מחורבן ומיד הוצע טיפול כתשובה) התחושה היא שבבסיס שלו, ההרגל הזה לא מאוד שפוי.

אני גם רוצה לכתוב על הדברים הטובים שבביות ועל הצורך להכליל כדי להרגיש שייכים אבל חייבת.להיכנס למשמרת.

מסכים לחלוטין עם דברייך מה שכבר יכניס אותך ל"רשימה שחורה" אצל חלק מהמשתתפים בחלק מהדיונים.

דברייך בהחלט מציעים הסבר הגיוני ל"שולטים" שבעצם פועלים, והנה שתלת בי תובנה - אולי - חדשה - שולטים פשוט מונהגים\נענים לקריאה ה"בראשיתית" שלהם להתעלות על האחר ולהנהיג, ולכן, אולי, יש בהתנהגותם יותר "טבעי" ופחות "לא נורמלי" מהצרכים של הנשלטים.

נשלטים פועלים באופן הפוך לחלוטין לDNA האנושי, "קודם כל שרידות" ומתאפיינים בהתמסרות לחולשה ולפגיעה פיזית ו\או נפשית שמנוגדים לכל אינסטינקט בסיסי.
Kitty frank
israelislave כתב/ה:
Kitty frank כתב/ה:

מסכים לחלוטין עם דברייך מה שכבר יכניס אותך ל"רשימה שחורה" אצל חלק מהמשתתפים בחלק מהדיונים.

דברייך בהחלט מציעים הסבר הגיוני ל"שולטים" שבעצם פועלים, והנה שתלת בי תובנה - אולי - חדשה - שולטים פשוט מונהגים\נענים לקריאה ה"בראשיתית" שלהם להתעלות על האחר ולהנהיג, ולכן, אולי, יש בהתנהגותם יותר "טבעי" ופחות "לא נורמלי" מהצרכים של הנשלטים.

נשלטים פועלים באופן הפוך לחלוטין לDNA האנושי, "קודם כל שרידות" ומתאפיינים בהתמסרות לחולשה ולפגיעה פיזית ו\או נפשית שמנוגדים לכל אינסטינקט בסיסי.

דווקא כשהתייחסתי לייצר אלים התכוונתי לשני הצדדים באופן שווה.