בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיתוף הקושי והאתגר במערכת יחסים ונלית

ofer00
לפני 4 שנים • 26 במאי 2019

שיתוף הקושי והאתגר במערכת יחסים ונלית

ofer00 • 26 במאי 2019
הי,
אני רוצה לשתף קצת מחיי בשנה האחרונה, אני בזוגיות עם אישה נפלאה אשר ממש לא מכירה את עולם הבדסמ.
שיתפתי אותה בזה לא מעט ואף הלכנו יחד ללמוד לקשור. היא מתחברת לכך באופן ממש חלקי והכוונה: אין לה בעיה מדי פעם לקחת את הטרבד מהמטבח ולהכות בו אותי
אין לה בעיה עם פוט פטיש ונהננת מאד שאני משרת אותה במיטה.
היא לא מתחברת לשליטה מנטלית בכלל: אני די מבקש ממנה שהיא תגיד לי מתי לגמור אבל מבחינתה אני יכול לגמור תמיד וכאשר אני מספר לה שאוננתי בלי אישור זה לא באמת מענין אותה.
מצד שני היא הערך שלי בעינייה אינו יורד(כפי שעלה בפוסט שנפתח כאן בעבר) ומצליחה להנות מאד מכך שאני מענג אותה מאד.

אני מגיע מעולם של טיפול נפשי והעלתי אותו בגם בטיפול שאני עובר בלי קשר, ואני יודע שיש אנשים רבים שהם אנשים אשר מאד נהננים מלתת אנשים שהם GIVING אלו אנשים שהנאה שלהם הרבה יותר מנתניה מאשר קבלה בעולם הבודהיזם יש לזה מעלות רבות ואנו גם יודעים שיש מנגנון פידבק משמעותי במוח שנתניה לאחר נותנת פידבק חיובי לאדם ולא סתם וכמו כן המון נשלטים כולל אני לא פעם גם כאשר הם נותנים ומשרתים הם יודעים מעולה שהם נהנים מכך מאד ולא יעשו משהו שהם לא יהנו רק כי ביקשו מהם(בפנטזיה כמובן שכן אני יעשה הכל אבל שזה מגיע לידי מממשות הדברים נראים אחרת).
הבת זוג שלי מעידך למדה מאד להנות מהדבר להרפות ולקבל ויש בנות ובנים שמאד נהנים מלקבל ואין להם צורך רב בלתת יש להם צורך לדעת שהם בסדר וכו אבל לא חייבים לתת ומכאן אפשר לחבר בין הצדדים.
למה כתבתי קושי? כי תמיד יהיה חלק שפחות מקבל מרחב החלק שמחפש משמעת וענישה, אמנם הבת זוג שלי שהיא באמת מהממת נקודה מסכימה שאני אלך אחת לכמה זמן למלכה בתשלום ואולי שם ימצא האיזון, אבל כמובן בפנטזיה כן במציאות יותר קשה. למה בתשלום? כי אז יש הפרדה מוחלטת ועלם הרגש יכול להישאר בחוץ. כסף הוא מאזן כוחות במקום רגש, כמובן שפתחתי כאן תיבת פנדורה חדשה אבל היא לא באמת הסיבה שכתבתי את הפוסט הזה, אלה האתגר בזוגיות שכזאת.
שבוע נפלא לכולם
    התגובה האהובה בשרשור
שולמית ש
שולמית ש • 26 במאי 2019
מלכה בתשלום
זה משחק לא הדבר האמיתי.
מציעה לך לחפש מלכה אמיתית!
ofer00
ofer00 • 26 במאי 2019
אשמח לקבל תגובות לא על החלק האחרון של המלכה בתשלום הוא באמת לא הדבר המשמעותי , אבל עם יתעקשו אני מוכן להסביר גם אותו. כי זה רק פיתרון אחד שבהחלט אינו מוצלח במיוחד אחרת הפוסט לא היה עולה ככה אלה עולה בשם "האתגר והפיתרון בתשלום ".
מה זה מלכה אמתית מבחינתך?
למה שמלכה תרצה נשלט שיש לו בת זוג שהוא אוהב ורוצה איתה קשר ואינו מחפש עוד קשר משמעותי?
ofer00
ofer00 • 26 במאי 2019
אשמח לקבל תגובות לא על החלק האחרון של המלכה בתשלום הוא באמת לא הדבר המשמעותי , אבל עם יתעקשו אני מוכן להסביר גם אותו. כי זה רק פיתרון אחד שבהחלט אינו מוצלח במיוחד אחרת הפוסט לא היה עולה ככה אלה עולה בשם "האתגר והפיתרון בתשלום ".
מה זה מלכה אמתית מבחינתך? לא שואל בציניות אלה לשמוע את דעתך.
רוב האנשים מחפשים קשר , וקשר של שולט נשלט הינו קשר לכל דבר אני בתוך מערכת יחסים מנוגמית, הבת זוג שלי תסכים לסאשן לא מענין אותה תשלום אך הוא יהיה ללא עירום מלא זאת אומרת אני בתחתונים וללא מגע באיברים מיניים. אני כמובן מכבד מאד את זה ומעריך אותה על הכל. מצד שני זה שליטה חינוך כאב דרוש מערכת יחסיים כזה או אחרת ומתאימה לאישה שאינה צריך קשר זוגי אלה מחפשת כמוני רק תוספת מסויימת ולכן הבחירה במלכה בתשלום עלה על הפרק. ושוב אשמח לשמוע פדיבק על כל הפוסט ולא רק על סופו
שולמית ש
שולמית ש • 26 במאי 2019
ברור!
שמלכה תרצה כזה קשר
4X4​(אחר)
4X4​(אחר) • 26 במאי 2019
ofer00 כתב/ה:
מה זה מלכה אמתית מבחינתך? לא שואל בציניות אלה לשמוע את דעתך.
רוב האנשים מחפשים קשר , וקשר של שולט נשלט הינו קשר לכל דבר אני בתוך מערכת יחסים מנוגמית, הבת זוג שלי תסכים לסאשן לא מענין אותה תשלום אך הוא יהיה ללא עירום מלא זאת אומרת אני בתחתונים וללא מגע באיברים מיניים. אני כמובן מכבד מאד את זה ומעריך אותה על הכל. מצד שני זה שליטה חינוך כאב דרוש מערכת יחסיים כזה או אחרת ומתאימה לאישה שאינה צריך קשר זוגי אלה מחפשת כמוני רק תוספת מסויימת ולכן הבחירה במלכה בתשלום עלה על הפרק. ושוב אשמח לשמוע פדיבק על כל הפוסט ולא רק על סופו

אני לא מכיר אותך ואת מערכת היחסים שלך. שמח שאתה מאוהב בה, לא ברור מאליו בימינו.
מנסיון שלי דבר כזה יכול להביא למספר תוצאות:
1. היא תתחיל לקנא לך ותרצה לרצות אותך ותעזור לך בחלקים שנמנעה עד כה. יתכן עם מלכה בתשלום, שהיא מקצועית בתחום, ותוכל להנחות אותה מה אתה רוצה להשלים בסוף הסשן
2. היא עשויה למצוא גם היא מישהו שישלים לה את החסר..
3. יש מצב שתפרדו. ויש מצב שתהפכו לפוליאמרים.
כאמור: אינני מכיר אתכם, ומה כיוון היחסים ביניכם
תצליחו
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 26 במאי 2019
ofer00 כתב/ה:

למה שמלכה תרצה נשלט שיש לו בת זוג שהוא אוהב ורוצה איתה קשר ואינו מחפש עוד קשר משמעותי?

אני לא מחפשת כרגע קשרים נוספים משום סוג בכלל (וחשוב לי לציין את זה כי מניסיון יש מספיק גברים שקוראים פה שיכולים לראות במה שאני אכתוב עכשיו הזמנה לפניות, אפילו שזו ממש לא) - אבל כשאני מחפשת, זה בדיוק בדיוק מה שאני הכי מחפשת. למה? כי אני בזוגיות בעצמי, ומהניסיון שצברתי פה למדתי שהכי טוב לי קשר שליטה עם מי שבאותו הסטטוס בעצמו, שיש לו בת זוג שהיא הדבר המרכזי מבחינתו ולכן לא יצטרך ממני בעצמו יותר ממה שאני יכולה לתת.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון מאי 26, 2019 11:52 am, סך-הכל נערך פעם אחת
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 26 במאי 2019
במקרה הספציפי שלי זה שיש מגבלות על עירום מלא ומגע באיברי מין היה גורם לי לוותר על להיכנס לזה בכל מקרה, נכון. אבל זאת אני. יש גם שולטות שהפן המיני של השליטה פחות מעניין אותן. בקיצור, נראה לי שחבל שתקפוץ כל כך מהר למסקנה שאף שולטת לא תהיה מעוניינת בקשר מהסוג שבת הזוג שלך בסדר עם לאפשר לך.
ofer00
ofer00 • 26 במאי 2019
תודה רבה על התגובות- כרגע לא נראה לי שאנחנו בכיוון של פולאמוריות ולא שזה לא נושא מדובר, אני מאד מקווה שלא יהיה לה צורך לחפש בחוץ דברים שישלמו לה את החסר אבל אין לדעת לאן יובל העתיד.
לגבי מה שכתבת "היא תתחיל לקנא לך ותרצה לרצות אותך ותעזור לך בחלקים שנמנעה עד כה. יתכן עם מלכה בתשלום, שהיא מקצועית בתחום, ותוכל להנחות אותה מה אתה רוצה להשלים בסוף הסשן" היא לא קנאית אבל אולי לנסות שמשהיא מבחוץ דדריך אותה יותר.

FLOWERKITTY שמח ממש לשמוע מה שכתבת זה מעורר תקווה לדעת. לא תמיד אפשר לקבל הכל במקום אחד ולא חייבים ללכת לפואמריות מצד שני.. כך שלקרא את מה שאת כותבת מאד משמח. גם קראתי בבלוג שלך משפט יפה שאת לא יכולה להיות עם מי שלוקח את זה ברצינות, וכאן יש את הפער המיוחד.
מצד אחד בתוך מערכת יחסים כפי שאני נמצא בה ברור שאין מישהו שהוא מעל השני באמת ומצד שני אני ממש נהנה להיות במקום שלמטה והתחושה שייש מי שהיא מעלי שאני חייב לה דיון וחשבון,
SoulDinger
SoulDinger • 26 במאי 2019
חתיכת פוסט.
קודם כל, תודה עבור הפוסט הזה, לא כל יום עולים פה חומרים כל כך אותנטים ונוגעים.

אחרי שאמרנו את זה.
אני מנסה לחשוב איך עונים על הבעיה הזו שלך, מבלי להיות הפארטי קילר, ואני לא כל כך מצליח.
נשמע שאתה מבין לבד את הסתירה שבבעיה שלך, הסתירה שבאיך אוכלים את העוגה ומשאירים אותה שלמה.
והלוואי וידעתי להגיד לך איך עושים את זה.
וכן, הייתי במקום שלך פחות או יותר, עם אישה נהדרת ונפלאה, שלגמרי לא התחברה לבדסמ ולצרכים הבדסמים שלי, והסוף, לא משהו.

אם נחדד את הבעיה.
בשביל באמת לענות על הצרכים שלך, צריך קשר משמעותי עם השולטת, זה לא סשן, זה לא לבוא לקבל מכות כל רביעי בשש וללכת הביתה.
זה קשר, זה הכרות, זה הכרות עם הכי עמוק הכי רגיש הכי אינטימי שלך, וזה לגעת שם.
וזה, לא משהו שבת הזוג שלך רוצה, ובצדק. כי זה לתת חלקים גדולים מידי ומשמעותיים מידי למשהי אחרת, אז היא לא רוצה וזה מובן.
ולכן זה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, כנראה שאי אפשר.

אבל !
רעיון אחר שעולה לי,
נשמע נועז מידי וחסר סיכוי לחלוטין, ואני מודה שכנראה הסיכוי לא גבוהה, אבל אולי יותר טוב מכלום ומרק תסכול וחוסר סיפוק.

נשמע שיש לך אינטלגצניה רגשית גבוהה, ואני מניח מכאן שגם לבת הזוג שלך יש,
עוד נשמע שבכל זאת קצת פתיחות יש לה, היא מסכימה שתלך למלכה בתשלום.

מה דעתך על להביא את המלכה או המלכה בתשלום אליכם ?
יחד עם בת הזוג שלך ?
בת הזוג שלך תוכל להשתתף באיזה חלקים שתרצה, ולשבת להסתכל או אפילו לצאת מהחדר בחלקים שלא תרצה.
ככה נרוויח פעמיים, בפעם הראשונה, היא חלק מכל מה שקורה, אין כלום בלעדיה ובלי הנוכחות שלה, מכאן היא אולי תרשה ותאפשר ותפרגן יותר, ואולי יותר ויותר.
והרווח השני,
אני מאמין שיבוא לה יותר ממה שבא לה היום, יותר חלקים יותר התנסות יותר לגעת בחומרים, יותר בדסמ.
היא גם תראה איך ואיפה זה נוגע בך, והיא תרצה גם לגעת שם. כך אני מאמין.

בתקווה שכל זה אפשרי עם מלכה לא בתשלום, שתוכל גם לשתות קפה איתכם, וגם לצאת לסרט איתכם, וגם להיות חברה של בת הזוג שלך.
ואם זה לא מתאפשר, גם מלכה בתשלום בתפקיד הזה עדיפה על כלום ועל תסכול. או אולי אפילו זוג שולטת ונשלט.

שוב, פוסט נהדר, הלוואי ויהיו יותר כאלו בפורום, תודה עליו.

מקוה שבמשהו הועלתי.
ומקווה שתצליח, בעצם, מקווה שתצליחו.