סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"ההתעוררות הטנטרית שלי ציננה את המיניות שלי"

James Bondage​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 18 ביוני 2019

"ההתעוררות הטנטרית שלי ציננה את המיניות שלי"

James Bondage​(מתחלף) • 18 ביוני 2019
התרגום של הכותרת לא מי יודע מה מוצלח, אבל לא הצלחתי למצוא כרגע יותר טוב (בין המציעים תרגום מוצלח יותר יוגרל dildon't)

https://www.salon.com/2013/03/17/my_tantric_awakening_turned_me_off_sex/

אמ;לק: הכותבת, בדסמיסטית מנוסה, הלכה לסדנת טנטרה, ובעיקבותיה איבדה את הקשר שלה למין ולבדסם - באיזשהו מובן, "נרפאה" מהקינק, דבר שלא התכוונה אליו ושהיא מצטערת עליו ברמה כלשהי.

זה לא מדע, לא מחקר - בסה"כ תיאור מקרה מנקודת מבט מאוד אישית; אבל, לפי התיאורים שהיא מביאה, החוויה שהיא עברה ובכלל זה ה"גמילה" מהקינק מוכרת למתרגלי "טנטרה למתקדמים". לא יודע להגיד על זה שום דבר; מעניין אותי אינטלקטואלית, לא כי אני חושב שקינק הוא משהו שצריך להגמל ממנו - אלא כי

(א) יש לא מעט אנשים שמגיעים לפה שכן רוצים להגמל ברמה כזאת או אחרת, ע"ע הקולות המועלים ב- https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=40960 , שמתנהל כרגע, דיון אחד מני עשרות או מאות לאורך השנים, ו-

(ב) לאור שיעור ההצלחה העלוב (בקירוב טוב 0%) של "גמילה"/"ריפוי" פטישים במסגרת הפסיכולוגיה. אם אכן זו תופעה מוכרת וחוזרת על עצמה בתרגול טנטרי (משהו שאני מפקפק בו, אבל מוכן לתת לו את הספק לצורך הדיון), שווה אולי למי שרוצה להגמל לחפש שם.

שתי פסקאות מעניינות:

...

S/M teaches one how to find pleasure in non-genital sensations and also how to hang in there when sensations or emotions begin to seem too intense to be borne – both of which, I believe, are ways of opening the floodgates for whole-body orgasm.

...

My one experimental foray back into S/M brought me closer to some kind of understanding. With a liked-but-not-loved friend, I essayed a few of the activities I used to enjoy most: I flogged her, caned her, had sex with her with a strap-on. From a distance of what seemed like miles away, when I looked down into my body, it seemed to be reacting as it always had -- my nipples got hard, I got wet, I came. And yet it didn’t seem to mean anything. It didn’t seem to matter.

אם נשמע לכם מעניין, ממליץ בחום לקרוא.

ואם למישהו יש ניסיון שהוא מוכן לחלוק בהקשר הזה של "התעוררות / משבר קונדליני", אני אישית אשמח אם תשתפו.
    התגובה האהובה בשרשור
הוא​(שולט)
לפני 4 שנים • 18 ביוני 2019
הוא​(שולט) • 18 ביוני 2019
אין הרבה מה לומר באמת זה ככ סובייקטיבי
כשהיא אומרת ALWAYS וכל מה שהיא מתארת זה שלה בלבד
ולא יכול להשליך כמשהו גורף.
ובעיקר הדבר הככ ענק הזה שנקרא מיניות
ככ דינאמי ונזיל . לך תדע אם בנקודת זמן אחרת "יעבור" לה
ובלוטת הבדסמ תקרא לה לשוב לפעילות.
אבל תמיד מענין לקרא תודה שהבאת