ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נסגר" לי הכוס אחרי שאני גומרת

ניצי המלכה המתוקה
לפני 4 שנים • 22 ביוני 2019

"נסגר" לי הכוס אחרי שאני גומרת

ניצי המלכה המתוקה • 22 ביוני 2019
מכירות את זה? יוצא לי כמעט תמיד להרגיש שהכוס שלי מתייבש ונסגר אחרי שאני גומרת. לא רוצה ששום דבר ייכנס אליו אחרי. פשוט יורד לי. וזהו. שיילך ממני ואני רק רוצה לישון או לאכול או לעוף הביתה.

אשמח למחשבותיכן❤️
Chucha
Chucha • 22 ביוני 2019
קורה לי לפעמים.
תלוי במצב רוח, כמה חזק גמרתי, כמה אני חרמנית ועוד שאר ירקות.
גם כשיורד לי, הרבה פעמים אחרי מנוחה, בסוף ארצה עוד.

אבל בגדול כן. הרבה פעמים, בדקות שאחרי הגמירה אני פשוט צריכה שקט.
בלנדר
בלנדר • 22 ביוני 2019
תופעה קצת פחות נפוצה בהשוואה לאלו שרק רצות יותר ויותר אבל גם זה מאוד לגיטימי ובעיקר תלוי כימיה מול הפרטנר לפחות ממה שיצא שלי לחוות
InternalSunshine​(שולטת)
InternalSunshine​(שולטת) • 22 ביוני 2019
גם אצלי זה ככה, תמיד מיד אחר כך יורד לי כל החשק, ובאלי ללכת לישון או לאכול. נדיר שזה לא קורה. לי זה לא מפריע למהלך החיים סך הכל... הפתרון שלי לזה זה פשוט תמיד לגמור אחרונה.
davy jones​(אחר){אהבת חינם}

Re: "נסגר" לי הכוס אחרי שאני גומרת

ניצי המלכה המתוקה כתב/ה:
מכירות את זה? יוצא לי כמעט תמיד להרגיש שהכוס שלי מתייבש ונסגר אחרי שאני גומרת. לא רוצה ששום דבר ייכנס אליו אחרי. פשוט יורד לי. וזהו. שיילך ממני ואני רק רוצה לישון או לאכול או לעוף הביתה.

אשמח למחשבותיכן❤️

את כמו גבר.
אחרי הגמירה במכה אחת הכל יורד, אפשר לקום וללכת.
כל הפנטזיות נעלמו וזהו אפשר לקום וללכת

הוא גמר והזין נפל , אבל אחרי דקה או שתיים הוא עומד מוכן ומזומן בשנית 🔥
trial and error​(מתחלפת)

גם אני ככה

trial and error​(מתחלפת) • 22 ביוני 2019
מה שאני עושה כדי להתמודד עם זה, זה או לחכות עם הגמירה שלי לסוף, או לזרום עם המגע שלו אחרי שגמרתי למרות שאני לא רוצה. כשממשיכים לגעת בי בכל זאת, אחרי השניות הראשונות של היובש וההתנגדות של הגוף שנכבה, אני מתעוררת שוב לעוד סבב.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 22 ביוני 2019
גם אני ככה, וממה שידוע לי זה המצב הרגיל אצל נשים אחרי אורגזמה אחת. אומרים שאחרי השנייה או השלישית נכנסות לרצף כזה שבו כל אורגזמה מעוררת יותר ולא מכבה, אבל אחרי הראשונה המצב הרגיל הוא לכבות. לפחות זה מה שקראתי.
(לא מתחברת לתיאור הגברי שהפנטזיות נעלמות ואפשר ללכת. אלא פשוט יובש פיזי ועייפות, וחוסר רצון בחדירה או במגע בדגדגן. אבל מבחינת אינטימית אני נשארת לגמרי בפנים, לגמרי לא רוצה שהוא ילך.)
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 22 ביוני 2019
מעניין ששלושה גברים פה מסבירים לאישה שהחוויה המינית שלה היא חריגה לאישה, ושהיא פשוט "כמו גבר". אולי היא כמו כל (או רוב) בנות ובני המין האנושי, ואתם חושבים שזו חוויה של גבר רק כי אתם גברים?
אולי אנשים בלי וגינה ובלי דגדגן לא ינסו להסביר מה היא תחושה נורמלית אחרי גמירה וגינלית/דגדגנית?
    התגובה האהובה בשרשור
לא דין ואין דיין​(אחר)
או שזה נסיונם של הגברים שהגיבו?
יכול להיות שהגברים לא מנסים לקבוע עובדות אלא רק מדברים מנסיונם?
ובכלל, סטטיסטית, סביר להניח שלגבר מסוים יש יותר נסיון עם נשים מאשר אשה מסוימת.
אז למה אי אפשר לנהל דיון בלי לעורר ויכוח ?