סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטת מלמדת את השולט

kokoha
לפני 4 שנים • 27 ביוני 2019
kokoha • 27 ביוני 2019
בעיניי זה משהו שצריך לבעור בך מבפנים, או שיש לך או שלא.
אפשר להסביר לשולט איך לעשות את זה אבל לא כדאי אחד שידע להרגיש אותך וייקח אותך ללא מילים?
כל אחד יכול לתת ספאנק, לקשור או לדבר אבל כשזה בא מבפנים זה פשוט מרגיש אחרת.
ממוקד​(אחר)
ממוקד​(אחר) • 27 ביוני 2019
"מה דעתכםן על סיטואציה בה אני כנשלטת מלמדת את השולט שלי על עולם השליטה"

אם נחליף את המלמדת , למשתפת ,ובהנחה שמולך שולט ,ולא ווניל שמשחק שולט , צ"ל נהדר זורם ומתעצם . חומר גלם מצוין .
שולט ומפנק​(שולט)
שולט ומפנק​(שולט) • 27 ביוני 2019
אדם שבוחר להיות שולט או נשלט מחליט על זה על בסיס הרבה מאוד תכונות ודברים נוספים לרבות כישורים אופי יכולות ועוד. ה"עזרה" שלך היא ברמת הטכנית והביצוע בפועל וככל שאת מבצעת את זה עם שפה ומילים ותובנה והתנהגות של נשלטת אז שני הצדדים ירויחו מהשתפ והאמון שלכם יתעצם ויעזור לכם לייצר קשר מעולה של שולט ונשלטת
כשרון טבעי
לפני 4 שנים • 29 ביוני 2019
כשרון טבעי • 29 ביוני 2019
את רואה בזה "ללמד" וזה לא מה שזה. את מבקשת שיעשו לך דברים. זה המצב הטבעי ביותר לנשלטת - ראי בזה חשיפה-עצמית. תתחנני שיעשו לך את זה, וכך תראי שזה לא "ללמד". את בעמדה מצויינת. יש נשלטות שצריך להגיד להן "תתחנני". אבל את אמורה להתחנן בלי שיגידו לך לעשות את זה. זה אמור לבוא ממך. אז אצלך זה בא ממך - טוב מאוד. רק עשי את זה בטון הנכון, תבקשי את זה יפה.
ראן
לפני 4 שנים • 20 ביולי 2019
ראן • 20 ביולי 2019
0543637538
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 20 ביולי 2019
אותי זה היה מבאס ולא הייתי נכנסת לקשר כזה מלכתחילה, כי לא הייתי מסוגלת לסמוך שהוא ידע מה לעשות עם הגוף והנפששלי, אלו לא דברים שאפשר להקל בהם ראש. אם זה עושה לך טוב- בכיף, מקווה שלא יהיה מתסכל מדי

מוסיפה: גם שולטים בעלי ניסיון יכולים לטעות ולפגוע (בכוונה/בטעות), אבל אני אסמוך יותר על מישהו שכבר חווה קשר כזה, שמכיר את הניואנסים ושרוב הדברים לא זרים לו
Sweet melody
Sweet melody • 20 ביולי 2019
נראה לי הזוי ללמד את השולט שלי איך חונקים. לא ברור לי מה אתם אומרים לה שזה נפלא ומקסים?
ויש הבדל עצום בין ללמד שולט בעל ידע(בכוונה לא אמרתי ניסיון) מה עושה לי טוב כנשלטת לבין ללמד אותו מהי שליטה איך מכאיבים איך חונקים ומהי פאקינג מילת בטחון! מה אם הוא לא ממש הבין את ההסבר שלה על חניקות או על איפה מותר להצליף..לא צריך הרבה כדי לגרום לנזק בלתי הפיך.
אין מצב בעולם שהייתי סומכת והולכת בעיוורון אחרי מישהו שלא מבין בשיט מהי שליטה ודברים כל כך בסיסיים בה.
ומי שרוצה להיות שולט שיילך ויקרא ויחכים יש המון מידע באינטרנט והכל נגיש!
charley
לפני 4 שנים • 25 ביולי 2019

Re: נשלטת מלמדת את השולט

charley • 25 ביולי 2019
בעצם השאלה היא אם זו תכונה מולדת או נרכשת?
אני אשמח אם לפני אותי למקורות מידע.
אני בחור דתי ומאוד נמשך ומתעניין "בעולם השליטה" וחסר לי ידע שאני צמא לו מאוד!! אם תוכלי לעזור לי קצת אני יותר מאשמח.
אין לי חברה שאוכל לשאול ולקבל תשובות כי זה פחות מתאים לעולם הערכים שלהם.
charley
לפני 4 שנים • 25 ביולי 2019
charley • 25 ביולי 2019
אשמח מאוד אם תוכלי להעשיר לי את הידע דרך האינטרנט
Little cub
לפני 4 שנים • 26 ביולי 2019
Little cub • 26 ביולי 2019
יש רגעים שזה הדבר הכי כיף בעולם
שאת מכניסה לעולמך משתפת מהידע והניסיון
שלך מישהו אחר. במיוחד שזה עולם כה מגוון.
תמיד אפשר ללמוד וללמד ולא משנה את מי.. הייתי בסיטואציה כזו שחשפתי לעולמי את השולט שהיה לי הבעיה שלי מתחילה ב"משחקים הפסיכולוגיים".. אני מרגישה קושי בללמד את האריה לארוב לאיילה.. לא בטוחה שאני מסבירה נכון כל כך.. לא קושי בללמד מה אני אוהבת אלא דווקא שאני כל כך אוהבת את ההפתעות שאני מגלה דברים מעניינים. העניין שאני עומדת מולו ואין שום מסתורין כי למדתי אותו לפני שלימדתי באיזה שהוא מקום מרגיש לי היפוך תפקידים ולי כטוטאלית קשה עם זה.
אבל... זו אני..