ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ירון לונדון - הטריד מינית במעלית או צודק בתגובתו?

israelislave
לפני 4 שנים • 27 ביוני 2019

ירון לונדון - הטריד מינית במעלית או צודק בתגובתו?

israelislave • 27 ביוני 2019
אני רואה את ה"סערה" בתקשורת ולא מבין מה רוצים מהאיש.

מה דעתכם?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 27 ביוני 2019
הטיעון של ירון לונדון הוא שאם זה היה גבר "הוא היה נותן לו בשיניים" ועצם העובדה שהוא לא מעלה על הדעת לתפוס לגבר באיבר אינטימי כפי שעשה לאישה מדגים מה לא בסדר כאן.
אם נראה לו לא ראוי לתפוס לגבר בזין אחרי שנגע לו בבטן, אז הוא לא צריך לתפוס לאישה בשד בתגובה מאותן סיבות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי יונ' 27, 2019 9:08 am, סך-הכל נערך פעם אחת
cיגי
cיגי • 27 ביוני 2019
אמנם כרס הוא איבר ללא משמעות מינית, אבל זה שלו, זכותו לסרב לכל מגע בכל איבר בגופו, הוא לא היה צריך להניח יד על איבר עם משמעות מינית, אבל אני בטוחה שאם הוא היה מניח יד כם על איבר שאין לו משמעות מינית, הוא היה מקבל תגובות שליליות, הוא גם הושפל, אך לא היה צריך להגיב כפי שהגיב.
יש הבדל במשמעות הנגיעה של אישה בגבר, ובמגע של גבר באישה.
israelislave
ArchAngel כתב/ה:
הטיעון של ירון לונדון הוא שאם זה היה גבר "הוא היה נותן לו בשיניים" ועצם העובדה שהוא לא מעלה על הדעת לתפוס לגבר באיבר אינטימי כפי שעשה לאישה מדגים מה לא בסדר כאן.
אם נראה לו לא ראוי לתפוס לגבר בזין אחרי שנגע לו בבטן, אז הוא לא צריך לתפוס לאישה בשד בתגובה מאותן סיבות.

אני מבקש הסבר, ככה שאדע, אחת ולתמיד, האם שד הוא איבר מין או לא?

כי כאשר אשה חולצת שד ומאכילה את תינוקה בפומבי אזיי זה בסדר ולמה כולם מתלהמים - ולמה הראש שלהם ישר חושב על מין, אבל כאשר גבר נוגע ב"קיוסק" בתגובה למעשה פוגעני של אשה, אזי ה"קיוסק" פתאם הופך לאיבר מיני "מקודש"?
israelislave
cיגי כתב/ה:
אמנם כרס הוא איבר ללא משמעות מינית, אבל זה שלו, זכותו לסרב לכל מגע בכל איבר בגופו, הוא לא היה צריך להניח יד על איבר עם משמעות מינית, אבל אני בטוחה שאם הוא היה מניח יד כם על איבר שאין לו משמעות מינית, הוא היה מקבל תגובות שליליות, הוא גם הושפל, אך לא היה צריך להגיב כפי שהגיב.
יש הבדל במשמעות הנגיעה של אישה בגבר, ובמגע של גבר באישה.

"כרס הוא איבר ללא משמעות מינית"? ומה עם כף רגל, למשל? הרי חצי מהחברים באתר מתחרפנים מכף רגל יפה.... אז איך מסבירים את זה לקהל הצדקנים?

"יש הבדל במשמעות הנגיעה של אשה בגבר ובמגע של גבר באשה"?

איפה השוויון? ומי קובע ש"יש הבדל" ? ועל סמך מה?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 27 ביוני 2019
גם אני יכולה להתחכם איתך באותו אופן:
שאני אדע אחת ולתמיד, האם זין של גבר זה איבר מין? כי כאשר גבר משתין ברחוב אז זה בסדר ולמה ישר כולן נרתעות וחושבות על מין, מה כולם מתלהמים.
אבל כאשר נוגעים לגבר בזין בניגוד לרצונו אז הוא פתאום הופך לאיבר מיני "מוקדש".

זין, כמו שד, לא תמיד נמצא על תקן "איבר מיני". זה תלוי בסיטואציה.
אבל תמיד שני האיברים האלו נמצאים על תקן "איברים אינטימיים" ואין לגיטימציה לסביבה לגעת בהם בלי אישור.
(ואגב, זה לא שמניקות תוקעות את השדיים שלהם בפרצופם של אנשים. הראש של התינוק מסתיר, והרוב מתכסות במילא).

השורה התחתונה היא שירון לונדון לא היה עושה אותו דבר לגבר. לגבר הוא היה נוגע באיבר לא אינטימי בתגובה, הוא היה "נותן לו בשיניים" כלשונו. לאישה הוא תפס דווקא בשד, למרות שהוא יכל לתפוס בכל איבר שלה אחר בתגובה וגם עליו להגיד "גם זה לא מה שהיה פעם".
מכיוון שהיית לו ברירה אחרת, מכיוון והוא לא העלה בדעתו לעשות דבר כזה לו היה מדובר בגבר כי הוא מבין שיש לזה פרשנות מינית, אז כן, זאת הטרדה.
ולא, זה לא אומר שהיה מותר לה לתפוס לו בבטן, אלא שהוא יכל להגיב אליה בצורה סימטרית למה שהיא עשתה ולא לגלוש מאיבר נטרלי כמו בטן לאיבר עם פרשנויות אינטימיות כמו שד.
מדקדקת​(אחרת)
מדקדקת​(אחרת) • 27 ביוני 2019
בתור פמיניסטית שצועדת במידת השרמוטות ומסתובבת בלי חזיות- אם הייתי במקומו הייתי עושה בדיוק אותו הדבר. אחר כך כשנשים באמת מותקפות ומוטרדות- לחברה כבר נמאס לשמוע על זה.

שד זה לא איבר מין. והיא התחילה. הוא השיב לה באותו מטבע של מגע חצוף וחודרני, ונגע באיבר שמזדקן ללא חן, כמו כרס בירה.

כמה צדקנות.
    התגובה האהובה בשרשור
israelislave
ArchAngel כתב/ה:
גם אני יכולה להתחכם איתך באותו אופן:
שאני אדע אחת ולתמיד, האם זין של גבר זה איבר מין? כי כאשר גבר משתין ברחוב אז זה בסדר ולמה ישר כולן נרתעות וחושבות על מין, מה כולם מתלהמים.
אבל כאשר נוגעים לגבר בזין בניגוד לרצונו אז הוא פתאום הופך לאיבר מיני "מוקדש".

זין, כמו שד, לא תמיד נמצא על תקן "איבר מיני". זה תלוי בסיטואציה.

צעיר הייתי וגם זקנתי אך טרם ראיתי גבר חולץ זין במסעדה ומתמם למראה הסערה שהמעשה גורם.

זיין הוא איבר מין בדיוק כמו הוגינה הנשית. נכון שהוא גם האיבר שמשתין אבל הוא האיבר עמו מתבצעת החדירה אל הוגינה. כלומר שני אלו אברי המין,רבייה.

כל איבר אחר הוא מה שהחברה " הסלילה" אותנו לראות בו איבר מין. פורנוגרפיה וגאוגרפיה.
israelislave
מדקדקת כתב/ה:
בתור פמיניסטית שצועדת במידת השרמוטות ומסתובבת בלי חזיות- אם הייתי במקומו הייתי עושה בדיוק אותו הדבר. אחר כך כשנשים באמת מותקפות ומוטרדות- לחברה כבר נמאס לשמוע על זה.

שד זה לא איבר מין. והיא התחילה. הוא השיב לה באותו מטבע של מגע חצוף וחודרני, ונגע באיבר שמזדקן ללא חן, כמו כרס בירה.

כמה צדקנות.

כבוד.
כואב עבורך​(נשלט)
כואב עבורך​(נשלט) • 27 ביוני 2019
כמו שכתבתי בפוסט ונילי. ירון לונדון צדק בעיון אך כשל בביצוע.
לדעת באדם אחר בלי רשותו זה BIG NO לא משנה מניותו.
מסכים פה עם העבד הישראלי הדוגמה שמראה פה עוד צד בדו פרצופיות של העניין.
וגברת ארק איתך אני לא מסכים מסיבות שונות, לדעתי זה פשוט דוחה כשגבר מוציא את הזין שלו להשתין\לאונן\לזיין באותה מידה אם זה בפומבי
את כאישה היית נותנת לגבר ללתף לך את הבטן (שנסכים כולנו שגם שלך היא לא איבר אינטימי) ולהגיד לך "בשעה טובה, איזה חודש את?" אני מניח שלא.
למה נראה למישהו ועוד אישה שזה לגטימי ללטף את הבטן שלו? ואללה גם להגיד לו "השמנת" זה לא ממש לגטימי, אז גם ללטף?
כנראה שאני במקומו הייתי נוגע לה באוזן\אף ואומר לה" ואאי זה ממשיך לגדול?"

חוצפה היא חוצפה גם כשהיא מגיעה מאישה לגבר.