שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ירון לונדון - הטריד מינית במעלית או צודק בתגובתו?

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 1 ביולי 2019
מוזר שלא כתוב בלהט הרגע. כתוב שהחשיבה שלי מביאה אותי לדברים שנראים לי הגיוניים להגיד, ואז אחרים מסבירים לי שהגזמתי ועברתי גבול. גם ניסיתי לערוך, והתנצלתי. מיצינו.
התבכיינתי? הפחדתי אותו ואת החברים שלו פחד מוות. זה משנה גיל? אתה רציני שאין תקיפה מינית, כי הייתי בן 18? אין תקיפה כי ידעתי מה המיניות שלי? אז גבר שנצמד לאישה ומחכך בה את איבר מינו באוטובוס לא עשה כלום. היא מעל 18, יודעת את מיניותה, שלא תתבכיין. וזה שאני מספר על זה אומר שלא התקדמתי? כמה פעמים אתה סיפרת את סיפורך? למה אתה לא מתקדם?
ואיך היא הסלילה מיניות? אם אין וגינה ופין אתה קבעת שאין מיניות. אז תסביר מה היא עשתה שקשור רק באיברים אלה. לא ביחס שלה, בגישה שלה, בדברים אחרים שהיא כפתה עליך - הם אינם מיניים אם אין פות ופין.
israelislave

דרקן ראהל

israelislave • 1 ביולי 2019
כתבתי אז ואזכיר, בעודי מעסה את כפות רגליה נהגה לשפשף את אבר מיני דרך המכנסים. ככה.

זהו, אני אתך גמרתי.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 1 ביולי 2019
צר לי ,ועגום לי,על כי אנשים לא רואים עוד טיפה מעבר למסך החשוך ..

אדם שחווה תקיפה מכל סוג שהוא .
עפ",רוב ,נותן לעצמו "לגיטימציה",לתקוף ,בעתיד .
ואז היקום מפרגן לעצמו לגיטימציה לתקוף אותו מינית בעתיד שוב .
ואם הוא ימשיך להשיב ולתקוף .
אז היקום יגיב שוב ושוב .

עד שהוא יצדיק עליו הדין,ו יפנים ,שגם אם הותקף מינית .
אין לו אישור לתקוף מינית ,בתגובה .

כל תקיפה מינית ,שנשלחה אל אדם .
יש לה סיבה .

התוקף נשלח לתקוף את
המותקף .

בגין : סיבה מסויימת .
הנסתרת מדעתו של התוקף ,ומידעתו של המותקף.

עפ",עובדות שכאילו ,מותקפים מינית שהלכו להתלונן ,הישתמוממו ונידהמו איך בחדר החקירות ,חוו תקיפה נוספת ,עי",צוות החקירה ....
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 1 ביולי 2019
כל ההייפ סביב הטרדות מיניות זו תוכנית מגירה של ארגוני הנשים להשתלט על החברה המערבית על יד סיכול ממוקד של גברים בעמדות כוח והחלפתם בנשים או בנשלטים / Soy Boys.
LOVEMAKER​(נשלט)
LOVEMAKER​(נשלט) • 1 ביולי 2019
אני מוכן שיטרידו אותי מינית כל יום!
תחת אש
לפני 4 שנים • 2 ביולי 2019
תחת אש • 2 ביולי 2019
צודק. היה צריך לתת לה בתחת.
THE-MASTER​(שולט)
לפני 4 שנים • 2 ביולי 2019
THE-MASTER​(שולט) • 2 ביולי 2019
אני חושב שלהשוות את אמרתו של ירון לונדון לעידן הMe Too , הינו דבר מוגזם שיצא מכל פרופורציה על ידי נשים קיצוניות.

נכון, צריך לכבד את הנשים והאנשים באופן כללי לגבי פרטיותם, רצונותיהם ואין לבצע פעולות גם אם הם סתם זריקת אמרה סקססטית באוויר שמרמזת על הטרדה.

אבל הנה לכם מקרה שהתוצאה שלה היא דוגמא טובה למצב שבוא כולם יפחדו לדבר עם כולם,

פוגעני בדיוק באותה צורה שמישהי נוגעת בכירסתו של האחר ויורדת עליו - התגובה לדעתי לגיטימית ואיננה קיצונית המתאימה לסיטואציה.

מספיק להיות צבועים, ויפי נפש - כל דבר קיצוני יביא לדברים קיצוניים יותר, ומה בסוף יקרה? גברים בסוף יכסו את עצמם כדי שלא יזהו אותם? נשים יחזרו לשים רעלה ולסגור את עצמן פן מישהו ימשך אליהן? זה נראה לי הזוי!