צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן בתשלום

Macroone
לפני 4 שנים • 28 ביוני 2019

סשן בתשלום

Macroone • 28 ביוני 2019
שאלה, אם נשלט משלם על סשן לשולטת כדי שתעשה את מה שהוא רוצה אז לא הוא לא בעצם שולט? icon_smile.gif
כוסית אינטרגלקטית​(נשלטת){אדון הכיסא}
סליחה, פה זה אזור בלי שאלות פסיכומטריות.
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

Re: סשן בתשלום

slave4femdom כתב/ה:
שאלה, אם נשלט משלם על סשן לשולטת כדי שתעשה את מה שהוא רוצה אז לא הוא לא בעצם שולט? icon_smile.gif

לפי הידוע לי, אפשרות אחת היא שזו פשוט זונה ששילמת לה כדי לעשות לך בדסמ כבקשתך. ואז משלמים לה, כדי שתלך.
האפשרות השנייה היא מקצוענית שמתמחה בזה. איתה אתה תבנה רשימה של הפטישים שלך ושל הגבולות שלך. והיא תתן לך את זה. כך שאם הבנתי נכון, ברור שהלקוח, יקרא לעצמו איך שיקרא, הוא השולט (זו דעתי, מבוססת על סיפורים של אחרים. סליחה אם נשמע שיפוטי, זו פשוט האמת שלי. אין כוונה לפגוע באף אדם ספציפי).
אבל, אוסיף משהו שהוא יותר חשוב, לדעתי, וראיתי מספר פעמים. מי שרגיל עלול להכשל לגמרי עם שולטת רגילה. ראשית, הרבה בכלל לא יודעים איך לשוחח, איך יוצרים מגע, כי אף פעם לא נדרשו לשוחח, רק סגרו עסקאות. ודבר שני, הם מפחדים רצח. מתחיל ליפול האסימון שהם לא מסוגלים להפקיר עצמם בידי השולטת, לבנות איתה יחסים ואמון. הם מפחדים מסשן שהם לא הכתיבו.

אשמח לשמוע דעות סותרות, ואם יש אנשים שיכולים לשתף ניסיון אישי, עוד יותר טוב
The Pink Queen​(שולטת)
The Pink Queen​(שולטת) • 28 ביוני 2019
זה נטע תלוי באדם עצמו.
אם היא באמת שולטת והוא אכן נשלט, הם יקבעו גבולות ובכך תסתיים שליטתו במצב. השולטת תעשה כרצונה.
petka11​(שולט)
לפני 4 שנים • 29 ביוני 2019
petka11​(שולט) • 29 ביוני 2019
Singularity כתב/ה:
סליחה, פה זה אזור בלי שאלות פסיכומטריות.

פחחחחחח - פיפי
אחד שמבין​(נשלט)

אחד שמבין​(נשלט) • 29 ביוני 2019
slave4femdom כתב/ה:

זה מה שמטריד אותך?
ואם אתה עם בת זוג שלך, שמשחקת איתך בדסם, והיא עושה לך את מה שאתה רוצה ואוהב, אז גם במקרה הזה אתה שולט?
לאיזו שליטה אתה רומז בשאלה שלך? לכזאת שבה הנשלט הוא חסר זכויות לחלוטין, ואין לו שום בחירה אלו אקטים לעשות ומה לא? אני לא בטוח שזה נכנס למסגרת של בדסם. זה בוודאי לא נכנס ל SSC ואפילו לא ל RAK.
בסופו של דבר, חשוב לזכור שכל המשחק הבדסמי הזה הוא משחק פנטזיות. אין כאן באמת לא שולטים ולא נשלטים, אלא אנשים שנכנסים מרצון למשבצת מסויימת לצורך סיפוק אישי משותף.
מישלי

מישלי • 29 ביוני 2019
slave4femdom כתב/ה:

הוא כן.
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 4 שנים • 30 ביוני 2019
אחד שמבין​(נשלט) • 30 ביוני 2019
אגב, לעצם השאלה, לדעתי הוא ממש לא שולט.
הוא פשוט אדם שלא מצא דרך אחרת לממש את הפנטזיות שלו, אני רואה פה יותר משהו שנע בין אומללות לעליבות, תכונות שקשה לי לאפיין עם שולט.
אני מניח, שלפחות רוב הנשלטות שמחפשות שולט, יסכימו איתי שזה לא מה שהן מתכוונות כשהן מדברות על "שולט".
ואין באמירה הזאת שום דבר נגד מלכות בתשלום שזה כבר דיון אחר בפני עצמו.
נשלטת מלמעלה​(מתחלפת)
הרוב הנשלטים והנשלטות (בלי להכליל) אמורים להציב גבולות כאלה ואחרים לשולט/ת שלהם, גם אם זה סשן חד פעמי או קשר ארוך. האם זה הופך אותם לשולטים? בנקודה פילוסופית כזו או אחרת התשובה היא כן.... כי נשלט/ת בלי שום גבול בכלל הוא מסוכן בעיני.
באותה נשימה ניתן לשאול האם נשלט/ת מקבלים מילת ביטחון או סימן מוסכם (לחובבי הגאגים), האם זה בעצם לא לתת להם את האפשרות לשלוט בסשן? הם יכולים להגיד לשולט לעצוב מתי שבא להם בלי שלשולט תהייה זכות דיון בנושא.

ה"שליטה מלמטה" שקיימת כמעט בכל סשן היא בסיס לסשן שהוא בסופו של דבר שפוי, ובטוח.... הסכמה כבר יש. וזה בעיני חלק בסיסי ומאד חשוב בסשן, ואין שום משמעות אם הוא שילם על הסשן בכסף מסיבותיו שלו או שקיבל את הסשן בחינם.
מישלי

אחד"ש

מישלי • 30 ביוני 2019
אחד שמבין כתב/ה:
אגב, לעצם השאלה, לדעתי הוא ממש לא שולט.
הוא פשוט אדם שלא מצא דרך אחרת לממש את הפנטזיות שלו, אני רואה פה יותר משהו שנע בין אומללות לעליבות, תכונות שקשה לי לאפיין עם שולט.
אני מניח, שלפחות רוב הנשלטות שמחפשות שולט, יסכימו איתי שזה לא מה שהן מתכוונות כשהן מדברות על "שולט".
ואין באמירה הזאת שום דבר נגד מלכות בתשלום שזה כבר דיון אחר בפני עצמו.

למען הבהירות, כשעניתי "הוא כן" והתכוונתי שהוא שולט, אז לא לשולט בדס"מי! לא לפוזיציית TOP מוצהרת.
כן לזה שהוא שולט בסיטואציה ובעיני, אין בזה שום קשר ל"נשלטות" או להיות BOTTOM.
כמו שכתבת, זה משחק "מימוש פנטזיות" לבקשת הלקוח.

לא מעבירה ביקורת, לא פוסלת, אי לי בעיה עם מי שעושה את זה (מכל הצדדים), זה רק בעיני לא להישלט.