צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהי תקיפה בעינינו

במבי סליפ
לפני 4 שנים • 2 ביולי 2019
במבי סליפ • 2 ביולי 2019
דרקן מה שאתה עברת בהחלט נשמע כמו תקיפה מינית, בוטה וחמורה.
באופן אישי אני לא סגורה לגבי המקרה של ירון לונדון, אני חושבת שזה יכול להחשב הפגיעה באווירה מסוימת ולא באחרת, אבל מה שכן נראה לי שגם ירון לונדון בעצמו לא סגור על הנושא, ולדעתי הוא העלה את כל העניין בעצמו דווקא בגלל
אווירת הme too, והאפשרות שזה יפתח מהצד השני...
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 2 ביולי 2019
Sm Art{☆Sm} • 2 ביולי 2019
כל מילוי חלל מסוים ,בכול סוג של איבר מסויים .
זה כמו שחדר עצם זר ,למיקדשו הפרטי,הן ברובד הנפשי ,והן ברובד הגופני של הוא הוא אשר חדרו להיכל ,מבלי לרכוש כרטיסי כניסה ,בטרם ..
F-L-Y​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 3 ביולי 2019

בעיניי תקיפה מינית היא כל מה שקורה אחרי הרגע שאמרתי לא.

F-L-Y​(נשלטת) • 3 ביולי 2019
כשהייתי בצבא הייתי בתורנות ניקיון וירדתי לחצי א׳ והתחלתי לנקות את המטבחון, המפקד נקודה (יעני המפקד של כל המפקדים שלי) נכנס וזורק לי ״אם לא תקני כמו צריך אני אצטרך לתת לך מכות בטוסיק״ אז זרקתי עליו את המטאטא. האבסורד בכל הסיפור הוא שהייתי בריתוק של 10 ימים ואילו הוא יצא נקי כפיים והוציא אותי טמפרמנטית על לא כלום, הגשתי גם תלונה למח״ש אבל זה פשוט עבר מתחת לשולחן.

עברתי אין ספור הטרדות מיניות כאלו ומה שעצוב זה שבאיזשהו שלב זה כבר הפסיק להזיז אצלי משהו.

בנוגע לתקיפה מינית, עברתי גם כמה קשות במיוחד אבל אני חושבת שהפעם שגרמה לי הכי לפחד הייתה כשעברתי ליד הבריכה בשכונה שלי, שלימים הוסבה לחדר כושר, ועמדו 5 מפלצות בחוץ, זרקו לי כמה הערות וכשראו שאני לא מגיבה פשוט הרימו אותי והכניסו אותי בכוח לתוך המבנה. זאת אחת הפעמים הבודדות בחיי שראיתי את החיים שלי חולפים מול העיניים, למזלי הצלחתי לשלוף תרסיס פלפל שהיה לי בתיק ריססתי את חיי (כולל אותי) אבל הצלחתי לברוח משם, אם לא הייתי מצליחה, אני לא חושבת שהייתי כותבת את השורות האלו.
israelislave

דרקן ראהל​(נשלט){משוייך}

israelislave • 3 ביולי 2019
נעלבת? בחירה שלך. לבריאות.

העלית על דעתך מצב בו תנסה להוציא דיבתי רעה ולא תקבל תגובה? תמשיל לחלום.

לגופו של דיון..... עתה, מהבאת את מלא התמונה ופרטת את ההתרחשויות - אין שום צל של ספק, מי שתקף אותך בהחלט עשה זו כתגובה להעדפה המינית שלך. אין שום הצדקה בעולם - אם אכן הדברים היו חד צדדיים ולא "פינג פונג" של מהלומות מילוליות, שהתקיפה הייתה על רקע מיני ולכן בלתי מתקבלת על הדעת מבחינה מוסרית ואסורה, וטוב שכך, ע"פ חוק.

צר לי מאד שעברת את זה, כנראה שגם לא הפעם היחידה בחייך, ואני הראשון להצר על כך שיש בקרבנו כאלו שלא מסוגלים להתנהג בנימוס מינימלי מהשונים מהם. אפשר לא להסכים עם דרך, אפשר להחזיק דעה שונה, מומלץ לייצר שיח מנומס, מנומק והגיוני כי זו הדרך היחידה להיחשף לרעיונות חדשים ולפיכך להשתפר.
israelislave

Re: בעיניי תקיפה מינית היא כל מה שקורה אחרי הרגע שאמרתי לא.

israelislave • 3 ביולי 2019
F-L-Y כתב/ה:
כשהייתי בצבא הייתי בתורנות ניקיון וירדתי לחצי א׳ והתחלתי לנקות את המטבחון, המפקד נקודה (יעני המפקד של כל המפקדים שלי) נכנס וזורק לי ״אם לא תקני כמו צריך אני אצטרך לתת לך מכות בטוסיק״ אז זרקתי עליו את המטאטא. האבסורד בכל הסיפור הוא שהייתי בריתוק של 10 ימים ואילו הוא יצא נקי כפיים והוציא אותי טמפרמנטית על לא כלום, הגשתי גם תלונה למח״ש אבל זה פשוט עבר מתחת לשולחן.

עברתי אין ספור הטרדות מיניות כאלו ומה שעצוב זה שבאיזשהו שלב זה כבר הפסיק להזיז אצלי משהו.

בנוגע לתקיפה מינית, עברתי גם כמה קשות במיוחד אבל אני חושבת שהפעם שגרמה לי הכי לפחד הייתה כשעברתי ליד הבריכה בשכונה שלי, שלימים הוסבה לחדר כושר, ועמדו 5 מפלצות בחוץ, זרקו לי כמה הערות וכשראו שאני לא מגיבה פשוט הרימו אותי והכניסו אותי בכוח לתוך המבנה. זאת אחת הפעמים הבודדות בחיי שראיתי את החיים שלי חולפים מול העיניים, למזלי הצלחתי לשלוף תרסיס פלפל שהיה לי בתיק ריססתי את חיי (כולל אותי) אבל הצלחתי לברוח משם, אם לא הייתי מצליחה, אני לא חושבת שהייתי כותבת את השורות האלו.

מהדברים שכתבת אני מבין שהיית בשח"מ.

אז אדיוט חרמן... (כנראה דרישה הכרחית לעלות בסולם הדרגות במשטרה) פגע בך מילולית, בתגובה זרקת עליו מטאטא.... כלומר תקפת פיזית. את לא רואה את ההבדל? לרעתך?

למה לא לענות באופן חד משמעי ובאמירה שעוד מילה דומה תענה בתלונה במח"ש וכל גורם רשמי אחר? למה לא לייצר את הבסיס הלגיטימי - הפעם הראשונה והאחרונה - ולבסס את צדקתך? בסוף, גם במצב שצדקת ברמה המוסרית אכלת אותה בגלל התגובה שלך.

בעידן המחורבן הזה יש המון בלבול, מחד אנשים לא מבינים מה מותר ומה אסור ומאידך אין הבנה איך מגיבים ע"פ הנסיבות. במצב של חוסר ידיעה דברים יכולים רק להחמיר.

באשר לסיפור עם הגורילות בחדר הכושר, למה לא נגשת מיד למשטרה? אם אכן הסיפור הזה קרה בדיוק כשם שתיארת מדובר באנשים שצריכים לקבל בראש את מלא חומרת החוק.
F-L-Y​(נשלטת)
F-L-Y​(נשלטת) • 3 ביולי 2019
לא היה אכפת לי להיות בריתוק על זריקת המטאטא, זו הייתה הבחירה שלי לפעול בה ולקחתי עליה אחריות ונשאתי בתוצאות, איך זה קשור לזה שאיתו לא נעשה דבר? איך זריקת המטאטא שלי קשורה לזה שמח״ש (הייתי במג״ב) התעלמו לחלוטין מהתלונה שלי? כי זרקתי מטאטא? אז הוא לא הטריד אותי?

בנוגע למשטרה, יש מקרים ואנשים שעדיף לתת להם לחלוף ולא לחפור לעצמי את הקבר, זה היה המקרה.
בכל מקרה אני לא ממהרת לגשת להתלונן במשטרה כי כשעשיתי את זה הרגשתי שאין מי שירוץ איתי, רק חקירות ופרוטוקולים ותתמודדי עם עצמך.
מעדיפה ללכת לדבר עם רופא של הנפש.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 3 ביולי 2019
עפ" הרוב ,המקבילה,במחשבה,לאחר שהותקפת מינית ,עולה באדם תחושה נוראית,של,השפלה,חרדה,צער,כעס,ויצר נקם אצור,שעלול להתפרץ .
יחד עם תחושות אילו ,האדם ,פגוע ומרוסק עד לשד עצמותיו.
וישר עולה בו השאלה ,למה אני ?
היכן הצדק בעולם?
מיד ,שולחים לו מידע ללב ,ומחשבה למוח .
מדוע זר לך התקיפה שחווית ,זה עתה ?
האם היא זרה לך באופן מוחלט ?
או ,האם ,היא חלק מהמהות שלך ,שאתה עשית זאת לאחרים ,בעברך ,בסבב חיים קודם ?

האדם מזהה מהמקום של הקורבן ,שאכן,יש לו קשר ,וסיבה הסטורית ,בנבכי הנפש שלו .
ושהחץ שפגע במטרה ,באופן כה מדויק .
נשלח עי",גורם ,רב עוצמה ,שיכול ויודע לברור אותו מכל האנשים שבעולם ,ולכוון את המהלומה בדיוק מדהים,ודווקא ,לקורבן המותקף הזה ,שחווה את המהלומה האיומה,שבהטרדה מינית .

האדם מהרהר בכך ,שמדוע החץ פגע בו ,כאשר יש סביבו ,עוד כמה מיליארדים .
מדוע דווקא אני?
מי שלח את החץ?
איך הוא מסנכרן הפעולה שתהיה כה מדויקת?
ואיך נאלמתי דום ?איך קפאתי על שמרי ,ולא התגוננתי,או תקפתי מכנגד ??
החץ.שפגע .
והתקיפה המינית .
זה "סגירת מעגל ",של מידת הדין והצדק שבעולם .
התוקף הוא או המותקף בסבב חיים קודם..
או חלק נשמה של המותקף מסבב חיים קודם ,שהיתעבר בתוקף ,לצורך ה"תיקון ",בין אותו המותקף,ואל אותו התוקף .
או שהתוקף ,הוא בעצם ,שלוח שמוציא לפועל ,את הביצוע של הפעולה .
ולמרות דבר העובדה ,שהוא שלוח לדבר עבירה .
הוא לא ינקה מעונש ,כי אם נשלח אל משימה שכזו ,גם הוא לא נקי ,ולא ינקה ,מהעונש ,

האדם שכועס ופגוע ודורש נקם .
עמוק בליבו יודע ,שהחץ שפגע בו ,לא טעה בכתובת .
לעיתים האדם בור ועם הארץ ,וחושב שיד המקרה פגעה בו .
ולא חץ מדויק ,עם שולח שאף פעם לא מפספס את המטרה .
המלכהx​(שולטת)
המלכהx​(שולטת) • 3 ביולי 2019
יש תקיפה ויש הטרדה.
מה שעברת זו הטרדה מינית לכל דבר
opiate​(שולט)

Re: בעיניי תקיפה מינית היא כל מה שקורה אחרי הרגע שאמרתי לא.

opiate​(שולט) • 3 ביולי 2019
israelislave כתב/ה:

למה לא לענות באופן חד משמעי ובאמירה שעוד מילה דומה תענה בתלונה במח"ש וכל גורם רשמי אחר? למה לא לייצר את הבסיס הלגיטימי - הפעם הראשונה והאחרונה - ולבסס את צדקתך? בסוף, גם במצב שצדקת ברמה המוסרית אכלת אותה בגלל התגובה שלך.

correct insight, wrong thread. Should have written this here

https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=41019
israelislave
לפני 4 שנים • 4 ביולי 2019

opiate

israelislave • 4 ביולי 2019
israelislave כתב/ה:

correct insight, wrong thread. Should have written this here

https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=41019

===============================================================================================================================

The Two incidents are different on so many levels, and those differences are so obvious I don't really believe you don't see them, but believe you rather wrangle with me for reasons unknown to me.

But just in case you really don't see what are the differences, then my friend, no amount of logical explanation can get thru to you.