סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפולי המרה לסוטים

כ'ץ​(נשלט)
לפני 4 שנים • 14 ביולי 2019

טיפולי המרה לסוטים

כ'ץ​(נשלט) • 14 ביולי 2019
אולי יש לנו תקווה להיות נורמאלים ? שר החינוך החדש יארגן לנו טיפולי המרה...
לביאונת
לביאונת • 14 ביולי 2019
מזה טיפולי המרה??
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 14 ביולי 2019
טיפול של שר החינוך הרב פרץ שהופך הומואים לסטרייטים
Discipline
Discipline • 14 ביולי 2019
טיפולי המרה זה משהו מוכח. תשאלו את הנשלטות כאן מה צריך לעשות כדי להמיר שולט לנשלט.
(רמז: לומר לו- אני לא מחפשת שולט עכשיו)
    התגובה האהובה בשרשור
רפאל המתנזר{צלב הפלדה}
אכן, המשרד יפעיל טיפולי המרה לבדס"מים ובדס"מיות חובה מרצון
ואז יפעילו את זה גם על חילוניים.
בקיצור, ערב הסעודית - זה כאן
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
למען ההגינות, הנה עוד דברים שאמר, שהם דווקא די שפויים.
והדגיש כי מערכת החינוך הישראלית תמשיך לקבל את כל ילדות וילדי ישראל באשר הם, ללא שום הבדל של נטייה מינית".

גם כשר חינוך וגם כאזרח במדינת ישראל, אני מכבד כל אדם באשר הוא אדם. אני מודה שאני באופן אישי, אני רב בישראל, התורה שלנו אומרת לנו דברים אחרים. זה לא אומר שאני נותן להם ציונים".

כנשאל אם צריך לתקצב את איגי (ארגון נוער גאה), ענה כי "אם היא תנועת נוער לגיטימית אז כן. היא כבר מתוקצבת ואני לא מתכוון לגרוע ממנה". לדבריו, הוא יצטרך לעיין במסריה הארגון כדי לבחון אם יורשו להיכנס למערכת החינוך: "אם הם פותחים את החשיבה לשונה ולשוויוניות של זה בהחלט צריך לחשוב על זה בצורה רצינית".

הייתי הוגן? יופי. בא לי להקיא. איכס. זה שר הבורות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

זה כשפסיכולוגיה מתערבבת עם אידיאולוגיה

לביאונת כתב/ה:
מזה טיפולי המרה??

בעבר הלא כל כך רחוק, הומוסקסואליות היתה חטא דתי או פשע על רקע מוסרי. ואז באו הפסיכיאטריה והפסיכולוגיה ואמרו "רחמנא ליצלן, הם לא רעים ולא פושעים ולא חוטאים. הם חולים. תנו לנו לטפל בהם" הכוונה היתה טובה, התוצאה חרא.
הרעיון היה "לרפא" הומואים. למשל - חשמול לאשכים עם עומד לך מתמונה של גבר ערום (צריך להסביר לכלוביסטים למה זה נכשל?). פרסים אם אוננת על פלייבוי וגמרת. היפנוזה. אימונים עם נשים.
לא היה שום בסיס מדעי לרעיונות האלה. כל האמונה שזו מחלה הגיעה מהעבר הדתי. דו"ח מסוף שנות ה60 של איגוד הפסיכיאטרים האמריקאי מצא שאחוזים מאוד נמוכים מאלה שפנו מרצון הראו "מיומנות מסוימת עם המין השני", השאר כלום. אפס אחוזי הצלחה עם מטופלים שהופנו לטיפול שלא מרצונם (כן, עשו את זה לנוער, בית משפט שלח לטיפול).
כן נרשמה עלייה בנסיונות התאבדות אצל "מטופלי המרה". מעניין אם זה נחשב הצלחה, כי הם כבר לא יאוננו על גברים (כן, אם אתם מפנטזים על חשמול ביצים, ניתן לפנות לשר החינוך והוא בשמחה יעזור).
אגב, יש גם טיפולים להמרת פילים מפליצים.
ArchAngel​(שולטת)

Re: טיפולי המרה לסוטים

ArchAngel​(שולטת) • 14 ביולי 2019
כ'ץ כתב/ה:
אולי יש לנו תקווה להיות נורמאלים ? שר החינוך החדש יארגן לנו טיפולי המרה...

זאת תגובת הסתדרות הפסיכולוגיה לדברים שנאמרו ע"י שר החינוך (מתוך עמוד הפייסבוק הרשמי שלהם):

אין טיפולי המרה אפקטיביים בשום מקרה. לא בהומוקסואליות, גם לא בבדס"מ ואפילו לא במקרים של סטיות מיניות אמיתיות כמו פדופיליה (וסליחה מראש שאני משתמשת בהפרעה הזו באותו משפט).
כשזה נוגע למין אי אפשר להמיר אדם. אפשר רק לעזור לו עם האספקטים הנפשיים הנלווים למשיכה הזו בכדי שיממש את זה באופן הכי הבריא שיכול (במקרים של סטיות שפוגעות בסביבה מלמדים אותו לעשות להם סובלימציות בריאות יותר, או סירוס כימי במקרה שאין ברירה. אבל המרה בשום מקרה לא עובדת).
טיפולי המרה במשיכות מיניות שלא פוגעות באף אחד פוגעות בחפים מפשע. "איש מקצוע" (מכיוון ואסור לפסיכולוג/פסיכיאטר לשתף עם זה פעולה "אנשי מקצוע" מטעם עצמם תופסים את התפקיד) שיתיימר לעשות טיפול המרה להומו או בדס"מי גוזר עליהם טראומה נפשית ואובדנות על לא עוול בכפם.

זה הוכח כאכזרי, לא יעיל וזאת הסיבה שפסיכולוג, פסיכיאטר או כל מטפל אחר כשכפוף לאתיקה שיעזו להשתמש בזה ימצאו אתם עצמם נשללים מרשיונם. זה ברור מאליו כשמדובר בהומואים (אם כי לא לאנשים כמו רפי פרץ) אבל פחות ברור מאליו כשמדובר בבדס"מים שיכולים להרגיש מאוד רע עם עצמם אם ילכו לאיש מקצוע שאין לו היכרות עם הקהילה אלא דרך דעות קודמות ולא עדכניות למקובל בקהילה המקצועית (שלא מחשיבה בדס"מ לחולני אם הוא לא פוגע באדם או בסביבה. אתה כן נורמלי כל עוד אתה יודע להציב לעצמך גבולות נכונים).

אז לא, אתה לא יכול לעבור המרה לונילי, אבל אתה כן יכול ללכת לטיפול שיעזור לך להבין מאיפה נובע הבדס"מ שלך בשביל שתוכל לממש אותו באופן שהכי מטיב עבורך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יול' 14, 2019 5:13 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
האבי
האבי • 14 ביולי 2019
נו באמת . אני ממש מרגיש צורך לעשות צדק עם האיש ולהביע בו תמיכה גם בשרשור המיותר הזה . הלוואי שנפסיק להיות בבונים עילגים חמומי מזג עם שמיעה סטריאוטיפית סלקטיבית .
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
האבי, אם אתה מתכוון לשאר הדברים שאמר, הבאתי אותם. מסכים גם שלא לגמרי ברור אם הוא התכוון להמרה וכו' או לשיחה עם נוער בקשיים שנועדה לברר מה עובר על הבחור ולעזור לו לעבור משבר זהות.
עם זאת, אני שואל את עצמי כמה הוא כתובת לייעוץ נפשי לנוער. שנית, המילה חינוך לגמרי לא קשורה ולא ראויה. ולבסוף, אדם שמבהיר שהתורה שלו נגד - האם הוא אכן רק עזר לנער לברר, או קצת דחף להחלטה מסוימת?
כל האמירה מעורפלת, לא ברורה, לא מתאימה. שר חינוך לא יכול אפילו לרמוז את זה.
אני נגד זה שהתקשורת תלך לדתיים לשאול אותם על להטבים. הרי הם יגידו דברים שירגיזו, זו אמונתם. שיחיו איתה, ושיפסיקו להציק לדתיים עם זה. הם מי שהם, אני מי שאני, וזה סבבה. זה לא אומר שאני רוצה כזה שר חינוך