לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפולי המרה לסוטים

Bagel
לפני 4 שנים • 15 ביולי 2019
Bagel • 15 ביולי 2019
יש טיפולי המרה הפוכים? נראה לי שכהומו יהיה לי הרבה יותר כיף בחיים. ומה לגבי המרה מעבד לאדון? יש למישהו את המספר של פרץ?
להבה חשופה
לפני 4 שנים • 16 ביולי 2019
להבה חשופה • 16 ביולי 2019
טיפולי המרה = פשע שנאה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
חבר פסיכולוג סיפר לי שבקבוצה של אנשי מקצוע, אחד הפסיכולוגים אמר שעליהם להילחם בשם "טיפולי המרה" - אם אין מחלה לטפל בה, ואם אין שום הוכחות להצלחה ויש הוכחות לכשלונות איומים *זה לא טיפול*
אני איתו
וושי
וושי • 16 ביולי 2019
מבחינה אבולציונית הדבר היחידי שיצא מטיפולי המרה לסוסים זה חמורים
israelislave
israelislave • 16 ביולי 2019
porcupine כתב/ה:
עוץ הגדול כתב/ה:

הניסוי הבא הוא דוגמה מאלפת ומדאיגה על איכות המאמרים במדעי החברה:
https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3747310,00.html

למען האמת הייתי מצפה שלצורך הניסוי הם גם יעשו את ההיפך, כלומר ינסו לפרסם מאמרים מפוברקים והזויים שמתנגדים לרעיונות שלדעתם צריך לאמץ כדי לפרסם מאמר. ואז לבדוק את סטטיסטיקת הפרסומים של כל קבוצה ולראות אם יש הבדל.
למעשה כל מה שהם הוכיחו זה שהם מצליחים לדחוף מאמרים מפוברקים, ולא את התיאוריה שחסם לפרסום הוא ההטייה הפוליטית במאמרים.

רוצה לדעת מה קורה למי שמנסה להביא דעה הפוכה לזו של הטרור האקדמי?

https://www.thepostmillennial.com/breaking-twitter-silences-canadian-free-speech-activist-lindsay-shepherd/

https://en.wikipedia.org/wiki/Lindsay_Shepherd

https://www.econjobrumors.com/topic/canadian-professor-fired-one-of-crimes-denying-wage-gap

https://mida.org.il/2017/11/23/%D7%94%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%A7%D7%95%D7%95%D7%99%D7%96%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%94-%D7%94%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%92%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%A4%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%94/
israelislave

דרקן ראהל​(נשלט){משוייך}

israelislave • 16 ביולי 2019
1) מכל מה שקראת עד היום מסקנתי היא שהומוסקסואליות הינה גנטית ולפיכך אינה מחלת נפש בעוד שטרנסג'נדרים הנם כאלו שלא מסוגלים לחיות בקבלה עם גופם וחושבים שאם ישנו אותו להראות כמו הגוף של המין השני מצבם הנפשי ייטיב. ממש כמו הפרעות בולימיה ואנורקסיה.

2) כאשר ה"מחקר המדעי" והפקולטות לפסיכולוגיה וסוציולוגיה נשלטים באופן חד משמעי ע"י כאלו שהאידאולוגיה הפוליטית שלהם אחידה ולא מאפשרים, בטרור ואלימות, לשום קול אחר להישמע, מבחינתי, אבל כנראה שלא רק, מהימנות היוצא מפיהם או מכתביהם שווה לתחת.

וזה לא רק מניעת קולות אחרים אלא ממש פברוק תוצאות שישרתו אג'נדה חברתית פוליטית.

https://www.newscientist.com/article/dn21118-psychologist-admits-faking-data-in-dozens-of-studies/
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 16 ביולי 2019
השר פרץ ,הוא יהודי דתי ,והוא כיהודי דתי ,יודע לומר את מה שיהודי דתי ,יודע לומר .

הוא לא מבין את הסוגיה ,ברמה שאני מבין אותה ויודע אותה .
חסר לו עופר ניסים
חסר לו פופרס וסקסי שופ
חסר לו מצעדי גאווה
וחסר לו סלנג והומור של גייז
חסר לו הרבה אינפורמציה .
חסר לו מידע ...ונסיון ...
חסר לו קולנוע גאה
חסר לו הבנה ,והתערבות בקהילה הזו .
על הצדדים הטובים ,ערכיים,האיכותיים שבה .ויש בהם המון המון מהחיובי וערכי גם .וגם .ובצדק.

אין שום רע בעולם !!!

אותו שר פרץ ,אם אהפוך אותו ,ליהודי חילוני,הוא יאמר את מה שיהודי חילוני יודע לומר.

בנושא : להט"ב ,נטיה מינית ,מגדר מיני ,וכו'.

יהודי דתי כל מה שהוא יודע בנושאים אילו ,הוא ניזון ממקור אחד ויחידי בלבד.והוא ה תורה .

ויהודי חילוני כל מה שהוא יודע לומר בנושאים אילו ,הוא ניזון ממקור אחד ויחידי בלבד,והוא החילוניות .

התורה זה אלוהים .
החילוניות זה האלוהים ה "אחר".

בתורה כתוב בבירור,את דעתו של אלוהים בנושא .
בחילוניות כתוב בבירור ,את דעתו של אלוהים ה "אחר",בנושא.

להאמין באלוהים זה ,או,באלוהים "אחר ".
זה מדרגה ראשונה .

לשאול בספרי אלוהים זה ,או בספריו של אלוהים ה "אחר",
זה מדרגה שניה .

לקיים את הכתוב ,בספר של אלוהים זה ,או אלוהים ה "אחר",
זה מדרגה שלישית .

אני מתחיל מהאדם שבמדרגה מס' 3 .

הוא מאמין באלוהים זה ,ובאלוהים ה "אחר".
הוא שאל ודרש בספריו ,של אלוהים זה ,ובספריו ,של האלוהים ה "אחר.

ואז הוא בוחר באחד מהם .
במידה ,ובחר באלוהים של ימין .
אלוהים של ימין ,אומר לו ,תיישם בפועל ,את אשר קראת ולמדת .

ובמידה והוא בחר באלוהים של שמאל .
האלוהים של השמאל ,אומר לו ,תיישם בפועל ,את אשר קראת ולמדת .

אם יגיד האדם .
אני נייטרלי .

יגידו לו 2 האלוהים ,
אין נייטרלי .
יש או ימין ,ויש או שמאל .
יש רווח לימין כאשר אתה מיישם את תורתו .
ויש רווח לשמאל כאשר אתה מיישם את תורתו הוא .

כאשר אתה ממקם עצמך כנייטרלי ,אין אלוהים של ימין ,ואין אלוהים של שמאל ,לא צריכים אותך כאן בעולם החיים ,על פני "כדור הארץ ". !!!!

2 האלוהים ,תפקידם לנסות את האדם .
2 האלוהים ,תפקידם לחשל את האדם .
2 האלוהים ,תפקידם לגמול לו שכר ,או להעניש אותו .
2 האלוהים ,רוצים בטובתו של האדם .

הנטיה המינית של האדם באה מצד האלוהים .
על האדם להתמודד עם הנטיה
על האדם למצוא הדרך הנכונה בלהבין הטובה היא ,אם לאו .
אם ילך האדם על האלוהים של ימין ,ימשוך אותו האלוהים של שמאל,לצידו (כי זה תפקידו ),להקשות .
הקושי ,מטרתו הוא "לחשל ",את ,האדם.

"לפום צערה ,אגרה "- כגודל הקושי ,גודל השכר .

אם אין קושי ,אין שכר.
אי לכך ,צריך בקיומו של האל ה "אחר".

לאדם ,יש אלוהים משל עצמו פרטי .
והוא "יכולת הבחירה ".

יכולת הבחירה שניתנה במתנה לאדם ,נותנת לו מעמד של "אלוהים פרטי משל עצמו ",שכן ,"יכולת הבחירה ",שלו,דבר גדול ,ובעל ערך רב הוא .

יכולת הבחירה של האדם ,בעלת כוח היא ,כאשר הוא קרא ב"ספר החוקים "של האלוהים .
איך יהיה עליו לבחור ,בעת שידרש לבחור ולהחליט .

הדרכים להוליך את האדם אל ספר החוקים של האלוהים .
הן רבות ומגוונות .
זה מתחיל בלטיפות ,עובר לצביטות עדינות ,ואז,לכאפות,ואז לסטירות,בעיטות,בומבות,ואם לא יעזור ,אז יורידו לו RPG,ואז ,הוא כבר יבין ,ויחקור וישאל וידרוש על רצונו של האל ,וספר החוקים שלו .

זה תהליך .
התהליך הזה עובר במסלול מסויים ,ובמיתווה דרך ,שהוכן ,לכל אדם ואדם עפ",אופיו,מיזגו הפתלתל ,העיקש, והגאה,

כמאמר . עִם חָסִיד תִּתְחַסָּד עִם גְּבַר תָּמִים תִּתַּמָּם: 
(כז) עִם נָבָר תִּתְבָּרָר וְעִם עִקֵּשׁ תִּתְפַּתָּל: 

כל אחד ,הוא סיפור בפני עצמו ,בדרך שעליו ,יהא לעבור ,בכדי להבין ולדעת .
מי הוא ה BOSS
ומי החכם ,ומי הצודק ,

ומדוע הדרך היתה קשה ופתלתלה וסבוכה ,עד לכשהאדם ,הבין שאלוהים נמצא בספר החוקים .

כאשר אתה פותח את ספר החוקים .
אלוהים נמצא בתוך הספר .

כאשר אתה לא פותח את ספר החוקים .
אתה לא מוצא את האלוהים .
בספר החוקים של אלוהים ,כתוב באופן ברור ומפורש.

וְאֶת זָכָר לֹא תִשְׁכַּב מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּוֹעֵבָה הִיא" (ויקרא,י"ח, כ"ב). חכמים למדו כי הריבוי במונח "משכבי אישה" מרמז כי יש באישה יותר מסוג משכב אחד והוא האסור במשכבי זכר[2].

מפורש בהמשך הפסוק "וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּם"(ויקרא, כ', י"ג).

אז מי זה פרץ ?
ומי זה מי ..

כתוב במפורש .בספר החוקים של אלוהים .את דעתו .
תועבה ,פירושו : ( טועה אתה בה ).

לגבי העונש מוות .
יש מוות פה בעולם הזה .
ויש מוות שם למעלה ,בעולם הבא .

מוות .זה לא שיזרקו עליך אבנים הדוסים .
לא !!!
מוות ,זה לא שיתלו אותך דאעש",
לא !!!

מוות ,זה שאם נגזר עליך לחיות עד גיל 94
אז מחליטים לקצר לך את החיים ב 20 שנים.

האלוהים שנתן לאדם זה ,את הנטיה הזו ,הוא קבע לו 94 שנים לחיות .
האלוהים ה "אחר ",על סמך נטיה זו שניחתה על אדם זה ,כל מטרתו הוא ליישם בפועל ,את קיצור ימיו ושנותיו,ל 20 שנים פחות .

זה דו קרב צמוד .
האלוהים האחד ,הוא סבלני ,רחמן ,צנוע ,קדוש,אוהב,טוב,ומחכה ,ותומך ,ועוזר .

האלוהים ה"אחר",הוא בימהופך לה "אחד".

הדרך היחידה להכיר ,למצוא ,ולהבין את האלוהים הטוב.
היא לפתוח וללמוד ב"ספר החוקים ",שלו ,שזה ה תנ"ך.

רק שם הוא קיים וזמין ונמצא,למי שירצה את טובתו .

האל ה "אחר",יהפוך עולמות ,בכדי שהאדם לא ימצא את האלוהים ,הטוב ,שרוצה בטובתו של האדם .

הארסנל העומד לרשותו של ה "אל האחר ",במטרה למנוע מהאדם להכיר ולדעת ולהבין את האל הרוצה בטובתו .
הוא עצום .

ואני אמנה מעט מכוחו ועוצמתו של ה "אל האחר" .

פופרס,קוקאין,הירואין, פייסבוק,חוף הים ,שש בש ,טניס,כדורגל,היפ הופ,פורנו,סרטים,וכו'. צ'כיות ,אוקראיניות,ברזילאיות ,יפניות .

ויש לו עוד אין ספור מחיצות .
כל זה בכדי שהאדם לא יהיה לו שהות וזמן ופנאי ורצון וצורך לעניין .למצוא את האלוהים הטוב הרחמן הצנוע והאוהב .

אותו אחד שיצליח מבעד לכל המחיצות
למצוא את האלוהים הטוב .
יהיה 1 למיליון , בדומה לנוח .ובדומה לאברהם .

כמה נוח יש בדור ?
וכמה אברהם יש בדור ?

בודדים ...

במושגים של אלוהים .המשחק בהבלי האלוהים ה "אחר",מתעסק הוא ב"תועה אתה בה ".

ואותו האחד שיחקור ויתעמק בספר החוקים של האלוהים .
הוא ימצא חיים .

מי אמר ?
אני ?
לא ,אני אמרתי .

היה אחד פעם שהיו לו 1000נשים .והיה יודע את שפת החיות ,והשדים היו סרים למרותו ,והיה טס על נשר ממקום למקום בעולם .

עוד הרבה הרבה לפני "משחקי הכס",וסימולציות של מחשב ,על המסך הביתי שלכם .
היה אחד מלך אמיתי .
והוא היה החכם באדם למן בריאת העולם ועד לסופו .

הוא כתב את "שיר השירים",בנבואה .
ואת ספר "מישלי"
ואת ספר "קוהלת"

הוא כתב בספר קוהלת ,אחרי שטעם וניסה ובחן את הכול .
"הבל הבלים הכול ,אמר קוהלת"
והוא גם הגיע למסקנה זו .והנחיל אותה לדורות הבאים .

משלי ד כב: "כִּי חַיִּים הֵם לְמֹצְאֵיהֶם, וּלְכָל בְּשָׂרוֹ מַרְפֵּא:"

תרגום מצודות: כי המוצא חכמות התורה, המה לו לחיים ומרפא לכל בשרו.

תרגום ויקיטקסט: כי הדברים האלה נותנים חיים לכל מי שמוצא אותם, ובריאות לכל בשרו (גופו):

עכשיו כל איש ואיש יעשה עם "יכולת הבחירה ",שניתנה לו ,לצד ,הנטיה המינית שנתנה לו ,לצד ,יכולת בחירה .
את שיחליט ויבחר .

זה לא קשור לפרץ
זה לא קשור לדתיים וחילונים
יהודים וגוים .

זה קשור לכל אדם ואדם בפרטיות .
זה החיים שלך .
זה הנטיות שלך .
זה השיעור שלך .
זה הזמן שלך .

אתה בסופו של דבר תאלץ להתמודד עם הבחירות שלך .
או להענש ,או לגרוף שכר .

אתה לא יודע מהיכן מתחילים ?
יש רק דרך אחת ויחידה .

ספר הספרים .
ספר החוקים .
של ה BOSS .

האלוהים הוא אחד .
האחד זה כאשר עם פניו אליך .
וה"אחר ", זה כאשר הוא מסתיר את פניו ממך .
ומציג בפניו את הצד האחורי שלו .

הדרך היחידה לקבל את פניו של האלוהים ,היא לקבל את דבר העובדה ,שהוא נמצא בספר החוקים ,ההדרכה,והציווי שלו ,על איך ראוי לאדם להתנהל ,כאשר יאלץ להתמודד עם המשימה הקשה שניתנה לו .
והיא להתמודד עם הנטיה .

היכן שקשה ,שם נמצא הייעוד ,שלשמו ,ירד האדם אל העולם .

לכולם קשה .
ככול שקשה יותר ,סימן שהמדובר באדם גדול יותר .

בכדי להבין את המערכת היהודית .צריך להכיר את הסיפרה 13
13 עיקרים שעליהם מושתתת האמונה .
נעים מאוד !!

כל יהודי עליו לקרוא 13 עיקרים לפחות פעם אחת ביום .
ועל כל יהודי לקרוא פעמיים ביום .
את

"שמע ישראל ,ה ',אלוהינו,ה',אחד ".
על האדם להצהיר על כי הוא מבין ,יודע ,ומכיר ,בדבר קיומו ,של אחד ויחיד בעולמנו .

וכל האלים ה"אחרים ",הם בעצם ,שלוחיו של האל ה "אחד".

ובבקשה ,הנה ה 13 עיקרים.
ולאחריהם ,"העשרה מאמרות ".
שעל כל יהודי ויהודיה להוציא מפיהם ,פעם ביום .

עצם האמירה של 13 עיקרים ,האדם קיים 13 מצוות מהתורה .
ועצם האמירה של העשרה מאמרות ,האדם קיים,עוד עשרה מיצוות מהתורה .

האדם יכול לקיים 23 מיצוות מהתורה .
במהלך 2 דק',מזמנו .
רק מעצם הוצאת המילים מהשפתיים .

השכר על כל מצווה ומצווה ,אחת מתוך ה 23 ,הללו .שיקבל האדם,ערכו נאמד לאין ערוך ,במושגים ארציים .
אי אפשר להעריך שכר כאשר מדובר בשכר של המלך של כל המלכים .

שלשה עשר עיקרים

הֲרֵינִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה בִּשְׁלֹשָׁה עָשָׂר עִקָּרִים שֶׁל הַתּוֹרָה הַקְּדוֹשָׁה:

(א) שֶׁהַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא נִמְצָא וּמַשְׁגִּיחַ,

(ב) וְהוּא אֶחָד, (ג) וְאֵין לוֹ גּוּף וְאֵין לוֹ דְּמוּת הַגּוּף,

(ד) וְהוּא קַדְמוֹן לְכָל קְדוּמִים, (ה) וְאֵין עֲבוֹדָה לְזוּלָתוֹ,

(ו) וְיוֹדֵעַ מַחְשְׁבוֹת בְּנֵי אָדָם, (ז) וְשֶהַנְּבוּאָה אֱמֶת,

(ח) וְשֶׁמֹּשֶׁה רַבֵּינוּ עָלָיו הַשָּׁלוֹם הוּא אֲדוֹן לְכָל הַנְּבִיאִים,

(ט) וְשֶׁהַתּוֹרָה כֻלָּהּ נְתוּנָה מִן הַשָּׁמַיִם, (י) וְשֶׁלֹּא תִּשְׁתַּנֶּה בְּשׁוּם זְמַן חַס וְשָׁלוֹם,

(יא) וְשֶׁהַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא מַעֲנִישׁ לָרְשָׁעִים וּמְשַׁלֵּם שָׂכָר טוֹב לַצַּדִּיקִים,                                                                   

(יב) וְשֶׁיָּבוֹא מֶלֶךְ הַמָּשִׁיחַ, (יג) וְשֶׁהַמֵּתִים עֲתִידִים לִחְיוֹת,

יֶהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ יְהֹוָה אֱלֹהֵינוּ וֵאלֹהֵי אֲבֹתֵינוּ שֶׁתָּכֹף יִצְרֵנוּ לַעֲבוֹדָתֶךָ כָּל יְמֵי חַיֵּינוּ תָּמִיד,

אָמֵן כֵּן יְהִי רָצוֹן: 

עשר זכירות

לְשֵׁם יִחוּד קוּדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא וּשְכִינְתֵּהּ, הֲרֵינִי בָּא לְקַיֵּם מִצְוַת עֶשֶׂר זְכִירוֹת שֶׁחַיָּב אָדָם לִזְכּוֹר בְּכָל יוֹם, וְאֵלּוּ הֵן:

(א) יְצִיאַת מִצְרַיִם, (ב) הַשַּׁבָּת, (ג) הָמָּן,

(ד) מַעֲשֵׂה עֲמָלֵק הָרָשָׁע, (ה) מַעֲמָד הַר סִינַי,

(ו) מַה שֶּׁהִקְצִיפוּ אֲבוֹתֵינוּ לְפָנֶיךָ וּבִפְרָט בָּעֵגֶל,

(ז) מַה שֶּׁיָּעֲצוּ בָּלָק וּבִלְעָם לַעֲשׂוֹת לַאֲבוֹתֵינוּ לְמַעַן דַּעַת צִדְקוֹת ה',

(ח) מַעֲשֵׂה מִרְיָם הַנְּבִיאָה,

(ט) מִצְוַת וְזָכַרְתָּ אֶת ה' אֱלֹהֶיךָ כִּי הוּא הַנּוֹתֵן לְךָ כֹּחַ לַעֲשׂוֹת חַיִל,

(י) וּזְכִירַת יְרוּשָׁלַיִם תִּבְנֶה וְתִכּוֹנֵן בִּמְהֵרָה בְיָמֵינוּ אָמֵן: 

האדם ,שלא אומר "שמע ישראל ",פעמיים ביום .
והאדם שלא אומר 13 עיקרים
והאדם שלא אומר עשרה מאמרות .

כל יום .

הוא כלי משחק קלללללל .
להבל הבלים הכול .

אחוריים וחורים ,זה לשחק ב "הבל הבלים".

דרקן ראהל​(נשלט){מית}

Re: דרקן ראהל​(נשלט){משוייך}

israelislave כתב/ה:
1) מכל מה שקראת עד היום מסקנתי היא שהומוסקסואליות הינה גנטית ולפיכך אינה מחלת נפש בעוד שטרנסג'נדרים הנם כאלו שלא מסוגלים לחיות בקבלה עם גופם וחושבים שאם ישנו אותו להראות כמו הגוף של המין השני מצבם הנפשי ייטיב. ממש כמו הפרעות בולימיה ואנורקסיה.

2) כאשר ה"מחקר המדעי" והפקולטות לפסיכולוגיה וסוציולוגיה נשלטים באופן חד משמעי ע"י כאלו שהאידאולוגיה הפוליטית שלהם אחידה ולא מאפשרים, בטרור ואלימות, לשום קול אחר להישמע, מבחינתי, אבל כנראה שלא רק, מהימנות היוצא מפיהם או מכתביהם שווה לתחת.

וזה לא רק מניעת קולות אחרים אלא ממש פברוק תוצאות שישרתו אג'נדה חברתית פוליטית.

https://www.newscientist.com/article/dn21118-psychologist-admits-faking-data-in-dozens-of-studies/

אתחיל מהתייחסות לסעיף השני. אתה פונה בהאשמות קשות לתחום שלם באקדמיה ובמדע. אני לא יכול שלא לתהות מאיפה הביטחון שכך הוא הדבר? האם תוכל, נניח, לפרט לי את כל ראשי הפקולטות לפסיכולוגיה בישראל, כולל הצגת דעותיהם הפוליטיות והדגמה כיצד עיקמו מדע לטובת הפוליטיקה שלהם.
המקרה שהבאת נורא. וכל שותפיו למחקר מזועזעים לגמרי, האוניברסיטה חוקרת, מגזין science רוצה לבטל פרסומים - למה? אם זה כל כך נהוג ונפוץ, ממה כולם בשוק? כולם שותפים להצגה, לתרמית? והבנאדם עשה זאת למען קידום הקריירה שלו, לא כדי לקדם אג'נדה פוליטית.
מקרה אחד, מצער ועצוב, הוא רק מקרה אחד. למשל, אנחנו יודעים בוודאות שהרופא ש"גילה" שחיסון גורם אוטיזם, פברק את תוצאות המחקר. פשוט רימה ושיקר. הנזק שגרם הוא עצום, וממשיך עד היום. סרבני חיסון לא רואים בו פושע, אלא משיח. האם מכאן עלי להטיל ספק בכל המחקרים ברפואה? אם אתה רוצה לפסול את כל התחום אתה צריך ראיות ממש חזקות.

אנחנו עדיין לא יודעים אם הומוסקסואליות היא גנטית,לא לגמרי. ותמיד יש שאלה של ביטוי גנים - יש לך גן גיי, כביכול, אבל גדלת בצורה שלא הביאה לביטויו ויצאת סטרייט (השערה לצורך הדיון, מבוססת על שאלות דומות. לא לקחת כאילו הצגתי דעה מדעית, תודה).
וכאן בהחלט יש פוליטיקה. גייז, בהרבה מקרים, רוצים שזה יהיה גנטי, כי אז הם לא "בוחרים", הם פשוט ככה; וחלק פוחדים שאם זה אכן גנטי, מישהו ימצא בדיקה לזה ואנשים יפילו הריונות של הומואים (סטייל מי-שפיר ואוטיזם). ויש אינטרס מנוגד - אם זה לא גנטי, אלא משהו נרכש במהלך החיים, אז אפשר לשנות את זה, לחנך מחדש, "להמיר", לקרוא לזה בחירה ולייחס לאלה שעושים אותה כל מיני בעיות נפשיות/מוסריות.
שני הצדדים נגועים באינטרס, לא אחד מהם. ובגלל זה עולם המדע אמור לבדוק ולסנן. בגלל זה כל מחקר צריך לעבור בדיקה מדוקדקת לפני פרסום - אם המחקר טוב, בלי קשר לכותב. ולא תמיד התהליך עובד, כי בני אדם טועים, מה לעשות. אבל להגיד שהתהליך כשל שונה מאוד מלהגיד שההליך בכוונה מוטה. שים לב שאני מתייחס למחקר בלבד, ולא ללחצים על מרצה לשתוק, להתפטר, כאלה. בבקשה, לא להתפס לזה.
חסרות מחלות גנטיות? פרקינסון זו לא מחלה? סרטן מכיל הרבה מקרים של רקע גנטי, האם אינו מחלה?
הומוסקסואליות אינה נחשבת עוד כמחלה, כי אין חולים. יש הומואים, אין חולי הומוסקסואליות. כי להומואים אין בעיות נפשיות שקשורות לעצם היותם הומואים. כי אין לזה סימפטומים, מעבר להיות האדם הומוסקסואל. בקיצור, זה לא מחלה כי אין מחלה, אין נזק, אין סבל. בסדר, זה עושה למישהו איכסה פיכסה, ולאחר דורס את הדת שלו - אלה לא הגדרות למחלות. בדיוק כמו שאני לא טוען שהרב פרץ סובל מפסיכוזה, כי הוא מקבל הוראות מחבר בלתי נראה.

ולגבי טרנסים. ראשית, ודאי שאין שום דמיון בין טרנס להפרעות אכילה. לא ברקע, לא בסימפטומים, לא בתופעות הנלוות, לא בטיפול, לא בקטגוריה בdsm, כלום. אנסה השוואה אחרת, שאני עושה רק לצורך הדיון. אנשים שמלאים פירסינג וקעקועים. אנשים אלה מרגישים יפים יותר עם הקישוטים שלהם, מרגישים "יותר נכון" עם הגוף שלהם, יותר יפים, בצורה כזאת. אם בנאדם מוציא את כל חסכונות חייו ומשאיר את אשתו וילדיו בלי כסף, אם הוא פונה כל הזמן למכונים שלא מקפידים על כללי בריאות ומסכנים אותו - אז יש לבדוק מה קורה פה, כי הוא פוגע בעצמו ו/או באחרים; אבל עצם העובדה שמישהו שם עגילים עם ווים לאורך עמוד השדרה והעביר טבעת בבולבול, לא עושים אותו חולה נפש.
עכשיו, תבין בבקשה. אני כמעט ולא יודע דבר על טרנסים. פגשתי בודדים, שמעתי קצת סיפורים, וזהו. אולי תנסה? תלך לבית הגאה בת"א או למקבילה בעיר אחרת, ותכיר טרנסים. תשמע מהם מי הם, מה הם, מה כואב להם, מה טוב להם. תלמד את הנושא מיד ראשונה. ותחזור לפה ונשוחח. דבר עם אנשים שעובדים עם טרנסים, שאל אותם
מה הם רואים. גבש דעה מהיסוד, בלי שיפוט מראש. תחקור בעצמך (זה נקרא "מחקר נאיבי", ויש לזה ערך) במקום לסמוך על אחרים שיחקרו.
קרא מחקרים. לא כתבות על, לא פרשנויות על, קרא את המחקרים עצמם. תבדוק אתה מה המדע אומר, אל תסמוך על אף אחד שיגיד לך. אם משהו לא ברור, שלח לי קישורים למחקרים לפרטי ואנסה לעזור להבין, מבטיח. תלמד לבד, בעצמך.
ניסית פעם ללכת כשומע חופשי לקורס שעוסק בנושאים האלה? לשמוע את המרצים בתחום, מה יש לאקדמיה לומר? אתה יכול, זה חינם ופתוח לכל אדם שמעוניין.
אני כרגע קורא ספר שעוסק בהשתלטות ההומואים על החברה האמריקאית, ומסביר שאם הומואים יתחתנו, כל העולם המערבי יחרב. אני שונא כל מילה, מתרעם על כל משפט. וממשיך לקרוא. כי אני רוצה להכיר את המחנה השני. כי אני רוצה להבין איך אני והסופר חיים באותו עולם, ומבינים אותו אחרת לגמרי, להבין מה הביא אותו לדעות שלו. אני מציע לך לעשות משהו דומה
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 16 ביולי 2019
אני מעתיק לכם פה תוכן מתוך הספר "שער הגילגולים",של האר"י ז"ל,עפ",סודות שנתגלו לו ע"י ,אליהו הנביא .

לעיונכם אודה .

והיא אחת מת' שאלות, שהיה ששאל דואג ואחיתופל במגדל הפורח באויר. דע, כי מדת הגילגול נוהגת באנשים הזכרים, ולא בנשים הנקבות.

וז"ס פסוק דור הולך ודור בא והארץ לעולם עומדת. ר"ל, דור הולך ודור בא, והם האבשים המתגלגלים. אבל הארץ שהם הנשים הנקראות ארץ כנודע, לעולם עומדת, ואינם חוזרות בגלגול.

עוד יש טעם אחר, והוא, כי האנשים לפי שמקיימים מצות עסק התורה, אינם יכולים ליכנס בגיהנם, כי אין אור של גיהנם שולטת בהם. וכמ"ש באלישע בן אבויה, לא מידן נדייניה, משום דעסק בתורה. ולא לעלמא דאתי נסקיה, כיון דחטא. ולכן מוכרחים הם להתגלגל, למרק עונותיהם תמורת גיהנם.

אבל הנשים שאינם עוסקות בתורה, יכולים ליכנס בגיהנם למרק עונותיהם ואינם צריכים להתגלגל. האמנם אע"פ שאינם מתגלגלות, הנה הם באות לפעמים בסוד העבור, עם נצוצי נשמות חדשות נקבות כנשים. גם דע, כי אפשר שאחר שבאה בסוד העבור באיזו אשה,

אם האשה ההיא תתעבר ותהר ותלד בת נקבה, אפשר שאותה שבאה בה בסוד העבור, תתגלגל עתה בבחי' גלגול גמור, בבתה הנולדת לה עתה:

גם דע, כי לפעמים יתגלגל האיש בגוף נקבה, לסבת איזה עון, כמו משכב זכור וכיוצא בו. והנה הנקבה הזאת שהיא גלגול נשמת זכר, אינה יכולה לקבל הריון ולהתעבר, לפי שאין לה בחי' מיין נוקבין להעלות ולקבל טפת מיין דוכרין, והנה האשה הזאת צריכה זכות גדול לשתוכל להתעבר ולהוליד, ואין לה מציאות אחר, זולתי שתתעבר בה איזו נשמת אשה נקבה אחרת בסוד העבור, ובכן בכח שתופה עמה, תוכל לעלות מיין נוקבין, ולקבל הריון ותלד.

אמנם אי אפשר לה ללדת בנים זכרים לשתי סבות, האחת היא, לפי שהכתוב אומר, אשה כי חזריע וילדה זכר, אבל כאן האשה היא זכר כבעלה, ואינה יכולה ללדת זכרים אלא נקבות. הסבה הב' היא, לפי שכיון שאותה נשמה של הנקבה שנכנסה בה, לא נכנסה רק בסוד העבור לבד, כדי לסייעה שתתעבר ותלד, ולכן כיון שהאשה הזאת יולדת, אין הנשמה ההיא צריכה עוד להשאר שם בסוד העבור ללא צורך, ואז בעת שיולדת נכנס בה הנשמה ההיא של סוד העבור, ואז הולד ההוא יוצא נקבה ולא זכר, ואז היא שם בבחי' גלגול ממש, ולא עבור כבתחלה. ונמצא שכל אשה שנשמתה נשמת זכר כנז"ל, אי אפשר שתלד זכר אלא נקבה, ואותה הנקבה אשר תלד, היא היא אותה הנשמה של הנקבה שנכנסה בה בתחלה בסוד העיבור לסייעה כנזכר:

ואמנם לפעמים, ע"י זכות גדול ונפלא, אפשר שבעת שנולד הולד ההוא, תסתלק משם אותה הנשמה הנקבה שהיתה שם בסוד העבור ותלך לה, ויכנס בולד ההוא נשמת זכר ויהיה זכר. וא"כ אח"כ אי אפשר לאשה הזאת לחזור ללדת פעם אחרת, זולתי אם תחזור אותה הנשמה הנקבה להתעבר בה כבראשונה. ולכן אם הולד הא' היה נקבה, תצטרך למות עתה זו הבת הנקבה, ואולי הנשמה תחזור להתעבר בה באשה הנז' כבראשונה, ותתעבר ותהר ותלד בת נקבה, שנשמתה היא מזאת הנקבה המתעברת בה בסוד העבור הנזכר.

ועד"ז הולכת בעבור ובגלגול פעמים רבות, והיא היא, וכה משפטה תמיד. אמנם אם ילדה זכר, אז אין הולד הזה צריך למות, כי אותה הנשמה הנקבה שנתעברה בה בסוד העבור בתחלה והלכה לה בעת שילדה כנזכר, היא צריכה לחזור שנית להתעבר בה בסוד העבור, ותהר מן בת, ותלד נקבה. וגם לזה צריך זכות גדול:

גם אפשר לפעמים, אע"פ שילדה בתחלה נקבה, אינה צריכה הבת ההיא למות עתה, לפי שאפשר שתבא נשמת נקבה אחרת, ותתעבר באשה הנז' בסוד העבור, ותהר ותלד בת, והנשמה ההיא תתגלגל בה בגלגול ממש כנזכר. ועד"ז בכל הריון והריון שתהר האשה הזאת, אפשר להתחלף בה כל הבחי' הנז' ואמנם לזאת המציאות האחרון, צריך זכות גדול ונס עצום, לפי שיש לנו הקדמה אחת בסוד העבור, כי אין שום נשמה נכנסת בגוף האיש או האשה בסוד העבור בחיים, אלא אם כן כי יש ביניהם קורבה גדולה זה לזה, ולכן האשה הזאת ששרשה נשמת זכר, הצריכה לעיבור נשמת הנקבה, הנה כדי שתמצא נשמת נקבה בכל תנאיה, שתצטרך להתעבר מפאת עצמה, וגם שתהיה קרובה אליה או דומה אליה, צריך זכות גדול, ומכ"ש אם יצטרך הדבר לבא בעיבור פעם ופעמים כנז"ל, ומכ"ש למצא נשמות רבות של נקבות בתנאיה הנז', וגם שיבאו בה בסוד העיבור כל אחד ואחד בזמן אחד צריך זכיות גדולים ונסים רבים:

תודה