סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התחלת שיחה

רעשן
לפני 4 שנים • 15 ביולי 2019

התחלת שיחה

רעשן • 15 ביולי 2019
שאלה לשולטות
מה עדיף ישר בתחילת השיחה לסמרטט את עצמך ולפנות אליה כסמרטוט או להתחיל שיחה בוגרת ולאט לאט להיכנס למוד של השליטה ולקבל את מקומך כסמרטוט?
שמעון רביזדה​(אחר)
שמעון רביזדה​(אחר) • 15 ביולי 2019
עדיף שתציג את עצמך בצורה קצרה ועניינית כמו כל בנאדם רגיל, ותוך כדי תסביר לה למה אתה חושב שדווקא אתה מתאים לה.
תעיין בבלוג שלה לפני במידה ויש ותראה התעניינות אמיתית בה ולא סתם עוד הודעת העתק הדבק.
קח בחשבון שהיחס של גברים לנשים פה הוא לחלוטין לרעתך, כך שהסיכוי לתפוס את תשומת ליבה בצורה חיובית ע״י הודעת העתק הדבק או לחילופין בלסמרטט את עצמך על ההתחלה - שואף לאפס.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)

Re: התחלת שיחה

ArchAngel​(שולטת) • 15 ביולי 2019
רעשן כתב/ה:
שאלה לשולטות
מה עדיף ישר בתחילת השיחה לסמרטט את עצמך ולפנות אליה כסמרטוט או להתחיל שיחה בוגרת ולאט לאט להיכנס למוד של השליטה ולקבל את מקומך כסמרטוט?

אלו מסוג ההודעות ששולטות נוטות לסנן.
כשאתה מפיל על מישהי זרה את הפנטזיות שלך אתה יוצר רושם לא רציני במקרה "הטוב" או מטריד במקרה הרע.
גם אם היא שולטת והפנטזיה שלה היא לסמרטט גבר, היא לא תעשה את זה אם היא לא מרגישה חיבור וכימיה איתך. בדיוק כמו שונילית לא תשכב איתך רק כי היא סטרייטית ואתה גבר, ככה שולטת לא תרצה לשלוט בך רק כי אתה נשלט.
הכימיה המדוברת לא תיתכן על ההודעה הראשונה, ובטח לא כשהיא שטחית בסגנון "המלכה אני האפס שלך" מבלי שהיא מכירה אותך ואין לך באמת מושג אם היא בכלל רוצה שתהיה האפס שלה מלכתחילה.
תפנה רגיל, בדיוק כמו שהיית פונה לבחורה שאתה מכיר במציאות, ורצוי סביב נושא שהיא ציינה בפרופיל/בלוג/פורום בכדי שתוכלו לפתח שיחה מעניינת ולא מאולצת שמתחילה ונגמרת ב-"היי, מה קורה?".
ואגב, אל תכנס לשום מוד. אל תקבע מה מקומך ומתי אתה מתחיל להיות סמרטוט. היא השולטת. כשזה ירגיש נכון היא תקח את השליטה על כך בעצמה.
רעשן
רעשן • 15 ביולי 2019
אני מבין מה את אומרת אבל עדיין כשאתה קורא פרופיל שכולו רק שליטה טוטאלית והבלוג כולו שליטה ומיני אתה לא יכול לעצור את עצמך מלהתחיל את השיחה בגבירתי או במלכתי
זאת דילמה רצינית
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אם אתה לא יכול לעצור את עצמך, אז הדיון מיותר. תפעל כמו שאתה מרגיש שאתה חייב, ותקווה לטוב.
תראה, בטוח יש שולטות שעפות על גבירתי ואני אפס על ההתחלה. יש הכל מהכל. האם זה רוב השולטות? השולטות שאני מכיר לא בעניין. חלקן אפילו נגעלות מזה. יש גם כאלה ששונאות שקוראים להן מלכה או גבירה בכלל.
למה לא פשוט לפנות, להציג את עצמך בקצרה, ויחד עם זה לשאול איך היא רוצה שתקרא לה, איזה מין טון היא רוצה בשיחה. סמוך עליה שהיא תדע.
בהצלחה רבה
ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 שנים • 16 ביולי 2019
ArchAngel​(שולטת) • 16 ביולי 2019
לא יכול לעצור את עצמך? אז תלמד לשלוט בעצמך.
זה שאתה חרמן או מתרגש לא נותן לך לגטימציה לפנות בצורה, שברוב המקרים, לא נעימה לנשים שקוראות את הפניה שלך.
כן, גם אם הבלוג שלה עוסק בשליטה זה לא אומר שזו הזמנה עבורך לפנות אליה ככה, כי אין לך מושג אם היא מעוניינת לשלוט ספציפית בך.
כל עוד אתה פועל ככה אתה ממש לא "סמרטוט" אלא די מסמרטט את הרצונות והכבוד של הנשים מולך, וזה לא משנה אם אתה מוסיף "גברתי" בסוף המשפט.
אף אחת לא אוהבת שזר מנסה ללהק אותה לפנטזיה שלו מבלי שהוא טרח לברר אם זה מוסכם עליה או אם היא בעניין שלו בכלל.
זה מעיד על חוסר התחשבות מצידך גם אם זה משהו שאתה לא מתכוון אליו.

עולם הבדס"מ הוא לא איזה יקום מקביל שכללי נימוס כפי שאתה מכיר מהיום-יום שונים בו בתכלית.
הרי אתה יודע שאם זרה לבשה חולצה עם מחשוף זאת לא הזמנה עבורך לקרוא לה בכינויים שמתארים את העוררות המינית שלך, אתה יודע שגם אם אתה ממש חרמן והיא במקרה סטרייטית שנמשכת לגברים זה לא אומר שזה רעיון טוב להתחיל לספר לה איפה אתה רוצה שהיא תגע בך.
אתה מבין שזה לא הולם וממש לא יגרום לאף אחת ליפול לרגליך ולרצות להגשים לך את מה שתתאר בפניה, אתה גם מבין שבשביל שתגיע למיטה עם אישה תצטרך לבסס איתה כימיה נכונה ולא להציע הצעות בשנייה הראשונה של יצירת הקשר.
אז למה נראה לך ששולטת שונה מכל אישה אחרת שאתה מכיר? הבלוג שלה הוא לא הזמנה לכנות אותה באופנים שמדליקים אותך (ואולי כלל לא אותה), היותה שולטת שנמשכת לנשלטים זאת לא הזמנה ללהק אותה לסשן חד-צדדי בלי שנוצרה כימיה שבה אתה בטוח שיש לה עניין בסשן איתך.

אם אתה רוצה שלא להגיע לרשימת החסומים אז תתאפק קצת. צא מדמות הנשלט ותציג את הגבר שאתה הרבה לפני הנשלט שאתה. תיצור נוחות, כימיה ועניין כי רק אלו יובילו לסשן עם אישה.
אל תקבע מתי אתם עוברים לסטטוס של שליטה. היא השולטת, ואם היא תרגיש איתך מספיק נוחות ומשיכה היא כבר תקח את המושכות לידיים. אם לא, כנראה שהיא לא באמת בעניין.
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 16 ביולי 2019
רעשן כתב/ה:
אני מבין מה את אומרת אבל עדיין כשאתה קורא פרופיל שכולו רק שליטה טוטאלית והבלוג כולו שליטה ומיני אתה לא יכול לעצור את עצמך מלהתחיל את השיחה בגבירתי או במלכתי
זאת דילמה רצינית

כמו שאומרים - לפני שאתה הולך לדייט ראשון (או שולח הודעה ראשונה) תאונן קצת
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 16 ביולי 2019
שאל את עצמך,
האם אתה סמרטוט, אם מישהו היה פונה אליך ומציג את עצמו כך, מה היית חושב עליו ?
כמה מיניות שלא תהיה כאן,
השלב הראשוני, שגם אף פעם לא מסתיים, הם יחסים בינאישיים רגילים, כמו עם חברה, אחות, אח, עמית לעבודה.
עצם ההכרות בקונספט של הכלוב ממילא תשלב בהמשך שיח הקשור למיניות בינך לבינה.
Erykah
Erykah • 16 ביולי 2019
אני מוחה על ניסיונות החינוך פה.
באופן אישי אני מעדיפה שמי שלא יכול לעצור את עצמו - שלא יעצור. חוסך לי את השיחה ומקל עליי את הסינון (:
אני מעדיפה שאנשים יתנהגו בטבעיות ויחשפו את טבעם האמיתי כמה שיותר מהר, מאשר שינהגו לפי העדפותיי האישיות בהתחלה וזה יתגלה רק אח"כ. שמעתי על שולטות (וגם ראיתי דרישות כאלו בפרופילים) שאם לא פונים אליהן מגובה רצפה בפניה ראשונה אז אין סיכוי. אני אומרת שאנשים צריכים למצוא את מי שמתאים להם, מין למינו וזהו (:
petka11​(שולט)
לפני 4 שנים • 17 ביולי 2019
petka11​(שולט) • 17 ביולי 2019
אריקה - אל תחנכי אותנו 😝

אין טבע אמיתי לאדם, הוא מתנהג אחרת תלוי במצב.. פחות או יותר, אנשים גם משתנים, אז בכלל.