צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אני אוהבת גברים מבוגרים ממני בכלל ובעלי ניסיון בפרט

godisafemale​(שולטת)
לפני 4 שנים • 19 ביולי 2019

למה אני אוהבת גברים מבוגרים ממני בכלל ובעלי ניסיון בפרט

godisafemale​(שולטת) • 19 ביולי 2019
זין מבוגר זה מאוד טעים, הוא לרוב מגיע עם מעטפת של הכלה אינסופית
וזרה לא תבין זאת!
את הולכת לגמור כמה פעמים ובנחת בלי סטופר, בלי פוזות!
את יכולה להיות עם 8 ק"ג עודפים, הוא לא רואה ולא סופר.
החיוך שלו שנשפך מהקמטוטים מזווית העיין מלבישים אותך בממאות.
הדרינקים ליגה! לא וודקה רדבול, הכיבוד כולל גם בישול אישי לכבודך...

והזין שלו מתודלק בסיאליס ונכון אלייך ככל שתחפצי.
הכוס שלך מנושק ונמצץ כל הלילה גם אחרי פיפי... ואת יכולה להירדם לו בפה.

המקלחת נאותה והוא אף מושיט לך יד כלאחר כבוד כיאה לג'נטלמן.

אבל מעל הכל, את יכולה לדבר חופשי ולשים באלפית השנייה את הפנטזייה שלך והוא לא נבהל! הוא "ילד גדול"
וזה כיף! לא הספקת להגיד ג'ק רובינסון ואת עפה...

כמה כיף, תקשורת מגניבה icon_smile.gif
כיף להתבגר!

ושיר

https://www.youtube.com/watch?v=ScLZ4bZvFu0
    התגובה האהובה בשרשור
Dandan1​(שולט)
לפני 4 שנים • 19 ביולי 2019
Dandan1​(שולט) • 19 ביולי 2019
את האמת, צודקת בכל מילה !
אוהזיס
לפני 4 שנים • 20 ביולי 2019
אוהזיס • 20 ביולי 2019
ממש מדוייקת ! ולא לא חשבתי על זה לפני . יפה לך
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 20 ביולי 2019
לא צריך להיות גבר מבוגר, בשביל הדברים האלו, רק אומר..
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 20 ביולי 2019
למה אני אוהבת גברים צעירים ממני וחסרי נסיון בפרט.

(מוגש כשירות לציבור, ולשם האיזון בלבד)

גבר צעיר הוא כמו סייח פראי שקיימת בו אש, אבל עוד לא עבר אילוף. זה כמו לרתום סערה ולהפוך אותה לחשמל.

החוזק הפיזי והיצר המיני רק משחקים לטובה, בעיקר כשזה מנותב כנגד הסייח הצעיר שצריך להתמודד עם התשוקה שלו, ועם הדברים האפלים שעד היום אף אחת בכלל לא נגעה בהם. מהבחינה הזו הוא בתול ומחכה לאישה הזו שכבר מבינה דבר או שניים, שיודעת מה היא רוצה וצריכה, ושתחתים אל תוכו את הצרכים המיניים המפורשים והייצריים שלה.

זה גם נעים שאין לו הרבה נסיון. אני לא מתכוונת לזיונים, בזה יש לרוב הגברים הצעירים מספיק נסיון. אבל אין להם נסיון גדול בלאבד קצת שליטה, בלהבין שהתשוקה שלהם יכולה לצמוח ממקומות שהשתיקה יפה להם, והסומק מחמיא להם. כמעט לכולם יש התרגשות כזו בבטן כשהם נחשפים למישהי שכבר יודעת מה היא רוצה, ולוקחת את המושכות. בכל זאת מדובר בסייח, וסייח מתרגש ממושכות. (:

כשזה קורה, הסייח הצעיר הזה קצת מאבד את הראש. הוא אפילו נלחם בזה בהתחלה, אבל זה סיפור עם סוף ידוע מראש, כי הוא מתמכר ומתאהב, לפחות קצת. זה מתוק לראות סייח מאוהב, שמחכה לזמן הזה יחד, וחייב להוכיח שהוא הכי טוב שיש. בהכל.

בשלבים האלה כולו מתפוצץ מרוב צורך וייצר עז, כי הוא בגיל שהייצר המיני בשיאו, שהתשוקה שלו נשפכת לך על הגוף ואת הכי נחשקת שיש, והכי יפה.

והוא לא מתעייף - הוא חודר אל תוך עומק הגוף, עם כל הכוח והשרירים שעדיין בשיא, ומחלץ ממך עוד ועוד אורגזמות. אין גם מה לדבר על יכולת ההתאוששות המצויינת בין סיבוב לסיבוב, ועל התאבון שיש לסייח צעיר כזה.

אצל סייח כזה, הכל צעיר ורענן, גם המחשבות, הזכרון, ההומור. הוא בדרך כלל גם נעים יותר לעין, הוא בנוי היטב, עוד לפני שהשנים נותנים בו אותותיהן. יש בו עדיין את הקסם הזה שהשנים עוד לא ניצחו ולקחו, את החיוך הילדי שנדלק לפעמים. את הפראיות שמתגלה מתחת לשכבות.

הסייח הוא קל הרבה יותר לאילוף, כי כלב זקן לא ממהר ללמוד תרגילים חדשים, ואת? את כולך כף רגל עירומה שדורכת בתוך הבטון הרך שהוא, ומסמנת אותו, משאירה טביעות אצבע בתוכו לתמיד. זה מתוק. (:
תענוגות

וואו ועוד פעם וואו

תענוגות • 20 ביולי 2019
יש מצב שהיינו ביחד....??!!!
כי כמעט אותן מילים אמרה לי מישהי
היא צעירה בת 27 ואני בן 45
ואת זה היא אמרה לי בסוף הלילה
אולי העתיקה אולי זאת את... מי יודע
מה שכן התיאור אותו תיאור
נרדמה שאני עם השפתיים בדגדגן 💋
בוורלי
בוורלי • 20 ביולי 2019
מצד שני גבר מבוגר מידי עושה לי להקיא כי מזכיר לי את אבא שלי, ולא תמיד גברים מבןגרים מבינים ונמצאים באותה תודעה של בני 30... במילים אחרות- החשיבה שלהם מיושנת ברוב הפעמים
ראן

0543637538

ראן • 20 ביולי 2019
בכוח המוח כתב/ה:
למה אני אוהבת גברים צעירים ממני וחסרי נסיון בפרט.

(מוגש כשירות לציבור, ולשם האיזון בלבד)

גבר צעיר הוא כמו סייח פראי שקיימת בו אש, אבל עוד לא עבר אילוף. זה כמו לרתום סערה ולהפוך אותה לחשמל.

החוזק הפיזי והיצר המיני רק משחקים לטובה, בעיקר כשזה מנותב כנגד הסייח הצעיר שצריך להתמודד עם התשוקה שלו, ועם הדברים האפלים שעד היום אף אחת בכלל לא נגעה בהם. מהבחינה הזו הוא בתול ומחכה לאישה הזו שכבר מבינה דבר או שניים, שיודעת מה היא רוצה וצריכה, ושתחתים אל תוכו את הצרכים המיניים המפורשים והייצריים שלה.

זה גם נעים שאין לו הרבה נסיון. אני לא מתכוונת לזיונים, בזה יש לרוב הגברים הצעירים מספיק נסיון. אבל אין להם נסיון גדול בלאבד קצת שליטה, בלהבין שהתשוקה שלהם יכולה לצמוח ממקומות שהשתיקה יפה להם, והסומק מחמיא להם. כמעט לכולם יש התרגשות כזו בבטן כשהם נחשפים למישהי שכבר יודעת מה היא רוצה, ולוקחת את המושכות. בכל זאת מדובר בסייח, וסייח מתרגש ממושכות. (:

כשזה קורה, הסייח הצעיר הזה קצת מאבד את הראש. הוא אפילו נלחם בזה בהתחלה, אבל זה סיפור עם סוף ידוע מראש, כי הוא מתמכר ומתאהב, לפחות קצת. זה מתוק לראות סייח מאוהב, שמחכה לזמן הזה יחד, וחייב להוכיח שהוא הכי טוב שיש. בהכל.

בשלבים האלה כולו מתפוצץ מרוב צורך וייצר עז, כי הוא בגיל שהייצר המיני בשיאו, שהתשוקה שלו נשפכת לך על הגוף ואת הכי נחשקת שיש, והכי יפה.

והוא לא מתעייף - הוא חודר אל תוך עומק הגוף, עם כל הכוח והשרירים שעדיין בשיא, ומחלץ ממך עוד ועוד אורגזמות. אין גם מה לדבר על יכולת ההתאוששות המצויינת בין סיבוב לסיבוב, ועל התאבון שיש לסייח צעיר כזה.

אצל סייח כזה, הכל צעיר ורענן, גם המחשבות, הזכרון, ההומור. הוא בדרך כלל גם נעים יותר לעין, הוא בנוי היטב, עוד לפני שהשנים נותנים בו אותותיהן. יש בו עדיין את הקסם הזה שהשנים עוד לא ניצחו ולקחו, את החיוך הילדי שנדלק לפעמים. את הפראיות שמתגלה מתחת לשכבות.

הסייח הוא קל הרבה יותר לאילוף, כי כלב זקן לא ממהר ללמוד תרגילים חדשים, ואת? את כולך כף רגל עירומה שדורכת בתוך הבטון הרך שהוא, ומסמנת אותו, משאירה טביעות אצבע בתוכו לתמיד. זה מתוק. (:
MrFox​(שולט)
לפני 4 שנים • 21 ביולי 2019
MrFox​(שולט) • 21 ביולי 2019
חזיונות גריאטריה עברו בי תוך כדי קריאת הפוסט.
שיג ושיח מיותר, הרי כל גבר לגופו של הגבר, בלי כל קשר לגיל.
bdsmנשלט​(נשלט)
לפני 4 שנים • 23 ביולי 2019

Re: למה אני אוהבת גברים מבוגרים ממני בכלל ובעלי ניסיון בפרט

bdsmנשלט​(נשלט) • 23 ביולי 2019
godisafemale כתב/ה:
זין מבוגר זה מאוד טעים, הוא לרוב מגיע עם מעטפת של הכלה אינסופית
וזרה לא תבין זאת!
את הולכת לגמור כמה פעמים ובנחת בלי סטופר, בלי פוזות!
את יכולה להיות עם 8 ק"ג עודפים, הוא לא רואה ולא סופר.
החיוך שלו שנשפך מהקמטוטים מזווית העיין מלבישים אותך בממאות.
הדרינקים ליגה! לא וודקה רדבול, הכיבוד כולל גם בישול אישי לכבודך...

והזין שלו מתודלק בסיאליס ונכון אלייך ככל שתחפצי.
הזין שלו מתודלק בסיאליס ונכון אלייך ככל שתחפצי.
Wow מלכה תיאור עשיר מיוחד שאמרת הכוס מנושק ונמצץ ויותר מעניין גם אחרי פיפי מבחנתי לנשק ולמצוץ כוס אחרי פיפי חלום מתוק

המקלחת נאותה והוא אף מושיט לך יד כלאחר כבוד כיאה לג'נטלמן.

אבל מעל הכל, את יכולה לדבר חופשי ולשים באלפית השנייה את הפנטזייה שלך והוא לא נבהל! הוא "ילד גדול"
וזה כיף! לא הספקת להגיד ג'ק רובינסון ואת עפה...

כמה כיף, תקשורת מגניבה icon_smile.gif
כיף להתבגר!

ושיר

https://www.youtube.com/watch?v=ScLZ4bZvFu0