סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאב-דרופ.

natti​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 23 ביולי 2019
natti​(נשלטת) • 23 ביולי 2019
קוראת וקוראת ומבינה שבדיוק כך אני מרגישה יום אחרי, אני קראתי לזה נפילת מתח.
אבל כן עצבות וכבדות והמון הסתגרות בתוכי.
תודה על המידע.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 23 ביולי 2019
קרה לי פעמים בודדות, בחודשים האחרונים בכלל לא, הסיבה ברורה לי- זה מאד תלוי בצד השני שמבין שסשן לא מסתיים כשמסתיים החלק הפיזי של המפגש.
מהצד שלי, אני פשוט מדברת על הכל.
אם פעם צינזרתי או הסתרתי מכל מיני סיבות (חשבתי שלא יבינו אותי, לא רציתי להעיק) אין את זה היום- מעלה כל דבר הכי קטן שמציק לי.
שני אלו יחד מעלימים את האפשרות לדרופ באופן כמעט מוחלט.
(אם כי גם הדרופים הבודדים שכן היו, בעיני לא היו חמורים, אולי כי החלטתי שהם לא יהיו חמורים והרמתי את עצמי מהר)
סועד קשוח
סועד קשוח • 23 ביולי 2019
מאמץ את תשובת zohi.
האם בכי כזה הגיוני לכם בדרופ? כן
איך אתם מזהים שזה דרופ בכלל? עוצמות הטילטול, הבילבול, התחושות הקיצוניות, הרצון להעלם מתוך העצב הזה הוא תיאור של דרופ ריקנות, תחושת אין אונים והכל מקולקל וחשוך.
מה ניתן לעשות למנוע אותו, או לפחות למתן אותו? מודעות מודעות מודעות.
מצידך לדעת שזה יגיע ולהבין שאת יכולה קצת לשמוח שקיבלת מה שרצית ועוד תקבלי בעתיד זה קצת מאזן את הדרום.
מצד השולט שיכיר אותך ויתמוך ברגע הנפילה מבלי להיבהל. להיות שם בחיבוק במילה טוב ה באהבה כמה שניתן ( השולטים לא תמיד זמינים פיזית למחרת סשן קיין לילי) אך שגם הוא יהיה מודע לנפילה ושישלח יד אחת לאחוז ולמתוך שהמכה לא תהיה כואבת מדי.
בלוסום​(לא בעסק)

סורי אבל

בלוסום​(לא בעסק) • 23 ביולי 2019
גלגו כתב/ה:
פניקס,
קרה לך אולי סוגים שונים של דרופ?
עוצמות שונות שלו?

ואם.כן, איך התבטא?

לא חוויתי יותר מדרופ אחד עד כה...
גליתא
גליתא • 23 ביולי 2019
תודה לכל המגיבים.
עזרתם לי המונים.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 23 ביולי 2019
Ivy poison כתב/ה:
קרה לי פעמים בודדות, בחודשים האחרונים בכלל לא, הסיבה ברורה לי- זה מאד תלוי בצד השני שמבין שסשן לא מסתיים כשמסתיים החלק הפיזי של המפגש.
מהצד שלי, אני פשוט מדברת על הכל.
אם פעם צינזרתי או הסתרתי מכל מיני סיבות (חשבתי שלא יבינו אותי, לא רציתי להעיק) אין את זה היום- מעלה כל דבר הכי קטן שמציק לי.
שני אלו יחד מעלימים את האפשרות לדרופ באופן כמעט מוחלט.
(אם כי גם הדרופים הבודדים שכן היו, בעיני לא היו חמורים, אולי כי החלטתי שהם לא יהיו חמורים והרמתי את עצמי מהר)

agree from experience
lori​(נשלטת){ע_מ}
lori​(נשלטת){ע_מ} • 23 ביולי 2019
מסכימה מאוד התגובות של Zohe. אני גם שותפה לחוויה של דרופ אחרי סשנים חזקים ובמיוחד אחרי כאלה שהם מתמשכים.
מאחר ואני בקשר כבר המון שנים, אנחנו יודעים שזה מגיע ויודעים למזער את ההשפעה של זה ואני כבר לא נבהלת מההשתבללות הזו פנימה.
מבינה את הלחץ שלך מלהחוות "נידית", כן מציעה לך לנסות למנף את זה ולתעל את זה כדי לחזק את החוויה, בתקשורת ביניכם.
עוד דבר שיכול לעזור - להקיא את זה החוצה בכתב אליו. אני מוצאת שתמלול של החוויה מאפשר לחוות אותה בראש מנקודת מבט מפוקסת יותר, גם אם זה בהבזקים, ועוזר להתאושש.
אולי לאור השרשור הזה שפתחת - עצם הידיעה שזה נורמלי והגיוני ואפילו שיש לזה הסבר הורמונלי - יכול לעזור לך לצאת מזה בקלות רבה יותר ויכול לעזור לו להוות תמיכה.
ascertain​(שולט)
לפני 4 שנים • 24 ביולי 2019
ascertain​(שולט) • 24 ביולי 2019
דרופ מושפע מהדינמיקות של סוף הסשן.
בקיצור: איזה אפטר-קייר ואיזה אפטר-אפטר-קייר עושים, כמה זמן מקדישים לכך ועד כמה מתאפשר לסאב/ית לרדת בסביבה מבוקרת. זו אחת הסיבות לכך שאפטר-קייר לא אמור להיות משהו אופציונלי אלא שלב הכרחי בסשן.

בסשן שהיה אינטנסיבי מספיק כדיי לייצר חוויית סאב-ספייס ושאין אחריו אפטר-קייר (לא משנה מאיזו סיבה זה קרה) נדרשת מודעות לכך שהדרופ יגיע ושהוא יכול להגיע 'בערמומיות' - במובנים שתיארת - חוסר מודעות של הסאב/ית והיטלטלות בסערה רגשית של כמה שעות. זה גם יכול לקרות אצל מי שסובל/ת מהחלל של העדר-הנוכחות של הדום ביום שאחרי (למשל אצל נשואות/נשואים שאז זה שילוב קטלני במיוחד עם וולטשמרץ).

מאחר וזה מצב פיזי של התנקות - יש כמה דרכים לנסות לעזור לתהליך שיהיה יותר כמו צניחה ופחות כמו נפילה. אני חושב שממה שתיארת, הכי נכון לך יהיה להכין עם הפרטנר drop kit כמו שמתואר, למשל, בקישור הבא -
https://submissiveguide.com/fundamentals/articles/some-of-the-best-kept-secrets-to-sub-drop-recovery
גליתא
גליתא • 24 ביולי 2019
Ascertain,
תודה.
אבל אנחנו לא נשואים והוא נשאר איתי את כל הלילה ולא היה פה 'ניתוק'.
אי אפשר להגיד שלא היה אפטרקייר כי היה. אולי אני צריכה עוד קצת.
בעיקר בגלל שהסשן היה כפי שהיה.

קיבלנו פה, לאור התשובות שלכם, אני והוא- כמה רעיונות מה לעשות ב"יום שאחרי". ועכשיו , עם הזמן, ועם ניסיון- אולי זה ישתפר.

זה קצת חבל, שהיה סשן מדהים מדהים מדהים, בטח ברמות העומק שלו ובספייס שהגעתי אליו, ומתעסקים דווקא בנפילה שאחרי icon_smile.gif.
זה חשוב ללמוד מזה. והנה אני חושבת שקצת למדנו. בטח לפעם הבאה.
ועכשיו אני רוצה להתרכז בטוב.
בנו.
ובכיף שלנו שיש בינינו.

תודה רבה.
גליתא
גליתא • 24 ביולי 2019
lori כתב/ה:
מסכימה מאוד התגובות של Zohe. אני גם שותפה לחוויה של דרופ אחרי סשנים חזקים ובמיוחד אחרי כאלה שהם מתמשכים.
מאחר ואני בקשר כבר המון שנים, אנחנו יודעים שזה מגיע ויודעים למזער את ההשפעה של זה ואני כבר לא נבהלת מההשתבללות הזו פנימה.
מבינה את הלחץ שלך מלהחוות "נידית", כן מציעה לך לנסות למנף את זה ולתעל את זה כדי לחזק את החוויה, בתקשורת ביניכם.
עוד דבר שיכול לעזור - להקיא את זה החוצה בכתב אליו. אני מוצאת שתמלול של החוויה מאפשר לחוות אותה בראש מנקודת מבט מפוקסת יותר, גם אם זה בהבזקים, ועוזר להתאושש.
אולי לאור השרשור הזה שפתחת - עצם הידיעה שזה נורמלי והגיוני ואפילו שיש לזה הסבר הורמונלי - יכול לעזור לך לצאת מזה בקלות רבה יותר ויכול לעזור לו להוות תמיכה.

עצם הידיעה הייתה עוזרת לי גם בזמן אמת, אבל בגלל שלא נפל לי האסימון מה זה- ניתחתי את הסיטואציה לא טוב.
הרבה זמן עבר לי מאז סשן אחרון כזה- אכן, כמו שציינת- מתמשך.
אולי אם נעשה הרבה כאלה, זה יהיה שגור יותר. זה נשמע לי רעיון נהדר, אציע לו 😜.

שמחתי לשמוע ולקרוא בתגובותיכן שאינני משוגעת.
ותודה רבה