סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רימינג וצהבת

Boy Toy
לפני 4 שנים • 22 ביולי 2019

רימינג וצהבת

Boy Toy • 22 ביולי 2019
זה נכון שאפשר לחטוף מזה צהבת?
שאלתי את רופאת המשפחה שלי בעניין והיא אמרה לי שאם עברתי את החיסונים הקלאסיים בגיוס לצבא - לא אמורה להיות שום בעיה.

מישהו יודע אם זה באמת נכון?
אני חובב די גדול של רימינג, בעיקר כשהאישה לא מקולחת ואחרי יום עבודה/חדר כושר.
אשמח לדעת אם יש איזשהם אמצעי זהירות שאני צריך לנקוט.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
עצור. אתה אומר שהתייעצת עם רופאה, אבל אתה מעדיף את העצות של זרים חסרי הכשרה באינטרנט? נראה לי מבולבל.
רופאה היא בדיוק הבנאדם היחיד להיוועץ בו. אם אתה לא בטוח שהרופאה שלך יודעת מספיק, לך לוירולוג או אפידמיולוג או פרוקטולוג או משהו. רופא שיודע יותר. ובין אם לרופאה הרגילה או למומחה, ודא שאתה מספר את כל הפרטים, עובר על כל האפשרויות, מה מסוכן ומה לא, לבדוק האם אתה באמת מחוסן ואיך מצמצמים סיכונים.
רק אנשי רפואה מוסמכים לענות. אפשרות נוספת היא לפנות למרפאה גאה - הרופאים שם מתמודדים יום יום עם נושאים של מחלות מין ודרכי הדבקה, ורימינג מאוד נפוץ אצל גייז. אם אתה נבוך מול רופא "רגיל", אולי זה יהיה יותר קל.
למעשה, אם תוכל להביא תשובות מפורטות מרופא ולפרסם כאן, זה יכול מאוד לעזור לאחרים
    התגובה האהובה בשרשור
Boy Toy
Boy Toy • 22 ביולי 2019
מהמעט שנתקלתי ברופאים עד היום, הם לא ממליצים לאנשים לעשות חיסונים מסוימים או לחלופין בדיקות מסוימות שעולות לקופה יותר מדי כסף. לכן אני לוקח את התשובות שלהם בעירבון מוגבל כי לפעמים הקופה לוחצת עליהם לא לשחרר בקלות בדיקות מסוימות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אז אתה אומר שייתכן והרופאה תעשה עבודה לא יסודית, ולכן אתה פונה לאנשים שלא יודעים, לא יעשו שום עבודה, לא ישלחו אותך לשום בדיקה וכל מה שיש להם זה דעות ולא השכלה?
אני לא כותב כדי לריב איתך, אני רוצה שתקבל עזרה אמיתית. אם אתה באמת לא סומך, קח קצת כסף ולך באופן פרטי. זה הבריאות שלך, לא שווה? אם אתה לא סומך על הקופה, אז תעקוף אותה, אבל לך לרופא
סקרנית024
סקרנית024 • 22 ביולי 2019
יכול להיות שיש פה אנשים שאוהבים רימינג וכבר בדקו את העניין הזה לעומק
המטפל שלך
המטפל שלך • 22 ביולי 2019
וכדאי גם שתגיד לרופאה שלך שזה ליקוק קטן שטחי וזהו.כפי שבוודאי היא מבינה אלא שאתה אוהב לדחוף את הלשון כמה שיותר עמוק (כמו רובנו) או שדוחפים לך את הראש בכדי שתכנס יותר עמוק וללקק למשך זמן ממושך.

האם גם אז אתה חסין לצהבת גם אם אתה מחוסן תשאל
bigdawg​(נשלט)
bigdawg​(נשלט) • 22 ביולי 2019
יש שלושה סוגים של צהבת, הפטטיס A B ו C.
יש חיסון ל A ו B. אין חיסון ל C.
יש עוד הרבה מחלות וטפילים שעוברות דרך מגע אוראלי או מיני דרך פי הטבעת.

אם זאת בת זוג קבועה בריאה ומונוגמית, אין סיכון ממשי.
החיידקים שנמצאים בפי הטבעת שלה זה אותם חיידקים שנמצאים במערכת העיכול שלה,
ולא רק שהם לא מזיקים לה, הם נחוצים לה. מה שנקרא פלורא.
אין פה בעיה בעצם.
למעשה זה כל כך בריא, שהוציאו את החיידקים האלה מצואה של אנשים ושמו אותם ביוגורטים פרוביוטים שאתה קונה בסופר.
למעשה לא רק שזה לא מסוכן, זה בריא.
וגם אתה חוסך כסף על יוגורט פרוביוטי.

אם זאת מישהי מזדמנת, הייתי נימנע.
קנקן​(אחר)
קנקן​(אחר) • 22 ביולי 2019
מה שדרקן אמר.

באופן אישי: בטח ובטח לא עם בת זוג לא מונוגמית\קבועה. גם עם קבועה הייתי חושב פעמיים, גם אם אין לה איידס או הפטיטיס C. סתם חומר למחשבה: את עצמך אתה יכול להדביק במשהו? לא. ועם זאת, את הצואה של עצמך היית אוכל? גם לא. (כנראה. באתר הזה אי אפשר לדעת.) יש כל מיני סיבות למה לא, מעבר לרפלקס ההקאה שהיא מעוררת אצל כמעט כולנו. למשל, יש חיידקים שחיים טוב מאד במעי הגס ולא אמורים לבקר בחלל הפה שלך. למשל, e. coli. בקיצור, לך לרופא.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
הבהרה - עושה רימינג. חולה רימינג. יודע את הסיכונים. נזהר.
אוסיף - אמרו פה בעבר, הדרך היחידה להשאר סטרילי היא אפס סקס, נקודה. יש מחלות מין שעוברות מעור לעור, אז מספיק אצבע.

אבל, עצה רפואית מקבלים מרופא. גם אם אני יודע, עדיין רופא. זאת דעתי, ואיש הישר בעיניו יעשה.
(לא יודע אם מישהו שם לב, אבל כבר נתנו כאן שתי עצות סותרות לגמרי)