לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוויצ'ים

Black Roses
לפני 20 שנים • 18 באפר׳ 2004

סוויצ'ים

Black Roses • 18 באפר׳ 2004
הפורום הזה חייב להתעורר קצת הוא יותר מידי שקט סוויצ'ים קדימה לעבודהicon_smile.gif(לבקשת קארינה זה חצי חצי)

הרבה זמן עברה לי המחשבה שהרוב כאן לא מוכן או לא רואה בעין יפה את עיניין הסוויצ'ים...
אני לא מבינה את זה הרי הבדסמ עצמו לא מתקבל על רוב הקהל הנכבד בעולם(אפילו שמתגלה קצת פתיחות לעניין בזמן האחרון)
אז פה שגם ככה הרוב לא מקבל אותנו אז אצלנו בתוך "הקהילה" לא מקבלים את "השונה" כביכול,
הרי אם פה לא מתקבל "השונה" איך אתם רוצים שהבחוץ יקבל את הבדסמ?
מה העניין הזה מישהו מוכן להסביר לי?
question.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 18 באפר׳ 2004
אני לא בטוחה לגבי ה"לא מקבלים"...
אולי תמהים, לא מבינים איך אפשר להיות גם וגם, אבל אני לא מרגישה שלא מקבלים אותי.
מה שכן - יש סוויצ'ים גברים שמספרים שקשה להם למצוא מלכות בגלל החשש שלהן מהסוויץ'.
סוויץ' זה אדם מגוון ולא הפרעה דו קוטבית.
אז נכון שאנחנו לא עושים פה רעש בפורום הזה ואנחנו שקטים יחסית למריבות ולהתלהמויות שיש בפורומים אחרים,
אולי זה בגלל שהיחס שלנו לבדס"מ הוא חוויתי יותר ופחות לוקחים את עצמינו ברצינות תהומית - אז לא כל כך מעניין אותנו לקטול, להציק, לקנטר או לשחק משחקי אגו.
משחקי שליטה - כן, בתורות...

upsidedown.gif

היצור
היצור • 18 באפר׳ 2004
זה דווקא קטע תמוה.
המלכות.
מלכה שמפחדת לקחת סוויץ', בגלל שהוא סוויץ'.
מה זה אומר עליה ? היכן בטחונה העצמי ויכולת השליטה שלה ?

היצור icon_mrgreen.gif
Black Roses
ים,הכוונה שלי לא הייתה שלי המרגש שלא ממש מקבלים
אולי בסיביבה שאת מסתובבת מקבלים כי אוהבים אותך איך שאת גם אצלי זה ככה אבל
מחוץ לסביבה\לחברים שלך...
ובקשר לזה שהפרום שקט יש עוד דברים מעבר להקנטות ,אגו והצקות.....
והיצור אני בהחלט מסכימה איתך כנראה שזה בעיה בבטחון העצמי שלה
כמו שיש המון מלכות ודומים שדפקה הולכים לכיוון השליטה בגלל החוסר ביטחון שלהם נתקלתי לא פעם ולא פעמיים במקרים כאלה.
QriS​(מתחלף)
QriS​(מתחלף) • 18 באפר׳ 2004
לעניין הפורום הרדום אני מצטרף בעוז! באמת הפורום די רדום... אני לא יודע אם זה בגלל שסוויצי'ים פחות מעניינים בעלי נטיות ברורות מבעלי נטיות ברורות...

דבר שני, אולי כדאי שנתחיל לריב קצת ולהקניט קצת? ים? את רוצה להתחיל? את מוזמנת לרדת עליי ולהכפיש אותי בנושא מיוחד, אני מבטיח לענות ולפגוע חזרה, את הרייטינג נעלה ככה, השאלה מה יקרה בפעם הבאה שניפגש חהיחהיחהי....

פאם, איתך, כוחנו עולה משמעותית, בסוף, עוד נעשה ערבי סוויצי'ים במועדון... כל סוויץ יבחר שני פתקים, באחד יהיה רשום שם בן\בת הזוג ובפתק השני יהיה רשום סאב או דום.. וככה נעשה סיישנים באימפרוביזציה...

מישהו כתב לי פעם בהודעה פרטית כאן בכלוב ש"בלי לפגוע".. "זה לא מעניין אף אחד מה ההתלבטויות שלי, וזה שאני לא בטוח מה אני זה מבלבל".... עניתי לו שישאר מבולבל ויעוף לי מהתיבה לנצח...

קיצוציה... אם נפציץ כאן, לא ניתקף רגשי נחיתות icon_wink.gif מיד הפגזה...
Black Roses
מסכימה איתך לגביי ערב סוויצ'ם זה בהחלט יכול להיות משעשע העניין עם שני הפתקים icon_razz.gif
יורה ועוצר​(מתחלף)

למה

יורה ועוצר​(מתחלף) • 18 באפר׳ 2004
למה תמיד הדומיות אומרות לי
אבל אתה יותר מידי דום
למה ?
למה תמיד הסאביות אומרות לי
אתה יותר מידי סאב
למה ?
lollipop​(מתחלפת)
לפני 20 שנים • 19 באפר׳ 2004

גאה להיות סוויצ'ית

lollipop​(מתחלפת) • 19 באפר׳ 2004
אני גאה להיות סיווצ'ית , גאה בכך שאני יכולה להנות משני העולמות ,ושאני לא מוגבלת לדפוס התנהגותי זה או אחר.
לדעתי כל האנשים שמתנגדים לנו זה בגלל העובדה שהם "מפחדים" מאיתנו כי אנחנו משוחררים מהכבלים "והאזיקים" של זהות - דומים/סאבים ואנחנו לא סרים למרותה של אף זהות ויכולים להחליף אותה בכל זמן שמתחשק לנו. icon_smile.gif
ואילו הם : ברגע שהם בוחרים בזהות אליהם הם רוצים להישתייך הם לעולם יהיו "האסירים" של אותה זהות , ולא יוכלו להשתחרר ממנה ,כי ברגע שהם ירצו להשתחרר זה יאמר עליהם -" אז מה כל מה שחשבת שאת/ה עד עכשיו הייתה רק אשלייה ! , או יותר גרוע את/ה בוגד/ת בעקרונות של עצמך
עקרונות שעל פיהם פעלת והם היוו ומילאו את כל עולמך מחשבותייך וכן מעשייך.

לכן עצם העובדה שאנחנו יכולים להחליף צד ואף אחד לא ירים גבה ויבוא אלינו בטענות זה מה "שמפריע" לכל השאר לגביינו . icon_razz.gif
ים_yam​(לא בעסק)

זה מה שנקרא: זבש"ם...

ים_yam​(לא בעסק) • 19 באפר׳ 2004
מי שדבק בזהות אחת באופן טוטאלי כי זו נטיית הלב הטבעית שלו - שיבושם לו, מי שאין בו צד נוסף שרוצה לטעום עוד טעמים, שיהיה לו לבריאות, מי שלוקח ברצינות תהומית את נטייתו לדומיות/סאביות - תפדלו...
אבל לא לקבל אנשים אחרים כי הם גם וגם???? זה באמת נראה לי תמוה, במיוחד כשאנחנו בקהילה שרובה עדיין "בארון".
עדיין אין מצעדי גאווה של בדס"מ למרות שבפרסומות, קליפים, והפקות אופנה בהחלט יש טיפטופים די מאסיבים לאחרונה.
תת הקהילה של הסוויצ'ים שבתוך קהילת הבדס"מ שבתוך האנושות כולה, היא עדיין חלק מכולנו.
אנחנו פשוט מגוונים יותר, נהנתנים יותר אולי - נהנים גם מלתת וגם מלחטוף...
כמו דו מיניים שמרחיבים בנטיתם את האופציות - כך גם אנחנו גמישים יותר.
ואם מישהו הוא גם דו מיני וגם סוויץ' אז בכלל כל האפשרויות פתוחות בפניו icon_rolleyes.gif
אז בואו נלך מכות וירטואליות סתם בשביל הכיף, בתורות, כי אנחנו נהנים גם מלתת וגם מלחטוף,
נעשה הרבה רעש ונרד אחד על השני (איפה דמי כשצריך אותו???) ואולי בסוף גם הפורום הרדום הזה יניב שירשורים משעשעים של קטילות הדדיות.
הבעיה שאני לא מכירה סוויצ'ים מפגרים שאפשר לקטול אותם בצורה משעשעת כמו שעשו לאדון אחד שלא אזכיר את מחצית שמו מפאת הצניעות שאינה קיימת אצלו... icon_wink.gif

יורה ועוצר​(מתחלף)
יורה ועוצר​(מתחלף) • 19 באפר׳ 2004
ים כתבה
ציטוט: אז בואו נלך מכות וירטואליות סתם בשביל הכיף

אני לא מבין למה להתאמץ וללכת מכות

אי אפשר סתם להרביץ אחד לשני ?

ויפה שעה אחת קודם icon_lol.gif