צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סימן מוסכם לבדס"מים בטינדר

Red lily
לפני 4 שנים • 4 באוג׳ 2019

לא עבד לי

Red lily • 4 באוג׳ 2019
Lickush כתב/ה:
אני כתבתי שמאסתי בטעמי בוניל
מי שמבין מבין ומי שלא לא

זה רק הביא סקרנים שרצו לשאול מה הקטע עם הוניל
Sweet melody
Sweet melody • 4 באוג׳ 2019
צבע השיער- גולדן. חיה אהובה- כלבה. התכשיט האהוב - צ'וקר. צבע אהוב בסדר כרונולוגי- אדום סגול/ כחול ובסוף שחור. עובדת כ"המזכירה". שמי הוא אנה לי.🤪

מקווה שעזרתי.
sm69​(שולט)
sm69​(שולט) • 4 באוג׳ 2019
אני כותב ש:
"ונילה זה פחות הטעם שלי"
והתמונה פה של השעון שלי, מופיעה גם שם.
icon_smile.gif icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 באוג׳ 2019
אני חושבת שזה משהו שצריך לעשות עם הרבה זהירות.
אם המטרה היא לשמור על דיסקרטיות ולרמוז באופן שרק בדס"מיים אחרים יבינו מתוך קהל של ונילים, להסתמך על סימן מוסכם ולא על מאפיין יחודי עלול להסתיים באאוטינג לא מתכונן בפני ונילים.

אנשי האינטרנט לומדים מהר מילות קוד, רמיזות וסימנים. כל סלנג שפעם היה אקסקלוסיבי ושמור לקהילות מסוימות הופך בימינו לנחלת הכלל במהירות שיא.
היום כל ונילי יודע שוניל זה לא רק טעם של גלידה, כל סטרייט יודע שביסים זה לא רק מה שמשאירים על השניצל, כל סאחי יודע ש- 420 זה לא מספר אקראי, וגם מי שלא סטוציונר יודע שאימוג'י של חציל זה רמיזה לזין ולא הזמנה להכין סלט ירקות.
מי שלא מכיר את המונחים האלו הוא או ממש מבוגר, או גר בחברה ממש שמרנית או שאין לו גישה לאינטרנט בכדי לגלות את זה ב- 30 שניות - שלושת הדברים שמשתמשי טינדר הם בדר"כ לא.

מונחים או סימנים לא ברורים מעוררים סקרנות, סקרנות מובילה לחיפוש בגוגל וחיפוש בגוגל מוביל לשרשור הזה ודומים לו עם כל ההסברים, וזה יכול לעשות אאוטינג לאנשים שהסתמכו על הסימנים האלו בכדי לשמור על דיסקרטיות.
דרך בטוחה (יחסית) לעשות את זה היא לא להסתמך על סימנים מוסכמים או רמיזות אחידות, כי אלו מתגלים מהר מאוד.
בכדי להבטיח דיסקרטיות "הסימן" חייב לא להיות אחיד ולא לחזור על עצמו.
אני מציעה שכל אחד יחשוב על סט אמוג'ים יחודי לו או ינסח שורת Bio שנונה שבהם הוא מביע את עצמו באופן מקורי ולא מאמץ העתק מתוך מאגר מונחים/סמלים של אחרים. ככה מי שצריך להבין יבין, ומי שלא- לא יסיק מסקנות בנוגע להשתייכותו לקהילה שהסימנים האלו יהפכו למזוהים איתה.
Gekko​(נשלט)
Gekko​(נשלט) • 4 באוג׳ 2019
אווו אני אוהב את המשחק הזה

1. קטן מ / גדול מ (יכול לעבוד עם כל אמוג׳י)
😊< נשלט / נשלטת
😎> שולט / שולטת

2. משקפיים בחוץ / משקפיים בפנים
😊😎😊 נשלט / נשלטת
😎😊😎 שולט / שולטת
thhIyghst
thhIyghst • 4 באוג׳ 2019
חברים,
קראתי את מה שכתבתם על אנונימיות, אאוטינג, על סוטים וסוטות שווים שלא חברים בכלוב ועלולים ללכת לאיבוד בג'ונגלי הטינדר - ובכל זאת; אולי נתקדם?

מי שמתאים לו שישתמש - ומי שלא מתאים לו שלא.
אני אישית מאד הייתי רוצה שיהיה משהו מוסדר כזה.
סטיית תקן
סטיית תקן • 4 באוג׳ 2019
שאחת התמונות תהייה תמונה של כלוב
ascertain​(שולט)
ascertain​(שולט) • 4 באוג׳ 2019
כל התייחסות ל-50 גוונים תעשה את העבודה. ואם עושים את זה בניסוח עדין מספיק אז גם יש מענה לשיקולים החשובים שארקאיינג'ל הזכירה .
Amster​(שולט)
Amster​(שולט) • 4 באוג׳ 2019
אומר פתוח שולט.
למה ללכת מסביב...