בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על כלבים וחתולים

Prince Edging
לפני 4 שנים • 8 באוג׳ 2019

על כלבים וחתולים

Prince Edging • 8 באוג׳ 2019
סקר כלובי לבחינת תיאוריה מעניינת.

מכירים את הבדיחה על ההבדל בין כלבים לחתולים ששניהם מקבלים את אותו יחס מהמאמצים שלהם שמאכילים, מפנקים ומטפלים בהם יפה...
הכלב אומר לעצמו: ״מעניין מה הקטע עם האיש הזה שכל כך דואג לי ומטפל בי במסירות כזאת... כנראה שהוא אלוהים!״
והחתול אומר לעצמו: ״מעניין מה הקטע עם האיש הזה שכל כך דואג לי ומטפל בי במסירות כזאת... כנראה שאני אלוהים!״

גם בעולם שלנו אנחנו נוהגים לכנות את הנשלטים כלבלבים צייתנים וכנועים ואת השולטים אריות או נמרים שהם בעצם החתולים הגדולים.

נשאלת השאלה, האם לשולטים יש נטייה לאמץ כלבלבים צייתנים ולנשלטים חתולים מפונקים?
או אולי בדיוק להפך... כל אחד מאמץ את החיה שאיתה הוא מזדהה?
ואולי אלא שיש בביתם גם כלב וגם חתול הם המתחלפים שביננו?

תכתבו לנו, מי מאמץ מה ונראה איזה תאוריה היא הנכונה ואם יש מסה קריטית שמראה על מגמה לכיוון זה או אחר.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 8 באוג׳ 2019
ברור שחתולים. כלבים מתמסרים לכל אחד, קצת כמו הנשלטים האלה שרק מעניין אותם שהיא תהיה אישה ושיהיה לה דופק. בא אליך הביתה חבר, או פורץ, לא משנה, הכלב שלך קופץ עליו ומלקק אותו ומכשכש בזנב כאילו הבנאדם הזה האכיל אותו כל חייו וקם אליו בלילה כשהוא בכה.

חתול, גם כשהוא מתמסר לך ומתמכר אליך ואוהב אותך אהבת חתולים יוקדת, עדיין שונא את שאר העולם. בדיוק כמו שאני אוהב את הנשלטות שלי.
    התגובה האהובה בשרשור
סגולה נסתרת​(נשלטת)
סגולה נסתרת​(נשלטת) • 8 באוג׳ 2019
אני אוהבת גם כלבים אבל יותר חתולים. כל חיי היו לי חתולים וגם עכשיו יש לי חתולה מקסימה, והיא לחלוטין המלכה-נסיכה של הבית. ממש שולטת קטנה.
רוב התכונות שלי הן "חתוליות". אני מאוד דומה ומתחברת לחיה הזאת מהרבה בחינות. ממש לא חושבת שזה סותר את היותי נשלטת.. כתבתי על זה פוסט פעם.
נכון שהם באים כשבא להם, אבל כשהם כבר באים אז זה כי הם רוצים באמת, למי שהם מחליטים ומרגישים בטוחים איתו ולא לסתם כל אחד שקורא להם.
אגב, לעומת הסטיגמות, גם חתולים נאמנים ויודעים להרעיף אהבה. פשוט צריך קצת לעבוד קשה כדי לזכות באמונם ואהבתם. זה גורם לי להעריך אותם קצת יותר.
ואני לגמרי זכיתי icon_smile.gif
אין על חתולים. חיה מדהימה מצחיקה ואינטיליגנטית מאוד, בין היתר כמובן 😻
הארדקור​(אחר)
הארדקור​(אחר) • 8 באוג׳ 2019
אמנם לא מגדיר את עצמי כשולט למרות מגוון השוטים שבארון,
מגדל ספק חתול ספק פנתר שחור ואציל.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 8 באוג׳ 2019
כלבים וחתולים זה פאסה.
תוכי ורוד ומשוגע (בדיוק כמו הבעלים שלו) שצורח ״זין, זין!״ זה הדבר.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לי יש שני חתולים, והאהוב עלי מכונה הכלב-תול. הוא מין הכלאה משונה בין השניים. הוא רץ אחריך לכל מקום, בא כשקוראים לו, ידידותי וחם. אבל מתפנק כמו חתול, תוקף פתאום כמו חתול, תובעני כמו חתול. וכן, זה די דומה לי.
אגב, כלבלב מוצלח לא מחכה שתאמץ אותו. הוא מתאמץ עליך. הכל עבודה בעיניים
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 8 באוג׳ 2019
Ivy poison כתב/ה:
כלבים וחתולים זה פאסה.

https://www.youtube.com/watch?v=BLSWu0IXybo
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 8 באוג׳ 2019
אין לי כרגע ואני אוהב את שניהם ומעוניין לאמץ את שניהם.
בכל אופן בגדול אני יותר אוהב כלבים ויותר בן אדם של כלבים. הם נאמנים, הם מסורים, אינטלגנטים בצורה מדהימה והחיבור איתם הוא לעיתים מרגש עד דמעות.
נכתב פה מעלי שכלבים מקשקשים בזנב לכל מי שמאכיל אותם. זה כמובן תלוי בחינוך של הכלב או בסוג שלו כמו במקרה של כל מיני גולדן רטרווירים משעממים. זה כמובן עוד בלי קשר לכך שחתולים הרבה פחות נאמנים.
ivy​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 9 באוג׳ 2019
ivy​(נשלטת) • 9 באוג׳ 2019
deepThinker כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:
כלבים וחתולים זה פאסה.

https://www.youtube.com/watch?v=BLSWu0IXybo

חחחח שלי דווקא אלטיסט, הוא לא אשם שלאמא שלו יש פה מלוכלך