סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

על הבדלי גילאים

AVlV​(אחר)
לפני 4 שנים • 2 באוג׳ 2019

על הבדלי גילאים

AVlV​(אחר) • 2 באוג׳ 2019
אמצע הלילה מצויין לכל מי שהחליט לתת לי מעט מזמנו.
אני יחסית חדש בתחום ורציתי להתייעץ ולבצע סיעור מוחות לגבי הפרשי הגילאים ביחסי שליטה.
האם לדעתכם, במצב היפותטי כמובן, זה מוזר (או לא) שנער בגילי יהיה הנשלט של אישה או זוג בגילאי ה40.
אשמח לכל תגובה ועזרה בנושא מכיוון שאני מתלבט עם עצמי מהן הגבולות (בנושא הגיל) שאני רוצה להציב.

ברור לי שנושא זה שונה לכל אדם ואדם אך בכל זאת אשמח לשמוע מעט חוות דעת שונות.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 2 באוג׳ 2019
זה לא "מוזר", ויש אנשים שזה עונה על צורך שלהם. מערכות יחסים שבהן הצעיר צריך ורוצה להרגיש קטן ומוגן.

*אבל* אתה מאוד מאוד צעיר (כתוב בפרופיל 1icon_cool.gif, ופה לא מדובר רק על הפרש גילאים, אלא על הפרש שבו הצעיר רק בתחילת דרכו.
בגילך אתה עלול להיפגע ממערכות בדסמיות בכלל, וספציפית מכאלה בהפרש גילאים.
אני חושבת שעדיף לחכות עם זה כמה שנים, וכרגע להעדיף התנסויות עם אנשים קרובים לך יותר בגיל.
בגילך גם יש יותר משמעות לסביבה חברית של אנשים בדסמיים בסביבת אותו הגיל. בתל אביב יש בייבימאנצ'ים, שהם מפגשים באווירה חברית (מאנץ' הוא מפגש ונילי של אנשי הקהילה הבדסמית) של צעירים עד גיל 30.
כשיהיו לך חברים צעירים תוכל לקבל תחושה של מה מקובל ומה לא בקשרים בדסמיים, ובאופן כללי להתייעץ על מה שאתה עובר.

בהצלחה!
    התגובה האהובה בשרשור
daniel1973​(נשלט)
daniel1973​(נשלט) • 2 באוג׳ 2019
כתבת בתול...
ואני לא יודע אם התכוונת מבחינה מינית
או שהתכוונת מבחינת bdsm
אם התכוונת מבחינה מינית אז התשובה היא

לא לא ועוד פעם לא!!!

תתנסה קודם בסקס רגיל או בסקס קצת סוטה
עם אנשים בטווח שלך ואז אם תרגיש שאתה עדיין לא מסופק תמשיך הלאה.

זאת קפיצה גדולה מידי למשהוא בתול...
שיכולה לחרוץ את כל המיניות שלך.

אני גם לא מבין איך זוג לוקח על עצמו אחריות
כל כך גדולה למשהוא שעדיין לא מעוצב מינית.

בהצלחה !!!
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 2 באוג׳ 2019
תמצא מישהו שנמצא איתך באותה רמה- שכלית, נפשית, גילאית, בדסמ"ית. ורק כשיהיה לך מספיק ניסיון משל עצמך (גם בבדס"מ וגם בחיים האישיים), רק אז תגדיל את טווח הגילאים שלך.
רעשן
רעשן • 2 באוג׳ 2019
אני לא חושב שפער גילאים זה רלוונטי לבדסמ
אלא אם כן זה להקים משפחה.
אם הבדסמ זה העניין אז העיקר שתהיה משיכה הדדית
וזה יכול לעבוד
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 2 באוג׳ 2019
לא רואה את עצמי בשום זוגיות (ונילית או בדסמית) עם מישהו בגיל צעיר ממני.
אולי (וזה אולי עצום) היתי מתעלמת משנה גג שנתיים מתחתיי, אבל זה צריך להיות מישהו באמת מאוד מיוחד.
לא מסוגלת להסתכל על צעיר ממני באותה יראת כבוד כמו אל מבוגר ממני. ככה חונכתי ורק ככה זה עובד אצלי.
מבחינתי הגיל כן מהווה אינדיקציה לנסיון חיים ולבגרות ובשלות.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 2 באוג׳ 2019
פחות הגיל הצעיר שלך או העובדה שאתה בתול אלא העובדה שאתה לא מנוסה.

איך תשלוט בגבר או אישה או בשניהם אם לא התנסית ואתה לא יודע מהי השליטה שלך ומה הגבולות שלך.

אתה צעיר מדי מכל הבחינות ובעיקר מנטלית.

ועניתי בשיא העדינות שאני יכולה.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 2 באוג׳ 2019
האם אני היחיד שהבחנתי שהוא קרא לעצמו נער?
אתה באמת בן 18 כפי שרשום בפרופיל הוא שכתבת את זה בשביל כלובי?

עכשיו לנושא הפוסט, אדם לא כותב סתם " זוג בגילאי ה40", בדרך כלל הזוגות באתר שמחפשים צלע שלישית מחולקים ל-2: שולט ונשלטת או שולט ושולטת. מדבריך לא ניכר שאתה נמשך לשליטה גברית. אל תחשוב שנוכחות נשית תהפוך את החוויה לנעימה יותר.

שנית, היותך בתול הוא פרט שולי. אין צורך להבליט אותו כמו שעשית בפרופיל ובכינוי שבחרת. תחשוב על האתר כמו אתר היכרויות רגיל ותספר על תכונות אופי, תחביבים וכו'

כמו כן, הפרופיל שלך זועק "תנצלו אותי". בגבולות אתה כותב "אולי יש עוד אולי יש פחות, מי יודע", מי אמור לדעת אם לא אתה?!?!?!? ו"נזק תמידי וסקאט" אתה רוצה לומר לי שאלה כל הגבולות שלך? למען בריאותך הנפשית והפיזית אתה חייב להיות מוכן מנטלית ולהכיר את עצמך לפני שאתה נכנס להרפתקאות (כמו זוג בני 40).

אסיים עם פתגם הודי: "הקוברה יכיש אותך בין אם תקרא לו "קוברה" או "מר קוברה"".
תחשוב על זה.
בהצלחה.
AVlV​(אחר)
AVlV​(אחר) • 2 באוג׳ 2019
מל(ק)ה כתב/ה:
פחות הגיל הצעיר שלך או העובדה שאתה בתול אלא העובדה שאתה לא מנוסה.

איך תשלוט בגבר או אישה או בשניהם אם לא התנסית ואתה לא יודע מהי השליטה שלך ומה הגבולות שלך.

אתה צעיר מדי מכל הבחינות ובעיקר מנטלית.

ועניתי בשיא העדינות שאני יכולה.

אני די בטוח שכתבתי להישלט, לא לשלוט.
נער זה מגיל 13 עד 19 אז כן, אני עדיין נער.
הניסוח של הגבולות באמת גרוע אבל הכוונה היתה שאני לא בטוח ותמיד מוכן לתת צ'אנס אחד לפחות לרוב הדברים, למרות שגבולות צריך לקבוע פנים אל פנים.
לגבי שליטה גברית אין לי בעיה איתה אך יש לי העדפה לשליטה נשית ולכן הצגתי אופציה של זוג או שולטת יחידה.
אם היית קורא כמו שצריך היית רואה שציינתי מצב היפותטי, אני מעוניין בדעה של הקהילה לראות מה היא חושבת, לא לקיים בהכרח את המצב שהצגתי.