סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת סלון - פמדום

thhIyghst
לפני 4 שנים • 25 באוג׳ 2019
thhIyghst • 25 באוג׳ 2019
כל אחד ואחת בעצם מוזמנים להרים את הכפפה ולנסות לארגן ערב כזה משלהם;
הבנתי מLady cbt שהיא לא פנויה לארגן את זה כרגע.

לצערי גם אני לא ממש פנויה לזה, אבל מי שכן - יכול לפעול כך:

1. לפרסם שאלון כללי לצרכי היכרות ראשונית וסינון החברים שרוצים להגיע (לא בקטע של לדחות מישהו, אלא אולי לחלק למפגשים שונים לפי קרטריונים כמו אזור בארץ וכו' - בכ"מ מפגש כזה לא יכול להכיל בו"ז יותר מבערך 12 משתתפים).
2. לאחר מעבר על השאלונים שישלחו למייל ייעודי - לפתוח קבוצת טלגרם (או מס' קבוצות - למשל, לפי אזורים בארץ) ולצרף אליה את האנשים שאמורים להרכיב את המסיבה.
3. לסגור את פרטי האירוע בין חברי קבוצת הטלגרם
4. לפתוח פייבוקס לגיוס כספים לצורכי השכרת AirBnB ורכישת כיבוד.
וזהו בגדול.

יש מתנדבות בקהל?
תנין יאור
לפני 4 שנים • 27 באוג׳ 2019
תנין יאור • 27 באוג׳ 2019
מתאים לי בול
Bass
לפני 4 שנים • 1 בספט׳ 2019
Bass • 1 בספט׳ 2019
כל הכבוד על היוזמה נשמע מדהים
מגשים רצונותייך​(נשלט)
לפני 4 שנים • 4 בספט׳ 2019
thhIyghst כתב/ה:
כל אחד ואחת בעצם מוזמנים להרים את הכפפה ולנסות לארגן ערב כזה משלהם;
הבנתי מLady cbt שהיא לא פנויה לארגן את זה כרגע.

לצערי גם אני לא ממש פנויה לזה, אבל מי שכן - יכול לפעול כך:

1. לפרסם שאלון כללי לצרכי היכרות ראשונית וסינון החברים שרוצים להגיע (לא בקטע של לדחות מישהו, אלא אולי לחלק למפגשים שונים לפי קרטריונים כמו אזור בארץ וכו' - בכ"מ מפגש כזה לא יכול להכיל בו"ז יותר מבערך 12 משתתפים).
2. לאחר מעבר על השאלונים שישלחו למייל ייעודי - לפתוח קבוצת טלגרם (או מס' קבוצות - למשל, לפי אזורים בארץ) ולצרף אליה את האנשים שאמורים להרכיב את המסיבה.
3. לסגור את פרטי האירוע בין חברי קבוצת הטלגרם
4. לפתוח פייבוקס לגיוס כספים לצורכי השכרת AirBnB ורכישת כיבוד.
וזהו בגדול.

יש מתנדבות בקהל?

אם מבחינתכן השולטות זה בסדר שגבר יארגן אז אולי אני יכול לקחת על עצמי את היוזמה - אני סבבה בארגונים icon_smile.gif
כמו כן, אוכל אולי להציע את הדירה שלי במקום AirBnB ולחסוך בעלויות. הדירה ממוקמת בשדרות רוטשילד בת"א.
שיטת יצירת קהל המוזמנות והמוזמנים לדעתי צריכה להיות כך :
1. עד תאריך מסויים יירשמו כל השולטות שמעוניינות להגיע לערב כזה.
2. לאחר תאריך זה תתחיל הרשמה של נשלטים, כאשר למען איזון מגדרי עבור כל שולטת יאושר נשלט אחד.
3. הסינון הראשוני של הנשלטים ייעשה לפי קריטריון אובייקטיבי - לדעתי ותק באתר הוא קריטריון טוב (כלומר הותיקים ביותר יקבלו עדיפות).
4. שולטות יכולות לגבור על הקריטריון האובייקטיבי של הסעיף הקודם - כלומר, שולטת יכולה להכניס מישהו לרשימה (במקום מישהו אחר) במידה ויש לה היכרות אישית חיובית איתו / ראתה תמונות שלו ובא לה מאוד שיגיע / סיבה אחרת.
5. לאחר סגירת רשימת השולטות והנשלטים תיפתח קבוצה רלוונטית לסגירת פרטים סופיים + גביית כספים במידת הצורך.

מה דעתכן ודעתכם?
idopo
לפני 4 שנים • 9 בספט׳ 2019
idopo • 9 בספט׳ 2019
מעוניין
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני 4 שנים • 2 באוק׳ 2019
חחחחחח האמת לפי מצב המתנדבים והמתנדבות אתן צריכות קולנוע vip פנוי רק עבורכן לא סלון. כל שולטת יהיו לה שני נשלטים. אשמח לדעת אם יש התקדמות ואם אתן צריכות עזרה בארגון בכיף ❤️
שרינה
לפני 4 שנים • 10 באוק׳ 2019
שרינה • 10 באוק׳ 2019
לגמרי בעניין . אפילו בלי כלבלבים
שרינה
לפני 4 שנים • 10 באוק׳ 2019
שרינה • 10 באוק׳ 2019
לגמרי בעניין . אפילו בלי כלבלבים