בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת סלון - פמדום

eyall{hrgiger}
לפני 4 שנים • 6 באוג׳ 2019
eyall{hrgiger} • 6 באוג׳ 2019
מה שגייגר אמרה.
icon_smile.gif
קוביבי
קוביבי • 6 באוג׳ 2019
נשמע מגניב, אשמח מאוד לקחת חלק בזה
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 6 באוג׳ 2019
זורמת בכיף ויחד עם זאת חשוב לי מי הנשלטים שיהיו שם.
popai_s
popai_s • 6 באוג׳ 2019
נשמע אחלה רעיון
סוגד למענך​(נשלט){אני לשרותך}

Re: מסיבת סלון - פמדום

אני מוכן לבוא בתור נישלט מת על מסיבנ כזו היתי ברחובות יהיה ולא היה. לידי אני מוכן 0546843868
through the glasses
through the glasses • 6 באוג׳ 2019
לא בטוח אם זה הכיוון אליו אתן מכוונות אבל אני הייתי ממליץ שכל שולטת תביא נשלט משל עצמה, כך תוכלו לדעת שיש לפחות נשלט אחד שידע מה לעשות עבורכן ולא תהיה תחרות רצינית במקרה של נשלט יוצא דופן.
למרות שזה יפגע בסיכויים של כל הנשלטים הבודדים שמנסים לסדר לעצמם הזדמנות להיות מושפלים כאן icon_smile.gif
פלייפול
לפני 4 שנים • 7 באוג׳ 2019
פלייפול • 7 באוג׳ 2019
נשלטים חביבים, חישבו פעמיים אם להגיע למסיבה כזאת. האם פגשתם אי פעם את הנשים הללו? מה אתם יודעים עליהן בכלל? מעיון בפרופיל, פותחת הדיון עושה רושם של אישה אגואיסטית שלא מכבדת גברים. אתם אפילו לא יודעים איך היא וחברותיה נראות. האם אתם כל-כך נואשים? לקחתם בחשבון שאפשר ויצלמו אתכם למטרות סחיטה (השולטות או נשלטים מתחזים שיהיו שם)? האם שמעתם פעם על נשלטות שמגיעות למסיבת מיילדום עם גברים שמעולם לא פגשו קודם?

עדיף שתיפגשו קודם ב'ארומה', או משהו בסגנון, תתרשמו זה מזה, ותחליפו פרטים אישיים. זה מומלץ אגב, גם לשולטות העולצות לקראת מסיבה כזאת: לכו תדעו אילו יצורים יגיעו. אני לא הייתי מקיים סשן שליטה עם מישהי שאני לא מכיר *היטב*, עם עדיפות לבת זוג, אבל אם "מוכרחים", אז לפחות תדאגו לפגישה מקדימה.