ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות הפוכה

schwifty​(נשלט)
לפני 4 שנים • 10 באוג׳ 2019

זוגיות הפוכה

schwifty​(נשלט) • 10 באוג׳ 2019
מעניין אותי אם בזוגיות (לא ביחסים של שליטה) של אישה אקטיבית וגבר פסיבי האישה הייתה מעדיפה שהגבר ייצא מהארון או שהם ישמרו את זה ביניהם ואם מהלך כזה של יציאה מהארון היה מחזק את הקשר או פוגע בו. מצד אחד זה דורש אומץ וגבריות מסויימת ומצד שני אולי גורם לשינוי בדימוי הגברי שלו בעיניה שיפגע במשיכה שלה אליו.🤔
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 10 באוג׳ 2019
אני אקטיבית בקשרים שלי, ומה שהפרטנר בוחר לעשות בחייו האישיים זה עניין שלו.
אני לא מצפה שאף אחד יצא מהארון או ישתף בכל צורה אחרת את הסביבה במה שהוא נמשך אליו- זאת החלטה אישית שלו.
לא כל החלטה לא לספר נובעת מחוסר קבלה עצמית, יש פעמים שלשיתוף יש מחיר חברתי או שסתם אין לו קשר קרוב מספיק בכדי לספר על זה בצורה מתאימה.

מה שכן, אני לא מסוגלת להיות עם מי שלא שלם עם עצמו ומסוכסך עם מה שהוא נמשך אליו.
מי שנמצא כל הזמן בחרדה ונכנס לסרטים סביב "מה יחשבו עליו" או "מה זה אומר עליו" כשאנחנו שוכבים או לאחר מכן, לא מתאים לי.
מעדיפה מישהו שמספיק שלם עם הגבריות שלו בכדי לדעת שהגבריות שלו לא נמדדת במה שהוא עושה במיטה.
גבר כזה יהיה הרבה יותר נינוח ומשוחרר, ומעבר לזה שזה יאפשר לשנינו להנות, זה קריטי גם לשאר ההיבטים במערכת היחסים.
אי אפשר להישאר לאורך זמן בצורה בריאה בקשר שהאקט האינטימי שבמרכזו מעורר קונפליקט רגשי גדול עבור אחד הצדדים.
אם לשכב איתי גורם לו להיכנס לחרדות שמתעלות על תחושת קרבה, הקשר יגמר מהר מאוד.

בקיצור, לשתף את החברים זה לא חובה, מספיק שיהיה שלם עם עצמו כשהוא מביט במראה.
    התגובה האהובה בשרשור
schwifty​(נשלט)
schwifty​(נשלט) • 10 באוג׳ 2019
בסוף אני אתחיל לכתוב בפורום באופן קבוע בתור דרך לדבר איתךicon_wink.gif
זה שהגבר חייב לקבל את עצמו והנטיות שלו על מנת שהיחסים יהיו טובים זה ברור. אבל עניין אותי אם מנקודת המבט של האישה יש רצון לספר, כמו במצב שמישהו גיי בארון יוצא עם מישהו גאה שלא רוצה שבן הזוג שלו יסתיר אותו.
שולגין​(שולט)
לפני 4 שנים • 11 באוג׳ 2019
שולגין​(שולט) • 11 באוג׳ 2019
אני לא חושב שההקבלה שלך נכונה. גיי בארון מסתיר את הקיום של בן הזוג שלו. זוג, הטרו או לא, לא חייב לשתף את כולם בפרטי חיי המין שלו. מנסיוני אני יכול להעיד שרוב האנשים מעדיפים שלא אספר להם ובטח שלא אראה להם תמונות icon_smile.gif
schwifty​(נשלט)
לפני 4 שנים • 11 באוג׳ 2019
schwifty​(נשלט) • 11 באוג׳ 2019
נכון, זו לא ההקבלה הכי טובה. אולי יותר נכון להשוות למצב שבו מישהו יוצא עם אישה טראנסית שלא רואים עליה ויהיה חשוב לה שהסביבה תדע למרות שהיא יכולה להסתיר את זה מכולם פרט לבן הזוג.