שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סליחה על השאלה- סטירות

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 4 באפר׳ 2021
סטירה ברגע הנכון זה כיף, יש אנשים שיודעים לסטור ככה שזה ירגיש כמו ליטוף מאד חזק. זה מאפס בקטע טוב. יש לי באופן אישי חיבה כללית למכות פתאומיות ומהירות אז סטירה היא יקירת הז'אנר.
הקטע המשעשע הוא שאני ממש שונאת שנוגעים לי בפנים, אז סטירה שהיא לא ממש מושלמת מבעסת אותי נורא. פעם שנאתי סטירות (בגלל זה) עד שיצאתי עם מישהו שהראה לי שבנסיבות מסוימות זה אחלה והופתעתי לגלות שאני לא שונאת את כל הסטירות אלא רק את רובן.
לבעלי יש ידיים מאד חמות ונעימות וממנו סטירה זה באמת מרגיש ליטופי.

יש אנשים שאסור להם לתת סטירות לאף אחד: אלה שלא יודעים לכוון. זה מאד לא נעים (ומסוכן!) לקבל מכה באוזן, אבל סטירה שיועדה ללחי ובמקרה נחתה על האוזן זה ליגה אחרת של גרוע.
couchtutor​(שולט)
לפני 3 שנים • 4 באפר׳ 2021
couchtutor​(שולט) • 4 באפר׳ 2021
מבוא:
א. סטירות בהסכמה זה דבר מגניב לגמרי.
ב. אבל למרבה הצער פנים הם איזור מאוד (!) רגיש וחשוב להפעיל דיוק, רגישות, והרבה קשב כשסוטרים.
קל להחריד ליצור חבלות בלי להתכוון לזה כי כמו שאמרנו - הפנים הם אתר רגיש מאוד. מבחינת פוטנציאל הפגיעה הפנים הם איזור מסוכן יותר מאיברי המין
(המועמדים לפגיעה פוטנציאלית הם האיברים הבאים: עיניים, אוזניים, אף, מפרקי הלסת, שפתיים, שיניים, צוואר ומוח).
ג. בתור בונוס, מדובר באיזור של הגוף שאם ייחבל - יהיו לנשלט/ת הנחבל/ת כמה ימים מעניינים להסביר איך בדיוק זה קרה

דברים שכדאי לשים לב אליהם:
* נדרש איזון עדין מאוד כשמבקשים לסטור לבעלות עצמות לחיים בולטות בלי לפצוע את העור
* חשוב שהסוטר/ת יקפידו להסיר טבעות ולשים לב לציפורניהם
* אם הנסטר/ת לובשת פירסינג בפנים שווה לשקול להסיר; אם זה לא אפשרי - הסוטר/ת צריכ/ה לשים לב איפה הם ולקחת בחשבון המיקום בסטירות
* כמובן להסיר עגילים (במיוחד הגדולים מהסוג שיכולים לקרוע תנוך)
* כשסוטרים בחוזקה חשוב לתמוך בעדינות בלחי השניה כדי למנוע צליפת שוט בחוליות הצוואר או פריקת לסת.
* כדאי לא לסטור לנשלט/ת עם פה פתוח (בסטירה חזקה יש סכנה לפריקת לסת ובסטירה חלשה המכה יכולה להביא לפציעת שפה כתוצאה ממפגש שן-שפה.
* מצד שני עדיף שהפה של הנסטר/ת לא יהיה מהודק מאוד כדי להפחית הסיכון לשבירת שיניים מהחיכוך של שן כנגד שן.
* לא לסטור לנשלט/ת עם גאג (החריג היחיד הוא גאג מבד)

טכניקה:
* שווה ללמוד את התגובה למכות חוזרות של הגוף של הפרטנר/ית על איזור אחר לפני שמנסים סטירות (במילים אחרות: זה מנוגד לאינטואיציה אבל שווה לנסות כמה ספאנקים על התחת לפני שמעיפים סטירות לפנים ולהתרשם איך הגוף נחבל ומגיב)
* הסטירה צריכה להתמקד במפגש של קצות האצבעות של הסוטר/ת (איפה שיש לנו ריפוד לא רע) עם האיזור בלחיים שהוא יחסית מרופד.
* כשמכוונים חשוב לזכור לשמור מרחק ביטחון מהאוזניים ומהשפתיים
* כשמכוונים חשוב לזכור שלנשלטות/נשלטים יש נטיה מעצבנת להרתע מעט כשהן רואות יד עפה. זה במיוחד תקף לסטירה השניה ואילך. כיסוי-עיניים, למרבה העניין, לרוב לא עוזר להפחית את אפקט-ההירתעות אלא להיפך. זה אומר שעד שלומדים את דפוס ההירתעות ויודעים לקחת אותו בחשבון, שווה למתן את רמת העוצמה
* כמו תמיד באימפקט פליי כדאי להתחיל חלש ולהתקדם לפי התגובתיות

בירורים מקדימים:
* כמו בכל סשן - חשוב לברר מעט על ההיסטוריה של רפואת-הפה של הפרטנר/ית מבחינת שיניים רגישות, מבנים, או כתרים וכיוצא באלה שעלולים לעוף אחרי סטירה. מחלות פה. פצעים בפה. בעיות רקע רפואיות שיכולות להשליך.
* ומאחר ואנחנו בכל זאת באינטרנט ומי יודע מי יקרא את זה - חשוב מאוד לברר עם הנשלט/ת (הרבה) לפני הסטירה הראשונה מה העמדה שלו/שלה לגבי סטירות. יש מי שמתות על זה. יש מי שמבחינתן זה hard limit ויש מי שצריכות להתנסות כדי לגבש עמדה...

סיכונים:
זעזוע מוח, קרע בעור התוף, קרע באוזן, פגיעה בעין, פגיעה באף (עד שבר), פציעה של השפתיים, שבר של שן/העפה של שן, פריקה של לסת, צליפת שוט בצואר, ואחרון והנפוץ ביותר - חבלה לא-מתוכננת באיזור הפנים שתלווה את הנשלט/ת הנבוכ/ה ימים לא מעטים .

לסיכום:
סטירות לפנים זו פרקטיקה בדס"מית מהממת. כשועשים את זה נכון זו חוויה מדהימה הן עבור הצד השולט והן עבור הצד הנשלט. הרבה פעמים זו נקודת-שינוי בולטת בדינמיקה של הסשן. הצד השולט שמבקש לסטור צריך לזכור שזו לא רק מיומנות אלא ממש אמנות - מהסוג שדורש אימון רב, ביטחון עצמי ושליטה עצמית מהצד השולט.
LRDHMPR​(שולט)
לפני 3 שנים • 3 באפר׳ 2021
LRDHMPR​(שולט) • 3 באפר׳ 2021
יש גם סטירה על הטוסיק...
סגולה נסתרת​(נשלטת)
סגולה נסתרת​(נשלטת) • 3 באפר׳ 2021
יש בזה משהו משפיל שבו זמנית לרוב גם מרטיב לי לא רק את הלחיים. באותם הרגעים אני מרגישה כנועה, קטנה ועלובה מתמיד.
עם זאת, לפעמים אני ממש זקוקה לכמה כאלו (או אחת ממש טובה) כדי להבין את המקום שלי ולהתאפס על עצמי, ובדיעבד תמיד אומרת עליהן (בלב) תודה אחר כך.
הכי אני אוהבת את אלו שאני מקבלת בהפתעה, ברגע שאני הכי לא מוכנה להן ולא רואה כשזה עומד להגיע.
נשלטת שולטת בנפשה
נשלטת שולטת בנפשה • 3 באפר׳ 2021
סטירה הגונה וטובה היא אחד האקטים הכי אירוטיים וסקסיים שיש, בעיני.
וזה נדיר, כי ערכה עולה כשניתנת במשורה, ברגע המדוייק ובמוד המדוייק.
היא חייבת להיות הכי מפתיעה והכי מיישרת שיש.
לומר שאני מתה על זה, לא יהיה ראוי, כי אז אין בה כלום עם התמסרות וכניעה,
וכשזה קורה, אני מתפוצצת בקשת של רגשות מטורפים ורגעיים.
היא אינטימית יותר מהרבה אקטים אחרים, לכן לעולם לא תתקיים ליד אנשים חוץ ממני וממנו.
טעויות אכן קורות, אם חוטפת באוזן, או בצוואר או אפילו באף, ואז פורצת בצחוק עם דמעות, הכל מתערבב ואז גם רוטנת ומייללת, ובעוונותי, מבקשת שידור חוזר.
אז מבקשת.... שויין.
AnnaOD{אנימג}

למה אני לא מקבלתץ מסםיק כאלה??

AnnaOD{אנימג} • 3 באפר׳ 2021
אנימג כתב/ה:
כל אחד מתייחס לסטירות אחרת. פגשתי סאביות שחושבות שזה מדליק ולא משפיל בכלל ופגשתי כאלו שמושפלות מזה. ברב המקרים ובכל מקרה - מרגש ביותר.