בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סליחה על השאלה- סטירות

Temporalis​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 29 באוג׳ 2019
Temporalis​(מתחלף) • 29 באוג׳ 2019
אוהב את המגע של העור מתחת לכף היד ברגע הסטירה, שהוא מתוח ובו בזמן גמיש, ונמתח עוד קצת בגלל המגע הפתאומי, שאחריו יבוא כאב
Temporalis​(מתחלף)
Temporalis​(מתחלף) • 29 באוג׳ 2019
מתחשב בך כתב/ה:

אני נוהג לסטור כשהנשלטת מדברת לא יפה על עצמה. היא אדם חשוב בעיניי ואף אחד לא יגיד עליה דברים לא יפים , אפילו לא היא. icon_smile.gif

אהבתי!
המחנכת אופק​(שולטת)
המחנכת אופק​(שולטת) • 29 באוג׳ 2019
זה כל כך אינטימי בפרט כשזה מגיע בהפתעה גמורה וזה שמקבל את הסטירה מביט בי בעיניים המומות של "מה עשיתי" ואז מתעורר לו היצר שלי שרוצה להלביש עוד סטירה ואני מלבישה בכייף ורואה איך ההשפלה מתגבשת ואז ברגע הזה אני מתפוצצת מצחוק של אושר.. אוו אז ההשפלה מושלמת.. כשהעלבון חזק.
אוחחחח אוהבת לסטור.
אנימג​(שולט){AnnaOD}
אנימג​(שולט){AnnaOD} • 29 באוג׳ 2019
כל אחד מתייחס לסטירות אחרת. פגשתי סאביות שחושבות שזה מדליק ולא משפיל בכלל ופגשתי כאלו שמושפלות מזה. ברב המקרים ובכל מקרה - מרגש ביותר.
מתמסר ממבט​(נשלט)
מתמסר ממבט​(נשלט) • 29 באוג׳ 2019
ההנאה של מי שמקבל סטירה זה לא בכאב, זה בהשפלה שנלוות לסטירה, מרגיש קטן, חסר משמעות, מושפל, חסר ערך ובמיוחד שאתה לא מסוגל להחזיר ( מה שלא קורה עם אנשים אחרים) , אבל מול המלכה, אתה מרגיש שגופך רועד, מפוחד, מוריד את ראשך כאילו עשית משהו, ומשהו בתוכך אומר תני עוד יותר חזקק.
פעם קיבלתי סטירה עם נזיפה, ומיד הגיעה זקפה חזקה כאילו אני הולך לגמור.
את הצד השני אני לא יודע להסביר ,
AnnaOD{אנימג}
לפני שנתיים • 3 באפר׳ 2021

למה אני לא מקבלתץ מסםיק כאלה??

AnnaOD{אנימג} • 3 באפר׳ 2021
אנימג כתב/ה:
כל אחד מתייחס לסטירות אחרת. פגשתי סאביות שחושבות שזה מדליק ולא משפיל בכלל ופגשתי כאלו שמושפלות מזה. ברב המקרים ובכל מקרה - מרגש ביותר.
נשלטת שולטת בנפשה
לפני שנתיים • 3 באפר׳ 2021
נשלטת שולטת בנפשה • 3 באפר׳ 2021
סטירה הגונה וטובה היא אחד האקטים הכי אירוטיים וסקסיים שיש, בעיני.
וזה נדיר, כי ערכה עולה כשניתנת במשורה, ברגע המדוייק ובמוד המדוייק.
היא חייבת להיות הכי מפתיעה והכי מיישרת שיש.
לומר שאני מתה על זה, לא יהיה ראוי, כי אז אין בה כלום עם התמסרות וכניעה,
וכשזה קורה, אני מתפוצצת בקשת של רגשות מטורפים ורגעיים.
היא אינטימית יותר מהרבה אקטים אחרים, לכן לעולם לא תתקיים ליד אנשים חוץ ממני וממנו.
טעויות אכן קורות, אם חוטפת באוזן, או בצוואר או אפילו באף, ואז פורצת בצחוק עם דמעות, הכל מתערבב ואז גם רוטנת ומייללת, ובעוונותי, מבקשת שידור חוזר.
אז מבקשת.... שויין.