ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עונש

Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 14 באוג׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 14 באוג׳ 2019
זה הכול עניין אישי הפרסונלית,בינה ,לבין אותו אובג'קט פרסון ,שביא בחרה בו שישלוט בה .
ויענוש בה ,בדרכים כפי שתוארו לעיל .

האובג'קט פרסונל שלה ,מתחכם עם המערכות הבדסמ'יות .
הוא חושב שיכול לחשוף את הקוריוז שלו ,מעג",אותה מוענשת ,שבעצם תחשוף מערומיה ,בפני אדם אשר ישתף פעולה ,עם הדרישה שלו .

זה מעשה נבלה מדרגה ראשונה,וחמורה ביותר בכלל המערכות הבדסמ'יות ,כאשר אנשים חושפים בדסמ ", אל חלל ציבורי ,ומרחבים פרטיים ונילים ,בעיקר.

זה דומה לגברת שחושפת טוסיק במרפסת ביתה אל מול עוברים ושבים .

או לעומת זאת ,כמו אדם המיתערטל בפומבי.

הוא האדון שלה .
היא השיפחה שלו .
שהוא יעשה את העבודה באופן יסודי .
הוא מעמת את השיפחה שלו ,עם תרחיש ,שהוא חצייה של קוים אדומים .

האם זה סקסי ?
אולי
האם זה מרגש ?
אולי
האם זה תיעוד של ארוע אמיתי ?
אולי

Big ass- המהות הרעיונית העומדת מאחורי האובג'קט,זה שיש שם "כר מירעה ",שופע ועטיר מרחב פעולה .

קונספטואלית ,היא דורשת דרישה ,אשר פורטת לכל מאן דבאעי ,שנקלע ל "זירה ",לחלץ אותה מעונשו של זה .

לדידי ,אין שום דרך לעזור לה ,בשלב זה ,בו אדונה ,הפקיר אותה ,לרחמי הציבור .
עצם חתימת החותם של מי שיגיע ראשון ויחתום על הפותון והטוסיק שלה ,משמעותה ,היא הפקעת בעלותו ,מימנו ,אל אותו אדם שחתם את חותמו עליה .
חתימה : משמעותה היא בעלת תוכן וכוח .
והיא מפקיעה אותה הימנו ,
זה "שטיק ",קלאסיק ,של שולט שלא יכול לספק את "הכר הרחב ",שמציעה ,אותה מוענשת מזוכיסטית .
שהיא בפועל ,גרמה לו לקריסת מערכות כלליות ,בדגש,על הרובד הנפשי ,שלי .

לא אחת ,ולא שניים ,מצינו ,שאדונים עשו רצף טעויות ,בהיבט הפרופסיונלי ,של כל הרעיון הכללי ,באילוף נשלטות .
וברחו נסוגו ,תוך שביצעו ,"העברת בעלויות ",אל איש ,שנקלע ל "זירה ",אם באקראי ,ואם במכוון .

מערכות יחסים של שולט ונישלטות ,מתחילות תוך הצהרות וכוונות מכוון ,של אותו אדם הטוען לתואר .זה או אחר במידרג כ "שולט ".

זה כמו לאמץ תינוק קטן ,שנולד בברזיל .
כאשר הוא יגדל ,הוא יחריב חצי פתח תקווה .

אותו דבר נשלטות ,היא היתה נשלטת נהדרת ,עד שהוא קרס נפשית ,היתעייף וברח .

אם היה רישום על מס ',האדונים שנמלטו מאימת הנישלטות שלהן ,הייתם מופתעים ונידהמים מהיקף המספרי ,של הנתונים .

פעם אחת נכנסתי לדירה באיזור צפון תל אביב היוקרתית .
והיתה שם אחת שהגדירה עצמה כנישלטת .

נכנסתי אליה לדירה ,והיו שם עוד שני נשים חברות שלה .
הסתכלו עלי בעיניים נוגות .
אחכ",הלכו למסיבה .

נשארתי לבד עם הנשלטת .
אחכ ",הגיעה לדירה שותפה שלה .
הסתכלה עלי צחקה ,וניכנסה לחדר .

הם כול ה 4 , חשבו שלא הבנתי את המבטים שלהן ,והצחקוקים שלהן ,הן טעו בענק .

אני קלטתי הכול ,וישר ידעתי שאני בתוך מלכודת .

הן בעצם אומרות לי תשמע חבוב ,תשמע מרוקאי תמים .
אתה יענו שולט ?
פששש סאחהה עליך .איזה גבר גבר .
הנה הזירה פנויה ,שלוט בה ,נראה אם אתה יכול ...

אני נכנס איתה לחדר ,מכניס לה אצבע וזה לא מזיז לה .
קיצר הבנתי במה נפלתי ,יש לה שם "תעלות בלאומליך ".
אני דוחף לה פיסט וגינלי ,ופיסט אנאלי ,במקביל .

עכשיו מבחינתה אין לה בעיה שאמשיך ככה 48 שעות .
אין לה בעיה עם זה .
מיד הבנתי במה נפלתי .
זאת אישה תביא לה 30 שיזינו אותה ,אין לה בעיה .
תביא לה 50 !,גם עם 50 אין לה בעיה .

אחרי 12 שעות ,יצאתי משם בשן ועיין .
ובפעמים הבאות שהזמינה אותי ,אליה .
היתחמקתי מימנה .
ואז היא הציעה בוא מאמי ,בוא תשתה מרק טוב חם ,אחכ",נרד לבריכה קצת מאמי .

אמרתי לה ,תודה תודה מאמילה',אני עדיין מתאושש מהמפגש הקודם שלנו מלפני שנה .
Master_Eran​(שולט)
לפני 4 שנים • 15 באוג׳ 2019

Re: עונש

Master_Eran​(שולט) • 15 באוג׳ 2019
spankass כתב/ה:
Big ass כתב/ה:
קיבלתי עונש, סשן מכות עם היד והצלפות על הטוסיק והפות. כרגע יש לי פלאג בתחת.
חלק מהעונש היה שאני צריכה להחתים מישהו שהוא ראה שקיבלתי עונש. הוא צריך לחתום לי על הטוסיק, וליד הפות. אני לא יודעת ממי לבקש דבר כזה.
אם לא אגיע עם החתימות על התחת והפות, אקבל את כל סשן ההצלפות מהתחלה, ואני לא מסוגלת, הכל שם בוער מכל מה שחטפתי.
בבקשה רעיונות, איך מתגברים על הבושה? איך עושים את זה??? דחוף.

ראשית, חלק מהעונש זו הבושה. אז אין צורך להתגבר עליה. תתביישי כחלק מהעונש שלך.
שנית, אני בטוח שיש פה בשפע אנשים שיסכימו לבוא ולחתום לך או שתבואי אליהם ויחתמו לך. גם ללא שום תמורה נוספת מעבר לחתימה. אז הכל ענין של רצון ונחישות.

מסכים לגמרי. זה הפתרון.
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 15 באוג׳ 2019
ענישה נהדרת בעיני.
הולכים על האפשרות הכי פחות גרועה icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 באוג׳ 2019
זה יפה שכולם עונים פה ברצינות, אבל אתם מפספסים, שככל הנראה, שמדובר בטרול שמנסה לספק את עצמו מינית דרך תיאור פנטזיה במסווה של "שאלה".
בתור spanko בעצמי, מכירה את סגנון הכתיבה הזה מפורומים של spankos שמנסים לחרמן את עצמם דרך תיאור "עונשים" ש"חטפו" בצורה מפורטת מדי במסווה של שאלות.
מי שבאמת מרגישה חרדה כלשהי בגלל חילוקי דעות עם האדון כותבת בצורה פחות פורנוגרפית מזו, מתארת את מהות הקונפליקט במקום להיכנס לתיאורים מיניים ספציפיים, ומתייחסת עניינית (או בכלל) לתשובות שניתנו לה.
פרופיל ריק עם כינוי שמסתכם בתיאור התחת רק מחזק את החשד שמדובר בהטרלה.
Agate
Agate • 15 באוג׳ 2019
אז מה?
ובסיכוי שזה לא טרול אלא בחורה שמתייעצת, עדיף לענות.
ArchAngel​(שולטת)
מתי בפעם האחרונה ראית בחורה שהיא באמת בחורה מתייעצת ככה ומצמצת את עצמה לכינוי כזה? מתי אי פעם מישהי שבאמת זקוקה לעצה לא מגיבה עניינית לאלו שמייעצים לה?
אתם כותבים פה פסקאות, משקיעים את הנשמה, ולא נראה לי שמישהו מכם היה משקיע דקה נוספת לו היה יודע שזה שבצד השני משתמש במאמץ שלכם בשביל לעשות ביד.
התופעה הזו של spankos שמספרים על "העונש שחטפו" ומנצלים חוסר מודעות של אנשים תמימים בכדי שיתעסקו בפנטזיה שלהם, כי מאמינים להם שהם באמת נתונים במצוקה, זה משהו ממש נפוץ.

הם מציפים אתרי דיון ושאלות, כמו yahoo answers:
https://ca.answers.yahoo.com/question/index?qid=20061009151338AA1IhYs
סטיפס (שימו לב איך במהלך התגובות כותב השאלה "הקורבן המסכן" מתחיל לתאר בתגובות פנטזיה בדס"מית ברורה):
https://stips.co.il/ask/618130/%D7%A0%D7%96%D7%A7-%D7%91%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%AA-%D7%A2%D7%9C-%D7%99%D7%94%D7%A9%D7%91%D7%9F-%D7%90%D7%A6%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%95
ועוד מלא מרחבים ברשת שבהם אפשר להתייעץ עם אנשים על נושאים שונים.

לא הייתי סומכת על פרופיל ריק בעל כינוי פורנוגרפי, שכתב פוסט שהוא כולו תיאור פנטזיוני (אגב, התיאור הזה של "חתימה על התחת" לקוח מסיפור ספנקינג שרץ בקהילה https://www.domdomina.co.il/showthread.php?44422-%F1%E9%F4%E5%F8-%E7%E9%F0%E5%EA-%E0%F0%E2%EC%E9-%E1%E1%E9%FA-%E4%F1%F4%F8-%E5%E1%E1%E9%FA-%E0%F9%EE%E7-%EE%E0%E5%E3-%EC%FA%E2%E5%E1%E5%FA...) ונותן אפס התייחסות עניינית לשאלות כמו שהיה עושה אדם שבאמת היה מבולבל וחיפש דרך להקל על עצמו.

למקרה הנדיר שמדובר במקרה אמיתי, אני מתנצלת מראש. אבל זאת התנהגות שזהה לחלוטין לפטישיסטים שמנצלים פלטפורמות יעוץ עבור סיפוק עצמי.
highstshfj
highstshfj • 15 באוג׳ 2019
מחקתי את הפרופיל לא מזמן, יש כאלה שהספיקו לקרוא אותו icon_smile.gif
בכל אופן תודה על התשובה הארוכה ועל ההשערות המופרכות.
highstshfj
highstshfj • 15 באוג׳ 2019
תודה לכולם על התגובות, מישהו עזר לי.
תודה לך על זה.
אולי בקרוב אחזיר את הפרופיל icon_wink.gif
ArchAngel​(שולטת)
בואי נעמיד דברים על דיוקם, לא שסתם מחקת את תוכן הפרופיל- הפרופיל שלך נמחק כולו מהאתר (נחסם?) לאחר שכתבת לפני כחצי שנה הודעה בסגנון שכזה בפורום (תאריך עדכון האחרון בפרופיל שלך הוא בדיוק תאריך השרשור הנ"ל).
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=464304&highlight=#464304
(בהתאם לתגובה של לורי).

מה ההסבר שלך לזה? ולמה גם בשרשור ההוא לא התייחסת לתגובות של אנשים שניסו לעזור לך?