בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עונש

-X-
-X-
לפני 4 שנים • 16 באוג׳ 2019
-X- • 16 באוג׳ 2019
לכי לרופא משפחה.
תגידי לו-תראה, ציפור!
הוא יסתובב.
ואז תגנבי לו את החותמת.
Problem solved
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 16 באוג׳ 2019
אינני מכיר את ארק, וממש לא מתחשק לי להתעסק בפוליטיקה באתר. מה שכן, מדהים איך מרבית הכתובות נוטות לתת אמון ולהכיל ו(חלק) מהכותבים מסתכלים על זה באופן פונקציונאלי. ביניינו, אין בפוסט המקורי איזו "מצוקה גדולה" או צורך ב"עצה שתעזור גם לאחרים", זו די קריאה סוביקטיבית של חלק ממכם. בסדר, לגיטימי.

אני כן סקפטי, בעיקר כי קצת יודע איך עובד מוח של גבר חרמן ומתוסכל שלא מצליח לממש את הפנטזיות שלו. כן, הייתי שם, בפער הנורא הזה בין כמיהה למשהו לבין המציאות. הפער הזה גורם ללא מעט גברים נורמטיבים למצוא פורקן בהתחזות לנשים ובניית סיטואציות שנותנות להם יחס. מודה שגם אני הייתי עושה זאת פעם, בצעירותי. למה? אדגים זאת באופן אחר: למה יש ילדים שמציקים לילדים אחרים, למרות שיודעים שיקבלו בעיטה? כי התעלמות ויחס כמו ל"אוויר" זה הדבר הגרוע ביותר, ולכן עדיף לקבל בעיטה מאשר 0 יחס. זו הסיבה לכך, כפי שארק תיארה, להתחזות וכתיבת תסריטים מופרכים. אני מציע לכולם לקרוא קצת קבוצות דיון בחו"ל, למשל בfetlife, כדי להבין את התופעה. מניסיועי (בערך 15 שנה של קריאת חומרים בשפות שונות) יש דפוסים מאוד ברורים להתחזות הזו. בד"כ 90% מ"צריך/ה עזרה במציאת עונש" וכד׳ הם פוסטים לא אמיתיים. מספיק לבדוק את הכתיבה של המשתמש, לרוב חזרתיות על "תסריטים" כאלו וכד׳.

עכשיו, לי זה ממש לא מפריע. כאמור, אם זה פותר מצוקות יחס וקושי רגשי של הכותב, על הכיפאק. באמת. זה עדיף מאשר ייצא בצורה פוגענית כלפי אחרים (הליכה לזונה וכד׳). אבל בואו גם נשים את זה במידת הרצינות הראויה.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 16 באוג׳ 2019
חשוב לי לציין ,שכל מה שכתבתי אודות עבדי נקיון הוא בהומור גמור ומוחלט .
וכל מה שאדם עושה עבור זולתו
הוא לכשעצמו דבר חשוב וגדול
המוערך מאוד!
כנל ",שמח שגברת ביג אסס נחסך המנה עונש מישני
charley
לפני 4 שנים • 21 באוג׳ 2019
charley • 21 באוג׳ 2019
איך הייתי רוצה לקבל עונש כזה!!
SPANKING UNCLE
SPANKING UNCLE • 21 באוג׳ 2019
הקנדי כול הכבוד זאת אוננות מקלדת מובהקת!
Erykah
Erykah • 21 באוג׳ 2019
הקנדי כתב/ה:
אינני מכיר את ארק, וממש לא מתחשק לי להתעסק בפוליטיקה באתר. מה שכן, מדהים איך מרבית הכתובות נוטות לתת אמון ולהכיל ו(חלק) מהכותבים מסתכלים על זה באופן פונקציונאלי. ביניינו, אין בפוסט המקורי איזו "מצוקה גדולה" או צורך ב"עצה שתעזור גם לאחרים", זו די קריאה סוביקטיבית של חלק ממכם. בסדר, לגיטימי.

אני כן סקפטי, בעיקר כי קצת יודע איך עובד מוח של גבר חרמן ומתוסכל שלא מצליח לממש את הפנטזיות שלו. כן, הייתי שם, בפער הנורא הזה בין כמיהה למשהו לבין המציאות. הפער הזה גורם ללא מעט גברים נורמטיבים למצוא פורקן בהתחזות לנשים ובניית סיטואציות שנותנות להם יחס. מודה שגם אני הייתי עושה זאת פעם, בצעירותי. למה? אדגים זאת באופן אחר: למה יש ילדים שמציקים לילדים אחרים, למרות שיודעים שיקבלו בעיטה? כי התעלמות ויחס כמו ל"אוויר" זה הדבר הגרוע ביותר, ולכן עדיף לקבל בעיטה מאשר 0 יחס. זו הסיבה לכך, כפי שארק תיארה, להתחזות וכתיבת תסריטים מופרכים. אני מציע לכולם לקרוא קצת קבוצות דיון בחו"ל, למשל בfetlife, כדי להבין את התופעה. מניסיועי (בערך 15 שנה של קריאת חומרים בשפות שונות) יש דפוסים מאוד ברורים להתחזות הזו. בד"כ 90% מ"צריך/ה עזרה במציאת עונש" וכד׳ הם פוסטים לא אמיתיים. מספיק לבדוק את הכתיבה של המשתמש, לרוב חזרתיות על "תסריטים" כאלו וכד׳.

עכשיו, לי זה ממש לא מפריע. כאמור, אם זה פותר מצוקות יחס וקושי רגשי של הכותב, על הכיפאק. באמת. זה עדיף מאשר ייצא בצורה פוגענית כלפי אחרים (הליכה לזונה וכד׳). אבל בואו גם נשים את זה במידת הרצינות הראויה.

גם אני לא מכירה אותה ולא לוקחת חלק בפוליטיקות.
התופעה מוכרת ומובנת וזה לא היה העניין מבחינתי. כפי שאמרת, הקריאה וההתיחסות סובייקטיביות, וכפי שכתבת מיד אחרי, זה לגיטימי. אז מה שלא ברור לי - זה למה הצורך לזלזל סתם באנשים, לדרוס ולנסות להקטין, להעביר ביקורת ולהתנשא מעל מי שכן בחר להגיב (תוך התבטאויות מחרידות כלפי כותבת שקיים סיכוי - אפילו אם קטן - שהיא אישה אמיתית) וכל זה כשאין שום דבר רלוונטי לגבי הדיון, במקום פשוט לדלג הלאה ולהמשיך בשלך. ומה שלא מקובל עליי - זה לנהל את כל המלחמות האלה כביכול בשמי ועבורי, כשלא רק שלא ביקשתי אותן, אלא אני לא מסכימה איתו ומוצאת אותן דוחות ומזעזעות.

הנקודה שלי לא הייתה שתופעה כזו אינה קיימת או שלא לקחתי אותה ברצינות. אלא שאני מודעת, לקחתי ברצינות, וזו עדיין זכותי, להגיב כפי שבחרתי, מבלי שתבוא בריונית שתדרוש תשובות בשמי, שתחליט בשבילי מה מכבד אותי ומה לא ואיך ראוי להגיב לי או לא, במה ראוי שאני אשקיע את זמני או לא - כל הדברים האלו שלה דווקא אין זכות לעשות.
אחרי התגובה שלי פה, קיבלתי לא מעט פניות מאנשים שהודו לי, כי אמרו לי שבדיוק בגלל הבריונות הזו הם נמנעים מלכתוב בפורום או להשתתף בדיונים.
אז היה אפשר לציין את התופעה ולהתייחס אליה מבלי להתייחס באופן אישי לכותבת ולקחת את הסיכון של לומר דברים מזעזעים כאלו על אדם אמיתי (כפי שאתה עשית למשל), ובהחלט שלא היה צורך לדבר בשם מגיבים שמדברים יופי בשם עצמם, והיה אפשר פשוט להמשיך הלאה ולא להגיב, זו גם תמיד אופציה.
Marie'O'Netta
לפני 4 שנים • 23 באוג׳ 2019
Marie'O'Netta • 23 באוג׳ 2019
אריקה, כתבת נכון ויפה, אבל זה היה מצריך כמה תנאים שלא התקיימו העת כתיבת התגובה המקורית. ויומרנות אינה אחד מהם.
תנין יאור
לפני 4 שנים • 23 באוג׳ 2019
תנין יאור • 23 באוג׳ 2019
אני מציע לבקש ממישהו תסתכלי על זה כסטוץ
charley
לפני 4 שנים • 25 באוג׳ 2019
charley • 25 באוג׳ 2019
מקנא בך כל כך!
לא לשקר.
MAKSLord
לפני 3 שנים • 18 במאי 2020
MAKSLord • 18 במאי 2020
מקווה שחזרת לפרופיל . אין דרך אחרת ליצור איתך קשר . אני בקשר למודעה שרשמת . אשמח אם תצרי איתי קשר יש על מה לדבר : makslord66@gmail.com