סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ניקיון לשולטת המלוכלכת - דעתכן?

davy jones​(אחר){אהבת חינם}
לפני 4 שנים • 16 באוג׳ 2019
וגם הניקיון כשלעצמו מחולק לפעילויות שלא מכסים את כולן במפגש אחד כי היכולות... איך נאמר...

הבעיות מתעוררות אחרי מפגש ניקיון אחד או מספר מפגשים בודדים - לפתע איכות הניקיון, שלרוב לא כזו גבוהה מלכתחילה, מידרדרת קשות ועד לכדי זלזול שמעלה את חמתי (הלכלוך שהיה בכיור הוסתר מתחת לרשת, הרצפה לא נקייה מתחת לכל ביקורת, נגרם נזק קליל עד קל למשהו בבית שהוא ניסה להעלים/להכחיש וכו'). אני משערת שזה קורה כי נפגשנו בעבר אז הוא כבר לא מנסה להרשים אותי[/quote]

היכולות?
בואי נגיד שאנחנו מקרצפים הרבה הרבה ייתר טוב מכן!
כל אחת בכלוב עפה על עצמה, כמה ליגלוג אני רואה פה על עבדי ניקיון או גברים מנקים בכלל.
Glitch
Glitch • 16 באוג׳ 2019
Slick כתב/ה:
Glitch כתב/ה:
פתרון פשוט ליידיז, תקחו שפחת ניקיון במקום עבד.
יש לי תחושה שאנחנו טיפה יותר מתודיות ורציניות, בכל זאת skill שאמא הכריחה אותנו ללמוד, ולא איזה רעיון שאנחנו משתעשעות בו בשביל הסיפוק הנכלולי שלנו אחרי שהורדנו את העניבה (: טוב, אולי קצת בשביל הסיפוק הנכלולי שלנו והפנטזיות המלוכלות על להבריק לכן את הבית ולגרום לכן לחייך, רק קצת.

במהלך כל קריאת השרשור הזה רק חשבתי על זה ש"איזה קונצפט דמיוני זה שפחת נקיון וזה במיליון אחוז רק קטע של גברים" ואז שנייה לפני הסוף you blew my mind

סליק! יש לגמרי גם נשלטות עם פטישים של שירות וריצוי וניקיון ופוט פטיש ובוט פטיש, למרות שרוב האקשן הולך אליכם. לסדום זו בערך הנישה הכי נישתית במדינה שלנו. אז מה שנשאר לי זה רק לצחוק קצת.
אין לי מושג למה החבוב Davy Jones כל כך מתעצבן ונכנס לתחרות מי משפשף יותר טוב. הכל מסלים כל כך מהר באתר הזה, וזה אף פעם לא ההומור.
Grey / Green
Grey / Green • 16 באוג׳ 2019
גליצ׳י תעשי לי כלים
Glitch
Glitch • 16 באוג׳ 2019
Grey / Green כתב/ה:
גליצ׳י תעשי לי כלים

Don't you tease me like that
Grey / Green
Grey / Green • 16 באוג׳ 2019
נתקעתי בלי מזלגות נקיים, תצילי אותי
Slick​(סדיסט)
Slick​(סדיסט) • 16 באוג׳ 2019
הדבר שהכי שמתי לב אליו מהסשני לסדום המעטים שראיתי בפומבי זה שהם הרבה יותר חמים, אם זה הגיוני. כאילו יש יותר חיבה בפליי המזדמן הזה כשזה לסדום
האישה האמיתית​(שולטת)
לפני 3 שנים • 20 בפבר׳ 2021

רעיון מצוין:)

Glitch כתב/ה:
פתרון פשוט ליידיז, תקחו שפחת ניקיון במקום עבד.
יש לי תחושה שאנחנו טיפה יותר מתודיות ורציניות, בכל זאת skill שאמא הכריחה אותנו ללמוד, ולא איזה רעיון שאנחנו משתעשעות בו בשביל הסיפוק הנכלולי שלנו אחרי שהורדנו את העניבה (: טוב, אולי קצת בשביל הסיפוק הנכלולי שלנו והפנטזיות המלוכלות על להבריק לכן את הבית ולגרום לכן לחייך, רק קצת.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 20 בפבר׳ 2021
הקפצה של שרשור הזה גרמה לי לקרא את כולו מחדש ומודה שקצת התעצבנתי על השיפוטיות. "רק זה בדסמ" "זה לא בדסמ"

כל עוד שני אנשים (או יותר) מתאמים בינהם משהו שכיף להם - מה אכפת לנו???

אני מחפשת נגר עכשיו (או נגרית, לא מפלה) ואני רוצה שזה יהיה דווקא אדם מפה.
למה? כי אני מתה על התחושה הזו שהדם זורם בוורידים והגוף מזמזם כשמעורב בדסמ שירותי.
ואם יבוא לי צוות ניקיון לפני פסח - שינקו היטב ואז אני אפקד עליהם ואביים אותם למצוץ אחד לשני או יותר מזה? אז אחלה.

לא כל יושבי הכלוב ידלקו ממה שמגרה אותי, אבל בחייאת - לא לשפוט!
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 20 בפבר׳ 2021
האמת שאף פעם לא יצא לי להיות עבד ניקיון.
אף שלא הייתי פוסל.

אבל אם אני רואה את זה בעיני רוחי,
זה חייב להיות ״ללא תמורה״
כמו כל מערכת בידיאסאמית אחרת שבו הנשלט משרת את השולטת ״ללא תמורה״.
icon_smile.gif

בכלל אני מאמין שבחיים ככל שיש יותר אינטליגנציה רגשית יותר טוב לכולם...
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2021
לעבדי הניקיון יצא שם רע, ואני בהחלט יכול להבין זאת. יחד עם זאת יש לציין שזה בעיקר בגלל הקונספציה שיש לדעתי ל60-70% מהגברים כאן לגבי הבדסמ, מה שאני קורא לו: הפורנואיזציה של הבדסמ. כלומר, "נשלט" (יותר נכון, פייק-נשלט) אשר מטרתו היא לממש את הפנטזיות והצרכים שלו, ולא של השולטת. הניקיון והשירות הוא לא מטרה, עבור פייק-נשלטים אלו, אלא דרך להגיע למימוש הפנטזיה שלהם. השולטת היא לא שולטת אלא אובייקט להשיג את המטרה האישית של הפייק-נשלטים הללו. ולכן הם הורסים את השם של עבדי הניקיון הטובים. כמעט כל אחת שדיברתי איתה בעבר סיפרה לי איך הפייק-עבדים רק רצו לנשק את רגליה או כל מיני דברים אחרים. כאמור, חבל.