אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ניקיון לשולטת המלוכלכת - דעתכן?

הרמאפרודיטה
לפני 4 שנים • 16 באוג׳ 2019
הרמאפרודיטה • 16 באוג׳ 2019
אני מאוד חובבת את הז'אנר ולהוציא חוויות קצה הזויות אני מאוד נהנית. יחד עם זאת מניסיוני בערך 99% מהמקרים אלו היכרויות שלא מובילות לקשר ארוך טווח.

אני נכנסת לסצנות הללו בלי ציפיות גבוהות מבחינת "הניקיון". מלכתחילה אני לא נותנת לגברים קרדיט שהם יודעים לנקות, קל וחומר לא ברמות של מחלות הנפש שלי, ואני גם אומרת להם את זה. וגם הניקיון כשלעצמו מחולק לפעילויות שלא מכסים את כולן במפגש אחד כי היכולות... איך נאמר... מוגבלות. אני כן מצפה שהוא יעשה מאמץ עילאי מבחינתו, ואני מצפה שהמאמץ שלו יוביל למצב שבו: א. מדליק אותי שהוא מנקה עבורי. ב. קצת יותר נעים לי בבית כשהוא מסיים. ג. בפעם הבאה שיעלה לי המרוקו על הבית, אז לפחות התקף השגעת שלי יהיה קל יותר.

זה משחק שכיף לי לי לשחק בו. אני תמיד בבית, לרוב שרועה במאוזן עם עשן מהפה ומסך דולק ברקע ולפעמים מצלצלת בפעמון הקטן כדי שהוא ימזוג/יעשה/יכין/יביא לי משהו. מעבר לכך אני נוטה להתעלם מפעילות הניקיון כי כפי שליידי מרי לא עוקבת אחרי קרסון הבאטלר, גם אני לא צריכה להתעסק בזוטות האלו. הסיטואציה הזו מאוד מדליקה אותי ואני בהחלט מחכה ומצפה שהוא יסיים לנקות על מנת לבצע בו את זממי. 

הבעיות מתעוררות אחרי מפגש ניקיון אחד או מספר מפגשים בודדים - לפתע איכות הניקיון, שלרוב לא כזו גבוהה מלכתחילה, מידרדרת קשות ועד לכדי זלזול שמעלה את חמתי (הלכלוך שהיה בכיור הוסתר מתחת לרשת, הרצפה לא נקייה מתחת לכל ביקורת, נגרם נזק קליל עד קל למשהו בבית שהוא ניסה להעלים/להכחיש וכו'). אני משערת שזה קורה כי נפגשנו בעבר אז הוא כבר לא מנסה להרשים אותי ו/או שהוא כבר יודע מניסיונו מה יקרה בסוף הניקיון ולכן הוא מגיע חרמן ואיננו מרוכז.

אין מבחינתי מקום לצ'אנס נוסף כי פשוט אין לי יותר אמון בסיטואציה. הרי אם אתה מגדיר/מציע את עצמך כעבד ניקיון אבל לא נקי מסביב אחרי ביקור שלך אז באמת שאין הצדקה לחמצן שאתה נושם לי בבית. במיוחד אם בביקור הקודם שלך היה יותר נקי (יחסית).

לכן אני מלכתחילה תופסת את החוויות האלו כשימוש חד פעמי עד פעמים בודדות. בהתחלה זה תסכל אותי אבל עם הניסיון זה הפך להיות לגמרי בסדר. בסהכ אני נהנית מהשימוש, אני יודעת למה לצפות ויש לי את הפריבילגיה לדפדף אותם מבלי לחשוב פעמיים כי מדובר במאגר בלתי נדלה. מוסר השכל: צריך להבין לאיזו מיטה נכנסים icon_wink.gif 

לא חושבת שאי פעם פתחתי את הנושא הזה לדיון, לכן אשמח לשמוע אם לעבדי ניקיון יש איזו תגובה, הסבר, הארה או ביקורת על הנ"ל.
gayaviv
gayaviv • 16 באוג׳ 2019
הייתי מת להגיב אבל לאאאאאאא מצליח להבין את ההנאה שלהם בלנקות נטו
אז אוותר
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 16 באוג׳ 2019
הקנדי כתב/ה:
כתבת: "הבדסם קשור למין, לאינטימיות, לתקשורת ולאינטרקציה."
לדעתי זה רק היבט אחד של בדס"מ. בעיני המהות של בדס"מ הם יחסי כוח (במובן של power play) ונתינת כוח של צד אחד לצד השני. יכולים להיות יחסי בדסמ ללא כל אספקט מיני בין הצדדים.
עוד כתבת: "אחרי הכל בבני אדם ובפטישים שלהם, לא ברובוטים." בעיני זו דרך צרה לראות זאת. אין לי פטיש למטאטאים או לאסלות. קשה לי לתאר את ההרגשה אחרי שאני עוזב בית נקי, זה קצת כמו אחרי מדיטציה טובה. ממש לא תחושה של חרמנות או שמחה ש"יצא לי מזה משהו".

מסכים שישנם עוד היבטים לבדס״מ. בסדר תהנה סך הכל לא מתחבר לזה באופן אישי
Glitch
Glitch • 16 באוג׳ 2019
פתרון פשוט ליידיז, תקחו שפחת ניקיון במקום עבד.
יש לי תחושה שאנחנו טיפה יותר מתודיות ורציניות, בכל זאת skill שאמא הכריחה אותנו ללמוד, ולא איזה רעיון שאנחנו משתעשעות בו בשביל הסיפוק הנכלולי שלנו אחרי שהורדנו את העניבה (: טוב, אולי קצת בשביל הסיפוק הנכלולי שלנו והפנטזיות המלוכלות על להבריק לכן את הבית ולגרום לכן לחייך, רק קצת.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 16 באוג׳ 2019
מה גורם לחוסר אמון ולגלוג בעבד הניקיון ?

הרי כל העבדים הם למעשה עבדי ניקיון.

יש עבד שכל רצונו לנקות את בין רגליה של השולטת.
יש עבד שרוצה רק להבריק לה את הדגדגן
יש עבד שחפץ לנקות את רקטומה של המלכה
ואחר את כפות רגליה של הגבירה.
וכו..וכו..
כל העבדים בוחרים לבצע את הנקיון באמצעות לשונם.
רק עבד אחד יגיע לסיפוק ללא שימוש בלשון .
אלא בידיו בלבד. ולא זו אף זו, ללא מגע בשולטת עצמה רק דרך מגע בחפצים דוממים בביתה.
וזה למעשה מה שמקומם עליו את כל אוכלוסיית העבדים באשר היא.
טלי35​(שולטת)

אומייגודדדדד.... זה מוצא חן בעיניי בכל כך הרבה היבטים!!!

טלי35​(שולטת) • 16 באוג׳ 2019
Glitch כתב/ה:
יש לי תחושה שאנחנו טיפה יותר מתודיות ורציניות, בכל זאת skill שאמא הכריחה אותנו ללמוד, ולא איזה רעיון שאנחנו משתעשעות בו בשביל הסיפוק הנכלולי שלנו אחרי שהורדנו את העניבה (: טוב, אולי קצת בשביל הסיפוק הנכלולי שלנו והפנטזיות המלוכלות על להבריק לכן את הבית ולגרום לכן לחייך, רק קצת.

יוווווו
Glitch

Re: אומייגודדדדד.... זה מוצא חן בעיניי בכל כך הרבה היבטים!!!

Glitch • 16 באוג׳ 2019
טלי35 כתב/ה:
Glitch כתב/ה:

יוווווו

טלי לך אין זכות לדבר, בתור אישה סטרייטית בהגזמה. אבל רק שתדעי מה את מפספסת בצד האפל (;
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 16 באוג׳ 2019
גליץ', מי אמר לך שאני סטרייטית בהגזמה?

כנסי, כנסי ללשכתי (;
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 16 באוג׳ 2019
Glitch כתב/ה:

לא שאני רוצה לעודד מגדריות או חושב שכישורי נקיון הם תלויי מגדר, אבל באופן אישי אני שוטף כלים מעולה, לגבי שאר מטלות הנקיון כל קשר בין ביצוע יסודי ויעיל שלהן לביני הוא מקרי בהחלט...
Slick​(סדיסט)
Slick​(סדיסט) • 16 באוג׳ 2019
Glitch כתב/ה:

במהלך כל קריאת השרשור הזה רק חשבתי על זה ש"איזה קונצפט דמיוני זה שפחת נקיון וזה במיליון אחוז רק קטע של גברים" ואז שנייה לפני הסוף you blew my mind