סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה שאלות ממתחיל

Axhv​(נשלט)
לפני 4 שנים • 16 באוג׳ 2019

כמה שאלות ממתחיל

Axhv​(נשלט) • 16 באוג׳ 2019
שלום

חדש פה ובכללי בתחום.
לאחר סיבוב בלוח הכרויות הבחנתי בזה שהמון הודעות מסתכמות במשפט אחד על סוג הפנטזיה שיש לנשלט.
בעולם הוינילי המודעות הכרות מצד הגברים(אפילו כביכול השטחיים וחסרי הדימיון) לא כתובות ככה, אלא מפרטות במידה מסוימת על אותו אדם.
אף אחד לא מסכם במשפט אחד את סוג הסקס שהוא מעוניין בו.
יש דברים בגו או שאני מדמיין? למה זה ככה?

נושא אחר, נשים שולטות רואות בחסרי ניסיון נטל או שיש ערך מוסף בלהיות חלק מחוויה ראשונית?

ושאלה אחרונה, נניח אני פוגש בחורה ונילית, איך אני משתף אותה במה שאני רוצה מבלי לגרום לה להסכים רק כדי לרצות אותי?
אלא ממקום שגם היא תהנה.
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 16 באוג׳ 2019
אני מקווה שאתה מבין שאין מתכון או חוברת הפעלה למה שביקשת...
אני מאמין בתקשורת ובכנות כדי לייצר מערכת יחסים טובה..
אני ממליץ לך למלא את הפרופיל שלך מהתחלה ועד הסוף ולפרט מה שנראה לך רלוונטי וזאת אמורה להיות התחלה טובה. בהצלחה
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 16 באוג׳ 2019
יש לך אחלה פרופיל.
תבוא בביטחון ובלי רגשי נחיתות. הטענה שאין ביקוש לחסרי ניסיון היא מוגזמת, ובכל מקרה אין לך מה מה לעשות בנדון.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 16 באוג׳ 2019
כאישה שולטת הייתי הרבה יותר מתחברת לבחור בפרופיל כמו שלך מאשר לכל כך הרבה הודעות סתמיות שמגיעות עם רשימת פנטזיות שמרגישות כמו רשימת מטלות.
אם אין קשר, אינטימיות ואת היכולת לשתות קפה לפני או אחרי, לצחוק, ללכת יחד לסרט האקטים טובים לפעם פעמיים וממרומי גילי גם זה משעמם תחת.
בהצלחה.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 16 באוג׳ 2019
בתור מתחיל, מרשים שהדבר הראשון שהבחנת בו הוא דבר משמעותי שרוב הנשלטים לא מבינים, ואח"כ פותחים שרשורים מתוסכלים על זה שאי אפשר למצוא פה שולטות.
אני מנבאת לך הצלחה...
תהנה מהדרך!
איה74
איה74 • 16 באוג׳ 2019
מה שאולי אמרה
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 באוג׳ 2019
היי איש יקר שדיבר איתי קודם, ברוך הבא! icon_smile.gif

א. כפי ש- Ollie כתבה לך, אם הבחנת בפרט המשמעותי הזה, אתה הולך לבלוט מבעד ל- 99% מנשלטי האתר וההצלחה שלך כאן די מובטחת (טוב, לא על הפעם הראשונה, כמובן. אבל אתה תכיר את השולטת המיועדת בקצב מהיר יותר מהשאר).

ולמה זה קורה? יש הסברים שונים, כשהעיקרי בהם הוא שהמפגש המלהיב עם עולם הבדס"מ גורם לאנשים רבים לחשוב שמדובר באיזה יקום מקביל שבו יחסי-אנוש שונים בתכלית ממה שהם מכירים מהיום-יום.
זה קורה כי אין ממש חינוך מיני סביב בדס"מ בחברה הכללית. כשהאדם הממוצע כותב "בדס"מ" בגוגל התוצאות הראשונות לא יהיו מדריכים אינפורמטיביים אלא אתרי פורנו שונים שבהם הבדס"מ מוצג בצורה מאוד שטחית, של נשלט שהביע רצון להישלט והופ- זה מה שכבש את השולטת והוביל לסשן חושני ביניהם.
כשבמציאות, שולטת לא שונה מאף אישה שאותם נשלטים מכירים במציאות, שידוע להם היטב שדרוש ליצור איתה כימיה נכונה הרבה לפני שמתחילים לדבר איתה על מין.
אחרי כמה פאשלות ואכזבות, ולאחר כמה פוסטים מתמרמרים, לבסוף נופל להם האסימון שלא מדובר ביקום מקביל ושלנשים פה, בדיוק כמו לנשים "בחוץ", נדרש עניין מנטאלי בגבר שמולן בכדי להתעניין בו כפרטנר מיני ואין קיצורי דרך כפי שקיוו.
שולטת, ככל אישה, תצטרך להרגיש שנוצרה בינה לגבר כימיה נכונה, שהיא בוטחת ומתעניינת בו הרבה לפני שהיא תוציא את השוט מהארון- וזה פשוט לא יקרה מול מי שמצמצם את עצמו לאקט שהוא מחפש.
בדיוק כפי שסטרייטית לא תשכב עם גבר רק כי היא נמשכת לגברים והוא במקרה גבר, כך גם שולטת לא תשלוט בנשלט רק כי יש להם את אותו פטיש. זה ידרוש אינטרקציה ביניהם שתהיה מעבר לשיח טכני על המין עצמו.

בקיצור, אתה הולך לחסוך לעצמך פאשלות אם מראש אתה מבין שזה רעיון גרוע הסתמך על להציג את הפטיש שלך במשפט במקום ליצור נקודות חיבור עם האישה מולך. זה נותן לך היתרון אדיר, ובהחלט מנבא לך הצלחה.

ב. כל שולטת והעדפותיה. יש שולטות שמעדיפות בעלי נסיון כי לדעתן זה אומר שחווית כבר דבר או שניים ושאתה סגור על עצמך מאשר חסר ניסיון שעלול להיבהל מעצמו למחרת. יש שולטות שמעדיפות חסרי ניסיון כי לדעתן זה יעזור להן לעצב אותם כפי שהן רוצות, כמו פלסטלינה חדשה מהקופסא שאף אחת עוד לא שיחקה בה קודם icon_smile.gif
העיקר שתרגיש בטוח בעצמך ולא תעשה ביג-דיל מעניין הניסיון, וזה כבר יתן רושם הרבה יותר טוב מאשר מי שמתנצל על מי שהוא.
תבליט את התכונות החיוביות שבך, ומי שזה מדבר אליה- תבחר בך.

ג. דיברנו על זה קצת בפלטפורמה אחרת. בגדול בשביל שזה יקרה היא צריכה להרגיש חיבור אליך.
לא כל שולטת התחילה לשלוט בגלל שהיא מראש ידעה מי היא וחיפשה נשלטים. יש שולטות שהחליטו כוניליות שבעצמן לא היו מעלות על הדעת לשלוט, אבל כשבן הזוג הציע להן להתנסות הן גילו שהן אוהבות את זה.
כתבתי על זה בבלוג שלי בעבר:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=72436&postid=794329
עיקר הדברים זה לגשש את השטח ואת העמדה הראשונית שלה, לעלות את עניין הבדס"מ בהדרגה בהתאם לסימנים שאתה קולט ממנה, לא להציג אותו בצורה מאיימת עם מונחים מעולם הפטיש אלא דרך המוכר לה, ולשלב אותו לאט לצד דברים שבת הזוג כבר נהנת מהם במיטה ומחוצה לה.
כל אלו יוצרים תחושות של נוחות וביטחון שמעלים את הסיכוי שבת הזוג תרצה להתנסות גם בעבור עצמה ולא מתוך פחד לאבד אותך.
bear3​(נשלט)
לפני 4 שנים • 17 באוג׳ 2019
bear3​(נשלט) • 17 באוג׳ 2019
אם מותר לי קצת לצנן את רוחות האופטימיות שנשפכות מההודעה המפורטת והאינפורמטיבית, כהרגלה, של ארצ׳י, אני אעשה זאת. לכל המבקרים הפוטנציאליים אני אדגיש ואכתוב שממש לא מדובר בתגובה שמטרתה לשחרר תסכול וקיטורים, אלא יותר להכין אותך נפשית לאכזבות, כי סביר מאוד שהן יגיעו. אגב, לאחר אכזבות רבות, כשמשהו כן מצליח מעריכים אותו הרבה יותר.

ארצ׳י כתבה שאם הבחנת בפרט המשמעותי הזה הדרך להצלחה (כמעט) מובטחת. זה לא מדויק. כן הייתי אומר שזו (כנראה) הדרך היחידה להצלחה, אבל גם היא לא מובטחת. זה פשוט מעיין תנאי סף מאוד בסיסי.
עדיין, יכול להיות שהודעות מאוד מכובדות ונורמליות שלך יוותרו ללא מענה. זה קצת כמו להגיש קורות חיים למשרות נחשקות. אתה יכול לפעמים רק בשביל משרה אחת להשקיע שעות או אפילו ימים בשיפוץ קורות החיים, כתיבת קאבר לטר, ניסיון להשתמש במילים גבוהות/שיוצרות עניין. ואז אתה תשלח את ההודעה, תחכה בציפייה לתגובה, אך זו לא תבוא.
הפיתרון יהיה להבין, כמו הקלישאה, שהכל בסדר. מי שרואה הודעה ארוכה ומכובדת, שברור שמאחוריה יש הרבה השקעה וזמן, אבל עדיין בוחרת להתעלם, היא באמת מישהי שאתה לא רוצה אינטראקציה איתה.

ההודעה הזאת לא מגיעה מתוך תסכול, מטרתה יותר להכין אותך לסיטואציות האלה ולהבין שזה לא נורא, אתה צריך להרים את הראש, לא לוותר ולהמשיך בניסיונות. בסוף, אולי, זה יצליח, ואז אתה תהיה מאושר. אבל הדרך לשם ממש לא קלה ויכולה ליצור הרבה תסכול.

לגבי מה ששאלת על בחורות וניליות, התשובה היא כמו תמיד שהמציאות יותר מורכבת. זה סוג של עוול להכליל את כל ה״וניליות״ תחת קטגוריה אחת. הפיתרון הוא להרגיש כמה שיותר את הבחורה, להבין בעדינות אם היא תתחבר לרעיונות האלה, ולפי זה להבין איך אתה ממשיך איתה. יש נשים שמאוד מתחברות לצד הקינקי שלהן או מאוד הרפתקניות וישמחו לנסות הכל. מצד שני, יש לא מעט בחורות שברגע שתתחיל לדבר על זה, בטח בלי שום הכנה כלשהי לפני, יחשבו שאתה חולה/סוטה (בדרך כלל זה גם יהיה בגיבוי של איזו חברה ״מומחית״) והדרך לפרידה תהיה קצרה מאוד.

אתה נכנס לעולם חדש, שבו אתה תגלה המון דברים בעצמך, וכל חוויה, מוצלחת או לא מוצלחת, תעזור לך להבין טוב יותר איך להתנהל. לא צפוי לך פיקניק, אבל אתה יכול להגיע לרמות מאוד גבוהות של אושר. בהצלחה!
    התגובה האהובה בשרשור
Lady Guinevere​(שולטת)
לפני 4 שנים • 17 באוג׳ 2019
Lady Guinevere​(שולטת) • 17 באוג׳ 2019
האמת, התרשמתי מההבחנה שלך, ואחרי יותר משנה פה כבר ממש קשה להרשים אותי. כל הכבוד לך, אתה כבר מצליח להבין ללב אישה ושמת לב עד כמה זה מעיק לקבל רשימות של פנטזיות הזויות מאנשים שאתה לא מכיר (ואז כמובן מתפלאים למה לא עונים להם).
עוד משהו, תקרא טוב את הפרופיל ושים לב למה כתוב בסעיף החדשות. שם יהיה כתוב אם היא מעוניינת לקבל פניות או לא ומה הסטטוס שלה.