סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה יש פה פחות צעירות וצעירים?

Adam99
לפני 4 שנים • 28 באוג׳ 2019

למה יש פה פחות צעירות וצעירים?

Adam99 • 28 באוג׳ 2019
נראה שהגיל הממוצע פה גבוה מהגיל הממוצע באוכלוסיה.
קצת מבאס, אבל בטינדר פחות נכיר את מה שמעניין.

אנשים מקבלים אומץ רק בשלב מאוחר יותר בחיים?
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 28 באוג׳ 2019
כי זה נגד המוסכמה החברתית ולוקח זמן להתגבר על זה.
כי לוקח זמן להבין מה את.ה רוצה ולהחליט לנוע עם זה.
כי... אנערף XD
Adam99
Adam99 • 28 באוג׳ 2019
מצד שני לצעירים יש פחות מה להפסיד, מה גם שזה אתר אנונימי, לא מועדון שאתה נחשף מול רבים
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 28 באוג׳ 2019
שתי סיבות עקריות:

א. רוב הצעירים לא מכירים את האתר. הוא לא בנוי בפורמט של הרשתות החברתיות שלהם, הוא לא ממהר להתפרסם במרחבים הוירטואלים שבהם רובם מסתובבים, ככה שהרבה פשוט מפספסים אותו ולא מודעים לקיומו למרות שהם מודעים היטב למשיכה הבדס"מית שלהם.

ב. בגלל שצעירים הם מיעוט יחסי באתר, במקרים רבים, היחס כלפיהם בכלוב נע בין חשדני למתנשא אם הם בצד השולט, ובין מתנשא לנצלני אם הם בצד הנשלט.
הרבה צעירים עוזבים את הכלוב מהסיבה הזו ומעדיפים להישאר במרחבים שבהם יש רוב של בני גילם, שם הם מקבלים יחס שיוויני.
יש ביניהם כאלו שבכל זאת מעדיפים להישאר באתר כי הוא נוח להכרויות ונותן במה אנונימית לביטוי הפטישים שלהם שקשה למצוא במרחבים אחרים, והם פשוט מורידים את סעיף הגיל מהפרופיל ולא מחצינים שהם צעירים, ככה שרק מי שיתחברו אליהם ידעו מה גילם האמיתי. כלפי חוץ הם עוברים כ"מבוגרים", ורק מי שבאמת מכיר אותם יודע שהם לא. וככה הם נמנעים מדעות קדומות לגביהם.
    התגובה האהובה בשרשור
Baloo​(אחר)
Baloo​(אחר) • 28 באוג׳ 2019
לרוב, הזהות המינית של נשים וגברים מבוגרים יותר מגובשת מאשר צעירים וצעירות, כמו גם האינטליגנציה הרגשית.
פשוט אורי​(שולט){-GODDESS​-}
כי, אם נודה על האמת. גברים בגיל צעיר חיים סרט
ונשים בגיל צעיר חיות בסרט אימה.
ולשבת ולכתוב על זה.. גדול עליהם בגיל הזה. בקושי בלקרוא הם משקיעים והכי הרבה זה חיבוב והלאה.
מה גם שבגיל צעיר אתה חושב נטו מהזין ובאמת אין לי מושג בהיר בשליטה או סבלנות.
ואילו התמסרות בגיל צעיר *לרוב* באה ממקום לא טוב שהגברים מבוגרים יותר מנצלים ולכן יש לנו המון המון סיפורי אימה על שליטה/אימה בנשלטות צעירות.

מדי פעם כן יש הצלחות וכן אנשים מכירים , אבל בעידן של טינדר לשום דבר אין עומק ובאתר כמו בכלוב שקודמיי לפוסט אמרו שאינו מופץ ונראה כמו שאר הרשתות החברתיות והחדשות הכי מסעירות פה מתרחשות בבלוגים חשוכים.
אז הכלוב הוא נוף שונה . יש רבים שיגידו שאינו אתר היכרויות ואני נוטה להסכים
לכן, לפי דעתי הצעירים לא באים לפה. כי האתר לא מספיק מספק ומהיר עבורם.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 28 באוג׳ 2019
בסקר הבחירות שערכתי הגיל הממוצע היה 36 והחציון 33.
בדיקה מהירה שעשיתי בחיפוש מגלה כי 1287 ממשתמשי האתר (או מי שציינו את הגיל) הם בין גילאי 18-26 ו-3480 בגילאי 30-35.

הסיבה העיקרית לכך שצעירים מעטים נמצאים באתר היא שלוקח זמן עד שאנשים מגבשים את הזהות הבדסמית שלהם. בישראל בגלל הצבא הזמן מתארך עוד יותר. הסיבה המשנית היא שצעירים מעדיפים זירות אחרות של תקשורת וירטואלית.

ומצטער ArchAngel​ את מציירת מציאות כוזבת על אפליה גילאית שלא קיימת. מדבריך עולה שצעירים נרדפים כאן באתר באופן עקבי, ועוד דקה הם מתארגנים לקבוצות ויורדים למחתרת להגן על עצמם מן המבוגרים המרושעים. אף אחד לא נמנע מלציין את גילו בגלל שהוא חושש מדעות קדומות כלפיו. לא מדובר ביהודים באירופה שמורידים את הכיפה בשביל לא לקבל מכות ויריקות ברחוב. הצעירים באתר מקבלים אותו יחס כמו כולם. אם מתייחסים למישהו באופן חשדני זה לא קשור לגיל שלו אלא לתכונות האופי של אותו אדם.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 28 באוג׳ 2019
צעירות לא יודעת.
הצעירים נטרפים על ידי קוגריות (:

#בלי_לנקוב_בשמות
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 28 באוג׳ 2019
חחחח "צעירים נטרפים"
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 28 באוג׳ 2019
עוץ, אני שייכת לאותה קבוצה של צעירים, יצא לי להתחבר למלא מהם שכבר לא כאן ולמספיק מהם שבחרו לא לציין גיל בפרופיל.
אתה יכול להגחיך את זה ולהשתמש בתיאורים מרחיקי לכת על יהודים שמסתתרים מהנאצים, אבל זאת הגזמה שרחוקה מאוד ממה שהתכוונתי אליו.
לא טענתי שצעירים מרגישים נרדפים, אלא שהם מרגישים שהמרחב הזה לא מבין אותם וממהר לקפוץ למסקנות שגויות לגביהם.

מה שכתבתי בסעיף ב' אלו התחושות שציינו בפני צעירים בכל פעם מחדש לאורך 6 שנותיי בכלוב, ואני יכולה להבין בדיוק מאיפה הן מגיעות, כי אלו דברים שחוויתי בעצמי.
אין נשלטת צעירה שתגיד לך שהיא לא מכירה את המצב שבו גבר בגיל של אבא שלה ניסה לתפוס עליה טרמפ בצורה שאפילו לא מתאמצת כי הניח שהיא נאיבית ומטרה קלה, אין שולט או אפילו נשלט צעיר שלא יגיד לך שלא זכה לגיחוך (במקרה הטוב) גם כשפנה למישהי בצורה מכבדת ומתחשבת בגבולות שפירטה.
כשנרשמתי, ועוד הפרופיל שלי היה ריק ולא הבעתי שום דעה שיכולה להצדיק התבטאות כזו, ההודעה הראשונה שקיבלתי הייתה, בזו הלשון: "עופי מכאן תינוקת מפגרת מה את חושבת את עצמך".
רק כי הופיע לי "18" בזמנו בפרופיל לצד "שולטת" בסוגריים. ומשולטות צעירות אחרות שמעתי שזו לא חוויה זרה להן בכלל.
אני לא מכלילה ואומרת שכל "המבוגרים" באשר הם מתנהגים כך, אבל יש מספיק מהם בשביל שזה ירגיש ניכר (מיותר לציין שלא ייחסתי למבוגרים איזו רשעות ובטח שלא בהכללה, כפי שאתה טוען, אלא חוסר הבנה).
ברור שיש פה אנשים בני 30+ שמתחייסים בכבוד ולא דעות קדומות לכל אדם באשר הוא אדם, הכרתי מספיק מהם וחלקם הפכו לחברי נפש של ממש. אבל הרבה פעמים אני וחברים צעירים קיבלנו הודעות מזלזלות ומתנשאות, נסיונות ניצול שמזלזלים באינטלגנציה, ואפילו איומים שדרשו מאיתנו להסתלק במפורש. וכל אלו דברים שלחלוטין פחתו דרסטית כשהורדנו את סעיף הגיל מהמפרופיל.
ככה שבהחלט יש צעירים שמרגישים צורך להסתיר את הגיל שלהם באתר הזה, בין אם אתה מאמין לזה או לא.
זאת החוויה שלנו, אי האמונה שלך בחוויה שאני משתפת לא תשנה את העובדה שיש צעירים שכן מרגישים שיש דעות קדומות לגביהם, ושזה הופך לא נוח עבורם לשהות במרחב שבו הם נחשבים חלק מקבוצה שמיוחסת לה נאיביות או טיפשות.
אז או שהם פורשים או שהם מורידים את הגיל מהפרופיל- ולכן הנתונים שהבאת לא בהכרח מדוייקים ולא מעידים כמה צעירים באמת יש כאן.

ההתנשאות שאני מדברת עליה גם מתבטאת פה בתגובות, כשמתיימרים לדבר בשמנו על למה אנחנו מורידים הילוך באתר במקום באמת להקשיב למה שיש לנו, הקבוצה שדנים עליה, להגיד.
לא פעם כשאנחנו מתבטאים ממהרים לבטל את הדברים שאנחנו מתארים ולספק במקומם הסבר חלופי בשמנו, מה שנותן תחושה של התיימרות "להבין יותר טוב מאיתנו" מה עובר *עלינו*, וזה פשוט לא נעים ולא מזמין להישאר.

לתת הסבר על "זהות שטרם התגבשה" או "חיים בסרט שלא מודעים לעצמם" אמנם נשמע הסבר משכנע, אבל מי שנמצא במרחבים של צעירים בדס"מיים יודע שזה לא בהכרח נכון ושלא חסרים צעירים בדס"מיים שמודעים לזהות של עצמם, שרמת ההבנה שלהם על עצמם ואחרים היא אינדיבידואלית ומשתנה בין אדם לאדם (בדיוק כמו שכאן לא כל אדם בן 30+ הוא מומחה, אחראי או מגובש. אלא יש קשת רחבה של התנהגויות אנושיות אפשריות, שחלקן מוצלחות וחלקן פחות).
כשאנשים מרגישים שמכללים אותם בקטגוריה אחת מזלזלת ואפילו לא נותנים להם צ'אנס, ברור שהם ירגישו שאין להם מה לחפש פה ויפנו למרחבים שבהם הם מרגישים תחושה של הבנה מצד הסביבה, שבמקרה הזה, נמצאת איתם באותה סירה בקטגוריית הגיל.
אם תרצה, צעירים כבר עכשיו "ירדו למחתרת" ופתחו מרחבים סגורים משל עצמם, מפגשים ומסיבות... וזה שאתה ואחרים לא מודעים להם, לא אומר שהם לא קיימים או שאין מודעות לבדס"מ בגילאי 18-24. זה רק אומר שצעירים מרגישים שהם צריכים מרחב לעצמם, שקשה עבורם ליצור אותו בקרב אוכלוסיית הכלוב שרובה לא בת גילם.