סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תורנות קהילתית

מפית​(אחר)
לפני 4 שנים • 4 בספט׳ 2019
מפית​(אחר) • 4 בספט׳ 2019
מטפורה כתב/ה:
אני חושבת שהבעיה לא מסתכמת בהיעדר קשר אישי, אלא מתחילה הרבה קודם, בעצם הנחת המוצא שיש, או אמורה להיות, אחריות 'נשית' (פרטית או קהילתית) על מימוש צרכים מיניים של גברים (יאפ, מניעת אורגזמה היא אקט מיני מובהק). זה לא 'אינטרס קהילתי' (גם הפעלול המחשבתי של ה'נשים שזה מתאים לאג'נדה שלהן' לא עובד כטיעון במובן הזה), ואני יודעת שאתה בן אדם חביב סך הכל עם כוונות טובות, ושלא התכוונת שזה יישמע כך, אבל כשאתה כותב שזה יימנע או יפחית הטרדות זה לא נשמע כמו מקל וגזר לנשלטים, אלא דווקא לשולטות.

קודם כל תודה מטפורה, שמח מאוד במה שכתבת.
אני חושב שזה נורא אינדיבידואלי, כל אחת ואחד היו מתחברים לזה איך שהם מבינים ומרגישים, לכל אחד יש הרצונות והמאוויים שלו צץמאחורי הדבר הזה וכל אחד תופס את זה אחרת. זאת התובנה שלי מהאשכול
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 4 בספט׳ 2019
אני בכלל מודאג,
עכשיו שהבנתי שמסתובבים בעיר נשלטים בלתי-מפוקחים...

מדאיג. icon_smile.gif
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 4 בספט׳ 2019
בכוח המוח כתב/ה:

אני מאמינה שאישה שתסכים ״לפקח״ על זרים שלא בתשלום, לא תעשה את זה עקב כך שזה מסב לה עונג מיני, אלא מכך שהיא זוכה בתשומת לב גברית.

גם לגיטימי ויפה.
icon_smile.gif
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 4 בספט׳ 2019
בקיצור, nice try icon_smile.gif

אבל מי יודע, ישנם הרבה סירים והרבה מכסים, אולי תמצא שולטת, שתסכים להרים את הכפפה ולתרום את חלקה למען העם, המולדת
וציבור הנשלטים הבלתי-מפוקחים...
icon_smile.gif
מפית​(אחר)
ArchAngel כתב/ה:
לא טענתי אחרת. ברור שכל פעולה בעולם השליטה יכולה להיות גם לא בתשלום בין אנשים שזו התשוקה האמיתית שלהם.
העניין הוא שלעשות מפטיש מיזם התנדבותי, זה נשמע כמו להשיג את השירות (דגש על המילה שירות ולא משהו הדדי יותר) אבל ללא המחיר.
זה שונה לגמרי מליצור קשר עם מישהי שבאמת רוצה בכך בגלל שהיא נמשכת אליך וללשלוט בך, זה להפוך את זה לטכני ברמת סיפוק שירות שבו שולטת אשכרה עושה "תורנות" עבור גברים.
זה לצפות שתהיה חבורת שולטות שיתאגדו בשביל לשרת את הצורך של נשלטים שישלטו להם באורגזמה כשהם לא מוצאים שולטת שמעוניינת בהם, במקום שהם יעניינו מישהי מספיק בשביל שהיא תבחר לשלוט בהם.
ועוד באיזה טענה? שזה מה שיוריד את ההטרדות? (ואגב, זה לא) למה אנחנו צריכות לקחת "אחריות" שבה נספק נשלטים בתמורה שיועילו בטובם לא להטריד את השאר?
שאותם נשלטים ישלטו בעצמם, יתאפקו כמו הנשלטים שהם מתיימרים להיות.

הטענה שזה יוריד את ההטרדות היא משנית לגמרי וכל אדם חייב לשלוט בעצמו דבר ראשון .. לצערי זה לא תמיד קורה.
מטפורה
מטפורה • 4 בספט׳ 2019
אני חושבת שהבעיה לא מסתכמת בהיעדר קשר אישי, אלא מתחילה הרבה קודם, בעצם הנחת המוצא שיש, או אמורה להיות, אחריות 'נשית' (פרטית או קהילתית) על מימוש צרכים מיניים של גברים (יאפ, מניעת אורגזמה היא אקט מיני מובהק). זה לא 'אינטרס קהילתי' (גם הפעלול המחשבתי של ה'נשים שזה מתאים לאג'נדה שלהן' לא עובד כטיעון במובן הזה), ואני יודעת שאתה בן אדם חביב סך הכל עם כוונות טובות, ושלא התכוונת שזה יישמע כך, אבל כשאתה כותב שזה יימנע או יפחית הטרדות זה לא נשמע כמו מקל וגזר לנשלטים, אלא דווקא לשולטות.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 4 בספט׳ 2019
מי אלה אותן ״לא מעט״ נשים עלומות שחושבות באמת, לא כאלה שאומרות את זה כי ברור להן שיש בכך מוקד גירוי לנשלט, שגברים צריכים להיות מפוקחים על ידי נשים במועדי הגמירה שלהם. מי אלה אותן נשים שמעניין אותן הגמירות של גברים שאין להן קשר אליהם. לי אישית זה נשמע מופרך להתעסק בגמירות של אחרים שלא מעניינים אותי.

בקשר להצקות, איך זה ישנה משהו? כשאתה ״מפוקח גמירות״, אתה מסתובב מגורה בטירוף, וממציא משמעויות של שליטה בכל משפט תמים, בכל מבע, בכל סנדל, בכל הסטת שיער. אותו ״פיקוח גמירות״ נועד כדי לאפשר למצב הפסיכוטי הזה להתמשך לאורך זמן, ולא להמשך 5 דקות עד לגמירה, כך שגם הטענה הזו מופרכת בעיני. מעבר לזה, מדובר בגברים, ולא בילדים - הגיע הזמן ללמוד איפוק מטעם עצמכם.

ולבסוף - מדובר בשירות שמקדם פנטזיה מינית גברית, לא במקרה הוא מקובל בתשלום אם הוא לא במסגרת קשר. אני מאמינה שאישה שתסכים ״לפקח״ על זרים שלא בתשלום, לא תעשה את זה עקב כך שזה מסב לה עונג מיני, אלא מכך שהיא זוכה בתשומת לב גברית. נשים ככלל לא מתגרות משליטה כשהיא נפרדת ממושא השליטה. היא צריכה להתאוות, להמשך אל הנשלט ולהתעניין בו באופן מסויים, כדי להתגרות משליטה בו. חבל שזה לא ברור לנשלטים.
מפית​(אחר)
אני חושב שזה מעצים שולטות אפילו כשאין קשר, אולי במיוחד כשאין.
hrgiger
hrgiger • 4 בספט׳ 2019
על הלמה אני לא יכולה לענות, אבל אני כן יכולה להגיד שישנן כאלה ואפילו לא מעט. נכון שלא מדובר בפיקוח למען הקהילה אבל מדובר על פיקוח על פורקן מתוך ראיה ש"ככה זה, גברים לא אמורים לגמור מתי שבהם להם בלי קבלת אישור". וכן, זה קיים.
יש כמה וכמה קבוצות שבהן נשלט שמצטרף מתחייב להינעל גם מבלי שיש שם (בהכרח) קשר אישי וכך גם נעשה השחרור.

וכן, יש הבדל עצום בין מה שבונדמן תיאר - קבוצה בה השולטת יצרה קשר עם אותם נשלטים והם שם למענה לבין מה שמייק תיאר - קבוצה בה אין (שוב, בהכרח) אינטרקציה אישית.
מה שכן אני מתנגדת נחרצות לתפיסה שזה יפחית הטרדות. זה אולי לא ישאיר מטרידים בקבוצה עצמה, אבל זה רחוק מלהפחית הטרדות במרחב הכלובי.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 4 בספט׳ 2019
אני יודעת, שזה קשה, אבל נסה לרגע להכנס לראש של אישה שולטת, שלא מעונינת באיזו 'עיסקה' כספית ולראות את ההצעה שלך מנקודת המבט שלה.
בכל קשר מכל סוג שהוא יש מצב של 'קח ותן' (כאמור לא מדברת על משהו חומרי).
מה בעיניך היתרון וההנאה בדבר ל*שולטת* (חוץ מכביכול למנוע הטרדות)?
מה באמת ימשוך אותה להסכים ל'סידור' הזה עם איזה נשלט רנדומלי ולא מוכר, ולהתמיד בו, לדעתך, גם אם היא סבורה שגברים צריכים להיות מפוקחים?