בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פריקה על פטיש לריחות מסריחים

Mary Jane
לפני 3 שנים • 8 בספט׳ 2020
Mary Jane • 8 בספט׳ 2020
תראה, זו לא פנטזיה נוראית. עדיין יש לאן להידרדר מכאן (;

מאמינה שתוכל למצוא פרטנרית אם תתעקש. עם זאת, זו נשמעת כמו פנטזיה חזקה ומשמעותית עבורך, עם אופציה לא מבוטלת להתמכרות/התאבססות. כתבת שאתה חדש כאן. אם אתה בנוסף צעיר ולא מנוסה הייתי מציעה לחשוב שוב לפני מימוש כלשהו, האם בכלל כדאי להתחיל עם זה, להעמיק, ובפרט, האם אתה מוכן לקחת את הסיכון שמסלול התשוקה שלך עשוי ״להינעל״ על החוויה או על שמץ החוויה ולייצר כמיהה ותחושת חוסר שילוו אותך ואפילו יפריעו לך בהמשך החיים. זה קורה...
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני 3 שנים • 8 בספט׳ 2020

Re: פריקה על פטיש לריחות מסריחים

פטיש מוזר כתב/ה:
היי, אני חדש כאן והייתי רוצה לפרוק משהו שאני שומר בסוד ואפילו הקרובים אלי ביותר לא יודעים על זה.
פרסמתי מודעה לפני שבוע בעבדים מלכות שאני אוהב להריח מטליות וסמרטוטים משומשים, נכון זה נשמע דוחה ומגעיל ומלא בחיידקים אך הריח הזה גורם לי להנאה, איני יודע למה אך הבנתי שיש עוד פטישים מוזרים שדומים לשלי וסביר להניח שאני לא לבד בסיטואציה הזאת.
אני גם אוהב להריח בגדים משומשים של נשים כמו גרביים, נעליים ותחתונים.
התחלתי לאהוב את הריחות אלו בגיל ההתבגרות וככל שהזמן עובר ככה אני יותר רוצה לחוות יותר את הריחות המסריחים.
בעצם החלום שאני מפנטז עליו זה להיות עבד למישהי שתראה אותי כמו רצפה והיא תנקה אותי עם מטליות וסמרטוטים מטונפים, אני יודע שזה נשמע מאוד מגעיל והסיכוי שזה יקרה שואף לאפס.
סורי אם הגעלתי אותכם, הייתי צריך לפרוק את זה.

אתה לא צריך להתנצל על הפוסט, רק על השליחה של התוכן הזה לבחורות שאין להן שום קשר לזה.
meliodas
לפני 3 שנים • 9 בספט׳ 2020
meliodas • 9 בספט׳ 2020
אל תתבייש בכלום.. (כל עוד אתה לא פוגע באף אדם)..
עם זאת, כפי שרשמה ArchAngel הגישה שלך לעניין וההנגשה שלך לצד השני יקבעו..

דווקא את הדברים הקיצוניים ביותר שיצא לי לחוות היו (לרוב) עם נשים לא מהכלוב..

תן בראש.. תזהר מזיהומים..