צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הדייט שלי בדסמית או לא

Temporalis​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 8 בדצמ׳ 2019

האם הדייט שלי בדסמית או לא

Temporalis​(מתחלף) • 8 בדצמ׳ 2019
שלום לכולם,
יש לי שאלה אולי קצת מוזרה - יצאתי היום לדייט ראשון עם מישהי שנראה שיש פוטנציאל להכרות יותר מעמיקה. אבל חשוב לי שבקשר שלי תהיה נגיעה בסדמית ברמה כזאת או אחרת (בדגש על אהבה לשיבארי, אגב).

אז איך מבררים האם מי שהתחלת לצאת איתה היא ונילית, או שיש לה צד בדסמ"י?

אולי אני אומר עכשיו דברים שיצרמו לחלק מהאנשים באוזן, וזה בסדר מבחינתי, אבל אני כבר בן 42 ואין לי המון זמן לבדוק ולהכיר ולהיות במערכות יחסים ארוכות מבלי שאני יודע מה הכוונה בהן ואיזה איכויות לפחות תיאורטית יש בהן, מכיוון שאני רוצה להתחתן ולהביא ילדים תוך שלוש-ארבע שנים. כך שאני צריך דרכים, אם יש כאלה, לברר את העניינים שחשובים לי עבור מערכת יחסים רצינית, כבר די מהר בתחילת הקשר (זה הוגן גם כלפי הבחורות שאני יוצא איתן, כי גם הן כבר בגיל שהן לא ילדות).

אז חוץ מלשים את הדברים על השולחן באופן גלוי, שיתכן שעוד אעשה זאת, האם יש דרכים סמויות יותר להבין האם מישהי היא בדסמית או שיש לה משיכה לבדסמיות? דברים שאתה אומר או עושה שאפשר לענות עליהם באופן בדסמי, אבל אם היא לא בדסמית היא לא תבין שעל זה מדובר או שבכל אופן לא חשפת את עצמך באופן שפגע בפרטיותך?

תודה רבה!
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 8 בדצמ׳ 2019
אני לא חושב שאתה צריך להתבייש בזה שאתה בדסמי(הכוונה לזה שזה לא יפגע בפרטיות שלך כמו שציינת), במיוחד כשאתה רוצה מישהי שתיהיה מחוברת לעולם הזה ואם לא אז לא להיות איתה.. אם אתה באמת לא רוצה לבזבז זמן פשוט עדיף שתדבר איתה ישר על ההתחלה(אני הייתי עושה את זה עוד טלפונית אם הייתי מרגיש זרימה ואם לא טלפונית אז בפגישה ראשונה או שניה):
מה הדבר הכי "מוזר/שונה" שהיא ניסתה ביחסים?
איך היא אוהבת המיניות שלה?
מה היא חושבת על יחסי שליטה?
אם היא מרגישה חיבור לעולם הבדסמ?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 8 בדצמ׳ 2019
הייתי מדברת איתה.
אבל בעדינות. אם קשירות זה הדבר שהכי מדליק אותך, תתחיל משם.
אבל כן, אתה צודק שאין טעם לבזבז את הזמן לשניכם, אז פשוט תדבר, בכנות.
אם הכנות שלך תזעזע אותה - אז זאת תשובה מאוד טובה בשבילך.
    התגובה האהובה בשרשור
טלי35​(שולטת)

בעיניי *ממש* לא טלפונית

טלי35​(שולטת) • 8 בדצמ׳ 2019
AlphaPower כתב/ה:
אני לא חושב שאתה צריך להתבייש בזה שאתה בדסמי(הכוונה לזה שזה לא יפגע בפרטיות שלך כמו שציינת), במיוחד כשאתה רוצה מישהי שתיהיה מחוברת לעולם הזה ואם לא אז לא להיות איתה.. אם אתה באמת לא רוצה לבזבז זמן פשוט עדיף שתדבר איתה ישר על ההתחלה(אני הייתי עושה את זה עוד טלפונית אם הייתי מרגיש זרימה ואם לא טלפונית אז בפגישה ראשונה או שניה):
מה הדבר הכי "מוזר/שונה" שהיא ניסתה ביחסים?
איך היא אוהבת המיניות שלה?
מה היא חושבת על יחסי שליטה?
אם היא מרגישה חיבור לעולם הבדסמ?

בטח לא ישר על ההתחלה.

גילוי נאות: הכותבת לא עשתה דייטים ונילים כבר די הרבה זמן. בדיוק מהסיבה הזו.
hrgiger
hrgiger • 8 בדצמ׳ 2019
שתי הבהרות לפני שאני מביעה את דעתי.
א. אני לא באותו מקום בחיים מבחינת החיפוש של זוגיות ראשית.
ב. אני לא מונוגמית, כך שכן מקיימת מערכות יחסים חדשות/נוספות.

אני אישית מעלה את זה בשיחה כבר בהתחלה, אני מעדיפה לדעת מראש וגם לתת לצאת השני את האפשרות להגיד "זה לא בשבילי" בהתחלה. כשההכרות מתחילה מאתר/אפליקציה אני כן מציינת זאת בשיחות הראשונות (כתובות או טלפוניות).
אחרי שכתבתי את כל זה אני בכלל מבינה ששאלת שאלה אחרת, אז אשאיר ואנסה לענות (:
ישנם אנשים שעושים הקשרים מאוד טוב, אם אתה אחד כזה אז אני מניחה ששאלות על אופי הקשרים שלה בעבר, מקומות בילוי ופלרטוט קינקי יוכלו לרמוז להם. אבל.... רוב האנשים בארון ורוב האנשים לחוצים בפגישה ראשונה כך שקשה לקרוא רמזים.
שלא לדבר על זה שגם אם זיהית קינקיות זה לא בהכרח יעיד על בדס"מ הררכי (במידה ואתה מחפש כזה).
Lanya Colson
Lanya Colson • 8 בדצמ׳ 2019
אני הייתי קודם נכנסת איתה למיטה, ואז מתחילה לברר את גבולות הגזרה.
kyogen​(שולט){צמח בר}
kyogen​(שולט){צמח בר} • 8 בדצמ׳ 2019
בכל פעם שיש עיסוק מיינסטרימי בבדס'מ זה יותר קל. לדעתי, בשנים האחרונות, הכי פשוט להעלות בדס'מ בשיחה בלי להיות מסומן זה לדבר על הסרטים שהיה בהם משהו, להגיע ברשימה ל-50 גוונים ולראות את תגובותיה.

אם יש תגובה חיובית - מאחר וזה סרט כל-כך גרוע - קל להמשיך משם ולדבר על הפער בין התכנים המדליקים לביצוע המאמלל ואז לרדת לגופו של נושא...

שיחה כזו כמובן צריך לנהל כשאתה רואה את התגובות שלה. לא בטלפון.
SoulDinger
SoulDinger • 8 בדצמ׳ 2019
זה פשוט.
ספר לה על אינטרקציה בדסמית שהיתה לך.
ואם קשירות זה הקטע שלך, אפילו עוד יותר קל ויותר פשוט.

ספר לה שהיית במועדון בפראג ז'נווה שנחאי או לונדון, ושהיה שם אקט של קשירות,
שמשהי קשרה מישהו, וזה היה מדליק ומעורר לראות את זה.
או שיש לך זוג חברים, שעוסקים בקשירות, ושהיא קושרת את הבן זוג שלה כאקט מיני.

ותסתכל מה קורה לה כשאתה מספר על זה.
תסתכל על השפת גוף שלה. תסתכל על העיניים שלה, תסתכל עם המבוכה שלה,
תסתכל על האי נוחות שלה.
(כמובן גם תקשיב למילים שלה על זה, אבל לא רק המילים, ושים לב למילים בהקשר של השפת גוף, מה השפת גוף והעיניים אומרות יחד עם המילים )
ותקבל אינדיקציה איפה היא נמצאת עם זה.
משם תחליט איך להמשיך, אם האמירה הזו תשאר כאמירה בודדת וחולפת, בגדר " אני אוהב לאכול גזרים גמדיים מעושנים בשמן גוייאבות מזוקק"
או שהאמירה הזו תקבל המשך שיותר שייך אליך, עם יותר מקום ותוכן, ולא רק למשהו שהעיניים שלך ראו או האוזניים שלך שמעו.
robotz
robotz • 8 בדצמ׳ 2019
היא לא בדסמית .
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 בדצמ׳ 2019
אני חושבת שאין מנוס מלדבר איתה בכנות.
כשאתה רומז באופן שבו אי אפשר להבין שבאופן חד-משמעי התכוונת לבדס"מ, אם היא בעצמה בארון (או סתם לא ממש בוטחת בך כי אתה עדיין זר לה), היא לא תקח את הסיכון ותדבר ישר על הבדס"מ שלה אם היא תרגיש שאתה לא חד-משמעית בקטע ואולי יש מצב שבכלל התכוונת למשהו אחר. זה מאוד מביך להתחיל לחשוף קינק שלך, רק בשביל לגלות שהצד השני בכלל התכוון למשהו אחר.
אתה בעצם מצפה שהיא תפר את פרטיותה ותציג עצמה כבדס"מית (במידה מסוימת), בעוד אתה תשמור על פרטיותך, תשאר עמום ולא תבהיר שאתה כזה, וזה די לא פייר לצפות שהיא תעשה בעצמה משהו שאתה לא מוכן לו.

ורם אם יהיה לה קצת יותר "אומץ", מרמיזות אתה תקלוט רק פירורים של מידע שלא יתנו לך תמונה מלאה לגבי האופק המיני שלכם ביחד.
גם אם יתקבל הרושם שהיא כן קינקית, אתה לא תדע ככה אם הקינקים שלכם זהים. אולי היא אוהבת לשלוט או להישלט, אבל לא בדרך שלך. אולי שיבארי זה ה- turn off שלה.
אולי היא סתם אוהבת לקבל איזה שני פליקים במיטה אבל ממש לא הייתה רוצה לעשות מזה בדס"מ. אולי בכלל סתם התנסתה איזה פעם לצורך הסקרנות אבל מאז זה לא מדבר אליה יותר.
יש הרבה "אולי" שהדרך היחידה לקבל עליהם תשובה חד-משמעית זאת שיחה כנה.

כמובן שאל תיפול עליה "משום מקום" עם נאום על בדס"מ. כן תגשש את דרכך לשם בהדרגה למשל דרך הומור או התייחסות למדיה פופולרית, אבל ברגע שאתה שם ואתה רואה שהיא נינוחה- אל תרמוז, תגיד את מה שאתה באמת רוצה להגיד.