סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פטיש שאין לו הסבר.

דניאל השובב
לפני 4 שנים • 9 בספט׳ 2019

פטיש שאין לו הסבר.

דניאל השובב • 9 בספט׳ 2019
יש משהו שעושה לי את זה ממש.
נניח אני מכיר בחורה , או שיש לי ידידה מסויימת שיש לי אליה משיכה , אבל המשיכה לא הדדית מהצד השני. במידה וזאת משיכה חד צדדית יש לי נטייה לרצות לשמוע על החוויות המיניות של אותה בחורה , ולהרגיש רע עם זה שהיא שוכבת עם גברים אחרים ולא איתי.יש לי נטייה להתעניין בחיי המין שלה - משהו שגורם לי הנאה מצד אחד , וכאב מצד שני.
הפטיש קצת התרחב , באיזשהו שלב התחלתי לרצות לשבת עם אותה בחורה שדחתה אותי על רקע רומנטי לבירה / גלידה ישר אחרי שהיא הייתה עם מישהו. - לשבת איתה בבית קפה או סתם בפארק , לדבר איתה להרגיש משיכה עזה כלפייה , ולדעת שלפני 10 דק היא ירדה למישהו שהוא לא אני. משהו שיכול לגרום לי להרגיש די נחות , אבל מצד שני זה משהו שמאוד יעשה לי את זה המחשבה שאני נמשך אליה , והמשיכה לא הדדית והיא הרגע הייתה עם מישהו אחר משגעת אותי.. ( בקטע טוב ).
כמו כן שיתפתי ידידה בנושא , והיא די הסכימה לזרום עם זה , ידידה שמאוד נמשך אליה..
היא פשוט אמרה לי בערך מתי היא פוגשת סטוץ שלה , ופשוט התקשרתי אליה בזמן שהיא הייתה איתו.
תוך כדי שהיא עונה לי ומדברת איתי אני שומע איך היא יורדת לאותו סטוץ. תוך כדי הירידה היא מקנה לי את המינימום של התשומת לב - משהו שפשוט עשה לי טוב , מסיבה לא מובנת בכלל חח..
אני לא מתבייש בפטיש שלי , פשוט הרגשתי צורך לשתף אותו איתכם , לשמוע אולי מה דעתכם ואולי לראות אם יש אנשים שחולקים איתי את אותו הפטיש icon_smile.gif
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 9 בספט׳ 2019
זה פטיש מאוד נפוץ בקרב גברים נשלטים. נמצא בסביבה של הפטיש קאקולד (נכתב לעתים קוקולד, קוקהולד וכדו'). חפש.
בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
Temporalis​(מתחלף)
Temporalis​(מתחלף) • 9 בספט׳ 2019
נראה לי שהשימוש במילה פטיש היא קצת לא מדוייקת פה, פטיש לפי הבנתי זה משיכה לאיבר או חפץ מסויים. נראה לי שמה שאתה נהנה ממנו זה משהו ברמה הריגשית יותר.
Ollie​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 10 בספט׳ 2019
Ollie​(נשלטת) • 10 בספט׳ 2019
ההגדרות למילים פטיש וקינק לא בדיוק חד משמעיות. גוגל מביא כל מיני פירושים. אחד מהם הוא שקינק זה משהו שאתה נמשך אליו, נחמד לך לחוות אותו, ופטיש זה צורך ממשי, שאתה לא יכול בלעדיו.
ככה שלעיתים קרובות משתמשים במילה פטיש בלי קשר לחפץ.
Snitch
Snitch • 10 בספט׳ 2019
יש לך פטיש פריינדזון :}
דניאל השובב
דניאל השובב • 10 בספט׳ 2019
Snitch כתב/ה:
יש לך פטיש פריינדזון :}

יש לך רעיון איך אני יכול להכיר את הפטיש הזה לעוד בחורות ?
חוויתי אותן רק מספר פעמים..
כמובן השאלה מתייחסת לכולם