סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם בחוויה *שלכם* זה לגיטימי?

איה74
לפני 4 שנים • 10 בספט׳ 2019
איה74 • 10 בספט׳ 2019
זה מוזר כשמסתבר שמדברים עליך, אבל זה מה שקורה כשכולנו מסתובבים באותם מעגלים.
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 10 בספט׳ 2019
זה דיי גועל נפש,
לא מבין את הגורם המאשר מטעם עצמו לחלוקת פרטים ומספרי טלפון,
אני הייתי רותח.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 10 בספט׳ 2019
Pollux​ לא. לא חולקו מספרי טלפון. חלילה.

איה74 כתב/ה:
זה מוזר כשמסתבר שמדברים עליך, אבל זה מה שקורה כשכולנו מסתובבים באותם מעגלים.

אני לא תמימה שחושבת שאפשר לעצור אנשים מלרכל על אחרים.
אנחנו בני אדם ואנחנו מרכלים - בשאיפה מרכלים באופן הגון כלומר כזה שלא עושה אאוטינג לאחרים.
בטח ובטח בעולם שלנו שאנשים בו כל כך דואגים לדיסקרטיות שלהם.

אבל (וזה אבל גדול!) לא לקחת עלי בעלות כשאין על מה. "אני מכיר אותה" (לא מכיר!) "אני במעגל שלה" (לא במעגל!!) "אני אזרוק לה מילה" (אימוג'י של כאפה).
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 10 בספט׳ 2019
תשמעי את התיאוריה שלי בנושא .

ה Bdsm ,מקומו הוא ב "אנדרגראונד".
תפקידו להיות סודי ,ומחתרתי ,סודי ,ודיסקרטי,באופן מוחלט .כל אישה ,ואיש שמתעסקים בבדסמ" ,זה אמור להשאר בגדר "סוד כמוס".
ה bdsm היה וצריך היה ,להיות נחלתם וחלקתם של שבט קטן ,מצומצם ,ע"פ,קודים בסיסיים .שבהם דיסקרטיות היא ,"כרטיס הכניסה ",ההישארות שלהם מותנית כאשר דיסקרטיות תשמר .

ישנה בעיה חמורה שנוצרה בתחום,והיא בלתי אפשרית לתיקון ,לעולם .
לתחום הבדס"מ ,פלשו ,ונילים ,סקרנים,מציצים,אנשי הסווינגרס,ויתר אנשים שהוכנסו אל מתחם הבדסמ".

בהשראת האינטרנט ,המועדונים,והמסיבות ,וכו'.
נגמר עידן ה "אנדרגראונד".

בחדר הכושר "אברי בודי",היו מיתאמנות לצידי כל בוקר ,שני מלכות סדו ,אחת מהן גרושה שהיתה מגיעה עם הילדה שלה בת ה 7 ,והיה מתאמן שם איזה אדם ,שערב לפני ראה איתי בדנג'ין ביפו ,בהופעה על הבמה .

נחרב עלי עולמי .
יותר לא חזרתי אל המועדון ביפו .ומאז ועד היום לא אראה פני בשום מסיבה .
למה ? ככה .
לא כי אני שם על מישהו ,או ,מישהיא ,שידעו במה אני ,או שאני בבדס"מ .לא זו הסיבה .
הסיבה היא שאני אחליט אל מול מי אני רוצה להחשף .

אין דסקרטיות בבדס"מ .
יש לי ידידה בדסמ'ית ,שמפעם לפעם אני הולך לבקר אותה .ואז שמונה שעות היא קודחת לי במוח ,על כל אנשי הקהילה ,היא מביאה לי שמות מלפני עשר שנים .והיא מעודכנת בהכול .אני אומר לה גברת .את מודעת לזה שאת מדברת לשון הרע טורבו ?את מוכנה לעצור ולהפסיק ?...לא !היא ממשיכה וככה שנים היא מדברת לשון הרע בלי סוף על הקהילה .
הבחורה חולה .מסכנה .

יש לי 4 ידידות משותפות העוסקות בבדס"מ ,מזה כ 13 שנים .ואני נפגש עם כל הארבעה לסירוגין ,ותמיד אני מזהיר כל אחת מהן ,אל תגידי לשלוש האחרות .
לא סיימתי הבקשה ,וכול השלושה מעודכנות ..
וככה זה שנים על שנים ככה .
אחת מהן נדפק לה השכל ,מרוב סשנים של ביזאר קשה ,וסטרפאון שהיא מעבירה לעבדים.

המילה קקה ,היא אומרת ביום מעל מאה פעמים .
יש לי קקה .איפה העבד שיבוא ,שאעשה לו בפה ..
היא מדברת אל גברים ,כנקבות.וצוחקת כמו מטורפת ,ישנה 16 שעות ביממה .וככה החיים עוברים.
שאלתי אותה ,למה הפה שלך יורק אש לכול עבר?אולי תיסתמי את הפאקן פה המקולל שלך?
היא אמרה .אין לי שליטה על הפה שלי .
הסברתי לה עשרות פעמים .
את צריכה לשמור על הפה שלך .
חצי תל אביב הוונילית ,כבר שומעת אותך ,ואת לא בולמת.
תפסיקי עם זה כבר .האדם כאשר בא אלייך לסשן הוא אדם אחד .ומעבר לסשן הוא אדם מס שתיים.
תשמרי על הכבוד שלך .ועל הכבוד של מי שמאכיל אותך .
זה לטובתך .
אין .היא לא משתנה .ולא קולטת .ולא לומדת.

אתמול בלילה .הייתי אצל אחת מהן.יש לה עבד שמשלם לה השכירות ,כל חודש .ואני עמדתי במטבח ,בשלתי לה מרק,העבד ליקק לה רגליים ,ואז באקט הסיום,היא אומרת לו ,בוא עבד דחוף האף לתחת שלי ,יש לי פלוץ .
הפליצה לו בפה ,שילם לה שכד",לחודש,ושלחה אותו הביתה.

בבוקר היא אומרת לי שהיא קובעת תור לפסיכיאטר.
יש לה התקפי חרדה ,והיא בודדה,ורואה דברים בלילה ,בתוך הבית שלה .
וגם ציינה ,שמלכה נוספת שאנו מכירות ,מטופלת מזה שנים רבות אצל פסיכיאטר,והיא כל בוקר לוקחת כדור קונצרטה .
המדובר באותה מלכה שעושה קקה רק בפה של עבדים,ולעולם לא באסלה.
וככה הם מדברות ומסמסות ביניהן ימים ולילות .למי יש קקה ,ועל מי הם עשו את הקקה .
וכל העבדים הם מתיחסים אליהן בלשון נקבה .
מצאתי עצמי מספר פעמים עימן במקומות ציבוריים,או במונית ,והן מדברות אלי כנקבה ,וקוראות לי יאגריזלדה,גריז ,גריזוש ..
אני אומר לה ,את מפגרת או מה ?מה את מדברת אלי כנקבה ,אני עם כיפה על הראש,נדפק לה המוח ,או מה?
אין עם מי לדבר.
הבדס"מ ,דפק להן את המוח .הן באופוריה ,הן מסודרות כלכלית .והן לא רואות בעניים .הנשים הללו .וזה כמעט בלתי אפשרי לעזור להן .והן כולן יושנות כמו כלבות לבד בבית במיטה .
לאף אחת מהן אין בן זוג .
ואף אחת מהן לא ראתה זין בתוכה .מזה כשנים רבות .
אחת מהן לא תאכל שלוש ימים ,רק כי מיתעצלת לקום לפתוח את המקרר,ומיקמצנות כרונית ,לא תלך ותירכוש לעצמה אוכל אפילו...

אני בדיעבד מטפל בכול ה ארבע מפגרות הללו .מתוך אמפטיה ורחמים בעיקר .וגם בגלל שאני שבוי בטירוף הזה ,במו עצמי .
אין דסקרטיות .הן רכלניות ,והן משתפות הכול ,זו עם זו .
יש להן וואטס אפ של שש בנות .והן הכול יודעות .
אני אצל Xלא עוברת דקה .מצלצת W ואומרת לה ,גריז אצלך?
ואני דקה לפני בקשתי מ Xלא להגיד ל Wשאני אצלך .
אי אפשר להסתיר סוד מכנופיית השולטות הזו.
ניסיתי ,אין ספור פעמים להתנתק .ואין ספור פעמים מצאתי עצמי שב על עיקבותי עם הלשון בחוץ .
סטטיסטית ,במהלך שבוע ימים ,אני ישן בביתי מתוך שבע לילות ,רק שלוש לילות .
ביתר הלילות אני פעם אצל זאת ,ופעם אצל האחרת .כל לילה מישהיא מהן מזעיקה אותי להיות לה לחברה .
ואני לא יודע ,ולא מכיר את המילה,לא .
וזה סיפור של שלוש שנים רצופות שזה כך .

ואם נלך אחורה ,זה בעצם סיפורם של אנשי בדסמ",רבים מזה כעשרים שנים ויותר ,ואני בתוכם .
לא יושנים בלילה .
הולכים לישון לא לפני ארבע בבוקר .
וכל הזמן דיבורים על מלכה זו או מלכה אחרת .

לא מזמן מצאתי עצמי יושב אצל איזה מלכה בצפון .מלכה חדשה 4 חודש בתחום .והיא מתחילה לטנף על מלכה אחרת מהצפון ,שהיא עשרים שנים בתחום .
מיד נכנסתי בה בכול העוצמה .
אמרתי לה .תגידי יחתיכת בטטה ,מי את שתגידי עליה זקנה ?הצפון של אבא שלך ?הצפון של אמא שלך?
מי את שתדברי עליה בכלל ?אני חבר שלה לשעבר ומכיר אותה מהיום הראשון שלה בבדס"מ .היא לא דיברה עלייך ,ומי את שתדברי עליה .ומאיפה באה לך שינאה עליה ,בעוד,שהיא לא עשתה לך כלום ,מעולם .
אני לא רוצה שהיא תהיה קיימת ,למה היא משקרת בגיל שלה ואומרת שהיא בת 28,בעוד שהיא בת 50.
אמרתי לה .היא בת 42 ,וזה לא עניינך למה היא משקרת בגיל שלה .ומעבר לכך את בעצמך שקרנית .שאת מלכה מקצועית ,בעוד שאת שפחה .
ואת חושבת שאת כוסית ,בעוד שאת בטטה חילווה .
ואת בת 34 ומשקרת גם את בגיל שלך .
תיסתמי את הפה שלך ,ותיתעסקי בעניינים שלך ,ואל תדברי לא מטוב ולא מרע על אף אחד ואחת בתחום.
תתביישי לך ,אמרתי לה .
דוך בתוך הפנים את האמת לאמיתה .

בייסיקלי ,האנשים לא מבינים מה זה לשמור על הפה שלהן .והן אף אחת לא מאושרת בחלקה .וחלק נכבד מהעבדים בעצמו רכלן חסר תקנה ,וזהו בעצם המצב שך איך נראים הדברים מהמקום של אותם אנשים שעד ארבע בבוקר מרכלים על אנשי הקהילה.

מצאתי עצמי יושב עם שניים מהם ,ועם שניים אחרות ,ועם עוד שלושה אחרות ,ואני שומע תכנים של שנאה יוקדת מיכנגד לעבדים.
אמרתי להן .תגידו לי אתן לא מתביישות ,אתן מטנפות על מי שמכסים אתכן בכסף ?אתן מטנפות על מי שמאכיל אתכן? מהיכן השנאה הזאת ?
אחת מהן ענתה לי .איזה שנאה ?
עניתי לה ,האוזניים שלך שומעות ,את מה שפיך אומר?או שנטרפה עלייך דעתך?
צבא לא עשית .באת משכונת עוני מאיזה חור ,את בחורה פשוטה ,הגעת אל הבדס"מ ,הרימו אותך על כפיים מס',עבדים ,וקצת היסתדרת בחיים .
למה את כזאת ? למה ככה ?
יש עוד אין ספור נושאים על מה לדבר ,חוץ מעל עבדים .
אין עם מי לדבר .אין למי להסביר.
תמיד שמצאתי מלכות מדברית על מלכות אחרות ,זה הגעיל אותי ,מפני שכל אחת ואחת מהן יש לי עימה ,מאות ואלפים של שעות של ביחד ולבד .
וכל אחת ואחת מהן היא אדם בפני עצמו .
ותמיד באה אחת משום מקום ,ופותחת פה על השניה .
והן כולן אותו הדבר .מטנפות זו על זו ,נון סטופ .
ומשחקות אותה חברות זו של זו .

מצאתי עצמי לא מפחד מזרע לבטלה .
לא מפחד מחטאים ספציפיים שיש בבדסמ".
מצאתי עצמי מבוהל מהחטא הנורא מכול שהוא "לשון הרע".
אז אין דסקרטיות ,ואין סודות בבדסמ",וההפסד הוא של כולם .
אין אפשרות.לעזור להן .
אין אפשרות שיבינו את חומרת הדברים,ואת הכיעור הרב ,בדרך הדיבור שלהן .
ניסיתי עשרות ומאות פעמים להסביר להן .תסתמו את הפה שלכן .ולא הצלחתי .
אמרתי לאחת מהן ,תדברי עימי על נושאים ,לא על אנשים,היא בהתה בי במבט חולה,והמשיכה לדבר על אנשים ,ולא על נושאים .אמרתי לה זה לשון הרע שתדעי לך,והמחיר הוא יקר .והיא הטיחה בי מה לשון הרע ?
אמרתי לה אסור לך לדבר על אף אחד ואחת .לא מטוב .ולא מרע .זה לשון הרע .
והן ממשיכות בכך ,יום יום ,לילה לילה,שעה שעה .
זה המציאות העדכנית ,מאיש שטח ,שמכיר אותן ,וחי עימן ,וישן עימן ,בעל כורחו .
טלי35​(שולטת)
פעם ראשונה שאני קוראת עד הסוף את מה שאתה כותב (למה כזה ארוך אחי ללממההה?)

אז קודם כל יש בזה משהו.
כשחיים רק בדסמ העולם בחוץ יכול להפוך לטפל וחשוב להמשיך לחיות גם בעולם האמיתי. שיהיו לך עיסוקים וחברים ונושאי שיחה וניליים. למען השפיות הנפשית.

שנית, לשון הרע זה תמיד מבאס.
זה מוריד את הצד המדבר, הצד השומע והצד שמדברים עליו.

שלישי ואחרון - יופי.
עכשיו בא לי כנופיית עבדים (:
סווריןן
סווריןן • 10 בספט׳ 2019
טלי, אולי החמצתי משהו כאן, אבל לא ראיתי מהתאור שלך לשון הרע או רכילות. אם הבנתי נכון, שיבחו אותך וסיפרו לך על מצב שחלקו לך שבחים במשותף. ההודעה שקיבלת היית בכלוב, לא בטלפון פרטי (אם הבנתי נכון). אני מתקשה לראות היכן הפגיעה בכל זה.
טלי35​(שולטת)
אכן לא חולקו מספרי טלפון ולא אמרו משהו רע. להפך - החמיאו.
סווריןן
סווריןן • 10 בספט׳ 2019
אז הלוואי על כולנו, לא?
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 10 בספט׳ 2019
הם מחמיאים כאשר זה פנים אל פנים ,אבל מאחורי הגב הפיות שלהם ,כחרב פיפיות ,ושנאה יוקדת,
התחלת האסון ,היא מעצם החשיפה ,לעין הציבור .
משם אין דרך חזרה .
יש להם טכניקות.לחשוף את קהילת הבד"סמ .
ואחכ",לסחוט את האנשים למניפולציות שאין להם התחלה אמצע וסוף .
אני שוקל מילים ,ומחזיק עצמי .ממש .
חשיפה של אנשי בדסמ",אם איננה ממש לצורך קריטי ,יש בגינה ,השלכות חמורות .

אחת מהמלכות שאני מכיר שנים רבות ,היא ג'דה כזאת ,מפלצתית כזאת ,אחת שחושבת שתסדר ותתקן את כל העולם .הטיפוס הוא מזל קשת ,שנת הנחש,ילידת 89.
מאותו היום שלמדתי אותה אסטרולוגיה ,ואת השנה הסינית של האדם .היא כל אדם שפוגשת שואלת אותו מה התאריך.לידה .והיא כבר יודעת הכול על האדם .
לא מזמן הראתה לי תמונות ,וסיפרה לי על מלכודת שתפרה לי אשה אחת מוכרת ,כאשר לקחה אותה אל אשה אחרת ,והן ניסו להוריד אותה ,עם איזשהיא פעולת "כישוף",
אמרתי לה ,את ?החכמה ,המלכה הנערצת ,עם הרגליים הארוכות ,והתחת שלך ,וכל הפה שלך ,וכל השכל שלך,וכל הפולקע שלך? את שני נשים כמעט הורידו אותך ?
איך קורה לך כזה דבר?
שאשה אחת הכרת במועדון ,לוקחת אותך לאשה אחרת שתוקפת אותך לאקט לסבי ?ואת מוצאת עצמך זרוקה ברחוב נמלטת על נפשך .את זו הגיבורה שצוחקת ומרכלת על כל העולם הבדסמ",איך קורה לך כזה דבר?

תבדקי את "הקארמה",שלך ,מתוקה ,
תמיד תבוא מכשפה מתוחכמת ממך ,שתחזיר לך .
מכשפה אחת שסוחטת עבדים .לקחה אותה למכשפה אחרת ,דתלשי'ת ,גרושה שמנה ,בדירה ענקית ומבולגנת להחריד ,בדרום המדינה .
אמרתי לה .תראי לי את התמונות של שני הנשים הללו .
מה תאריכי הלידה שלהן ?
ושאלתי אותה לשני אופציות .
את רוצה נקמה בהתאם ?
או ,את בוחרת לוותר להן ,ולהחליק את מה שהיה ,ולסלוח?
תחשבי טוב טוב טוב ,לפני שאת עונה לי .
אני יעצתי לה לא לנקום .אלא לסלוח .
למזלה ,היא שמעה לעצתי .לוותר ולסלוח .

מי שחושב שיש דסקרטיות בבדס"מ ,שימשיך לחלום .מהרגע בו ,התחיל נושא המסיבות ,אין יותר דסקרטיות .
הייתי עם איזה אחת שגררה אותי למסיבה אחרי שנים רבות של שכנועים.
והיא כמו מוניטור מכירה את כולם .
זה זה זה ..וזאת זאת זאתי .והיא ככה וההוא ככה .
רנטגן ממש .והכול מאחורי הגב .ובפנים נשיקות וחיבוקים .
בושה וחרפה ממש .
זה אוהב בתחת .וזה אוהב רגליים .וההוא בגדי נשים .הכול מידע כמו ספר פתוח .שזורם כמו מים מהפה של אחת אל השניה .
גמדי
גמדי • 10 בספט׳ 2019
אני יכול להבין אותך טלי אם כי אני אישית הייתי מוחמא.
ייתכן ואותו אדם עשה פה טעות. טעויות קורות לכל אדם.
הבהירי לאותו אדם את החוויה שלך מזה ובקשי שלא יחזור על כך.
החיים קצרים מידי בשביל לדאוג לטעות, תקני אותה או שהשמידי אותה, הבחירה בידייך, כל בחירה ותוצאתייה.

אני בטוח שבכל דרך שתבחרי תמצאי את עצמך במקום טוב יותר.
מצטער שנאלצת לחוות את זה ומקווה שזו הפעם האחרונה שתרגישי כך.