סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלה בזמן משגל- חכמת המונים

Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 19 בנוב׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 19 בנוב׳ 2019
כאשר ישפטו את האדם .
על הזיונים שלו ,יקחו בחשבון שהוא בסהכ",בן אדם .עם גוף ונפש .ויש לו תאוות וצורך ורצונות,משלו .

אבל ,כאשר ישפטו את האדם ,על המילים שיצאו מהשפה אל הפה והחוצה .

שם לא יעזור לו הטיעון שזה גוף וזה צורך וזה הנאה ,וזה הנפש הישתוקקה לה לתאוות בשרים.

שם כאשר הוא ישפט על מילותיו שיצאו מפיו.
לא יבוא סניגור לעזור לו .
כאשר ישפט על כל מילה רעה שהוציא מפיו אל זולתו .

אז לכל החכמולוגים שמשלבים במין שלהם .
מלל מכוער .

הכול מוקלט .הכול מוסרט בתיעוד טכנולוגי המקדים את זמנינו בטכנולוגיה סופר חדשנית .וזה קיים בכל בית של כל אדם .
ועם הכול מה האדם אמר יבואו עימו חשבון...

מכירים את המושג.
"אוזניים לכותל "
"כי עוף השמיים,מוליך הכול "

???
לימים כאשר ישפט האדם .יעיד כנגדו עוף השמיים שחק מעל ביתו
.וקירות ביתו יעידו כנגדו .
והמצעים שעל מיטתו ,יעידו כנגדו .

מכירים את המושג .
"כי כבודו מלא עולם ".
?

הוא לא שם בשמיים .
הוא בכול מקום .בחדר ,בסלון ,באמבטיה,בשירותים,בבית הזונות,במועדון,בבית המדרש,בכנסיה,במסגד,ובמשרד הרואה חשבון ,הוא מימינך ,משמאל ,מעל,מתחת,בתוככך,ומחוצה לך ,בלחם ,במים,בעץ,בבעלי החיים ,בטבע ,ובמעל הטבע .

אז בפה .אומרים רק דברים טובים .
ואם אין מה להגיד ,שותקים .

כי מילה שיצאה מהפה זה בדומה לכדור שנורה מאקדח
אי אפשר להשיב את הנאמר .

שששש שששש.ששששש...

והמבין הבין .
והמבינה הבינה .
ומי שטרם ,בבוא היום ,יבין .

תתחילו להוציא מילים יפות מהפה גם בעת המשגל .
אולי יצאו לכם ילדים יפים ,חזקים ,חכמים,ומוצלחים.
ולא מפלצות מרושעות ,ואכזריות ,שכל היום עושות מוואהה באינסטה . ומרוכזים בלנקר עניים לזולתן...

יש קשר ישיר לתוצר ,שנוצר .
בגין ,המלל שנאמר .
לכל כדור יש מטרה .
המטרה היא במרכז המצח .
של אותו האדם שאמר את מה שאמר .
כי חשב לו לתומו שמותר לו לאמר הכול .

אז הוא טעה !
סָטירה​(אחרת)
סָטירה​(אחרת) • 19 בנוב׳ 2019
ברשות מלומדי, אחלוק ואנמק (אמל"ק למתעייפים- שיקרו לכם לגבי הנחש):

אין מפרידים בין מחשבה, דיבור ומעשה הם הרי לבושים שונים של אותה המהות.
וזה הרי כל עניין מגדל בבל, שקראנו יחד ממש לא מזמן. ומי שיבין יבין ועבור מי שלא, אסביר:
הרי איך תגיד, האל פחד מאנשי בבל? זה לא ייתכן. אין מגדל שיכול להגיע לשיעור קומתו. אין אדם שיכול לחקות את האל באמת, ולא את הבריאה. רק יוכל, אולי, לתפוס צל צילה של מידתו הטובה.
ולכן! הפריד ביניהם, הרס את המבצע ובלל את האדם לעמים ולשונות- לפי שהצטער לראות אותם מפקחים זה על זה ברודנות וברשע, שולט על שולטת, נשלטת על נשלט (בהשאלה, לשם הטרמינולוגיה), בלי תיאום ובחירה, פטיש על פטיש ומסמר על מסמר. כך
לא יוצרים. רצה לראות אותם 'בונים' יחד בניין קיים, ולא בית רעוע המושתת על חציי רצונות וחציי תאוות חד צדדיים. לא.
אמר להם (בהשאלה): נבלול אתכם עד שתוכלו באמת להקשיב האדם לרעהו, לדבר איש אל חברו לפי השפה הנעימה לו, בלי שיפוטיות ורודנות. לכן הסביר הלל הזקן למה נמשלה כל התורה כולה.
מאז אנחנו מחפשים שפה משותפת, בחדרי חדרים, עד שנמצא יחד חן וחסד ורחמים (אם יודעים על איזו שולט/ת ליפול). זה גם עניין הניצוצות שיש להשיב! הרי היהודי הוא לא נוצרי, אם הוא חוטף סטירה תהיה בטוח שזה בתנאים שלו ומתוך שמחה ובחירה חופשית, ולא תיאולוגיה מבאסת של חרדה וחמלה מוקצנת. שמחה.
ונצטווינו לשמוח, לא רק דרך לימוד תורה אלא גם בסעודה ומשתה ומשגל טהור! חומר. מתוכו נובעת רוח. מתוך שלא לשמה, בא לשמה.
וכמו שלא כל הסועד אוכל רק קייל אלא גם שוקולד,
ולא כל השותה מתנזר ושותה רק מים חיים,
כך גם השוגל עושה דברים שהם בבחינת מבירא עמיקתא לאיגרא רמא, הפוך מאיך שמתרסקים. כל עוד, כמובן, יודעים לבחור בשותפ/ה הנכונ/ה.
וזה גם עניין חווה והנחש, שהרי ברור כאן היטב מי הייתה הקורבן במעשה (חוץ מאולי לתרבות הרבנית האנכרוניסטית) ומה היה הנחש אם לא חיה-זכר (הרי למה דומה הנחש?? פה באמת מיותר להסביר)- ערמומי, שולט, שלא עשה בהסכמה ולא בבטיחות ואמר לה, לאם כל חי, לעשות ההפך ממה שצריך? רצה שתיכשל הגדולה בכישלון הקטן. ושם צלחה עצת רשעים.
פה זה להיפך. פה מתקנים.
זו לא השפלה אמתית, רק לכאורה. זו פגיעה מוגבלת ומכוונת, היתולית, שעניינה תקשורת, ותקווה שהנה כי כן ניתן לחשוף גם את התהומות העמוקים ביותר בנו ולהתקבל בשמחה! על ידי הפרטנר/ית. זה לא זלזול ולא ניבול. לפחות, לא יותר מהסקס עצמו- ואין מקום להתיר את המעשה ולאסור על הדיבור ועל המחשבה.
ואם הייתי אומרת את כל זה לגמרי סתם, בלי אחריות, אז לא היו קוראים לי סָטירה, אלא, אולי, פרודיה.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 19 בנוב׳ 2019
איך מגדל בבל נכנס פה לתמונה ,תמוה תמיהה גדולה ,ידרוש עיון..
החברה הללו של דור הפלגה ומגדל בבל .
המשימה הסודית שלהם לשבור לינקים .
לעלות לשמיים לפרוץ את ההארד דיסק ולשבור את הלינקים של מערכת המטריקס.
הם גמרו בכך שהיתגלגלו כ -קופים.
הם היו מכשפים גדולים והיו בקיאים ברזי כישוף וקבלה מעשית .
באשר לשאר ,דרוש עיון .כי צריך להביא אסמכתאות לכיתובים כאשר יש אסמכתאות מכנגד לכתובים .
הכול ברור וזורם חלק חלק .
ה"ה, באשר לנושא הנחש מינו מגדרו ומזימתו
דרוש עיון .
taojelauobr
taojelauobr • 19 בנוב׳ 2019
הייתי בדירה של בחורה כשעה לאחר ששכבה עם גבר אחר
בשלב מסוים מצאתי את עצמי קשור למיטה בארבע נקודות אחיזה , ערום ומרותק .
היא התיישבה על הבטן שלי , סנטימטר בודד מכיפת הזין ושאלה מה אני מוכן לעשות כדי שהיא תרכב עליי .
כמו גבר נשלט טיפוסי עניתי את התשובה היחידה במקרה הזה - הכל !
היא רכנה לעבר השידה שלצד המיטה ופתחה את המגירה ושלפה משם משהו .
היא החלה למקם את עצמה מעליי , מכניסה אותי באיטיות לתוכה , אבל לא עד הסוף .
תוך כדי חשפה מה שיש לה ביד . קונדום שקוף מלא בזרע טרי .
אני זוכר את הרתיעה שלי ואת תחושת הסכנה בעודה דוחפת את זה לפה שלי בכוח
מהדקת את כף היד על הצוואר ומכסה את שפתיי בנייר דבק .

התחושה הייתה גועלית , מפחידה , תחושה של חוסר אונים
ניסיתי להתנגד לברוח , אבל הייתי קשור היטב והיא מעליי .
לזכותה אומר שהיא מיד שאלה אותי אם אני רוצה להפסיק
תוך כדי שהיא מזיזה את האגן בתנועות איטיות ומעגליות
סימנתי לה עם הראש שאני רוצה לסגת , להפסיק
אבל ככל שהיא רכבה עליי יותר כך , העונג המיני נעשה טוב יותר , חזק
והתלבטתי פחות ופחות . כשחזרה על השאלה שלה אם היא יכולה להמשיך לזיין אותי
ושזה בסדר להפסיק , אבל זו ההזדמנות היחידה שלי איי פעם לשכב איתה
הנהנתי כן , פעם אחר פעם .

אני לא יודע מה היה יותר משפיל : תכולת הזרע של גבר אחר שנשפכה בפי ,
הסטירות שנתנה לי בעודה מכנה אותי זונת שפיך
או הפסיכולוגיה שהפעילה מולי לגבי כמה אני מכור לזה
שעכשיו לא אוכל יותר לקיים יחסי מין עם אישה בלי קונדום מלא בפה .
סווריןן
סווריןן • 19 בנוב׳ 2019
סָטירה כתב/ה:
ברשות מלומדי, אחלוק ואנמק (אמל"ק למתעייפים- שיקרו לכם לגבי הנחש):

אין מפרידים בין מחשבה, דיבור ומעשה הם הרי לבושים שונים של אותה המהות.
וזה הרי כל עניין מגדל בבל, שקראנו יחד ממש לא מזמן. ומי שיבין יבין ועבור מי שלא, אסביר:
הרי איך תגיד, האל פחד מאנשי בבל? זה לא ייתכן. אין מגדל שיכול להגיע לשיעור קומתו. אין אדם שיכול לחקות את האל באמת, ולא את הבריאה. רק יוכל, אולי, לתפוס צל צילה של מידתו הטובה.
ולכן! הפריד ביניהם, הרס את המבצע ובלל את האדם לעמים ולשונות- לפי שהצטער לראות אותם מפקחים זה על זה ברודנות וברשע, שולט על שולטת, נשלטת על נשלט (בהשאלה, לשם הטרמינולוגיה), בלי תיאום ובחירה, פטיש על פטיש ומסמר על מסמר. כך
לא יוצרים. רצה לראות אותם 'בונים' יחד בניין קיים, ולא בית רעוע המושתת על חציי רצונות וחציי תאוות חד צדדיים. לא.
אמר להם (בהשאלה): נבלול אתכם עד שתוכלו באמת להקשיב האדם לרעהו, לדבר איש אל חברו לפי השפה הנעימה לו, בלי שיפוטיות ורודנות. לכן הסביר הלל הזקן למה נמשלה כל התורה כולה.
מאז אנחנו מחפשים שפה משותפת, בחדרי חדרים, עד שנמצא יחד חן וחסד ורחמים (אם יודעים על איזו שולט/ת ליפול). זה גם עניין הניצוצות שיש להשיב! הרי היהודי הוא לא נוצרי, אם הוא חוטף סטירה תהיה בטוח שזה בתנאים שלו ומתוך שמחה ובחירה חופשית, ולא תיאולוגיה מבאסת של חרדה וחמלה מוקצנת. שמחה.
ונצטווינו לשמוח, לא רק דרך לימוד תורה אלא גם בסעודה ומשתה ומשגל טהור! חומר. מתוכו נובעת רוח. מתוך שלא לשמה, בא לשמה.
וכמו שלא כל הסועד אוכל רק קייל אלא גם שוקולד,
ולא כל השותה מתנזר ושותה רק מים חיים,
כך גם השוגל עושה דברים שהם בבחינת מבירא עמיקתא לאיגרא רמא, הפוך מאיך שמתרסקים. כל עוד, כמובן, יודעים לבחור בשותפ/ה הנכונ/ה.
וזה גם עניין חווה והנחש, שהרי ברור כאן היטב מי הייתה הקורבן במעשה (חוץ מאולי לתרבות הרבנית האנכרוניסטית) ומה היה הנחש אם לא חיה-זכר (הרי למה דומה הנחש?? פה באמת מיותר להסביר)- ערמומי, שולט, שלא עשה בהסכמה ולא בבטיחות ואמר לה, לאם כל חי, לעשות ההפך ממה שצריך? רצה שתיכשל הגדולה בכישלון הקטן. ושם צלחה עצת רשעים.
פה זה להיפך. פה מתקנים.
זו לא השפלה אמתית, רק לכאורה. זו פגיעה מוגבלת ומכוונת, היתולית, שעניינה תקשורת, ותקווה שהנה כי כן ניתן לחשוף גם את התהומות העמוקים ביותר בנו ולהתקבל בשמחה! על ידי הפרטנר/ית. זה לא זלזול ולא ניבול. לפחות, לא יותר מהסקס עצמו- ואין מקום להתיר את המעשה ולאסור על הדיבור ועל המחשבה.
ואם הייתי אומרת את כל זה לגמרי סתם, בלי אחריות, אז לא היו קוראים לי סָטירה, אלא, אולי, פרודיה.

מעולה! צחקתי מכל הלב. הראיתי אפילו לאשתי ולילדים...
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 20 בנוב׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 20 בנוב׳ 2019
שמעתי פה דיאגנוזה שהנחש {SATAN הוא גבר ,והוא קונטציה לשולט BDSM שעבד אל אשה נשלטת כביכול ..

אז ה SATAN -הוא לא אדם ,הוא מלאך רוחני שמחליף דמויות.
דבר שני עפ' עדויות הוא "טרנסוויט "
חציו העליון גוף נקבה ,חציו התחתון הוא גוף זכר ..

בתמונה זו ניתן להתרשם .

https://www.williamstout.com/news/journal/?p=3395

באשר לאזכור ,של " מגדל בבל "

הם רצו לעלות לבנות מגדל ולעלות לשמים .
בגין " המבול " שידעו שהשמיד את כל העולם ,על חוטאי הדור ההוא .
הם היה להם ידע רב ,ואמרו בכדי שלא ישית עלינו אלוהים מבול נוסף ,נעלה השמימה ,ואת ה שם של המלאך של האש ,נחליף א שמו לשמו של המלאך של המים .
וכן על זה הערך .
במילים אחרות זה נשבור את הלינק הרוחני שמתפעל את המלאך הזה ,לעומ המלאך ההוא .
ואז כאשר אלוהים לדוגמא ,יתן פקודה למלאך של המים ,להציף את העולם במבול או צונאמי ,המלאך לא יצליח לבצע הפעולה כי הם בעצם שברו לו אות בלינק שלו ,ואז הוא לא יצליח לבצע הפעולה ,מפני שהוא הפך להיות המלאך האמון על האש בעולם ,וכן על זה הדרך .

המזל שלהם ,שאלוהים אהב את זה שהם היו מאוחדים ,ומגובשים ,והיה ביניהם שלום ואחווה ...
רק בשל זאת ,אלוהים לא הענישם בחומרה .
מכאן למדנו ,שרשעים גדולים ככול שיהיו ,רק בשל העובדה שיש שם שלום בין אדם לחברו ,הם אהובים על הקבה' .
בהמשך אלוהים בלל את שפתם ,מכאן השורש מדוע יש 70 שפות בעולם ..

באשר לנושא המלל ,והמחשבה .
המלל והמחשבה פוגמים בעולמות גבוהים יותר ,בשמים
מפני שגוף האדם ,הוא סימולציה לגובה הרקיעים בשמים .

כתוב : קשים הרהורי עבירה ,מהעבירה עצמה .
כלי העבירה הם במרכז הגוף ,הם פוגמים בשמיים בגבהים של אמצע {אמצע הגוף}
המחשבה והפה ,זה סימולציה לעולמות ההכי גבוהים בשמיים { המקום ההכי גבוה בגוף האדם }

ההסבר הוא כאן ,

https://www.hidabroot.org/article/232854

ובאשר למה שאמרתי ,על קיומו של הנחש בתוף גופה של כל אישה אסורה ,
זה "מידע קבלי " ..
הוא לא אמור להגיע ,ולהיות מובן על ידי כל אחד .
אבל זו האמת .

העסק של השטן - זה לקבל את הנשמה שמגולמת בתוך הזרע לבטלה .
אין לו שום בעיה להיכנס לתוך גופה של כל נקבה ,או זכר השוגל זכר .
הוא עושה העבודה שלו ,יש לו מה לקחת כתוצאה מהפעילויות המיניות שמספקות לו נשמה המגולמת בתוך זרע ,שתיהפך לשד ,קרי,חייל נוסף במערכת של ה DARCK SIDE .
שלו .

יש קשר ישיר בין דור הפלגה -מגדל בבל -הבונים החופשיים -האלומינטי - וקהילת BDSM הבינלאומית .

אפשר להרחיב בנושא עד בלי סוף ,ולהציג עם זאת תכנים וקישורים ,וסרטונים ,ולחבר את כל ה" פזל "
אבל ,פרה פרה ,יש זמן לכול דבר .

מי שרוצה לעשות " דוקטורט" בנושא ,שישמע את ד'ר ינון ,בלינק הזה ...

https://www.youtube.com/watch?v=eaWOYQmRJSE

ויש הקשר בין מגדל בבל והבונים החופשיים ..
אבל זה לפעם אחרת ...

עוד מידע על סוגיית דור הפלגה ..ומגדל בבל ..

https://www.fxp.co.il/showthread.php?t=19219731
דרושה משרתת לזוג
לפני 4 שנים • 21 בנוב׳ 2019
דרושה משרתת לזוג • 21 בנוב׳ 2019
לא יודע עד כמה היא התכוונה להשפיל ץאבל זה היה ממש משפיל בעניי...
היינו במלון שישי בצהריים
לאחר קבלת החדר היא החלפיה לבגד ים
הסנפתי לה את החורים וכופפתי אותה לקבל זין היא קיבלה אבל לא הייתה בכלל בעניין
וכל רגע אמרה לי נו בוא נרד לספא (כשאני בתוכה ומפמם)היא הסתכלה על עצמה במראה ושיחקה בשיער.ואז פשוט התנתקה ממני ואמרה לי בוא בוא נרד לספא.
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 21 בנוב׳ 2019
שוטרת* כתבה על זה פעם קטע נהדר שלא הצלחתי למצוא. מציע לך לפנות אליה...
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 21 בנוב׳ 2019
הייתה פעם שבפורפליי התחלנו לדבר על מישהו מהמשרד שלה שהיא רוצה לשכב איתו. חירמן את שנינו, אחר כך המשכנו קצת לדבר מלוכלך עליו כשאני בתוכה. איך היא תעשה את זה ומה יהיה איתי באותו הזמן.
נגמר בזה שהיא עוצמת את העיניים ומדמיינת אותו בזמן שאני בתוכה, נישקתי אותה כי היה לה חיוך מהמם על הפנים, זה עצבן אותה כי הפרעתי לה להתרכז, אז היא פקדה עלי לסתום ולהפסיק לנשק והסתובבה על הבטן כדי שלא תוכל לראות אותי. זה היה מאוד משפיל הייתי רק כלי בשבילה, והיא גמרה 4 פעמים מה שלא קרה לנו אף פעם בסקס אחד, הייתה סופר חופשייה, רטובה וחרמנית, מה שרק הוסיף עוד יותר לסיטואציה המשפילה הזאת.
נגמר בזה שגרמתי בטירוף אחרי שחזרנו להביט אחת לשניה בעיניים והיא התחילה לצחוק מזה שהיא חשבה כל הזמן רק עליו.
Slick​(סדיסט)
Slick​(סדיסט) • 21 בנוב׳ 2019
מישהי הרביצה לי בחזה פעם תוך כדי. היא באופן כללי הייתה בנאדם מאוד מלחיץ, פינית חמודה שיכולה להפוך לשד בשנייה. היא פחות או יותר גרמה לי להתקף חרדה תוך כדי סקס. היה מאוד מרענן.

עם נשלטת פעם שכבתי תוך כדי שהיה לה בול גאג בפה. ככה פשוט, ככה אפקטיבי. במיוחד כשצריכים לגנוח. באיזשהו שלב הורדנו את זה כי זה היה כבר ממש לא נעים לה לנשום ככה.