סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספר הדרכה לשולט

Temporalis​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 19 בספט׳ 2019

ספר הדרכה לשולט

Temporalis​(מתחלף) • 19 בספט׳ 2019
מחפש ספר בסגנון "המדריך לשולט המתחיל", יש כזה דבר?

תודה.
יצורה קטנה​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 20 בספט׳ 2019
יצורה קטנה​(נשלטת) • 20 בספט׳ 2019
זה כבר נשמע רע אפשר אולי להסביר כל מיני דברים שקשורים כמו איך להצליף נכון, איך לקשור וכו'... אבל אין הסבר איך להיות שולט, או שאתה כזה או שאתה לא, ואם כן אתה פשוט אמור לעשות מה שמתאים לך, לכל אחד פה באתר יש את הסגנון שלו, כבר פגשתי אנשים שניסו לעשות "פרצוף קשוח", זה בעיקר היה מגוחך, והם עשו את זה כי הם חשבו שהם צריכים להציג דמות של שולט, ולא להיות טבעיים, פשוט תהיה אתה.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 20 בספט׳ 2019
בדיוק ניתן להשיג בסטימצקי את כרך ג׳
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 בספט׳ 2019
מכיוון שאתה מתחלף, אתה כבר יודע בוודאי מחווייתך כנשלט שאם תנסה לרצות את הנשלטת שלך במקום פשוט לעשות בה מה ש*אתה* רוצה, היא תרגיש את זה, ובדרך כלל לא תאהב. אז הכלל הבסיסי הוא: שלוט איך שמתאים לך, כמובן תוך התחשבות בנשלטת ובתגובות שלה ובשפוי בטוח ובהסכמה.

מדריכים טכניים אפשר למצוא במגזין ובפורום אלפוני וגם בגוגל. רעיונות אפשר למצוא בבלוגים ובסיפורים וגם בגוגל והכי טוב, במוחך הקודח.

מעבר לזה, על אילו שאלות היית רוצה שמדריך כזה יענה לך?
    התגובה האהובה בשרשור
Temporalis​(מתחלף)
Temporalis​(מתחלף) • 20 בספט׳ 2019
זאלופון, בניגוד לחלק מהעונות פה, הבנת את שאלתי וענית עליה עד תומה, תודה רבה לך
לביאונת

Re: ספר הדרכה לשולט

לביאונת • 20 בספט׳ 2019
Temporalis כתב/ה:
מחפש ספר בסגנון "המדריך לשולט המתחיל", יש כזה דבר?

תודה.

בוא למעגלי שיח של המרכז למיניות
פרסום בבלוג שלי.
מטפורה
מטפורה • 20 בספט׳ 2019
זאלופון כתב/ה:
מכיוון שאתה מתחלף, אתה כבר יודע בוודאי מחווייתך כנשלט שאם תנסה לרצות את הנשלטת שלך במקום פשוט לעשות בה מה ש*אתה* רוצה, היא תרגיש את זה, ובדרך כלל לא תאהב.

אם זה הכלל אז אני יוצאת מהכלל. עד היום הפרטנר הבדסמי הכי מוצלח שהיה לי הוא מי שמעיד על עצמו שהוא מעוניין לעשות בדיוק מה שילהיב אותי הכי הרבה, וגם להיפך, לא לתרגל את מה שלא בא לי בטוב. וזה פאקינג מהמם. ונעים. ומספק.
אבל אני באמת לא חושבת שאני כזו יוצאת דופן.

יש נשים שהתנהגות כזו תהרוס להן כי זה עלול להתפרש כחלש, מרצה, ולכן 'לא דומיננטי'. חבל. הפסד שלהן, ולדעתי גם רדוקטיבי. בעיני ועבורי, אם האדם בטוח, חזק, מגונן ומוביל מטבעו, אז ההתנהגות הזו של אפילו לבטל את עצמך מול מה שמעניין את הצד הנשלט ולספק את התשוקות שלו מראה על עוצמה, איפוק, ומקסימות קיצונית שמעוררת הערצה מטמטמתתתת. במובן זה, בדומיננטיות יש גם המון ביטול עצמי. או לפחות, צריך להיות.

לכן אני דווקא מזדהה יותר עם התשובות ההיתוליות יותר, שהסאבטקסט שלהן, למקרה שזה לא ברורה, היה שהבקשה אולי לא הכי מדויקת. העצה שלי לפותח השרשור היא להפסיק לחפש כל מיני מדריכונים שכתבו על פי רוב גברברים יודעי דבר מטעם עצמם, ולהקשיב לנשלטת שלך. למצוא מישהי עם תפיסות ורצונות סה"כ דומים ולהיות הפרוטגוניסט בסיפור הפנטזיה שהיא מאוננת במחשבה עליו. וכך יזכה בתהילת עולם ובסקס איכותי ונאמר אמן.
שולגין​(שולט)
שולגין​(שולט) • 20 בספט׳ 2019
אני לא חושב שיש סטירה בין מה שזאלופון כתב לבין מה שמטפורה כתבה. קודם כל אתה צריך להכיר את הסאבית שלך. היא לא יצור גנרי אלה אדם שלם ומורכב. הבחירה מה לעשות היא מתוך המפגש ביניכם.
לא סביר ששולט יצפה מכל נשלטת להתאים את עצמה בדיוק לאיזו פנטזיה שיש לו בראש. מצד שני אלה יחסי שליטה. שולט צריך להוביל ולכוון. כמובן מתוך הבנה של הנשלטת שלו. אבל גם מתוך הרצון שלו, אחרת זה לא ממש יחסי שליטה.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 20 בספט׳ 2019
זה כמו ללמוד שחיה או טיסה בהתכתבות.

יחסי שליטה הם חוייתיים ותהליך של תיקשור למידה וחינוך
מה שמיחד את זה עוד יותר שכל אחד יוצר לעצמו או מגבש סגנון משלו
גם אלה שמבחינתם "על ארבע כלבה" האלמותי, זה מהות/שיא היחסים.

הצמדות למדריך טוב ומפורט ככל שיהיה יהפוך הכל לשבלוני וטכני.
יש לא מעט מקורות מידע והשראה כמו מאמרים, סדנאות סרטים
בלוגים, בעיקר מחו"ל (fetlife) ואומנויות למינהם.

אם אתה מנסה לקצר תהליכים ע"י מדריך כזה אתה מחמיץ
את התהליך העצמי הסבלני האיטי של למידה אישית, התגברות
על עכבות. מעבר למבנה אישיות, צריך זמן כדי להיות שולט טוב ומיומן ואף מדריך לא יזרז את זה.
אין צורך לזרז.