שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורת צניעות עם צינור

ירושלמי בערך
לפני 4 שנים • 21 בספט׳ 2019

חגורת צניעות עם צינור

ירושלמי בערך • 21 בספט׳ 2019
מישהו יכול להאיר את עיניי בנושא הגברת האבטחה בכלוב צניעות על ידי צינור (ברזל או פלסטיק) שנכנס לשופכה?
בטיחותי? באמת אי אפשר לברוח איתו מהחגורה? בריא?
כל מידע אחר בנושא יתקבל בברכה.

תודה לעונים!
Temporalis​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 22 בספט׳ 2019
Temporalis​(מתחלף) • 22 בספט׳ 2019
לראשונה שומע על כך, אבל בהיגיון בריא - god damn no! לפחות אם חשובה לך בריאותך! מקור לזיהומים, לפציעה של רקמת השופכה ולדימומים (גם אם רק קטנים, כאלה שלא רואים מבחוץ אבל יוצרים קרישי דם וצלקות על השופכה שבהמשך יכולות להזיק לה). זה מקום *שממש* לא אמורים להיכנס אליו דברים, בטח לא לאורך זמן.

my two cents
    התגובה האהובה בשרשור
Temporalis​(מתחלף)
Temporalis​(מתחלף) • 22 בספט׳ 2019
ובמילים אחרות - מספיק יהיה לך קטטר כשתהיה.י זקנ.ה, חפש.י בינתיים משהו אחר
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 22 בספט׳ 2019
אז ככה
לגבי אבטחה מבריחה
לא
למען האמת אם כבר עכשיו הפין שלך מסוגל לברוח קצת מהכלובון בצורה טבעית כנראה שתחווה חוויה לא ממש נעימה אם יש לך צינור בשופכה.
הרי בסופו של דבר אתה לרוב יוצא דרך הכלובון מהצד האחורי, אם אתה מסוגל דרך הצד הקדמי אז ממליצה לזרוק את הכלובון לפח מהר חחח.
לגבי משך זמן
כמו שנאמר מעליי
לא מומלץ לשהיה ארוכת טווח, לרוב לא נקי, יכול להוות מקור לזיהומים וליצר דלקות.
מה שגם
זה קצת יותר גרוע מלהשתין דרך קטטר שמגיע עד לשלפוחית.
זה פשוט דחוף לך עד לבסיס הפין
משמע כאשר הזרם יוצא הוא יצטרך להטקע ולהתטמק בצינור ולהדחס דרכו ואתה תרגיש אי נעימות יחסית רבה.
.
ככה שאם אתה בכל זאת מתכנן אז לא ממליצה לטווח של יותר מחצי שעה גג
ואם זה פשוט הגירוי שאתה מחפש
ההמלצה שלי היא פשוט סאונדינג.
.
לגבי כלובון עם יותר בטיחות לא לצאת ממנו
בעיקר כאלו עם בטיחות למותניים יהיו קשים מאוד פשוט לצאת מהם.
SoulDinger
SoulDinger • 22 בספט׳ 2019
נראה שמה שפוקסי כתבה מעלי מסכם את זה לא רע.

רק להוסיף,
נראה שזה לא חכם להכניס לשופכה צינור, ולא משנה ממה הוא עשוי, בטח שלא לאורך זמן.
תנסה לשאול רופא או אחות בית חולים, ויש כאן כמה כאלו, על התוצאות הלא מדהימות
של חולים עם קטטר, כמה פעמים זה נגמר עם דלקות בדרכי השתן, וכמה פעמים
החולים הללו מקבלים אנטיביוטיקה עוד לפני ורק בגלל הקטטר. על מנת למנוע דלקות.

אז לא.
לא חכם צינור בשופכה.

( ומצד שני, מקריאה רבה בפורומים בחול, מידי פעם אני קורא על נשלטים בחגורת צניעות עם צינור בשופכה,
שנעולים לתקופות ארוכות של ימים ושבועות, ובלי בעיות מיוחדות. לך תדע, אולי. או שזה פנטזיונרים. קשה לדעת. אבל יש פוסטים כאלו. חייב לציין )
תחת אש
תחת אש • 22 בספט׳ 2019
גאד דמט
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אולי יקל עליך אם תחלק את השאלה לשני חלקים. האחד, החלק שכנראה אין לך בעיה אתו, זאת הכליאה בכלוב צניעות. החלק השני מתייחס לפרקטיקה של משחקי שופכה ושקיימת גם מחוץ לקונטקסט בדסמי גם אצל נשים וגם אצל גברים.

פלאגים לפין וסטים של סאונדים נבדלים באורכם ובצורתם. כמדומני, מה שמחובר לכלובון לרוב ידמה יותר לפלאג מאשר לסאונד. כלומר, יהיה קצר יותר ודק יותר. טרם מתנסים עם כלובון כזה, עדיף להתנסות עם פלאגים למיניהם. אולי אפילו לבד. חוויה כזאת תוכל לענות לך על השאלה החשובה ביותר — האם פרקטיקה כזאת מעוררת אותך. אם כן, ואם תחליט לשכלל את החוויה, יהיה טעם להעמיק גם את הידע. הרשת מלאה בהסברים בנושא, קיימים אפילו פורומים שמיועדים לנושא הספציפי בהם המשתתפים חולקים חוויות ומשווים בין מוצרים שונים. לכל מקרה אציין שגם לשם חוויה ראשונית כדאי להצטייד לא רק בפלאג דק (6 ממ) וקצר (7 סמ) ובחומר סיכה סטרילי (לא של חברת לייף!) שמיועד לכך, אלא גם בכפפות חד פעמיות ולהקפיד על חיטוי הן של הפלאג/סאונד והן של העטרה.
ירושלמי בערך
ירושלמי בערך • 22 בספט׳ 2019
אוקיי, קודם כל תודה רבה למגיבים.
שנית כל אני רוצה לעשות סדר כי אני רואה שיש פה כמה מגיבים שהזדעזעו מהרעיון...
בתקופה האחרונה אני נעול לסירוגין עם holy trainer המוכר לכל, מה שקורה בפועל זה שהוא נמצא עליי אבל אני יכול לשלוף את האיבר שלי מאחורה די בקלות - משמע אני לא באמת נעול.
הצינור שאמור להכנס לשופכה לא עובר את ה 5 סנטימטר (בטח שלא מגיע לשלפוחית השתן) ולא, לא רציתי אותו בשביל החוויה (שאני די נייטרלי לגביה) אלא בשביל שבאמת אהיה נעול לשם שינוי...
לפי התגובות כאן האופציה הזאת נפסלת על הסף.
אז מה כן? איך בכל זאת אפשר להשתמש בחגורת צניעות מאובטחת שהיא לא על המותניים?
סוס האש​(מתחלף)
סוס האש​(מתחלף) • 22 בספט׳ 2019
חפש anti pull out male chastity
זה תוסף לחגורה ( לא יודע אם יש גם להולי)
תיזהר, זה כואב! (לא ניסיתי)

תעדכן, עוקבים מקרוב...😉