סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם השליטה המנטלית קיימת עוד?

הפיה טינקרבל​(שולטת)
לפני 4 שנים • 22 בספט׳ 2019

האם השליטה המנטלית קיימת עוד?

שאלה שמופנית לכולם

מה יותר חשוב: האקט או החוויה?
האם השליטה המנטלית עוד קיימת או השולט/ת הם אמצעי להגשמת פנטזיות?

פונים אליי בשאלות על אקטים ספציפיים כמו חדירה או ניוש ועוד. בדרך בסגנון של " את עושה....?"
התשובה היא ששניהם יקרו כאשר יש להם משמעות של השפלה.

חשובה לי החוויה של
התמסרות ממקום שיחצה גבולות איתי. יושפל למעני כי זה רצוני. כי אני האדם במרכז.
מרגיש לי שהשליטה המנטלית מאבדת מכוחה. כי הפרסונה השולטת היא אקראית במקרים מסויימים ומסתכמת "במי שתסכים לממש לו את הפנטזיה" ומכאן שהניוש , לצורך הדוגמא, הוא מטרה ולא אמצעי לחוות.
    התגובה האהובה בשרשור
israelislave
israelislave • 22 בספט׳ 2019
ההבדל הנצחי בין "תעשי לי" ובין "תעשי אתי"

המבדיל בין קודש לחול, בין נשמה תאומה וסשן.

כאשר הנחת היסוד היא שאין ואסור שתהיה עבדות, פיזית או נפשית, בכפיה, הרי שענייננו במפגש רצונות וצרכים.

ולפיכך חובה שימצאו פלוס ומינוס שירצו להתחבר לכדי ישות חדשה מאוחדת.

"תעשי לי" אינה מערכת יחסים אלא סחר מכר

"נעשה ביחד דברים שאת אוהבת, חלקם אני אוהב וחלקם ממש לא מתאימים לי אבל אעשה אותם, כנראה שגם במחיר אישי כבד כי את כל כך חשובה לי" זו מערכת היחסים הנכונה, לדעתי, מבחינה רגשית, זו מערכת היחסים הנכונה לבנות זוגיות שפועלת כם בחיים וניליים ויודעת לעבר לחלק "האחר" מבלי שה"תפר" יהווה בעיה.

אני חושב שמהיום שהשלמתי עם מי ומה שאני, מה הצרכים האמיתיים שלי, ושבסיסם אינו גופני אלא מנטאלי, מאז חיפשתי את הזוגיות הזו שבה "היא" תהיה זו שתאהב לשלוט בדיוק כשם שאני אוהב להשלט, ובמקביל אישה עמה הייתי רוצה זוגיות במנותק מהמיניות.

למצא קשר כזה זה כמו להרכיב פאזל שנעשה ביד גסה קרי אתה יודע שהחלקים אמורים להתאים אבל הם צריכים להישחק קצת (הרבה) כדי שתיווצר ההתאמה הסופית.

ובהשלכה ישירה לשרשור אחר, האם BDSM זו הפרעה?

כאשר אדם מבין שאת הצרכים הנפשיים שלו רק בודדים בעולם יכולים לספק, וכאשר אדם שורף שנים על גבי שנים כדי למצא את אטתה מחט בערימת מחט ונפגע שוב ושוב ושוב, היש ספק שהצורך והקושי לספק אותו מובילים לסבל נפשי?

בקיצור, למצא זוגיות טובה קשה מאד גם ככה, למצא אותה וגם להשלים צרכים מיניים לא קונבנציונליים, כמעט ובלתי אפשרי.
אבל כן, זה קיים. נדיר אבל קיים.
assaf aaa​(נשלט)
assaf aaa​(נשלט) • 22 בספט׳ 2019
הסיבוך הכי גדול בשליטה המנטאלית הוא הגבול העדין הזה בין הרצון של הנשלט לרצון השולטת.

לכאורה ניתן לטעון שכל עוד הנשלט "מקבל" את שלו - כלומר מישהי שתשלוט עליו הוא אמור להיות מרוצה.

אבל הנשלט הוא אדם עם רצונות וצרכים ולא כל שליטה מנטאלית יכולה לספק בהכרח.

לכן תמיד חשוב לשמור על סימביוזה, גם מצד השולטת וגם מצד הנשלט. תמיד צריך למצוא את ההתאמה.

תמיד עולה נושא השליטה מלמטה.. וזה גם תפקידה של השולטת וגם של הנשלט לזהות מתי הגבול הזה נחצה והנשלט מנסה לשלוט מלמטה.

שיחה בין שולטת ונשלט היא חשובה בשביל לשמור על הסימביוז, וגם חשיבה עצמית עמוקה של כל אחד מהצדדים... האם אני מקבל ונותן את מה שאני צריך מהקשר.

* כתבתי על שולטת ונשלט אבל לדעתי תקף גם לשולט ונשלטת. (או שלא - מה אני מבין בזה...? בכל מקרה לא התכוונתי להפלות)
assaf aaa​(נשלט)
assaf aaa​(נשלט) • 22 בספט׳ 2019
מצד שני, לשים את עצמך בידיים של שולטת, ולבצע את רצונותיה בלבד הוא כל כך מזוכך, נכון וחזק.. צריך פשוט לשחרר ולדעת את מקומך..
TradeMark​(שולט)

Re: האם השליטה המנטלית קיימת עוד?

TradeMark​(שולט) • 22 בספט׳ 2019
הפיה טינקרבל כתב/ה:

האם השליטה המנטלית עוד קיימת או השולט/ת הם אמצעי להגשמת פנטזיות?

אפשר לצאת מתוך ההנחה שכמעט כל תופעה והתנהגות אנושית שהתקיימה בעבר תתקיים בהווה ובעתיד בשכיחות מסויימת. בטח ובטח משהו לא מאוד איזוטרי כמו "שליטה מנטלית". אז אם את מקבוצת האנשים שמאמינים או האמינו ששליטה מנטלית זו תופעה ליגיטימית וקיימת, את יכולה גם להאמין שהיא ממשיכה ותמשיך להתקיים גם אם לא במרחב קרוב מספיק אליך בכדי שתוכלי להעיד על כך בעצמך.
rosewood
rosewood • 22 בספט׳ 2019
כל כמה זמן נדמה למישהו שהכל הולך לעזאזל והולך ונהיה גרוע. כל כמה זמן זה גם נכון.
rosewood
rosewood • 22 בספט׳ 2019
אז מה הבעיה? יש מי שמחפש אקט, יש מי שמחפש חיבור אישי. מה שלא מתאים לך אל תעשי. פשוט icon_smile.gif