סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

3 שאלות לאלה שכאן משחר האינטרנט

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 23 באפר׳ 2020

Re: 3 שאלות לאלה שכאן משחר האינטרנט

ממתקינקי • 23 באפר׳ 2020
Tinderella כתב/ה:
וגם לאלה שלא.
1. מה אתם מחפשים כאן? או מה חיפשתם כאן? עם יד על הלב (או על איבר אחר)
2. האם מצאתם את זה? האם אתם עדיין מחפשים?
3. האם אתם מאמינים שאפשר למצוא את מה שאתם מחפשים באתר?

אני מתנצל מראש שזה יצא ארוך. מיועד רק למי שאוהב גם רקע מאחורי תשובות ולא רק תשובות תחתונות.

1. אמנם הפרופיל שאני כותב ממנו עכשיו חדש, כי זה חיפוש חדש אבל אני באתר הזה מאז 2003. במקור, רציתי זוגיות בדס״מית אבל במקביל היכרתי הרבה יותר וניליות (הרבה יותר מבחר וטווחים של התאמה בין אנשים) שהכנסתי בהן נגיעות בדס״מיות ובזה הסתפקתי.
2. היו לי במהלך השנים כל מיני חרטות שלא התעקשתי על קשר בדס״מי, כי נורמליות משעממת אותי עם הזמן ופשוט הורגת את המיניות שלי לאט. למזלי, מה שמדליק אותי זה דרמטיות ויצירתיות ובדס״מ היא רק דוגמא שמציפה יותר אנשים עם היכולות הללו, ולכן אני לא חייב להסתפק במבחר כזה בעייתי ליישום. אף פעם לא אהבתי הגדרות אבל נצמדתי מדי לחוקיות (לדוגמא, פספסתי את כל הקטגוריה של ״אחרת״ באתר וחבל), עם השנים וההתפתחות שלי למדתי לא להתייחס להגדרות, אלא לפוטנציאל של האדם מולי. מצאתי אנשים נפלאים ולמדתי שלא דחוף לי לשכב איתם, כי אינטימיות היא גם לדעת מה עובר לאדם בראש, הסודות שלו, התשוקות הנסתרות שלו. אני עדיין מחפש, לא לחוץ על להגיע לסשן כמה שיותר מהר, אבל גם מתעייף מניסיונות לייצר קשר וירטואלי.
3. אני מאמין שהרבה נכנסים לאתר כדי להישאר וירטואליים, או לפחות באיזור הוירטואלי. בגלל שזה כל כך שונה ממני (אני אוהב להיחשף, קשר עין, לחתור כמה שיותר ל״אמת העירומה״) למדתי להנמיך ציפיות. להבין את הצרכים השונים (מאוד) משלי, להרפות, לוותר, לא לשווק. יתר על כן, בכלל בכל המרחב הוירטואלי ואני כולל אפילו את טינדר, למדתי שאנשים רבים לא בנויים להתעמק באדם מסוים אלא לזפזפ ולמקבל תשומות לבבות של אנשים וזה מה שעושה להם את זה. פעם לקחתי את זה הרבה יותר ברצינות, ונפגעתי כשאנשים נעלמו לי ובאופן כללי זלזלו בתקשורת שניסיתי לייצר עמם. הבנתי שאני ורבלי מדי לרוב האנשים, הרבה מעבר לתחלופת המסרים הקצרים והקלילים שהם מחפשים ושיחות החולין. היום אני שלם עם עצמי ולא מתכוון להשתנות ולהיות ״רגיל״ (לייצר שיחות מאגניבות, קלילות, מצחיקות, פאנצ׳יות) יותר כדי להתאים ליותר אנשים (כמות). שזה בסדר לדבוק בשלי, ולקבל אינטרקציה מעניינת במיוחד רק עם מעט אנשים (איכות), ולהרפות בין לבין. הבנתי גם שאני שונה בכך שאני רוצה ״לבלוע את העולם״ וקשה לי שהזמן עובר ואין אקשן, שדווקא בהקשר הזה, רוב האנשים סבלניים יותר ממני.
עלטה
עלטה • 23 באפר׳ 2020
על האתר שמעתי מזמן . כשנכנסתי לפני שנים לא ממש התחברתי. בסופו של דבר השתכנעתי להירשם בהמלצת חבר קרוב שלי שהוא בדסמי.

כמו בהרבה מקרים את מה שחשבתי שאני רוצה וצריכה הבנתי שאני לא צריכה, ואת מה שאני רוצה עדיין לא מצאתי.

בין כל החרא, בעלי ההרמון הקינקים והחרמנים שאין לי מושג מה הם עושים כאן
מצאתי המון חברות ואפילו חברים, חלקם חצו את הוירטואליות.

וזה לבד שווה.
-X-
-X-
-X- • 23 באפר׳ 2020
כן
מילים ומשמעות​(שולט)
לפני 3 שנים • 2 בדצמ׳ 2020
1.חיפשתי להכיר את עולם הבדסמ... בהתחלה מסקרנות ואז חיפשתי להכיר נשלטת/ות
2.מצאתי כמה וכמה עלמות חן... רק 1 שורדת איתי מההתחלה והיא הקבועה שלי
3.בוודאי שכן...או שהמזל האיר לי פנים או שבאמת חיפשתי ביסודיות

***מחשבה יוצרת מציאות... גם בימים קשים שאתה לא מוצא את מה שאתה מחפש תמיד תחשבו חיובי שזה יגיע... וכשזה יגיע זה יגיע בגדול ... מילת המפתח היא סבלנות ומיקוד במטרה***
האנשה עצמית

האנשה עצמית • 2 בדצמ׳ 2020
Tinderella כתב/ה:
וגם לאלה שלא.

חיפשתי - היכרות עם העולם ה- BDSM-י בהתחלה.
בהמשך כשהזוגיות נפתחה - חיפשתי כאן קשר עם שולטת.

Tinderella כתב/ה:

מצאתי קשר עם מישהי מיוחדת, היא לא השולטת / הקינקית שמתאימה לי ואני לה.

Tinderella כתב/ה:

סקפטי.
הנמכתי ציפיות מאוד.
כיום בעיקר קורא, לעיתים מעט כותב.
מתייחס לאתר כאל מנעד בין פלטפורמה מסקרנת לביצה ריחנית.
zytry​(שולט)
zytry​(שולט) • 2 בדצמ׳ 2020
אני עונה טיפ טיפה אחרת
שמחתי למצוא מקום בו אני יכול להציג את כול הרע שבי. סדיסט אגואיסט אוהב להצליף ועוד בביטחון מלא שלא אקבל פניה ואם כן אז גערה ודחיה.
לתימהוני כי רבה , קבלתי פניות כנועות . בזהירות הזמנתי. ומאז אני הולך ומחמיר וההיענות הולכת ורבה. תחלקו את זה ל 1.2.3
תמיד היא​(נשלטת)
תמיד היא​(נשלטת) • 2 בדצמ׳ 2020
האתר הוצע לי לקריאה וללמידה.
לא היה לי מושג מה צירוף האותיות בדס"מ בכלל, ופה נחשפתי לעולם שלא היה לי מושג על קיומו.
המטרה היתה לגרום לי לשאול שאלות ולנסות להבין למה אני נכנסת, לצד הדרכתו של המאסטר שלי דאז.
לא חיפשתי קשר, אבל מבינה היום שזו עוד רשת חברתית, כמו כל השאר, רק שזו מוגדרת כנישה, למרות שחשופה לכל סוגי הסוטים והחולמים להיות סוטים ושחלקם רוצים להיות משוייכים ל"קהילה" שכזו.
החוויה של להיות פה ככותבת וכקוראת הספיקה ומספיקה לי,
והחוויות נקרו בדרכי רק אם רציתי ובאו לקראתי, למזלי.
לא היו לי שום ציפיות לכל מה שקרה לי בהמשך... כי זה פשוט קרה.
מה שכן, פגשתי באופן אישי כמה מהמשתתפים פה וחלק פיצפון מהם חולקים את חיי במובנים כאלה ואחרים.
זכיתי וזוכה ללא מעט עניין במקום הזה, וכל עוד זה ימשיך. אשאר.
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני 3 שנים • 4 בדצמ׳ 2020
אז אגיד ואומר התחברתי לאתר כי מצאתי מקום ללמוד בו וגם לחפש שולטת.
כן מצאתי פה שולטת וירטואלית שממנה למדתי המון על מי שאני, ומה שאני יכולה לתת.
למדתי ממנה ועדיין יש לי מה ללמוד המון.
ואז המשכתי להיות פה ומצאתי המון חברים וחברות מקסימים עם לב ענק כן כן אל תעמדו ותתפלאו יש פה אנשים מקסימים שאני מתה עליהן/ם וזכיתי להכיר.
אז היום אני פה בגלל החברים/ות. 😃
king ddm​(שולט)

king ddm​(שולט) • 4 בדצמ׳ 2020
Tinderella כתב/ה:
וגם לאלה שלא.
שפחה חמודה
סוג של

סוג של
האיש של דין
האיש של דין • 4 בדצמ׳ 2020
1. חיפשתי אהבה
2. מצאתי וזה נמשך 7 שנים ועוד שבע של לב שבור
3. הכל אפשרי