סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי שליטה זוגיים

Justslave​(נשלט)
לפני 4 שנים • 15 באוק׳ 2019

ואז עדיין השאלה אם זה עובד בד״כ

Justslave​(נשלט) • 15 באוק׳ 2019
ברייה כתב/ה:
קשה לענות על השאלה הזאת כי מערכת יחסים בדסמית אחת נבדלת מחברתה בתכנים ובדינאמיקה שלה. ולכן מערכת יחסים אחת יכולה להצליח והשניה תהיה שברירית יותר ואולי לא תשרוד לאורך זמן. אני לא חושבת שזה שונה ממערכת יחסים ונילית. גם מערכות יחסים וניליות נבדלות ביניהן, ולכן קשה להגיד איזו תוביל את השותפים אל האופק, ואיזו אל הרבנות. בכל מערכת יחסים סוג המיניות לא באמת קובע את הצלחתה, אלא פרמטרים רבים אחרים שתלויים באופי של השותפים ובדרך בה הם בוחרים להתמודד עם קשיים. כמו גם בנסיבות גורליות אותן לא ניתן לצפות מראש ושאינן תלויות בבני הזוג.

אתם באמת מכירים מקרים רבים של יחסים בין שולטת לנשלט שהחזיקו מעמד?
Crimson
Crimson • 15 באוק׳ 2019
זה אפשרי וזה מורכב בדיוק כמו כל יחסים זוגיים ("ונילים" או לא).
מה הסוד למע' יחסים זוגית שמערבת גם שליטה? בדיוק כמו הסוד למערכת יחסים זוגית "רגילה".
תקשורת, עבודה קשה, צמיחה יחד… יש כאלו שזה יעבוד להם ויש כאלו שלא.

אם הדבר היחיד או העיקרי זה השליטה אז מנסיוני זה לא יחזיק הרבה זמן ובטח לא בעניינים הגדולים כמו הקמת משפחה למשל.
שליטה לבדה לא מספיקה כדי לקיים יחסים זוגיים לאורך שנים במיוחד שהיא משתנה עם השנים והמהלך הטבעי של החיים.
Justslave​(נשלט)
בצער מרגיש לי כמו פנטזיה שפשוט עדיף לקיים ללא קשר למערכת הזוגית.
אומר זאת בצער
Hazel​(אחר)
Hazel​(אחר) • 15 באוק׳ 2019
שני הסנט שלי:
הרוב המוחלט, בדגש על גברים, בעיקר רוצים לטעום ולהתנסות.
לסמן וי ביומן ולחזור לחיים הרגילים והונילים שלהם.
ובשביל השאר, הרציניים, BDSM זה הרבה יותר מזה, ככה שישר לקפוץ למים העמוקים זו לא אופציה פרקטית.

גם זוגיות שמבוססת על יחסי שליטה כלשהם, היא קודם כל זוגיות,
אזי זו עבודה לכל דבר והיא דורשת הרבה יותר מסשן בכדי לעבוד.
Justslave​(נשלט)
ואם הפנטזיה נמשכת שנים?
מתממשת וחוזר החשק שוב?
Crimson
Crimson • 15 באוק׳ 2019
Justslave כתב/ה:
בצער מרגיש לי כמו פנטזיה שפשוט עדיף לקיים ללא קשר למערכת הזוגית.
אומר זאת בצער

זה כבר תלוי אופי. יש כאלו שמסוגלים מראש להתחיל קשר עם אדם שלא מספק אותם במובנים מסויימים, אחרים לא ומעדיפים לחפש או להיות בלי. אולי בסוף להתפשר.

באופן פרקטי, קשה למצוא אדם שהוא גם בן זוג וגם שולט ויש איתו את הקליק הזה משתי הבחינות. גם אם מוצאים, זה לא תמיד עובד.
Justslave​(נשלט)
אז על מה עדיף לוותר?
ואז מה קורה?
בוגדים?
Hazel​(אחר)
Hazel​(אחר) • 15 באוק׳ 2019
DO THE WORK.
You can have it all, you just can't have it all in the same time.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

Re: יחסי שליטה זוגיים

המטפל שלך כתב/ה:
דעתי היא הכללית לפני שנכנסים לניתוחים מפורטים שיחסי שליטה שהם הבסיס אולי העיקרי כחלק ממערכת יחסים זוגית הם מאד מורכבים ומועדים לכשלון בטווח הארוך ( וככל שגרים ביחד או וגם מקימים משפחה יחד) ושהאחוזים שמצליחים בה הוא נמוך.
הנחה שנייה היא שאחוזי ההצלחה בקשר הנ"ל יותר גבוהים בקשר שליטה זוגיים של שולטים ונשלטות לעומת שולטות ונשלטים.
אני לא נכנס כרגע ליחסי שליטה חד מיניים של שולטות ונשלטות ושולטים ונשלטים.

דעתכם.

הבאת שתי הנחות. כל מה שאני יכול לומר, זה ששתיהן פשוט חסרות בסיס.
תגדיר שליטה, תאסוף נתונים, לא יודע. מה זה טווח ארוך? שנה? עשר שנים? תבדוק שמה שאתה חושב בכלל מבוסס על משהו. לפחות נימוק, הסבר איך הגעת להנחות האלה.
באותה מידה, אני יכול לכתוב שאתה טועה לחלוטין, כי זו הדעה שלי.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}

Re: ואז עדיין השאלה אם זה עובד בד״כ

Justslave כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
קשה לענות על השאלה הזאת כי מערכת יחסים בדסמית אחת נבדלת מחברתה בתכנים ובדינאמיקה שלה. ולכן מערכת יחסים אחת יכולה להצליח והשניה תהיה שברירית יותר ואולי לא תשרוד לאורך זמן. אני לא חושבת שזה שונה ממערכת יחסים ונילית. גם מערכות יחסים וניליות נבדלות ביניהן, ולכן קשה להגיד איזו תוביל את השותפים אל האופק, ואיזו אל הרבנות. בכל מערכת יחסים סוג המיניות לא באמת קובע את הצלחתה, אלא פרמטרים רבים אחרים שתלויים באופי של השותפים ובדרך בה הם בוחרים להתמודד עם קשיים. כמו גם בנסיבות גורליות אותן לא ניתן לצפות מראש ושאינן תלויות בבני הזוג.

אתם באמת מכירים מקרים רבים של יחסים בין שולטת לנשלט שהחזיקו מעמד?

חייתי עם בן זוג נשלט במשך עשור, נפרדנו לשנתיים ולפני שנה חזרנו. אבל אין לזה שום קשר לבדסמ. שנינו אנשים של מערכת יחסים וזוגיות, והאופן בו אנחנו מבטאים את המיניות שלנו אינו מוסיף ליכולת שלנו לנהל מערכת יחסים לאורך זמן או גורע ממנה.
לדעתי לפחות.